Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Sylwia nie denerwuj się - moim zdaniem to nie są prawdziwi przyjaciele. Jest takie bardzo dobre powiedzenie- Przyjaciela poznaje sie w biedzie! I to sie sprawdza. Prawdziwy przyjaciel by cie nie zostawił samej ze swoimi problemami tylko był przy tobie i pomógł podnieść się z dołka, doradzić. U mnie tyle śniegu napadało, jest slicznie, a ja jeszcze nie mam wszystkich prezentów kupionych. Nie wiem jeszcze co mam dokupić dla mojego kochania. Zamówiłam mu kubet z naszą fotką z Włoch i muszę mu jeszcze coś dokupić. Podsuńcie mi jakiś pomysł bo święta już tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula sama mam a tym ogromny problem uhhh Ale chyba kupie fajowa płyte i cos do tego jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie przyjdzie @ to planuje teścik zrobić we Wigilię może będzie miły prezencik na święta :)). chociaż nie wiem czy czasami nie za wcześnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem czemu ale jakos odsuwam testowanie, moze faktycznie obawiam się rozczarowania i jednej kreski, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
cześć dzieczynki:):) ale sie porobiło po wekendzie.... Agusiu i Dorotko b. mi przykro no ale znów będziecie za niedługo staranka czynici faktycznie na święta będzie spokój z @:) A ciekawe czy ja bede miała @ na święta@ znając moje szczęście to prawdopodobnie tak:( Sylwia ale ci sie sytuacja skomplikowałą w każdym razie jedno co ci moge doradzić to tylko to żebyś słuchała tylko i wyłącznie siebie bo z przyjaciółmi (jak sie ostatnio przekonałam) to jest b.różnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu a co do testowania to czasami mam taką myśl żeby bez względu na dc. wziąć ten teścik z szafki i już wiedzieć a nie czekać na @ lub nie.... ale wiem że wynik byłby nie wiarygodny wiec czekam i czekam .......ale ty już niedługo będziesz wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia rozumiem Cię, moze faktycznie spokojnie czekać:), jesli @ to żle, jesli dzidzia to ekstra, nie ztc od testu do testu:)pozostawic to naturze, ale wiem ze ciezko i ta ciekawość...a tak moze lepiej nie wiedziec uwazam ze jak małpa zaskoczy to jakos inaczej sie wtwdy czujemy, lepsze to niz rozczarowanie a potem czekanie na :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu :) miałam b.pracowity wekend spędziłam go na zakupach czyli podobnie jak wy wszystkie ale miałąm z mężusiem też b.romabntyczną kolacje i super winko mmm po którym głowka mnie bolał na drugi dzień , no ale cóż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, to znaczy że wszystkie poświęciły weekend na kupowanie prezencików :) czyli zakupy, świąteczne klimaty w sklepach, tłumy ludzi hihihih ale to takie fajne :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
a co do "przyjaciół" to mam nieciekawe przejścia jak już kiedyś pisałam o mojej "przyjaciólce" nie wiem czy ktos pamięta może Kasia?Ta przyjaciółka w ogóle sie do mnie nie odzywała przez pół roku a byłysmy umówione ze ma dać znać i nic i ja mnóstwo razy do niej smsowałam i nic i ostatnio do mnie odpisała ze moje sms są pretensjonalne (pytałam w nich czemu sie nie odzywa) i wyobraźcie że wczoraj mi napisała że została drugi raz mamą.................szok Nie umiem sie z tego cieszyć wręcz mi przykro ze przyjaciółka a nawet mi nie napisała że jest w ciąży a przecież pisałam do niej tyle razy. Wręcz ten sms co mi go wczoraj przysłała był jakby złośliwy bo ona wie że ja nie mam dzidzi jeszcze ani jednej buuuu i tak mi przykro............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza nie przejmuj sie będzie dobrze - Nam tez się uda!!! Też będziemy miały dzidzie!!! :)) Prędzej czy później, ale będą!!!! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza nie przejmuj sie będzie dobrze - Nam tez się uda!!! Też będziemy miały dzidzie!!! :)) Prędzej czy później, ale będą!!!! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Dzięki Paula:) wiem że zasługujemy na to i będziemy mieć dzidzie i koniec:) a ty to może już lada moment ale ciiiiichoooosza.