Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

wiecie juz mam zupelna doline kurde czemu to zycie jest takie do d....... przepraszam za nieladne slowo przed chwila jeszcze gdam z wami obliczam kalendarzyk a tu trach jeden glupi tel zepsol mi humorek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 Cześć Dziewczynki ❤️ Domi gratulacje 🌼 jak to wspaniale się czytało, że dwa serduszka, super!!!!! Też zawsze chciałam maieć bliźniaki, siostry mojego taty sa blixniaczkami, więc może??? Może jednak chociaż jedno...:D Agusiu, chodzi o bromergon, tak? Mnie po nim nic nie dolega, ale biorę 1 tabletkę przed snem, a Ty bierzesz 2 razy dziennie? To może od nich, może powinna być mniejsza dawka, albo powinno się ją zwiększać stopniowo. Moja gin kazała mi kiedys brać pół tabletki po południu i jedną przed snem, w ten sposób zwiększać dawkę. Ale brać je musiy Agusiu, jeśli chcemy mieć dzidzie, bo nadmierna prolaktyna blokuje owulacje, a dzięki tabletkom możemy jajeczkować :D Słoneczko, a jak Ty brałaś duphaston, bo ja teraz biorę pierwszy cykl, przytyłaś po nim, bo słyszałam, że się tyje :D:P Malwa- gratulacje dla Pana Doktora!!! Estella- fajna tabelka, nie chciało mi się zmieniać danych, żeby się nie nakręcać, ale przecież nie zaczekałam do stycznia, więc teraz 21 grudnia:D Może nie przyjdzie @??? Ja nie mam żadnych dolegliwości ani okresowych ani ciążowych, chociaż od dwóch dni mam mdłości wieczorem, takie delikatne, a jak byłam w ciąży, to tylko wieczorne mdłości miałam, więc??? Chyba się nakręcam :D:D:D A co do pierniczków, to wcinam je bez przerwy na przemian z ciachami owsianymi, a dziś kupiłam sobie jeszcze takie pyszne serduszka korzenne i prawie wszystkie zjadłam, ale spaliłam przy sprzataniu:D no i ciągle piję zieloną herbatę, to ona też troche spala kalorie i też trochę ćwiczę, tak w domu. Kilka tygodni temu przy ćwiczeniach coś mi przeskoczyło i nie chce się naprawić i od poniedziałku będę chodzić na zabiegi rehabilitacyjne, :D Miałam wczoraj paskudny dzień. Rano jadąc samochodem wpadłam na fotoradar, zobaczyłam go dopiero jak zauważyłam błysk robionego zdjęcia, więc pewnie dostanę mandat, kwestia tylko ile? Miałam 20 więcej niż było dozwolone 😠 😡 A potem cały dzień sprzątania, dziś zresztą też. Za 5 dni mam dostać @, modlę się, żeby nie przyszła, taki byłby fajny prezent na Gwiazdkę. A czy te pomarańczki do suszenia macza się w cukrze, czy nie trzeba? Gdzie Malinka i Impersona, może mąż Impersony napisze nam co z nią się dzieje???? Buziaki dla Wszystkich kobietek, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej dziewczyny, proszę mnie wciągnąć na tabelkę, pseudo malwa30, 1dc 23.11, długość 26-28, test - nie robię :) No i po korkach. Ale mnie one męczą, paula, wpisałam sobi Twoje gg, zaraz do Cię napiszę, a co tam Wy porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka do wszystkich dziewczyn z forum a szczegolnie dla malwy ktora jest naprawde pokrewną duszą i mnie bardzo pocieszyla 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka do wszystkich dziewczyn z forum a szczegolnie dla malwy ktora jest naprawde pokrewną duszą i mnie bardzo pocieszyla 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to raczej nie TO:(, a studiuj epedagpgikę o spec wczesna edukacja zintegrowana i bede uczyc dzieciaczki w klasach 1-3 lub w przedszkolu:) Ola ja biore bromocorn i mam brac dwa razy dziennie, gin tez mi rozpisała dawke aby sie przyzwyczaic. Przez 10 dni biore na noc pól, nast 10 całą , potem półtora i w koncu dwie. Teraz jestem przy całej , ale zobacze jutro jak bedzie jak tak samo to do niej zadzwonie.:) Estelko fajny pomysł z ta tabelka:) Witam tez Lonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKI
Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32...................zobaczymy............... Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać Malwa30.........23.11..........26-28...............nie robię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję wszystkim dziewczynom za ciepłe słowa!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj wyczytałam że bliźnięta trafiają się raz na 80 porodów! No ładnie pomyślałam sobie:-)Widocznie Bozia uważa że dam radę z dwójką dzieci:-) Chociaż szczerze mówiąc jeszcze jestem w szoku!!!!! Mam nadzieję że w tym miesiącu się udało dziewczyny! Życzę wam tego na święta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bugsy24, Mała Czarna,Tiamka-jak dzieciaczki???????????? Lusiu pozdrowienia od moich bąbelków dla Emilki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Olala mamay ten sam dizeń @ ciekawe która szybciej dostanie, pewnie ja, więc muszę potem szybko zmienić dane w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
