Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Kasiu to zalezy od wielkosci brzusia moze przeszkadzac juz w 6 miesiacu jezeli to blizniaki :) mi zaczal przeszkadzac w 8 miesiacu a teraz bez pomocy jest mi sie ciezko podniesc z wyrka dlatego najpierw sie zeslizguje z wyrka na podloge na kolanka a potem dopiero wstaje :) wypatruje tych poczatkow porodu tak bardzo chcialabym miec juz mojego wielkoluda przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest wielkoludem bo jak ja sie urodzilam to wazylam 2450 g a ona jeszcze jest w brzusiu :) a juz wazy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Zuzia nie dość że żywiołowa jest bardzo to jeszcze silna i duża z niej kobitka :) jest z czego sie cieszyc :) ciekawe do kogo podobna bedzie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglaby byc podobna do mnie ale włoski miec po tacie by byla śliczną jasniutenką blondyneczką :) w sumie teraz to Daniel ma ciemny blond tak jak ja, ale jak sie urodzil to z prawie biala głowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widać Mia :) w koncu odezwać się do Was mogę :) z resztą jakoś pracować mi się nie chce, spać bym poszła, przez ten nocny @ i ból jajników nie spałam za długo więc troche zmęczona się czuję Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
dopisałam czas staranek do tabeli bo ciągle zapimonam, która ile czeka na dzidzię TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....17.01....... 26............13.02....................... tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02.................... Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................ Mysza29...25.12.....27-28..........22.01........................ Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................ Sylwia19....15.01.....24-29....... nie testuje.................... Dorota27...19.12....26-27.......sama nie wiem.................. paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......20.12....28-29........16-17.01...................... monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Tweety*....10.01......26-28.......sama nie wiem................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela I
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 38 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........17............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?..............?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela III
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja Was wystraszyłam tą tabelką, bo żadna się nie odzywa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Ja sie poddałam chwili refleksji i przemysleń, ale juz wróciłam:) 38 tydzień jak ja ci zazdroszcze, jeszcze chwilka i bedziesz miała Zuzie przy sobie, tez chce miec córeczke Zuzię - bardzo podoba mi sie to imię. Ale ciekawe jak mnie byś nazwała bo ja wazyłam 4100 hihihi, ze mnie to był wielkolud:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Ja sie poddałam chwili refleksji i przemysleń, ale juz wróciłam:) 38 tydzień jak ja ci zazdroszcze, jeszcze chwilka i bedziesz miała Zuzie przy sobie, tez chce miec córeczke Zuzię - bardzo podoba mi sie to imię. Ale ciekawe jak mnie byś nazwała bo ja wazyłam 4100 hihihi, ze mnie to był wielkolud:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! mia fakt faktem ze tesknie bardzo ale juz w piatek bede z ukochanym :) Nie odzywalam sie bo nie mialam czasu, dzis tez nie bardzo ale lece teraz do wyrka troche sie zdzremnac bo nie daje juz rady :( Nie dosc ze mam troche zalatwien jeszcze z ta studniowka to jeszce klasyfikacja srodsemestralna i juz pomalu padam :0 Witam nowe dziewczyny i gratyluje Skarbelkowi 🌻 Kasie troszke przykro ze @ jest, ale co sie odwlecze to nie uciecze!:) Soul bardzo mi przykro z powodu babci! Impresona jak Kubus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak ucichło? Ja z tych nudów zaczęłam czytać Waszą część 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a jak się poznaliście z Twoim M, że tak daleko od msiebie mieszkacie? mam nadzieję, że nie nadeptuję Ci na Twoje prywatne sprawy? A i kiedy będziesz chciała się tak poważnie starać o fasolkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia nie nadeptujesz :) Hihiiii fajni eto zabrzmialo! Poznalismy sie, hmmm przez internet :D A co do fasolki to niemam pojecia... to nie tylko odemnie zalezy! Do ktorej strony czesci pierwszej dotarlas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam do 5 strony. Jak Lusia zaszła w ciążę i jak Gadzina z Elfikiem są mniej więcej w tym samym terminie ciąży:) To się czyta prawie jak książkę :) Myślę, że powinien się tu pojawić jakiś wydawca i wydac książkę z naszymi przemyśleniami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Zgadzam sie z tobą Mia w 100% też to forum poczytywałam kiedyś jak książkę właśnie w momencie jak wpadłąm na jego trop:) a potem już napisałam:) fajnie gdyby to ktoś wydał jako np.pamiętnik a sama zresztą film bym chętnie taki obejrzała:) Zaraz się zwijam do domku pa pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihiiiii ksiazka powiadasz? Z Naszego topiku powstalby poradnik dla starajacych sie ogrodniczek :D:D:D A w sumie prawda jest taka ze najlepszy scenariusz pisze zycie, wiec kto wie? Moze by cos z tego bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku. Trochę się wkręciłam i zrobiłam test. Co prawda @ powinna przyjść we czwartek, ale ja nie mogłam się w tym miesiącu oprzeć. No i wyszedł, że nie jestem zafasolkowana :(. Także czekam na @. Nic innego mi nie pozostało :O :I :S (to próba nowych minek) Zapisałam się na wizytę w przyszły czwartek. Może ten lekarz nowy lepiej mnie poprowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we srodę ide do gina. Z tej rozpaczy daty mi się pchrzaniły...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sywia19
Mia teraz testowalas? Nie lam sie! Moze ten nowy lekarz Wam cos doradzi! Ja teraz lece do sklepu bo troche zglodnialam :) Pozdrawiam goraco i do zobaczenia za jakis (nie dlugi) czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sywia19
Mia teraz testowalas? Nie lam sie! Moze ten nowy lekarz Wam cos doradzi! Ja teraz lece do sklepu bo troche zglodnialam :) Pozdrawiam goraco i do zobaczenia za jakis nie dlugi czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihiiiii widac ze jestem glodna bo literki zjadam :P Mia nie rozpaczaj! zobaczysz co powie nowy lekarz i miejmy nadzieje ze Wam pomoze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×