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny, chyba mi sie nie poszczęsciło w tym cyklu...brzuszek coraz bardziej okresowo boli :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasia nie kracz buuuu:( może normalnie cie brzuszek boli noo Kurcze trzymam za ciebie kciczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :( bedzie dobrze!!! Myśl pozytywnie!!! A jeśli nawet to pomyśl że już niedługo kolejna szansa!!! Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Halo jak tam jesteście tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Widzę,że poniedziałek nie przyniósł dobrych wieści:( Sylwuś! Współczuje Ci zagmatwanej sytuacji i życzę abyś intuicyjnie podjęła najtrafniejszy i najszczęsliwszy wybór. Aby rozterki serca szybko zniknęły iabyś jak najszybciej była szczęśliwa z tą swoją druga połówką!!! Dorotko! Przykro mi,że @ przyszła. jedyne czym moge Cie pocieszyć to to,że na święta będziesz \"Wolna\" od niej a to też ważne;) Przeciez dawnoi juz postanowione,że w 2005 roku nastąpi wyż demograficzny a to znaczy,że w ciążę zajść można i grudniu i styczniu i lutym. Damy radę:) Kasieńko! Wiesz ja też ostatnio jestem zmęczona i nie myślę o harcowaniu. Wolę porozmawiać chwilę przed snem, potulić i zasnąć. Ale myslę,że w święta będzie inaczej zwłaszcza mając na uwadze tydzień wolnego:) Myszko! Twoja koleżanka bo trudno ja nazwać przyjaciółłką jest faktycznie wredna i fałyszywa. Olej Ja totalnie i nie wysyłaj smsa z gratulacjami. Jest pewne,że nagle przysłała Ci smsa aby sprawic Ci przykrość. Jak będziesz w ciąży to wtedy jej napiszesz,że za kilka miesięcy tez będziesz szczęsliwa Mamusią! Czego Ci zycze z całego serca! A gdzie Dioda moja nocna koleżanka?:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!! porobiłyście juz prezenty dla swoich mężczyzn? ja nie mam pomysłu! pomóżcie! :(( :(( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Dzięki Soul:):):) za słowa pociechy tego mi było trzeba a w dodatku mnie utwierdziłaś w moim mysleniu o tej kumpeli dokładnie tak to odebrałam a widzisz ty jesteś postrona osobą i też to tak odebrałaś, dzieki:) i właśnie jak bede kiedyś w ciąży to włąśnie tak jej zrobie też jak ona mi:) ale ludzie potrafią być złośliwi to szok.Ja też mogłam jej sprawić przykrość parę m-cy temu miałam obronę mgr, a ona ciągle nie ma czasu żeby zrobić te studia uzupełaniające mgr więc mogłam być złośliwa i też jej wysłąć wtedy sms pochwalny na moją cześć, tylko ja mam wyczucie i wiem że kogoś moge zranić..... Więc od tej pory z nazwaniem kogoś przyjacielem będę bardzo ostro żna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Paula a my z mężusiem poszliśmy razem z kasą i "zrobiliśmy sobie dobrze:):)" tzn on sobie kupił co chciał i ja też i jesteśmy happy:):) tylko że jak masz zrobić niespodzianke to niestety musisz główkować co by mu kupic ... no cóż a może jakąś bielizne,skarpetki, pasek albo jakąś fajną koszulke? albo perfumik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Myszko! Chcoaciaż ja jestem złośliwa (wstyd sie przyznać:( więc pewnie bym jej odpisała np. tak: Gratuluję Matce Polce. Pozdrawiam! gr Myszka(wstaw imię:) Hihi Co Ty na to? Wredna jestem nie? Ale z niektórymi ludźmi nie da się inaczej. Ja wychodzę z założenia że nie ma co ciągle chowac główę w piasek i ustępować paskudom!!! Paulo proponuje zakup ładnego terminarza na 2005 rok albo ciekawej książki! ja jeszcze nic nie kupiłam męzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Soul:):) ale ja też jestem złosliwa jak mi ktoś na odcisk nadepnie wrrr i strasznie mi sie podoba twój pomysł hi hi hi ekstra chyba sie nie powstrzymam no nie wiem mmmmmmm ale mam ochote tak odpisać:) co? odpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci szkodzi> Napisz wrednej małpie niech se nie mysli,że Ci sprawiła przykrość, bo nie czujesz sie od niej gorsza. Byc może ona kiedys tez się obroni i będzie mgr ale póki co Ty nim jestes a dzieciątko Ty tez będziesz wkrótce miała:) Nie może byc inaczej. Niech małpie tez zrobi się smutno. Napisz: Gratuluję Matce Polce dużej zdolności do rozmnażania, życzę więcej rozumu- Mgr Myszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
wow super :):) zrobie to i powiem ci Soul co ona na to jesli bedzie miałą odwage jeszcze odpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×