Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

No to idź dopiero w poniedziałek :) albo jutro, pocztę przejrzyj i wróc do domu :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej dziewczyny, kompletnie za Wami nie nadążam, tyle piszecie, ja z pracy nie bardzo mogę, bo dostępu nie mam, a poza tym Meksyk jak nie wiem co w tym tygodniu. Tylu rzeczy naraz to ja jeszcze nie załatwiałam. Estella, trzymam kciuki za Twoje testowanie, mamy chyba w podobnym czasie, czyli w następnym tygodniu, u mnie objawy zerowe, to znaczy śluzik jakiś jest, ale nie wiem, o czym to może świadczyć :) Boli jedna pierś, tak na dole, muszę ginowi powiedzieć, bo to niepokojące, dlaczego tylko w jednym???? Poza tym to nic, żadnych zmian, więc bez teściku, bo pewnie nadejdzie @ w środę, jakoś przeżyję, albo w czwartek :) Jestem teraz w 23 dc, więc sobie myślę, że jakbym była to coś by było, a tak to nic, buuuuuuuuuuu, no nic, do zoba wieczorkiem, bo zaraz mam korki, może uda mi się z Wami pogawędzić Impresona, dobrze że jesteś w domu już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakaś rozkojazona jestem i moje mysli krążą wokół jednego...teraz siedze sobie i czekam na moje kochanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malwa - widzę, że mamy taki sam cykl:) ja też mam 23 dc:) Może obie się tym razem NIE doczekamy???:):):) Dobry Wieczór Moje Panie, wkońcu mężuś przyszedł z pracy i przyniósł komputer, także mogę się już do Was podłączyć:)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście liczę, że wszystkie w tym miesiącu się NIE doczekamy, tylko mi się tak głupio napisało, sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Kurcze,ale wy jestescie plodne,spłodzic tyle stron;) Witam wszystkie kobitki bardzo goraco:D Ciesze sie meg,ze ci sie udalo:)Gratuluje rowniez z calego serca monisi:) Impersona jestes wielka!!!!!!!!!!!!!!!!!caluje mocno twojego Kubusia:) Jestem rozradowana,bo nadchodza dni przytulania;)Polaczymy zatem przyjemne z pozytecznym:) Meg dreszcze mnie przechodza na mysl kucania i sprawdzania brrrrrrrr.Ja chyba tak nie umiem....obserwuje tylko swoj sluz:) A swoja droga powinnysmy dostawac jakies medale za wyrtwalosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy co ? Wszystkie siedzicie w garach gotując dla swoich mężczyzn, że się kompletnie nie odzywacie?:) No Myszę to rozumiem, bo ona cały czas o jedzeniu, ale reszta (która przecież mówiła coś z resztą o diecie)?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej Mia, ja już jestem w końcu, bo korki zakończyłam, gary pozmywane i dorwałam się do kompa, Mia, a kiedy się spodziewasz albo dwóch kresek albo paskudnego @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
własnie wróciłam z zakupów ciuszkowych, ale sobie humor poprawiłam :-) i jak to wszystko w domu rozpakowywałam, to przemknęło mi przez myśl, kurcza a jak teraz jestem już w ciąży, to się nienadługo nacieszę ubrankami, bo są raczej "przy ciele". Ale za chwilę stuknęłam się w głowę! a niech tam ciuchy w kąt, niech fasolka już, teraz będzie!!!!! Na razie brzuch mnie przestał boleć, piersi ciut zaczęły, ale to tak jak przed @ (czyli zbyt słabo :-( ) no i nie wiem, chyba się mogło nie udać. Ale nie będę zapeszała tylko czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Estella, a tak z ciekawości to w którym dc teraz jesteś? I kiedy powinnaś dostać @? Albo nie dostać, wybieram dla Ciebie to drugie oczywiście :) Przez to że Was czytam znowu zaczynam nabierać nadziei, wydaje mi się, że idiotycznych, bo już przywykłam do rozczarowań, ale co tam, w sumie to nawet mnie to aż tak nie rozczaruje, w końcu nie musimy wszystkie hurtowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
