Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość Dioda
Dobry wieczor kochane babeczki:) Mia, udko to nic,najgorsze upolowac tego gada;) Teraz szykuje sie juz spac,jestem pachnaca i promieniejaca kobiecoscia;)Ciekawe,jak to oceni moj maz;) Sylwia nie martw sie:)Najlepiej spakuj mu wszystko,co jest jego i wiecej cie nie nawiedzi;)A jak bedzie przychodzil i na raty zabierał, to nabawisz sie nerwicy;)A leki teraz takie drogie:D Pozdrwiam wszystkie superbabeczki:) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg jeszcze Ci nie gratulowałam🌻🌻ciesze sie bardzo:) Sylwia a co u Ciebie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda postaram sie nie wydawac zbyt duzo na leki. A pozatym moim lekiem na cale zlo jest Marcinek moj ukochany, ups... przepraszam :) Moja kochana Marcelinka :D:D:D:D:D:D:D Slodkich snow dioda 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety a dziekuje ze pytasz :) U mnie jak juz zapewne czytalas strasznie sie czas dluzy :( i nie moge sie doczekac juz piatku, kiedy to utone w ramionach mojego sloneczka... Jakos nie potrafie o niczym innym myslec, ale coz tesknota robi swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czytałam czytałam, wcale sie nie dziwie ze juz nie mozesz sie doczekac jego ramionek:) ja to zaraz wskocze do swojego ukochanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety ale Ci zazdroszcze... A mi zostaje przytulenie sie do misia (bardzo sie stara mi zastapic moje slonko ale to juz nie jego wina ze mu nie wychodzi ;)) i zasniecie w jego \"ramionach\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....17.01....... 26............13.02....................... tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02.................... Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................ Mysza29...25.12.....27-28..........22.01........................ Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................ Sylwia19....15.01.....24-29....... nie testuje.................... Dorota27...19.12....26-27.......sama nie wiem.................. paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......20.12....28-29........16-17.01...................... monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Tweety*....10.01......26-28.......sama nie wiem................ TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 38 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........17............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?..............?. TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprawiona
Tabela III TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihiii nie ma to jak biszkopciki z herbatka mietowa przed snem :D A teraz juz uciekam dziewczyny! KOLOROWYCH SNOW WSZYSTKIM ZYCZE 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Sylwia 19 >> Choc zrobie wszystko zeby sie z nim wczesniej spotkac, ale o >> tym ccccciiiiiiszzzza bo pewnie bedzie czytal :P -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- no to moja kochana sobie porozmawiamy w piątek :) wyciągnę z ciebie wszystko, a będę tak ciągnął za jęzorek ( i coś jeszcze ) że nawet mamusia ci nie pomoże :D Kocham Cię moja cholero. Kolorowych snów Tobie i szanownym Ogrodniczkom życzę i.. zmykam na Tulipanową :) -=fiołek=- Mua Luli :* -=rRr=-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihhihiiihahahahaaaa Kochane moje i tak Ci nie powiem :P:P:P Mozesz ciagnac do woli ja i tak sobie poradze!! Juz mam na Ciebie sposob :P Cos tu pusto... Czyzby dziewczyny sie jeszcze nie obudzily albo kompow nie powlaczaly :) ???? Ja sie obudzilam taka wsciekla i zastanawiam sie jak ja przezyje w szkole od 8;20 do 15 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, daj spokój paniom Ogrodniczkom, niechaj pośpią sobie jeszcze :) a ten sposób to z największą przyjemnością chciałbym poznać o ile jeszcze go nie znam.... hmm... ZNAM :D:P:P:P Słoneczko moje \"nowotarżańskie\" tak pięknie o 7:34 dziś wstałaś dla mnie i życzę Ci Nyny duuuuuuuziego uśmiechu! MISJU Misiu robię i K.C.J.J.Z! -=rRr=- :* ps, \"tysiąc\" całusów o które prosiłaś :D mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 mua 😘 -=fiołek=- Kocham Cię Luli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAAAAAAAALO pobudka !!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D Jakoś tak u mnie ciemno i zimno za oknem... Chyba wróciła troszkę zima... Sylwuś, a co Ty taki skowroneczek jesteś??? Ja o 7:26 to maluję drugie oko :) Dioda, a jaki masz plan aby złapać to udko??? :D Meg kochana, jak to leki rozkurczowe i dlaczego leżeć???? CZyżby coś niedobrego się działo??? Chociaż faktem jest, ze coraz więcej młodych dziweczyn ma problemy z ciążą :( Aga, no tak, niecierpliwa jestem. Ale @ na razie jeszcze nie dostałam, więc czekam. Ale juz olałam sprawę. No, chyba, że się nie pojawi... Buziaczki 👄👄👄👄 na miły początek dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