a ja chcę mocno dzidziuskia, mój mąz też i dzis robiłam test: JESTEM W KROPCE, bo wyszła mi jedna mocna kreska (czyli wg instrukcji brak ciąży) a druga taka słabiutka, prawie niewidoczna (jak są dwie wyraźne, to ma byc wg instrukcji ciąża). I CO JA MAM O TYM MYSLEĆ? Jutro zrobię nowy-raniutko. Ale mam tak dziwnie nabrzmiałe, jakby większe piersi, juz od 10 dni tak mam, a termin okresu dopiero 21.12. Gdybym teraz była w ciąży to mogłaby ona trwac od ok. 12 dni ... CO JA MAM MYSLEC O TYM TEŚCIE KOBITKI? Miałyście tez tak kiedyś? i co sie okazało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa widzę ze jestes jeszcze na forum:), moze bedziesz zmieniac dane ale w innej tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Agusia, móiwsz serio? Miałas tez tak? Skąd ta pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
ewe jesteś w ciąży, gratki, oby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie miałam ale wiele kobietek tak miało i miały fasolkę:). Ale najlepiej zrobic test w dniu spodziewanej miesiączki:). Oby to było To:), napisz jak bedziesz wiedziec na 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
awe, jesteś w ciąży prawie na pewno te testy są bardzo wrażliwe, daj znać jak to dalej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Agusia, nie w tym miesiącu, @ puka do drzwi i pewnie przyjdzie wcześniej, za dużo stresów rózniastych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe, mnie pierwszy test oszukał. Nie wyszło nic a nic ale nie dawało mi to spokoju i zrobiłam drugi, po kktórym skakałam z radości a łzy szczęścia płynęły mi po policzkach. Kiedy wyszłam na ulicę wydawało mi się, że bruk tańczy. Ręce mi drżały a serce śpiewało pod niebiosa. Moja Córuchna ma już 3,5 roku a od kilku dni bardzo poważnie mówi o braciszku. Wkomponowała go już w rodzinę. Nawet zamówiła u Mikołaja prezent dla brata. A że brata nie ma? To nic, prezent zaczeka a braciszka mamusia na pewno urodzi .... Co z tego \"krakania\" wyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Malwa ze masz juz prawie 100% pewnosc, ale nie martw sie:) ja bede z Tobą:). Doczekamy sie i to moze predzej niz myślimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
jasne, że dam znać! Ten test robiłam wczoraj po południu, bo juz nie mogłam wytrzymac (w sumie głupiutka jestm, bo na instrukcji jest napisane, że przed terminem okresu powinno sie go robic tylko rano, po terminie o dowolnej porze dnia). Słuchajcie, ta druga, słabiuteńka kreska wyszła dopiero po kilku minutach, dłużej niz po 3, a ta pierwsza mocna od razu po minutce lub dwóch ... nadal sądzicie, że ciąż jest i tak prawdopodobna? Chyba nie posiadałabym sie ze szczęścia! Nie, nawet nie chce sie jeszcze cieszyć, musze wytrzymac do jutra rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe ale wyszła ta kreska, ja gapiłam sie i zaklinałam swoj test z 10 min i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Stonka, cudowne takie przeżycia! Zarówno z tańczącym brukiem jak i zamówionym bratem i prezentem dla niego. Dziś koleżanka z pracy mi opowiadała, że je mała, tez ok. 3,5 roku (ma na imie Zuzia, więc może Ty jesteś moja kolezanką z pracy?:)), że mała opowiada w okolicy, że będzie miała brata. Wszyscy sa juz oczywiście przekonani, że mamusia jest w ciązy - jednak sama zainteresowana o tym nic nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Ale jestem schetana, niczym kaszalot, jak ktoś wie jak kaszalot się czuje schetany, Agusia, pewnie, że się doczekamy, no jak by było inaczej, idę spać babki, bo jutro szósta rano i do pracki, papa, kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Agusia, więc kiedys pewnie nadejdzie w końcu taka chwila, że kreski wyskocza i bez zaklinania:) Zobaczysz:) Jak długo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz u mnie to troche nie typowa sprawa bo sie jeszcze nie staramy:(. Moje kochanie chce po slubie a ja licze na wpadkę:) No i tak tu sobie siedzę na forum bo juz przywykłam do tych kobitek sympatycznych, ale cały czas licze ze może.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Ale numer, z tego co widzę, to faktycznie jestes tu "główna dowodzącą":) więc myslałam, że i temat starania sie o dziecko jest Ci od dawna bardzo znany w typowej sytuacji - tzn. że jestesci jakis czas po ślubie i że się staracie i że narazie nic i tak dalej .... Fajowo, że tu i tak jesteś:) Ja wpadłam pierwszy raz, właśnie ze wzgledu na ten niejednoznaczny wynik testu, i jest to na serio świetne forum. Mozna sobie pogadac jak ze "starymi" kumpelami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe, Moja córcia ma na imię Marcela, mówi całkiem poważnie o swoim braciszku. Żeby miał włosy takie jak ona - bo wtedy będzie do niej podobny,żeby mu dać na imię Marcel - bo będzie pasować do jej imienia, że użyczy mu swoich ubranek i fotelika , z których wyrosła wiele (sic ! ) lat temu. Dziś zapytała , czy jak ją braciszek poprosi to będzie mu mogła oddać swoją łyżeczkę.... ale jazda z tym moim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×