Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Ano jestec cierpliwa... Przyznam ze mi by sie nie chcialo tyle czytac i pewnie odrazu bym cos napisala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
szlak mnie trafi z tą kafeterią nawala dziennie o podobnej porze masakra:( jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
halo już działa wiecie? halo halo jest tu kto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia26 ano nie miałyśmy okazji sie poznac :) Witam wtakim razie :) Mysza ja jestem :) ale tez na chwilke bo zaraz ide do mamy bo cos odemnie chce pewnie znowu cos z ciuszkami dla małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kafeteria to jakaś porażka aaa Mysza to dzisiaj zadowolona pewnie bo mężusi zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Czesc i czołem dziewczyny, widze, ze humorki coraz lepsze przed weekendem, witam nowe koleżanki, zwłaszcza Marcelinke ;) Trzymam kciuki za Wasze testowanko, moja @ jeszcze nie przyszła, a tak sie wczoraj poświecałam na aerobiku żeby wszytsko pusciło, bo sie czuje jak nadmuchana, a tu nic, cisza:( Mia ale mi narobiłaś ochote na lody, masz racje w galerii sa najlepsze :) to sa jedyne lody które w katalogu wyglądaja gorzej niz w realu:) i sa naprawde pyszne, jak tylko jestem we wrocku to obowiazkowo zaliczam ten punkt programu:)) Kurcze przebrnełam przez pare stron, a najbradziej utlwiły mi te lody hihihi, ale ze mnie żarłok mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorotka!Ale nasze dziewczyny naprodukowały stron, no nie?Ja nie bardzo mam czas dzis z Wami siedzieć ale pojawię się na pewno wieczorkiem tak koło 19, może nawet wcześniej. Tez jestem straszny łasuch, więc dziewczęta nie kuście pysznym jedzonkiiem i lodami. Od paru dni się odc hudzam i jem malutko... fajnie,że jutro sobota...hmmm.... aHA..marcelinko dziękuję za pozdrowienia i też Cię pozdrawiam:) Fajna dziewczyna z Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorotka!Ale nasze dziewczyny naprodukowały stron, no nie?Ja nie bardzo mam czas dzis z Wami siedzieć ale pojawię się na pewno wieczorkiem tak koło 19, może nawet wcześniej. Tez jestem straszny łasuch, więc dziewczęta nie kuście pysznym jedzonkiiem i lodami. Od paru dni się odc hudzam i jem malutko... fajnie,że jutro sobota...hmmm.... aHA..marcelinko dziękuję za pozdrowienia i też Cię pozdrawiam:) Fajna dziewczyna z Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki z powrotem! :) Coś mi dzisiaj internet szwankuje :( Normalnie musiałam dzisiaj tak nakłamać że aż szkoda gadać! znajomi snują plany na weekend a ja ani alkocholu sie nie moge się napic nawet piwka :( a mówić o ciązy jeszcze wszystkim nie chce dopóki nie pujde do lekarza! No to wymysliłam sobie chorobe wątroby :) powiedziałam że mam złe wyniki i przez miesiąc mam szlaban na wszystko :) a puźniej powiem im prawde jak wszystko bedzie w porządku! Normalnie kłamczuszka sie ze mnie zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Dziewczyny pisza jak szalone:) ale to fajowo, im nas wiecej tym lepiej, możemy sie nazwajem wspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki z powrotem! :) Coś mi dzisiaj internet szwankuje :( Normalnie musiałam dzisiaj tak nakłamać że aż szkoda gadać! znajomi snują plany na weekend a ja ani alkocholu sie nie moge się napic nawet piwka :( a mówić o ciązy jeszcze wszystkim nie chce dopóki nie pujde do lekarza! No to wymysliłam sobie chorobe wątroby :) powiedziałam że mam złe wyniki i przez miesiąc mam szlaban na wszystko :) a puźniej powiem im prawde jak wszystko bedzie w porządku! Normalnie kłamczuszka sie ze mnie zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki z powrotem! :) Coś mi dzisiaj internet szwankuje :( Normalnie musiałam dzisiaj tak nakłamać że aż szkoda gadać! znajomi snują plany na weekend a ja ani alkocholu sie nie moge się napic nawet piwka :( a mówić o ciązy jeszcze wszystkim nie chce dopóki nie pujde do lekarza! No to wymysliłam sobie chorobe wątroby :) powiedziałam że mam złe