Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Erka tym czyms co tu napisalo sie nie przejmuj. Zagladaj do nas na forum czesciej moze cos wymyslimy wspolnie z dziewczynami! A ile Twoj maz ma lat jesli moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Sylwia czy ta Marcelina to nie jest przypadkiem Twój Marcin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul78 - niom.. wiem, ale nie powiem :) wiem jedno - K.Luli.J.J.J.Z.Ch!!! - balco balco, najculej jak sie da :D -= Mua Kocie :* =-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Marcelinka i Sylwia??? Myslę,że Marcin tu jest i nas czyta!!! A MArcinkiem jest obecna tu marcelina, która wkradła sie na forum niczym sprytny lis....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem ale kafe chodzi w kratkę. raz szybko raz jak slimak. Wszystkie dziewczyny sobie poszły i zostawiły zakochana parę samą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu soul jaki mam zaczadzisty humor :D Ale pomykam zaraz spac :D Bo juz troszke pozno sie robi. hmmmm zobaczymy co reszta dziewczyn na to.... moze jutro powiem jak jest naprade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihiiiiiiiiiiiiiii Soul ale dajesz po dupie hahahaha :D Nicz ja idem spac! Do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sooul78, ćśśsssssssss... bo jeszcze się wyda i dopiero będzie :) Tymczasem ja i Luli pomykamy na T******ową :D Dobranoc Dziewczęta :) Lul: -=rRr=- U.C.J.Ch -=rRr=- :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż Wy dranie.... Chciałam ppowiedzieć,że chętnie czytam kryminały i skończyłam prawo, więc umysł detektywa mam no i niezawodna intuicje kobiecą;) \"Młodej prze\" życze kolorowych snów!!!! papatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrrrrrruuuuuum, że tak powiem :) ps, Soul - jesli już, to *parze :P uciekamy już bo noc ciemna.. a wyrko czeka :D ps2: -=Wciąż udowadniaj, że to Ty bardziej kochasz=- wypas cytat - codziennie go używam! pozdrawiam wszystkie mamcie, no i moją przyszłą niedoszłą :* -=rRr=- H.M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cześć! Ja już od pół godziny jestem w pracy Co u Was dzisiaj słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Estella- ja tylko na chwilke bo zaraz zmykam do pracy - bleeee. Miłego dnia - i trzymam kciuki za Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki w ten jakże pochmurny dzień:( Jakoś dzisiaj ciężko było mi się ściągnąć z wyrka... Ale pewnie Wam też. Chyba, że jesteście skowroneczki... Ja na pewno nie:) Witaj Erka, widzę że ma sz nie lada problem. Nie martw się, pewnie przyjdzie taki dzień, że wkońcu Twój M dojrzeje, a wtedy będziesz szczęśliwa jak nie wiem co :):): Życzę oczywiście, aby nastąpiło to szybciej niż później. Sylwia - To na pewno jest Twój Marcinek. Pozdrowienia dla Marcinka, naszego wiernego czytelnika :):):) No to zaczynamy kolejny dzionek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta! Ps> Marcelinko - oczywiście,że \"PARZE\" miałobyć, zwykła literówka, ale widze,że Ty czepialski jesteś;) A tak ...ile Ty Marcelinko starasz się o dzidzię? I co na to Twój luby?:) :) Hihihi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) widzę że bylo dużo plotkowanie wczoraj wieczorkiem:) a ja juz nie dalam rady i poszłam spać szybko :) Witam Marcelinę hihihihih Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam humory laseczki? Mnie trochę się porawil bo wkońcu wyjrzało słonko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tradyscyjnie od rana boli głowa.... Poza tym odważyła się dzis samochodem do pracy przyjechać, po wczorajszej stłuczce...Nie jest łatwo jeździć samochodem....A Tym bardziej po Warszawie.... U mnie trwa @, ale jak się skończy to zaczynamy staranka od nowa:) Hihi...Może wiosna przyniesie dobre wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, słyszałam ze najlepiej jest od razu wsiąść do samochodu po wypadkach i stłuczkach, by od razu pozbyć sie lęku. Więc masz rację, że dziś się odważyłaś. A to święta racja, jazda po Warszawie, to nie lada sztuka. Jak zdarza mi się tam jechać, to czuję niesamowity haos. Każdy sobie jeździ jak chce. Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia i ci którzy tam mieszkają już się z tym oswoili. Na główkę wypij sobie może małą kawkę, bo to może ciśnienie... A co do dobrych wieści, to idzie wiosna i niedługo zaczną przylatywać bociany :):):) Mam nadzieję, że i do nas zawitają:):):) Ja czekam, bo mam dostać ok 20 sty. Brrrrrr, już bym chciała wiedzieć, czy się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia dzięki bardzo za pocieszenie. Odrazu widać,że fajna z Ciebie babeczka:) Życzę Ci aby 20 nie przyszła wredna @ i aby kolejna z nas ogłosiła radosna nowinę:) Co do bocianów to masz rację...na pewno przyniosą dużo dzieciaków... A co do stłuczek to moja druga. Pierwszą miałam w listopadzie (nie z mojej winy) a drugą wczoraj (z mojej winy). Mąż nazywa mnie :\"piratem drogowym\". Jak już będę w ciązy to chyba przerzucę sie na tramwaj, mniej stresu będzie mnie to kosztowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat
Do Soul: :):):):):):):) 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej już jestem:):) Mia wyczytałąm że wczoraj popołudniu posądziłaś mnie o jakieś obżarstwo:):)no troche prawdy w tym było hi hi bo byłam strasznie głodna a na forum i tak moge być tylko jak jestem w pracy wiesz:)niestety :( a wczoraj jak siedziałąm w domku to myślałąm o was i bardzo mi brakowało netu żeby sobie jeszcze z wami pogadac:) Soul :) ty i tak jesteś bardzo dzielna i twarda sztuka:):) ja jak otarłam przy wjeździe auto to od tamtej pory mam wieczną fobie przed tym wjazdem i parkowaniem też:) ale staram sie nie myśleć i śpiewam głosno w aucie:):)to mi troche nerwy tłamsi, spróbuj polecam:) Mia ja spodziewam sie @ podobnie jak ty w piątek lub w sobotę przyszły tydzień ale już myśle ostro co będzie, a w dodatku mój mąż jak dzwoni to mnie pyta: kiedy bedziemy mieli dzidzie??????ale niecierpliwy no:):)tak jakby to tylko ode mnie zależało, kazałam mu pić wg waszych wskazówek maślanke :)zgodził sie bardzo chętnie. A dziś przyjeżdża:):) więc znów będę sprawdzać plemniczki agresory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) widze że samopoczucia z rana całkiem całkiem :) Ja ledwo co siedze w robocie spac mi sie chce strasznie, bo kawy juz jak narazie chyba pić nie powinnam a ja jestem od niej uzależniona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×