Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Impersona, a czy to chodzi o konflikt serologiczny? Jeżeli tak to powinni Ci podać jakiś zastrzyk, aby z następną ciążą nie było problemów. Tak czytałam przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku.. no ale juz jest wszystko dobrze i masz przy sobie slicznego zdrowego brzdaca! Tez bym tak chciala :( Dziewczynki ja was narazie opuszczam, cos zle sie czuje i ide sie polozyc do lozeczka na chwilke. Odezwe sie potem jak kafeteria bedzie dzialala, mam nadzieje ze nie bedzie tak jak wczoraj 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
to jak teraz nie wyjdzie, będę sobie w następnym cyklu sprawdzałą szyjkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia- doszlo:) dziekuje slicznie :D Meg- wlasnie moj maz lata po miescie ale nigdzie nie mozna dostac kola, bo zima ciezko gdziekolwiek je znalezc... Dziekuje za serdeczne przywitanie:) Narazie znikam, bo poki maly spi musze zajac sie troszke soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIecie co, ja próbowałam sobie sprawdzać juz szyjke i niestety ale chyba nie umiem..macie jakiś prosty sposób na to?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasia , ja też poszłam sprawdzać ;-) i też nie umiem, jak błęboko ten palec trezba wsadzić :-o a Kasia jakiś śluz miałaś, bo ja sporo białego, dość wodnistego A tak sobie pomyslałam, ja przecież mam problem ze śluzówką i to całego ciała! Nadżerki na żołądku (już na szcęście zaleczone), nadżerka na szyjce...może ja mam za małośluzu, zwłaszcza płodnego, którego nie zauważam nawet po Oeparolu, więc może wtym tkwi kłopot. Od następnego cyklu, jakby co, zaczynam pić olej lniany i simeię lniane, podobno skuteczne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba mamy za krótkie palce...;) Ja sobie sprawdzę tę szyjkę wieczorem, to opowiem Wam potem o swoich wrażeniach...;) Ja jakoś nigdy nie badałam sobie temperatur (tzn zaczełam kiedyś, ale po miesiącu zrezygnowalam) ani śluzu. Niby wiem jaki mam w obecnej chwili, ale jak widziałam, że płodny, to do tej pory i tak mi nie pomagało. Impersona, słodziutkich snów dla Kubusia 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Ty to naprawdę jesteś mocno chora, jak tak Cię rozklada. Lepiej nie wstawaj z łóżka, weź witaminki i myśl o czymś przyjemnym. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Ty to naprawdę jesteś mocno chora, jak tak Cię rozklada. Lepiej nie wstawaj z łóżka, weź witaminki i myśl o czymś przyjemnym. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
znów jak zwykle koło godz 14 problem z forum:( Ale Meg wnikliwy opis badania szyjki mmm :) mam nadzieje że będę umiała tylko z rozpoznawaniem moge mieć problemy. Pamiętam ze 2 cykle temu miałam zapalenie i wkładalam sobie globulki i wtedy jak byłam przed@ szyjka była jakas mocno wyczuwalna i nisko chyba i wtedy sie zdziwiłam co to jest takie dziwne!! ale niestety @ przyszła i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy też nie macie wrażenia, że zaraz zaśniecie ??? Czekam juz do 16 aż będę mogła wyjść z tej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem strasznie śpiąca i własnie wzięłam dwa ibupromy max. Głowa pęka, pewnie ze stresu. Zresztą dopiero zasiadłam do skromnego sniadanka, do tej pory cięzko pracowałam:) Plecy bolą mnie okrutnie, ostatnio (tzn.po odstawieniu tabletek) coraz cięzej przechodze okres, wszystko mnie boli. Pryszcze których nie było pojawiaja sie przed @, miesiączka obfita i wszystko boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
no Mija ja zaraz zasne na biurku oczy mi sie zamykają:( a nie chce już pić kawy musze wytrzymać do 15 15:( i oczywiście głodna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Soul, przykro mi. Jak tylko przyjdziesz do domku, to zrób sobie cieplutką herbatkę, owiń kocykiem i popisiaj troche z nami. Na pewno zrobi ci się lepiej. Ja jak rzucałam tabletki, to jakoś nie miałam takich objawów. Oprócz pryszczy, niestety:( To mi pozostało.:):):) A ty Soul będziesz chciała pracować jak zafasolkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ia za pocieszenie. Dziś mam jechac na zakupy ale po powrocie czyli wieczorkiem na pewno zasiądę do kompa aby z Wami poplotkować:) Ja chciałabym pracować będąc w ciązy, oczywiście jeżeli dobrze bym się czuła. Myślę, że tak jest lepiej. Przebywasz z ludźmi, masz ochote sie ubrać ładnie, pomalować, masz troche ruchu. natomiast siedzenie w domu dłuśej niż tydzień mnie osobiście nudzi. No i na pewno bym więcej jadła:) A Ty MIa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja mam podobnie, oczy na rzęsach i kawa coby nie usnąć :) ale jutro weekend sie zaczyna :) wyśpimy się :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja to stanowczo na zwolnionko:):):) Już sobie marzę, jak będę mogła spać do 12 i leniuchować, mmmm... A co do czasu, to myślę, że nie będę aż tak odległa od świata. Wkońcu mam komputer:) A pracę mam taką sobie. I tak siedzę 8 godzin sama w pokoju, w innym budynku niż właściwie cała firma, więc i tak nie muszę się stroić do firmy. A Ty Mysza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
jednak tak mnie przymuliło że już pije kawe:) Kasiu a wiesz że jak sie jest w ciązy to spać sie chce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Myszko :) tylko że od kiedy mieszkanie wykańczamy, to po pracy po skelach jeździmy, potem do mieszkania i ok 22 docieramy do domku, i dlatego rano tak nie moge wstać, ale kto wie hihhihi :D Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
ja w zależności od tego jak sie będę czuła w ciąży ale raczej wolałabym chodzić do pracy a potem tylko macieżński i dzidzi z babcią zostanie tak myśle:) prace mam spoko ale też siedze sama tylko ludzie czasem przychodzą i koleżanki też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem miło jest się polenic :) ale tylko czasem, ja za długo bym nie usiedziałam w domu :) musze cos robić, przebywać z ludźmi :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk! Puk! Jest tam kto? Pewnie wszystkie się wyniosły już do domu... Ja za niedługo też się zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety do 16.00 Ale szefa dzisiaj nie ma więc może uda się zwiac 10 min wcześniej:) Myślę, że pojawię się u Was wieczorkiem. Nie wiem co powie mój M na tę okrutną zdrade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! W końcu przebrnełam przez Wasze bazgrołki :-) Gartulacje dla Moni - teraz czekamy na dalsze relacje. Cześć Impersona - w końcu w domku :-) A ja w tym miesiącu nic - meczy mnie ten brak możliwości oczekiwania na @ lub mozliwości testowania. Ale głupoty wypisuję..... Mam nadzieję, że wieczorem się znowu rozpiszecie. Ja już jutro muszę iść do pracy. Nie było mnie prawie 2 tygodnie i boje się co zastanę w mojej skrzynce outlookowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez składam gratulacje dla Moni:)!!!! No i witam serdecznie Impersonę i Kubusia, ciesze sie ze masz juz malenstwo przy sobie:D Ja własnie przeglądałam stronke o tym co pisała Meg,sama sprobuje ocenic dni płodne w ten sposób, ciekawa jestem co z tego wyjdzie:) pozdrowionka. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga, a czemu jutro idziesz do pracy?? Nie możesz w poniedzialek?? W piątek się odpoczywa :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×