Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Cześć Sylwia! Niezły z Ciebie urwis...A gdzie podziała się dzisiaj nasza Marcelinka????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul ale czemu ze mnie?? Co ja takiego zrobilam :) :P ??? Marcelinka.... hmmm mysle ze niedlugo sie pojawi :D A wlasnie kochana Marcelinko jak tam staranka? Moze opowiesz nam cos o sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, poronilam pierwsza ciaze, wiecie moze jakie powinnam zrobic badania przed nastepna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Estella jesteś? a jak tam twoje niepokoje?testujesz w niedziele? A wiecie wczoraj próbowałam badać szyjke macicy coś tam czułam ale nie umiem tego opisać czy było jedwabnie??? nie jest to proste przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ty dobrze wiesz urwisie co zrobiłaś:) Czyżby nasza kochana Marcelinka jeszcze spała? Ciekawe skąd jest, ile ma latek i jaki znak zodiaku? A może wpisze się do naszych tabelek....Hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodzi Soul ze nie wiem :P Marcelinko odezwij sie! Tabelki czekaja, moze faktycznie sie wpiszesz jak Soul zaproponowala?? :D Mam dziwnie przeczucia Soul ze Marcelinka juz nie spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -=Marcelinka=-
nioooooom! Dzień dobry "ogrodniczki" :P na wstępie życzę miłego dnia i wspaniałego "kiełkowania" :D co do moich staranek.. hmm... muszę z moją drugą połówką o Tym porozmawiać przy najbliższej okazji.. i mose mose.. cosik zaplanujemy.. mose mose :) "Ten na górze" już prawdopodobnie zaplanował co i jak, kiedy i gdzie się stanie :D czas pokarze! Pozdrawiam szanowną panią detektyw Soul78, a mojej miłości jedynej przekazuję To, że Ją kocham, tęsknię i maxymalnie uwielbiam. MISJU Misiu!!! Muaaaaaa Kocie, Sylwiątko moje nowotarżańskie :) :*:*:* 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Myszko jestem. Nie wiem co mam myśleć. Poczytałam, że lepiej nie testować przed @ , bo się można bardzo przykro rozczarować nawet jak się zobaczy dergą kreskę. A i tak miałam testowac jak będe miała jakieś silniejsze objawy. A u mnie spokój, tzn brzuch delikatnie pobolewa, leciutko kłuje jajnik i ciutkę bolą piersi. Ale to może być na @. Chyba cierpliwie zaczekam, np do środy. Chyba, że np zwymiotuję :-o bo mnie zemdli, wtedy to na pewno mnie tknie do kupienia testu. Ale niczego takiego sie nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie pierdołka źle przeczytałam bo jest bardzo niewyraźnie napisane :D nie mam ryzyka przodowania łozyska hihi jednego wyrazu nie prezczytalam Bylo napisane poza ryzykiem przodowania a ja tego poza nie moglam przeczytac bo tak nabazgrolone bylo hihi :D wiec jest wszystko oki ale narazie chyba nie rodze bo łozysko jest 2 stopnia czyli urodze najwczesniej za tydzien :D Pozdrawiam was wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mia dzis chyba oczek nie umyla :P Przeciez jestesmy :) a ja napewno nie jestem zapracowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś strona nie chciał mi się odświeżyć i myślałam że nikt nie pisze, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
ja jestem Mia ale włąśnie jakoś z nikim sie nie moge dogadać więc grzecznie milcze.....co tam u ciebie jak głod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella - Ciebie to przynajmniej coś kłuje i bolą piersi, a umnie to echo... Oprócz mojego obżarstwa,hihi. Ale to chyba nie jest żaden objaw:) Może będziemy się wspierać w tym, aby nie kusić się na robienie testu :) Kurde, przez Was to naprawdę nie wytrzymam i co miesiąc będę wydawała majątek na testy :):):) Ciekawe jak mój M to zniesie?:) Cześć 37 tydzień:) Nie miałyśmy okazji się poznać. Gratuluję prawie dorosłego maluszka w brzuszku. Jak już ma za tydzień wyjść na