Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Hellooo! Już jestem po pracy - okropnie zimno i w ogóle bleeeeee. Ja chce już wiosne !!!!!! Jakos nie mam ostatnio natrętnych myśli o ciąży - gdy przez chwilę myślałam, że sie udało to powiem szczerze - byłam lekko przerazona. Nie wiem dlaczego - ale nagle wydało mi sie to wszytsko takie pokomplikowane itp. Zaraz pomyslicie , że jestem głupia- ale pomyślałam sobie, że w najwiekszy upał będzie końcówka ciąży i jak sie wtedy będę czuć... Odezwał sie wtedy mój egoizm. Co prawda zaraz mi przeszło ale było mi głupio przed sama soba, że tak pomyślałam. Teraz znikam i ide pałaszowac pyszna kolacyjkę. Pa pa Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Smutaski:D Widzę, że wszystkie przygnębione ze względu na ciągnącą się zimę? Już niedługo, moje drogie:D Jakieś 5-6 tygodni i powinno być już całkiem przyzwoicie:D Ja też ostatnio jakoś tak ciągle chodzę śpiąca, nic mi się nie chce i ogólnie mam kijowe samopoczucie. Byle do wiosny!!! :D Przyznam, że jakoś nie wiem co mam napisać. Ten cykl mi przepada, więc też i nie mam wrażeń z oczekiwania na @. Ale mogę Wam powiedzieć, że codziennie mierzę tempe i mam dziś 16 dc. A tu od 2 dni ciągle obniżona i nie zanosi się na jakikolwiek wzrost:( Moze się mylę, ale czyżby nie było owulacji? Po śluziku nie mogę nic stwierdzić, bo cały czas biorę te globulki na moje wewnętrzne komplikacje. Zobaczymy jak będzie wyglądała jutro. Aga, a jak dzisiaj samopoczucie?c Handra trochę przeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszytskim:) :) Wróciłam cała i zdrowa, ale wczoraj nie bardzo miałam czas na pogaduchy:( Widze przygnebienie zima, a ja wróciłam zachwycona sniegiem, u mnie w ogóle go nie ma, a na Czarnej Górze śniegu po pachy, na weekend wyszło cudowne słońce i nawet sie troszke opaliłam:) :) Wyjazd był super, jak tylko wywołam zdjecia (cyfrowego sie jeszcze nie dorobiłam:) i je zeskanuje to wam podeslę dowody zimowego szaleństwa:) a troszke poszalałam. Nieświadomie zabrałam męża na czarną trase, ja byłam zachwycona a on lekko zestresowany (jexdzi dopiero drugi sezon) ale przezył i nóg nie połamał:) :) Podładowałam akumulatory i jakos dotrwam do wiosny, jedyne co mi humor zepsuło, to to, ze chyba dzisiaj dostanę @, od rana bardzo boli mnie brzuszek, ale to było do przewidzenia, skoro USG nie wykazało obecności pęcherzyka:( Od tego cyklu zaczynam mierzyc tempkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek......nr GG soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24......6680371 mysza29............Bożena.................Lew..............29...2861877 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23............Paulina....................Waga............23...8100564 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 4572651 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26...8177064 Impersona.........Elka........................baran.............20....3897413 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26....4990655 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25....2834288 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Mia 5-6 tygodni to dłuuugo, a ja juz nie mam siły sie zmuszać do wychodzenia na dwór bleeeee :) Hej Dorotko :) widzę że się udał wyjazd :) pewnie odpoczełaś sobie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Kasiu podaje dane do tebelki I (podawałam je wczesniej ale gdzies umknęly...) miasto Olsztyn, termin 17 wrzesień, inne dane - jeszcze troszeczkę za wczesnie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale mróz na dworze. Policzki rumiane. Fajnie. Wolę mróz niż chlapę. Ostatnio dojeżdżam sobie tamwajem i jest mi dobrze. Zero stresu i w ogóle . Czekam sobie na wiosnę a najpierw na weekend:) DZis lub jutro dostanę @. Najlepszym objawem pewnym są moje humorki. Wczoraj byłam sciekła jak osa. Wszystko mnie denerwuje no i brzuch juz solidnie pobolewa. Ehhh... Dorotko gratuluje udanego wyjazdu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek......nr GG soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24......6680371 mysza29............Bożena.................Lew..............29...2861877 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23............Paulina....................Waga............23...8100564 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 4572651 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26...8177064 Impersona.........Elka........................baran.............20....3897413 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26....4990655 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25....2834288 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25..........Sylwia......................Waga...............25...6793354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Gosia25......