Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczęta:) Jak dobrze, ze dzisiaj już piątek :D Trochę będzie smutny, bo mój M wyjeżdża dzisiajna weekend do szkółki i będzie mi pusto w domku :( Ale jakoś zleci. Myszka, Ty to się szykujesz pewnie na spotkanie ze swoim mężusiem ? Soul, nie doszedł do mnie mail od Ciebie. Coś się wczoraj działo chyba na łączach internetowych :( Ale cierpliwie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Hej babki:) Mia dzieki za fotki:) :) super Kobitka z Ciebie:) :) :) otwierałam maila podekscytowana:) :) Kasiu, Myszko zaraz do was wysle fotki, tylko sprawdze jeszcze listy płac, bo rozumiecie siła wyzsza:) Widze, ze ktoś tu dzisiaj nie mógł spac, ostatni, a w zasdzaie pierwszy wpis o 00:05, nieźle. Pozdrowienia dla wszytskich laseczek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) ale wczoraj rozgadałyście sie:), no i widzę ze wymieniacie sie fotkami:), ja wstałam dziś o 7.30!!! zaraz lece na kursik mam jazde, ciekawe co to dzisiaj bedzie hi hi hi:P Pozdrowienia i miłego dzionka życzę:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta! Nadal jestem \"bezokresowa\"- ale piersi mnie bola tak jak na okres więc tylko cos sie poprzestawiało... Nie mogę na razie uruchomic GG bo pokazuje mi sie jakis błąd. Ale mój adres mailowy jest na mojej stopce - wystarczy kliknąć na mojego nicka. Plisss - wyslicie mi jakies zdjątka swoje - a ja wieczorkiem napewno powysyłam swoje - dzisiaj mam wolny wieczór bo mąż wybywa na imprezke firmowa to będę miałam nieograniczony dostęp do kompa. Na razie żegnam i lecę do pracy. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga i tweety. Widzę że już nie spicie:) Aga, ja niestety też spędzam dzisiaj wieczorek samotnie w domku. Wiec przynajmniej będę miała kompana do pogaduszek:) A @ może nie przyjdzie jak jeszcze go nie ma? Wyślę Wam zdjęcia jak przyjadę do domku, bo do pracy ich nie wzięłam, więc zobaczycie moją osóbkę wieczorem. Mam nadzieję, że będziecie mogły potem zasnąć i nie będę się Wam pojawiała w sennych koszmarach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, coś się dzieje z GG bo ja też nie mogę się połączyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spedzam wieczorek z moim M:), nie moge sie doczekać, oj bedzie sie dzieło hihihi:P Kurcze nie cierpie jak stronka sie rozciąga wrrryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Moje gg tez nie działa:( :( Aga wysle Ci zdjecia bo mam twój mail, ale nie mam do innych dziewczyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety, miłej nauki jazdy ! Uważaj, bo chyba jest trochę ślisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety,Aga,Mia,Dorota witam serdecznie :) Mimo drugiego dnia @ mam niezły humor-co rzadko się zdarza. Życzę Wam miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie, dlaczego ta strona się tak cholernie rozciągnęła??? Głupio się czyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta! Ja jak się domyślacie, jestem nieco śpiąca. Poszłam spać o 00:30.Czekałam aż wyjdą maile do Mii i Sylwii, ale jak norton przeskanował 80%(a było po 24-tej) to sie wkurzyłam i wyłączyłam kompa, woęc wiadomości nie zostały wysłane. Może dzisiaj spróbuję. Wczoraj nie miałam już siły. A dzis mnie głowa boli, więc biorę się za śniadanko a potem zrobię sobie kaweczkę:) Mi gg też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Soul nie narzekaj ze jestes spiaca, bo my z Marcelina skonczylismy konwersacje ok 1;40 :D Mi GG tez nie dziala! Mia zdjecia doszly kolo 2 w nocy - odebralam i... fajna z Ciebie laska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Sylwuś:D Z Was kobitki to też niezłe laski. Czekam tylko na reszte zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Mia, Dorotka jestescie ładne babeczki :) co prawda Dorotkę słabo widać :) a dzisiaj gg nie działa buuu, a tak sie wczoraj miło gawędziło :) Cześć Sylwia :) dawno Cie widać niebyło :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
witam:):)jestem happy bo dziś mężulek przyjeżdża mmmmmmm:):):):):):) Dzięki Mia za zdjęcia ale jesteś fajna i sympatyczna koleżaneczka:):)tak ładnie wyglądacie z ukaochanym:):) A Dorotka od ciebie nie dostałam :( wiesz może źle wpisujesz ten mój adres meilowy tam jest podkreślnik tylko w przerwie między nazwiskiem a "j" wiesz o co mi chodzi? nie działa mi dziś gadu więc nie umiem sie porozumieć z wami:( A dziś o 10 idę na pogrzeb więc nie będzie mnie jakiś czas. Już wymyśliłam jak pokombinować z tymi zdjęciami więc w poniedziałek wam wyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cześć Dziewczyny!!!! Nie było mnie wczoraj, bo robota mnie przytłoczyła :-( ale fajnie, że przesyłacie sobie zdjęcia :-) Ja też, ja też chcę Was zobaczyć. Przyślijcie mi prosze na mail edak@poczta.onet.pl i wyślijcie mi tam równiez swoje maile, to w domu coś wygrzebię :-) i Wam prześlę, o ile, oczywiście, chcecie mnie zobaczyć... U mnie przytulanka całą parą i bawi mnie to całe "seksowanie" w celu zrobienia bajbuska, więc podchodzę do tego z humorem. W końcu się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu podam ci na gadu bo mam twój numer gg tylko nie działa na razie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25 Sylwia,przenosząc tabelkę zwróciło moją uwagę to,że ty również jesteś WAGĄ :) Czy Tobie też tak często w życiu towarzyszy niezdecydowanie (czasami w prostych sprawach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia! Przed chwilą wysłałam do Ciebie maila. Poszedł jak błyskawica. Jak go odbierzesz to daj znać. Co to znaczy szybkie łącze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Silve :) Hihiii dobrze zauwazylas,,, jestem waga, a to niezdecydowanie? Do szalu mnie czasem doprowadza :0 Wiec sobie wyobraz co sie dzialo jak bylam w zwiazku z druga waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, do Ciebie fotki nie mogę wysłać bo mi ciągle odbija :( nie wiem czemu Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Myszko zaraz jeszcze raz sprawdze Twój adres, ja go po prostu przekopiowałam z gg, zarza spróbuje jeszcze raz:) :) Witam wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, wkońcu już Was schwytałam na tego maila :D Ale jesteście wszystkie fajowe !!! :D:D:D tu Kasia i Soul właśnie obejrzałam fotki :) Kurcze, ale chciałabym się z Wami wszytskimi spotkać :) Silve, podaj nr gg, to Ci później wyślę na gg mój adres internetowy, to miwyślesz swoje fotki, a ja swoje Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia.... W takim związku może być wesoło ... :) A jeśli chodzi o moje niezdecydowanie,to np. 2dni potrafię się zastanawiać jaki kolor butów kupić. Nie wspomnę o porannym ubieraniu się a raczej przebieraniu :) :) To mnie czasami do szału doprowadza. P.S. Pozwoliłam sobie obejżeć Twoje (Wasze) zdjęcia. Świetna z Was para a z Ciebie fajna babeczka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę Wasze fotki. Wszystkich dziewcząt. Zaraz podam maila. Będzie pod nickiem. Do Ciebie Kasia mail już poszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×