No nic dziewczyny, idę spać, to znaczy trochę poczytam najpierw, a potem w kimę, bo jutro wstaję o 6.00, więc muszę się wkońcu wyspać, pozdrawiam i do jutra, miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
chciałam odpowiedzieć wcześniej, ale ta pioruńska :-o Kafeteria nie chciała mi wysłać odpowiedzi. Już Ci Malwa piszę , dziś 23 dzień cyklu, @ zapowiada się na wtorek, środę. Ale chyba w niedzielę zrobię test, tak z ciekawości. Zobaczę co z tego wyjdzie, a ja k nic nie wyjdzie, to trudno :-( Ale do niedzieli mogę jeszcze dziesięć razy zmienić zdanie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobitki z powrotem! :) jestem juz w domku po obiadku i drzemce! Jakos dziwnie sie czuje mam ochote tylko lezec, dzwonilam do lekarza zeby na wizyte sie umówić ale jak narazie nie ma chyba sensu bo jeśli to 3 tydzień to nawet na USg nic nie wyjdzie! :( Wiecie co naprawde jak ktos nie chce dziecka to kurcze mimowolnie zachodzi w ciąże! dzisiaj rozmawiałam z koleżanką i ona o dziecku nawet nie chciała słyszeć miała wstawiona spiralke i tu nagle zaszła w ciąże! normalnie szok! teraz to juz jest chyba 3 miesiąc już przywykła do tej mysli ale to nie jest sprawiedliwe! A może to poprostu przeznaczenie?! Dlatego wszystkie dziewczyny czekające na bobaski głowy do góry i naprawde nie myslcie tak o tym! jak ma byc to bedzie ! A podobno to prawda ze jak dziewczyna bardziej chce to trudniej jeste jej zajść w ciąże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny wieczorem :) Jamam na wieczor super humorek w przeciwienstwie do tego co bylo rano i popoludniu. Impresona ciesze sie ze sie spodobalo, o to chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki - ja tylko na chwilkę bo zaraz będziemy z mężem oglądać film na kompie :-) Musze iść do pracy bo w od środy miałam urlop ale wyszło coś w pracy - jakies komplikacje i musze na ten jeden dzień przerwać urlopowanie:-( A miałam sobie wziąść przedłużenie zwolnienia to ja głupia stwierdziłam, że mam chyba z 15 dni urlopu z poprzedniego roku to wykorzystam - i wykorzystałam...2 dni :-( Ale nie będzie źle - postanowiłam się nie zamartwaic na zapas bo od tego mi tylko włosy wypadają - mówie serio. Od mniej więcej pół roku to dziennie wypada mi bardzo dużo włosów - byłam u lekarza, robiłam badania - wszytsko ok - czyli to stres. Łykam skrzyp to troche pomaga. Estella- mam jakies dziwne przeczucie, że u Ciebie to już. Przynajmniej bardzo bym chciała - w tym miesiącu jestem tylko stroną kibicującą i trzymam kciuki za inne Kobietki :-D Ale się rozpisałam.... Miłego wieczorku ❤️ [ serce] ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
Hej dziewczynki! Impresjona gratulacje!!! Dzis o fasolce dowiedziala sie druga babcia i tez jest zadowolona! Jutro powiadomimy dalsza czesc rodziny. zezłoscilam sie tak w pracy ze juz na pewno ide na zwolnienie od lutego i mam gdzies ich nagrody i podwyzki. Jak beda mieli dac to i tak dadza a jak nie to nie. teraz mysle o tym co trzeba bedzie zmienic w naszym mieszkaniu, co zrobie z moim krolikiem :( ( bo rybki zostana) i kto sie bedzie opiekowal konikiem. Nie chce tych zmian, ale cos za cos.