Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość dorota27
hallo, wszyscy sobie poszli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
co tak jakoś ucichłyście wszystkie cos puściutko dziś, Mia a co z tobą? Wiesz ja też się czuje samotnie w pracy siedze samam z tym ze czasmi bardzo dużo ludzi tu łazi i musze z nimi gadać a tak z koleżankami to raczej na gadu no iz wami gadam:)a w domu teraz dziennie jestem sama:(bo wiadomo koleżanki to raz na jakiś czas bo tak jak mówisz każdy ma swoje zycie Szkoda że nie mieszkamy w tym samym mieści to mogłybyśmy sie spotkać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
No Dorotka chyba tylko my same zostałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Jejku przed chwila zadzwonili do mnie czy w czwartek przyjde 10 na rozmowę kwalifikacyjna:) Ale sie zdenerwowałam, powiedziałam ze przyjde, ale nie wiem czy dobrze robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Dorota to tam gdzie sie zastanawiałaś nad złożeniem papierów???bo już nie wiem czy dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Tak, wysłałam na ostatnią chwile:) I teraz bede sie bić z myślami co dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem już. Szefuńcio do mnie przyszedł i trochę wisiał mi na karku. Przynajmniej jedyna rozrywka...:):):) Dorotka, wiem, że już długo się staramy, ale cały czas miałam nadzieję, że nie będę musiała tak mocno ingerować w swój organizm. I na razie brałam tylko duphaston, luteinę i ten zatrzyk Pregnyl. Ale czas chyba znaleźć nowego gina. Dzięki za link :):):) Myszko, jestem :) Nie martw się, Twój M na pewno pójdzie sobie zbadać, bo na pewno mu zależy. tylko tak głupio na początku. Mój nic mi nie powiedział, tylko poszedł sam w tajemnicy przede mną i przyniósł mi gotowy wynik (może też się wstydził???). Ale jak bedzie Twój M robił badania, to wybierzcie przychodnię z przyjemnym kącikiem, bo mój mąż musiał to robić w pokoju, gdzie okno wychodziło na przeciwko jakiegoś budynku i nie miało rolet. A poza tym drzwi się nie zamykały i bał się że ktoś wejdzie. Biedny, mówił, że schował się za szafę, która tam stała. Musiał być w strasznym stresie. Także pamiętajcie o tym. Ale się rozpisałam. Musiałam nadrobić te półtorej godziny nieobecności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
no no to stresowa sytuacja ale trzymam kciuki żeby sie powiodło :)a więcej osób tam będzie?wiesz coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale troche jestem nie wyspana:O Kasia jaka szkoda ze ta wredna @ przyszła:( do Ciebie, ale w następnym miesiącu sie uda:) jak ja robiłam badanie na prolaktynę to gin mic mi nie mowiła w którym dniu cyklu miałam iśc, pewnie dlateko ze od 1,5 miesiąca nie miałam okresu i niewiadomo było... a ja myślałam ze to ciąża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
wiesz Mia ja sama sie zastanawiam czy nie za wcześnie rzucac sie na te wszystkie badania sama nie wiem hmm...... dopiero od października staranka więc nie wiem? Okropne to badanie miał twójM gdyby mój to pzreczytał to na 100% by nie poszedł hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, słyszałam, że zmiana pracy sprzyja zafasolkowaniu :D:D:D Bo to zmiana otoczenia i wogóle (na mnie na razie nie podziałało...) Ale masz fajowo:) Ciekawa jestem co Ci powiedzą na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mysza29:) u mnie byłoby podobnie, bo kiedy ja mówie do swojego mezczyzny ze zajscie w ciąze to nie hop siup, to miodpowiada ze z nim wszystko w pożądku i nie ma sie co martwić. To wyobrazam sobie jego minę jakbym dala mu takie skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Mia to badanie było okropne, Twój mąz bidulek sie mocno musiał zestresowac:( Co do nowej pracy, to mam mieszane uczucia, dlatego, ze tam na pewno najpierw dostane umowe na 1.5 na czas okreslony a dopiero potem na stałe, albo do widzenia. I raczej na pewno przez rok nie bede sie mogła starac o dzidzie:( Ale w obecnej firmie tez nikt mi nie da pewnosci, ze bede miała dokad wrócic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was bardzo cieplutko :) i słonecznie :) tak jest w Warszawie :) Zaczełyśmy dziś z Zuzia 38 tydzień i niedlugo sie w koncu poznamy :) co jakis czas