cześć, Mia, ja o 7:26 to już od pół godziny pracuję :-o ale jesteście małe "świnki" ;-) pisałyście i pisałyście wczoraj o tych słodkościach i nie wytrzymałam, o 6:30 poleciałam do kiosku i kupiłam sobie Twixa, którego pochłonęłam wraz z poranna kawką :-) ale był dobry!!!!! u mnie , @ rozkręciła się na całego dziś w nocy, wreszcie. Więc teraz nastąpi czas na "polowanie na małego Igorka" ;-) dziś kupię Castagnus, kupię testy owulacyjne i zabawę czas zacząć :-) chyba zaczyna mi się podobać to oczekiwanie na Cud :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wystarczy jeden dzień nieobecności i tyleeeee do czytania. Szybciutko uzupełniam dane do tabelki: miasto Olsztyn, narodziny maleństwa ok. 17 września. W poniedziałek dzidzia miała całe 7,6 mm. Mam jej pierwszą fotkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, mnie też się podoba to \"Polowanie\" jak to okresliłaś. Szczególnie po @, kiedy apetyt na przytulanka znacznie wzrasta :D Dobrze, ze nie skusiłam wejść do Was wieczorem, bo bym chyba też nie wytrzymała:D Naprawde, zebrały sie tu same żarłoczki :D Estella, jeden Twix nie zaszkodzi, a na pewno poprawi humorek. A powiedz, z jakiego powodu bierze się Castagnus? Bo nic nie słyszałam o tym leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Skarbelek podaj resztę namiarów do III tabelki Gratuluję już pokażnej fasoleczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka I
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 38 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........17............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........Olsztyn......17 września...........?..............?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Castagnus kazała mi brać moja ginka. Jest to lek ziołowy, do nabycia w aptece, bez recepty (30 tabl. około 12 pln). Jedną tabletkę rano, jeśli waga nie przekracza 65 kg. Lek ten reguluje cały cykl miesiączkowy, czyki hormonalny oraz obniża poziom prolaktyny w oragnizmie i zmniejsza zespł napięcia przedmiesiączkowego. Jak znajdę dokładniejsze informację to podam link :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02.................... Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................ Mysza29...25.12.....27-28..........22.01........................ Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................ Sylwia19....15.01.....24-29....... nie testuje.................... Dorota27...19.12....26-27.......sama nie wiem.................. paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......20.12....28-29........16-17.01...................... monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Tweety*....10.01......26-28.......sama nie wiem................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twixa to bym też zjadła nie z kawką ale z mlekiem z chęcią... dane uzupełniające: wiek 27 lat, znak zodiaku baran, imię: Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka III
Tabela III TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Przeszła Wam juz chęc na jedzenie ??:) :):):) Meg podniosłaś człowieka na duchu tym co Twoja ginekolog powiedziala :) czyli jeszcze pare miesięcy jakby co, teraz to i tak ludzie tyle stresów mają że może to dlatego :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
cześć wreszcie przeczytałąm ufff! a tu wczoraj taki pojedynek przegapiłąm Mia:):) ale dziś wam powiem co wczoraj jadłąm: śniedanie: bułeczka z szyneczką i zielonym ogórkiem, mandarynka,kiwi potem w pracy pół pizzy(kolezanka mnie namówiła:)) w domu zupka potem ładnie ćwiczyłąm z kasetą Cindy:) (ale był wycisk) a wieczorem napadł mnie głod i zjadłąm kawałek tarty ze szpinakiem, chrupki orezchowe i 1 pomarańcze :( Ale żarłok ze mnie hi hi Dziś znów miałam rano temp.37 ale jakoś sie boje że nagle w dzień @ spadnie i będzie @ a tak sie tego boje???? W ogóle mam strasznego doła a propos dziecka :(:(nie umiem sie opanować wczoraj wieczorem mąż mi napisał że go to martwi że nie mamy dzidzi i potem bardzo płakałam i dziś wyglądam okropnie:(:(jakaś deprecha mnie dopadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×