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, już jestem. Estella - właśnie wróciłam tez z zakupowego szaleństwa (udało mi sie nawet namówić mężusia na towarzystwo:) ). Przyznam szczerze, że jak kupowałam garnitur i przymierzyłam żakiet, który też jest bardzo dopasowany, to też najpierw odłozyłam na półkę z informacją do mojego M, że jak będę w ciąży to się w niego nie zmieszcze. No ale wygląda tak ładnie, że sie skusiłam. Najwyżej po ciąży będę się miała do czego odchudzać:) Ale tak wogóle dziewczyny, to H&M ma naprawdę fajowe rzeczy luźne koło brzuszka, a nie są typowe dla ciężarnych, więc możecie tam sobie zajść (to do tych zafasolkowanych). Malwa- @ ma nadejść w przyszły czwartek albo piątek. Mam nadzieję, że jakoś zabłądzi i nie trafi na moją osobę :) Test będę robić jak się będzie spóźniać. Monia, jak Twoje obawy? Chyba już mijają powoli, co? Anuśka, ja też już marzę aby poinformować rodzinę o cudzie (tylko jakoś dziwnym trafem nie chce nadejść) Sylwia - a co się stało, że taki dobry humorek? Czyżby ktoś w to ingerował??? ;) Aga* - Ty się tak nie stresuj. Może znajdź jakiś sposób na rozładowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia a tak jakos wyszlo :) oczywiscie kolejny wieczor na telefonie i na gadu gadu z ukochanym :) juz niektorzy sie wsciekaja o telefon, ale coz bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, to kiedy będziecie się wkońcu widzieć? A co do telefonów w trakcie rozłąki, to skąd ja to znam??? Gorzej jak potem przychodzą rachunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia mam studniowke 22 ale kiedy przyjedzie to nie wiem,,, okaze sie w przyszlym tygodniu. Mam nadzieje ze bedzie u mnie juz w piatek a jak nie to wczesnie rano w sobote :) Wlasnie Marcinku kiedy przyjedziesz?? A rachunku to ja tez nie chce widzie i pewnie nie zobacze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia mam studniowke 22 ale kiedy przyjedzie to nie wiem,,, okaze sie w przyszlym tygodniu. Mam nadzieje ze bedzie u mnie juz w piatek a jak nie to wczesnie rano w sobote :) Wlasnie Marcinku kiedy przyjedziesz?? A rachunku to ja tez nie chce widzie i pewnie nie zobacze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie jestem w temacie , ale może mi cos doradzicie dziewczyny.Mój mąż poprostu nie chce mieć dzieci, co ja mam biedna zrobić ? Jestem poprostu załamana. Jesteśmy małżeństwem od 2 lat , a razem jesteśmy 7 lat. Ja tak o niczym innym nie marzę, jak o dziecku. A na dodatek teraz pracuję w sklepie dziecięcym , dostaję poprostu hopla i juz nie mogę patrzece małe ciuszki, płakać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiątko, Marcinek prosił mnie aby przekazać Tobie że pojawi się u Ciebie czym prędzej - tzn. na ile mu PKP najszybciej pozwoli się z Tobą znów spotkać i... Jus powinnaś wiedzieć czo i jak :D Marcin bardzo Ciebie Słoneczko nowotarżańskie kocha, najmocniej jak tylko można na tym świecie! :) -= Remembaj o TYM! =- Mua Luli - K.C.J.Z.Ch!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ERKA :) A czemuz to Twoj maz nie chce miec dzieci? Ja nie rozumiem wogole czegos takiego... :( I za cholere nie wiem co ci poradzic bo ja sie z czyms takim nie spotkalam i mam nadzieje ze sie nie spotkam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzystencja
ERKA 25 - cud nie mąż, możesz mi go "odstąpić". Nie ma jak realista. Woli ciebie i nie chce swojej miłości rozdzielać na nikogo innego - jakie to słodkie A tak wogóle to mówił dlaczego nie chce Pozdrów go ode mnie - ciesz się mało jets takich mężczyzn którzy nie są egoistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sylwia19 Dzięki że chociaż próbowałaś mi coś doradzić, zawsze to coś, bo ja jestem kompletnie załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×