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? ania79.......Kielce............3 wrzesnia........?...........lepiej nie pisac Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek...Olsztyn..........17września ..........?...........?...........?... thefly ............?..............?...............?..............?..........?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!!! Ja jak zwykle jestem na chwilkę :( Pracy mam cholernie dużo. Pcieszam się tym,że 23-go jadę na narty -pierwszy raz!-mam nadzieję,że wrócę cała i zdrowa :))) Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam miłego dnia! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki🌻 u was też tak zimno???:) u mnie straszliwie Soul nie dostałam jeszcze od Ciebie fotek, musisz to nadrobić :D, a moje doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Olala! Dostałam od Ciebie zdjątka, jeżeli nie wysłałam Ci swoich to przepraszam i juz nadrabiam zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jakoś tak ostatnio nic mi sie nie chce. I przez to spadła też moja aktywnosć na forum. Dorotka, fajnie że udał Ci sie wyjazd. Też miałam byc w Zakopanym na ten weekend, ale niestety, moje leczenie... Oczywiscie nie na nartach, bo jakoś to mi nie przypadło specjalnie do gustu...No i przykro, ze @ Ci się zapowiada:( Silve, ale Ciebie dawno nie było! Widzę, ze wszystkie jakoś tak zapracowane ostatnio. Cześć kasieńko (te tygodnie szybko zlecą, zobaczysz:) ), skarbelku, no i Soul :D I dzień dobry wszystkim, o kim przez moją senność zapomniałam:) Dziewczyny, jakie macie plany na Walentynki? i jak to jest z Wami - czy robicie sobie jakieś prezenty, niespodzianki, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, doszło:) Ale z Was ładne Kobietki:D:D:D cześć Mia:) Czemu nic Ci sie nie chce, pogoda pewnie wszystkich dołuje. Ja powinnam szukać intensywniej pracy, a tez mi się nie chce nosa z domu wystawić:( My Walentynek nie obchodzimy, mój Jacuś nie uznaje amerykańskich komercyjnych świąt:P Za to obchodzi Noc Świętojańską:D jakjo polskie walentynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia mam nadzieje że szybko zleci :) co do Walentynek to jakaś romantyczna kolacyjka w miłej knajpce :) a co do prezentów to nie mam pojęcia :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co szybko zleci Kasiu? Do wiosny? u mnie w domku już wiosna- miniaturowe żonkile w doniczce🌻 :):):) a na dworze tak zimmmmno, że brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala ja to najchętniej nie wychodziłabym z łózka :) tam przynajmniej cieplytko jest :) juz wole upały niz takie zimno :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja też łagodną zimę, to zniosę, ale taki mróz, to nieludzkie:D a mam taki ciepluteńki kocyk, pod którym możnaby cały dzień spędzić, do tego jakaś herbatka...:) właśnie znalazłam jakąś ofertę pracy i próbuję sklecić list motywacyjny, coś mi nie idzie:( najgorsze jest to, że brak mi doświadczenia zawodowego i to w wielu miejscach mnie przekreśla od razu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) nie ma mnie ostatno bo b.zajęta jestem:( kurcze widze że ktoś wpisał mój nr gg do tabelki sorki ale raczej nie chce żeby widniał tak oficjalnie, bo jednak dużo w pracy piszę i parę osób zna moje gg w pracy sorki ale sie wykreslam:) TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek......nr GG soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24......6680371 mysza29............Bożena.................Lew..............29... Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23............Paulina....................Waga............23...8100564 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 4572651 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26...8177064 Impersona.........Elka........................baran.............20....3897413 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26....4990655 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25....2834288 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25..........Sylwia......................Waga...............25...6793354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że tu też pare kobitek załapało smutny nastrój:(jak ja :(ostatnio mam tekie myśli że nie wierze