wyniki i przez miesiąc mam szlaban na wszystko :) a puźniej powiem im prawde jak wszystko bedzie w porządku! Normalnie kłamczuszka sie ze mnie zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Dziewczyny pisza jak szalone:) ale to fajowo, im nas wiecej tym lepiej, możemy sie nazwajem wspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki z powrotem! :) Coś mi dzisiaj internet szwankuje :( Normalnie musiałam dzisiaj tak nakłamać że aż szkoda gadać! znajomi snują plany na weekend a ja ani alkocholu sie nie moge się napic nawet piwka :( a mówić o ciązy jeszcze wszystkim nie chce dopóki nie pujde do lekarza! No to wymysliłam sobie chorobe wątroby :) powiedziałam że mam złe wyniki i przez miesiąc mam szlaban na wszystko :) a puźniej powiem im prawde jak wszystko bedzie w porządku! Normalnie kłamczuszka sie ze mnie zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
No Kasiu jestem happy happy:):):):) ale lodziki bym zjadłą mmmmmm a już mi burczy w brzuszku Monia mi też kafeteria nawalała masakra a teraz już dobrze ale za 45 minut ide do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem:) Miałam wir w pracy, ale wkońcu mam luzik, także czekam do 16:) monia - skąd ja znam to kłamczuszkowanie? Ja zawsze wykręcam się prowadzeniem autka:) i to działa:) Widzę, że coraz więcej dziewczyn wchodzi do grona żarłocznych :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś wczoraj zapomniałam zbadać sobie te szyjkę... Przyznam się Wam tak po cichu, że mam małe opory na to samobadanie. Przyznacie, że mało zachęcające?:) Może wkońcu się przełamię...;) Kasia a ta ochota na lody to jest coś więcej niż zwykła ochota??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Mia ja badałąm ale co z tego jak nic nie umiem wywnioskować... Kasiu a ciebie czeka w niedziele testowanko nie? i znów sie dowiem z opóźnieniem bo dopiero w poniedziałek będe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, bo to chyba trzeba codziennie robić i wtedy pewnie widać różnice. Przynajmniej tak sobie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Jejku jeszcze godzinka i weekend:) ide dzisiaj do kumpeli na babskie ploteczki i jakies piwko;) męża juz uprzedziłam. Ja też jeszcze nigdy nie badałam szyjki, ale zamierzam w nastepnych cyklach mierzyc tempke, ale czy wystarczy mi na to samodyscypliny?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
ale produkcja !! z tym badaniem szyjki też na początku miałam opory , ale czego nie robi się dla dzidzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam babskie ploteczki :) Niby z mężusiem też mogę o wszystkim pogadać, ale nie ma to jak bratnia dusza kobitki i to samo patrzenie na wiele spraw, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Meg, a jak tam Twój brzuszek??? Pozdrowienia dla brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Własnie, takie małe babskie spotkanie jest jak najbardziej wskazane, a ostatnio brakowało nam na to czasu. Dobrze, że mój mężulek nie robi problemów, że sama wychodze, bo wiem, ze czasami róznie z tym bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej sprawny zespole produkcyjny :) Pozdrawiam oczywiście wszystkich, u mnie pewnie w tym miesiącu nic nie będzie, bo 24 dc, a tu nawet tempka nie podwyższona, więc kupiłam już to co trzeba, by być przygotowanym na paskudne @, bo może mnie dopaść w poniedziałek już, ale pewnie przyjdzie w środę lub czwartek, brrr.... no czy musi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Malwa, nie wolno kupować w czasie staranek srodków na @ bo wredna jeszcze przyjdzie:) :) a my sie chcemy z nia pożegnac na jakis czas no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy będzie pełnia,bo podobno wtedy dużo kobiet ma @ A co do ilości tu zapowiadanych @ na ten miesiąc to by się zgadzało :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że chociaż jedna z nas ogłosi wkońcu tą wspaniałą nowinę (liczę, że ta kolejka za fasolką nie jest zbyt długa:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×