świat, to już naprawdę musi być duuuuży:)( a raczej duża:) ) Sylwia - umyłam dziś oczka:):):) To wina tego pudła co stoi przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejjjj dziewczyny jaki mam super humor :) Myszko przestan milczec i zacznij sie odzywac, ja Ci nie odpowiedzialam bo nie mialam zielonego pojecia co odpisac :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, mój głód w fazie wzrostu ;) Niedaleko mam McDonalda więc jak już będę umierała z głodu, to wkońcu jakoś się wyczołgam z tego biurka i zrobię sobie spacer:) A co robisz dzisiaj na obiadek? No i jaką niespodziankę szykujesz swojemu mężczyźnie jak przyjedzie? Jest takowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ten humor to z powodu weekendu? A co będziecie robić w weekend? Ja idę jutro na ogromną porcję lodów do galerii Dominikańskiej (jak któraś będzie we Wrocławiu to polecam, bo tam są najlepsze lody:) ) A wieczorkiem może jakaś balanga??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Mia, jakos tak mam dobry humorek. Miedzy innymi dzieki wam dziewczyny noi dzieki mojej Marcelince :D A weekend to ja mam caly tydzien bo od wtorku siedze na zwolnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis juz dobrze ale wczoraj nie bylo wesolo :( Przelezalam pol dnia w lozku :0 Ale dzis juz wstalam i czas zaczac nadrabiac zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, no, odezwij się :) Jakaś nieśmiała dzisiaj jesteś, czy co :):) ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia u mnie humorek całkiem całkiem :) wyspałam sie troszke chociaż :) a tu znowu dziewczyny naprodukowały tyle czytania :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, dzisiaj jest mało stron:) Ciekawe, co byście powiedziały, gdybyście czytały ponad setkę, tak jak ja, zanim się do Was podczepiłam??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia... ponad setke powiadasz? To mowisz ze nie czytalas czesci pierwszej?? hihiiii mialabys troche wiecej do poczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem:) Zaczęłam od II cz. i właściwie po jej przeczytaniu to zaczełam pierwszą, ale po kilku wypowiedziach stwierdziłam, że do Was po prostu coś nabazgrolę:) tak jak pisałam 3 dni przez to przechodziłam :) Ale cierpliwa jestem, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia tylko ponad setkę :) ja miałam do poczytania prawie całą pierwszą część hihihi Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
jestem jestem sorki ale byłam zajęty dziś strasznie zwariowany dzien w pracy a jeszcze wam pomarudziłam:):) Mia dzis wieczorkiem mężuś wraca więc za wiele planów na dziś nie mam, ale jutro mysle kino na obiadek spagetti ,a w niedziele zrobie tarte ze szpinakiem mmmmm uwielbiam ją i mój mąż też jest pycha:):) Ale mnie zaraziłaś Mia tymi lodami chyba kupie jakieś do domku mmmm bo nie mieszkam we Wrocławiu niestety a bardzo mi sie tam podoba bo byłam kiedyś Sylwia no teraz sie nagadałam:):)co? Dziewcznki badacie szyjkę macicy??? jak wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jestec cierpliwa... Przyznam ze mi by sie nie chcialo tyle czytac i pewnie odrazu bym cos napisala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
jestem jestem sorki ale byłam zajęty dziś strasznie zwariowany dzien w pracy a jeszcze wam pomarudziłam:):) Mia dzis wieczorkiem mężuś wraca więc za wiele planów na dziś nie mam, ale jutro mysle kino na obiadek spagetti ,a w niedziele zrobie tarte ze szpinakiem mmmmm uwielbiam ją i mój mąż też jest pycha:):) Ale mnie zaraziłaś Mia tymi lodami chyba kupie jakieś do domku mmmm bo nie mieszkam we Wrocławiu niestety a bardzo mi sie tam podoba bo byłam kiedyś Sylwia no teraz sie nagadałam:):)co? Dziewcznki badacie szyjkę macicy??? jak wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×