zeby sie udało do maja i jestem wściekła z niemocy i z tego ze nawet nie wiem czy mam kiedykolwiek szanse.dzis 20dc i juz piersi pobolewają więc na pewno @przyjdzie jakzwykle, normalka i po co mam to wszystko tak przezywać:(:(czuje sie jakaś wypalona i zniechęcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, kobiety, głowa do góry:D:D:D Proszę się tak nie smucić i nie martwić. Wkońcu musi przyjść ten dzień że zostaniemy mamusiami:D Może na już fasolka nie jest nam przeznaczona, ale na pewno za jakiś czas:D A jakie wtedy będzie wytęsknione i wyczekane! :) Słonko pięknie świeci za oknami, wiec proszę trochę wystawić twarz do słońca i złapać trochę promyków:D Na pewno humorek Wam się poprawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szybko sie tu wszystkie usmiechać:) :) Zapomniałam przywitać nowe twarze, zwłaszcza gratuluje Eli:) :) Mia jak tam nowe autko?? Ja zupełnie w tej chwili spasowałam z myślami o dzidzi, wiec jakoś nie zasmuciła mnie @ która właśnie dzisiaj dostałam, i to tak jakoś szybko 25dc. Bardziej jestem teraz zmartwiona tym, ze duphaston nie pomógł i dalej mam plamienia i krwawienia w czasie cyklu, widze jak mój mąż też juz sie tym bardzo martwi. Po prostu juz nie wiemy co robic i to mnie przeraza, a jakis głos wewnetrzny mi móiw, ze dopóki to nie zaniknie to chyba nie ma co liczyc na fasolke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, a miałaś robione badanie na hormonki, bo nie pamiętam? Może to nie to co podejrzewa lekarz? A samochodzikiem na razie jeździ mój mąż, bo załatwia papiery (rejestreace, ubezpiecz, itd) Ale cieszę się jak małe dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefka
Witam serdecznie! Mam 24 lata i od niedługiego czasu leczę się na niepłodność. Po dwóch latach współżycia z narzeczonym nie doczaliśmy się dziecka. Odkąd pamiętam miałam problemy z miesiączką, leczyłam się u kilku lekarzy - najpierw stwierdzono niedobór progesteronu, torbiele, teraz minimalą nadwyżkę prolaktyny i mięśniaka. Badanie kolposkopii wykazało również pewne nieprawidłowości, które potwierdzi lub odrzuci cytologia, na którą miałam się umówić po miesiączce. Jest jednak pewien problem..okres spóźnia mi się już kilka dni. Ostatnio miałam 06 stycznia, dziś mamy 08 lytego, ale od 26 stycznia zaczęłam też brać Bromocorn (1/2 tabletki na minimalne obniżenie prolaktyny, którą w moim przypadku - niezdiagnozowanej przyczyny niepłodności trzeba brać również pod uwagę). Kochałam się z narzeczonym w okolicach dni płodnych (standardowo bez zabezpieczenia) i mam pytanie: czy Bromocorn mógł wpłynąc na zatrzymanie miesiączki lub wydłużenie cylku (norma - 28 dni, czasem krótszy) czy też mogę podejrzewac ciążę? Dziś pojawiły się też jasno brązowe plamki. Bardzo proszę o pomoc! Jeśli ten lek może mieć taki wpływ to wstrzymam się jeszcze z zakupieniem testu ciążowego. Czy powinnam skonsultować to z lekarzem, odstawić Bromocorn ?? Z GÓRY SERDECZNIE DZIEKUJĘ I POZDRAWIAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam wszytskie hormonki i wyszły oki, ale lekarz powiedział, ze mimo wszytsko to niedobór progesteronu a luteina która kiedys brałam mogła na mnie nie działac. A tu niestety to samo, pomimo zmiany leku. No nic wezme jeszcze tabletki w nastepnym cyklu i jak dalej bedzie to samo to wtedy pójde do niego. Ostatnio wspominał, ze jak duphaston nie pomoże to chyba nie obejdzie sie bez diagnostyki na oddziale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stefka, żadna z nas nie jest lekarzem, ja w obecnej sytuacji zrobiłabym chyba test, a jesli wyszedłby ujemny a @ nadal nie było, wtedy skonsultowałabym sie z lekarzem. Chyba tylko tyle moge Ci doradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stefka, żadna z nas nie jest lekarzem, ja w obecnej sytuacji zrobiłabym chyba test, a jesli wyszedłby ujemny a @ nadal nie było, wtedy skonsultowałabym sie z lekarzem. Chyba tylko tyle moge Ci doradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefka
Dorota27 Dziękuję! Znając życie najzwyczajniej w świecie dostanę okres,ale pewnie niejedna z nas starająca się o dzidziusia, już nie raz miała nadzieję, że może tym razem... Cała rzecz w tym, że trzeba wierzyć, mieć nadzieję i oczywiście próbować! Póki co jutro zakupię test i dam znać co i jak. :-) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cichutko? Czyżby wszystkie kobietki ciężko pracowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cichutko? Czyżby wszystkie kobietki ciężko pracowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×