Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość Dorota27
Monia nie denerwuj sie, na pewno wszytsko jest w porzadku:) Zrób sondę wsród znajomych na temat lekarzy, może ktos poleci kogos sprawdzonego, powinnas trafić w dobre ręce, bo teraz najwazniejsze jest zdrowie Twojej fasolki i Twoje, a usg juz mozna robic w 6 tygodniu, wiec cos ten lekarz mało wiarygodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 37 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........17............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?..............?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 37 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........17............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?..............?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niby jestem :) A ty Myszko, czyżby nawał niespodziewany w pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
No zabieram sie za wesołą twórczość - sprawozdanie do urzędu statystycznego, czysta poezja:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 37 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........17............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?..............?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety, jak robisz te minki? ja spróbuję, ciekawe, czy sie uda?? :) :# :} :] :+ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzje podjęliśmy w październiku jednak tak \"naprawdę\" zaczęliśmy się starać w grudniu. Bałam się, że będziemy próbowali miesiącami a tu wszystkie książkowe objawy i dwa testy o wyniku pozytywnym. Teraz trochę się martwię, że małe urodzi się jesienią gdy jest mało słońca i najczęściej już zimno ale mysle, że jakoś to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbelek, jak fajnie, że nie musiałaś czekać na tę dobrą nowinę !!! A już rodzinka poinformowana? Nie wyszły mi minki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Skarbelku gdzies mi Twoja informacja umkneła, a to taka cudowna wiadomość. wrzesień nie jest wcale złym miesiacem na rodzenie dzidzi, może tylko troszkę Ci dokuczac upał latem, ale miejmy nadzieje, ze goracego lata nie będzie. Moje serdeczne gratulacje, brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poinformowana, poinformowana... Niby się wszyscy spodziewali (1,5 roku po slubie) ale mimo to byli zaskoczeni. Cieszą się jak szaleni. Moja mama miała w sobotę urodziny - powiedziała, że to najcudowniejszy prezent... Dzisiaj idę do lekarza, mam nadzieje, że wszytko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poinformowana, poinformowana... Niby się wszyscy spodziewali (1,5 roku po slubie) ale mimo to byli zaskoczeni. Cieszą się jak szaleni. Moja mama miała w sobotę urodziny - powiedziała, że to najcudowniejszy prezent... Dzisiaj idę do lekarza, mam nadzieje, że wszytko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbelek Jejciu jak Ci fajniutko, zazdoszczę:):D, ale serdeczne gratulacje:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno Skarbelek będzie wszystko ok. :) A który przewidujesz tydzień ? Moi rodzice i teściowie ciagle się dopytują o wnuki, ale nic im nie mówiliśmy o problemach, tylko wykręcamy się, ze jeszcze nie czas... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
tak Mia dokłądnie jakby sie wszyscy na mnie uwzieli:(:( nie dosć że mam doła to wszyscy łażą jak na.........i są upierdliwi witam nowe forumkowiczki:) zazdroszcze ci SkARBELKU:):)I GRATULUJE ja staram sie od października i nici:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Mia moi rodzice i męża też pytali a my im mówimy ze sie staramy i tyle na pewno też sie zaczną martwic że coś nie tak jak to dłużej potrwa :( chyba źle zrobiliśmy ze sie przyznaliśmy że sie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Myszko, Ty pracusiu jeden :D Myśmy tak znajomym mówili, że poślubie zabieramy się do roboty. i teraz zbieram tego żniwa... Kolezanki się ciągle dopytują, więc mówię tylko najbliższym, że mamy problem. A reszcie, że zmienilam pracę (bo tak jest naprawdę) i kończy mi sie pod koniec sty okres próbny, więc nie mozemy teraz... No to Myszko, tez masz małą presję psychiczną chyba, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweeyt*
Mysza29 nie denerwoj sie tak, bedzie dobrze od pazdziernika to zakrotko aby sie martwić i stresować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Może faktycznie to za krótko żeby sie denerwować ale już mnie to męczy a rodzice jedni i drudzy chyba rozumieją bo sami opowiadają jak sie starali sami to też nie było od razu więc jako tako presji nie odczuwam z ich strony. Tylko ja i mąż już nie chcemy tak czekać:(nie wiadomo jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za wpis do tabelki... Teraz czuję się pełnoprawynym członkiem najlepszego forum na Kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
A gdzie sie podziały Kasia i Estella????Kasiu co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki
TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............17.01....... 26.......................13.02 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........30.12........26-30...............24.01-28.01 Aga*................29.12.........28-32..................27.01 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........15.01............24-29................... nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 37 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza 29 od października? to naprawdę króciutko. Nie martw się, uda się na 100% w niedługim czasie... Mia 26 Myslę, że to 5-6 tydzień. idę dzisiaj do lekarza i mam nadzieje, że mi dokłanie określi... Dotota 27 dziękuję za ciepłe słowa... też mam nadzieje, że to lato nie pobije rekordów w temperaturach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witajcie babeczki:) Ale to slonce jest złudne,niby tak sie fajnie robi cieplutko na serduszku,a jak sie wyjdzie na dwor to brrrr;)Podobno od przyszlego poniedzialku ma padac snieg..........moze sie wreszcie zdecyduje i popada, bo jak ma padac na wielkanoc, to mozna sie załamac:( Mam jakis taki dobry humorek od rana:) Skerbelku(mam nadzieje, ze nie pomylilam sie) GRATULACJE Z CALEGO SERCA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witajcie babeczki:) Ale to slonce jest złudne,niby tak sie fajnie robi cieplutko na serduszku,a jak sie wyjdzie na dwor to brrrr;)Podobno od przyszlego poniedzialku ma padac snieg..........moze sie wreszcie zdecyduje i popada, bo jak ma padac na wielkanoc, to mozna sie załamac:( Mam jakis taki dobry humorek od rana:) Skerbelku(mam nadzieje, ze nie pomylilam sie) GRATULACJE Z CALEGO SERCA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×