sprawdzam jak tam moja szyjka a dzis jej nawet nie wyczulam tylko jakies górki :) pewnie sie szyjka skrocila i niedlugo bede pedzic do spzitala :) tak sie ciesze :) Lusiu??????????? czyżby Emilka się pośpieszyła?????? Impersona jak sie czujecie???? masz moze jakies zdjecia Kubusia?? dziewczyny zobaczycie wszystkie urodzicie zimą bo ta zima jest szczesliwa wiec i nastepna bedzie :) ide poprasowac śpioszki do szpitala bo kto wie kiedy sie zacznie :) obiecuje ze jak bede w domu jak mi wody odejda to was poinformuje o tym :D 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota no to w takiej sytuacji musisz sie zastanowić, bo jak ci nie przedłużą w nowej to bez pracy nici ze staranek. Choc mogą przedłuzyc umowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, ja też jestem w tej chwili na okresie próbnym do końca stycznia i nawet przez te 3 miesiące się starałam. Ale jak przedłużą mi umowę to i tak będę się starać o dzidzię. Jak jest się w takiej sytuacji, to pracodawca ma obowiazek przedłużyć umowę do dnia porodu. Więc się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Tweedy, Ty śpiochu jeden. Widzę, ze lubisz spać tak jak ja :D Z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ja jestem z Olsztyna:), no i faktycznie lubie sobie pospać:)mmmm, tylko ze teraz troszką głowa mnie pobolewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki I i III
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 38 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........17............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?..............?. Skarbelek i jak tam po wizycie???? bo trzeba tabelke uzupelnic :) TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Twety a ja bym się chetnie teraz położyła jakaś senność mnie ogarnia A co do tej temp. to teraz dziennie rano będe mierzyć do @ i zobacze co z tego wyniknie, oj żeby sie teraz w końcu udało......bo może te dzisijsze 37 to przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że tabelka nr 2 jest zbędna:) Czyżby wszystkie zafasolkowały :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza29 niby słoneczko z oknem ładnie swieci, a cisnienie takie ze tylko spać, nie wiem jak tam u Ciebie, może kawke sobie wypij i kawałek czekoladki zjedz a bedzie lepiej :)ja czesto tak robię:). Co do tej temp to lepiej zeby nie był przypadek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to ze jest zbedna poprostu uaktualnialam tabelki w ktorych jestem wpisana :) TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............17.01....... 26.......................13.02 tu Kasia ...........18.01.........26-28.....................12-14.02 Malinka79..........30.12........26-30...............24.01-28.01 Aga*................29.12.........28-32..................27.01 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........15.01............24-29................... nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01 Tweety*...........10.01.........26-28..................sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 tydzień, a jak będziesz chciała rodzić? Rodzinnie, czy raczej nie? I jak się ma Zuzia, chyba już jej trochę ciasno :):):) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia bedziemy rodzić razem w szpitalu w którym odbedzie sie poród kosztuje to 100 + 15 zl ubranko :) Oj tak Zuzia ma bardzo mało miejsca ale to nie znaczy ze mniej sie kreci :) wrecz przeciwnie odpycha sie nogami od moich zeber i pcha sie w dól :) tak jakby chciala juz wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widać, że będzie z niej energiczna babka :D A możesz coś powiedzieć o porodzie w wodzie? Czy lekarze polecają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wiem nic na temat porodów w wodzie nigdy sie z tym nie zetknelam :) ide sie uwalic w wyrku bo cos sie slabiutko czuje kreci mi sie w glowce moze to porod sie zbliza a organizm chce zebym odpoczela hihi nie ma to jak sie nakrecac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 tydzień napewno się bardzo cieszysz że juz niedługo będziesz mogła przytulić swoją malutką kruszynke :) powiedz mi w którym miesiącu mniej więcej brzuch zaczyna przeszkadzac Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×