Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość starajaca30
BAJADERKA jestem zagladam ale nic sie nie dzieje wiec nie pisze no bo do kogo jak nikt nie zaglada ja jeszcze przed testami zaczne od 11dc a teraz mam 7dc nic nie ma bez celu ostatnio dziwilam sie ze mi test wyszedl 12dc ale okres teraz dostalam szybciej bo 27dc wiec i owu byla szybciej teraz tez mierze tempke wiec zobaczymy poczekam po tescie 20h i do dziela bo to 13cykl staran moj maz moze miec slabe plemniki bo pracuje teraz przy farbach niby w masce ale i yak smierdzi wiec wstrzymamy sie na ok 5 dni przed owu i zobaczymy jak to sie ma z tempka:-) a co u ciebie kochana a u innych dziewczyn co ciekawego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Starająca, widzę że wzięłaś się ostro za obserwację i dobrze. U mnie na razie przerwa w staraniach ale od przyszłego cyklu też zabieram się do roboty. :) w związku z tym że teraz nie staramy się mogłam przez chwilę zaobserwować co się dzieje z moim śluzem i jak do tego ma się test owulacyjny i powiem Ci że byłam zaskoczona. Chodzi mi tu o te testy owulacyjne, otóż przez 4 dni pod rząd miałam pozytywne testy owulacyjne i do tego wspaniały śluz przez 5 dni. Dobrze że postanowiłam robić te testy codziennie bo dzięki nim przekonałam się że nie zawsze po pozytywnym teście następuje owulacja. Trochę czytałam w necie na temat stosowania tych testów i okazuje się że jeżeli test owulacyjny jest pozytywny to znaczy że pęcherzyk jest już bardzo dojrzały ale to wcale nie oznacza że on zaraz pęknie bo różne czynniki mogą na to wpłynąć. U mnie dopiero po 4 dniach od pierwszego pozytywnego testu temperatura pokazała skok, także widzisz jeżeli to Ty byłabyś w takiej sytuacji i staralibyście się 20 godzin po pierwszym pozytywnym teście to w raczej utrafili byście dziewczynkę a nie chłopczyka. Jeżeli mogłabym Ci coś doradzić to jeżeli będziesz miała już ten pierwszy pozytywny test owulacyjny to po nim zrób sobie jeszcze na drugi dzień i jeżeli będziesz miała słabszą kreseczkę więc to znaczy że u Ciebie ta owulacja będzie tak jak powinna być i wtedy do dzieła a jeśli jeszcze na drugi dzień będziesz miała bardzo wyraźny pozytywny test to wstrzymajcie się od starań bo możecie wycelować córcie. Mam nadzieję że nie namieszałam i zrozumiałaś, trzymam za Ciebie kciuki i pisz jak tylko zaczniesz robić te testy, będziemy je analizować. Miłego dzionka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
dzieki bajaderka wlasnie dla tego zaczelam mierzyc tempke zeby sprawdzic u mnie testy nie pokazuja kresek tylko buski usmiechniete albo nie moze my za szybko stopujemy ze starankami bo zeczywiscie jak jeszcze ze 4 dni wypada do owulki to plemniki moga nie przetrwac teraz cos urozmaice:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo...
Margetka się wyniosła!!!! Tylko szkoda że wcześniej rozwaliła taki fajny topik dziewczynom :( Ludziska to mają tupet!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna fanka tego forum
oooo no właśnie, taki był życzliwy ten topik że ją przyjął, ....wyglądało że będzie ok, wiele dziewczyn tu dołączało i jakoś aklimatyzowały się dobrze, tylko ta jedna.....ale ona, jak sama pisze, ma wspaniale życie przed sobś, nigdy nie prowokuje do kłótni, raczej łagodzi spory..... tu pokazała sie z innej strony.cóż tu więcej dodać-ja tez żałuje, że już tu nie ma dziewczyn, zwłaszcza, że czytałam i polubiłam je na swój sposób, choć w ogole ich nie znam, zagladałam i topik na prawdę dobrze się rozkręcił a teraz ma sie ku końcowi. margetka czy nadal uważasz ze topik byl życzliwy?nie zastanowiłaś się czemu tyle osób dołaczało i nic sieę nie działo, wystarczyłaś Ty? nie daje Ci to do myślenia ze to z tobą było coś nie tak a nie z resztą?można zrozumieć sprzeczkę z jedna osobą, wymianę zdań ale już z połowa jakiegoś forum? dziwne prawda? mi to dałoby do myślenia i na prawdę zaczęłabym zastanawiać się czy to nie ja jestem pzrez przypadek powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie myslę,ze ktoś sobie zart zrobił;)tzn-margaretka-kosztem innych. Myśle,ze zabawiła sie i tyle... W sumie to trochę dziwne i w sumie dołujace,że tyle dziewczyn-na czela z aganiok i Babką dało sie zdominować przez jakąś "żartownisię" nawet myslę,że jej historia i pierwszy post mogły byc prowokacją. Ale wejscie miąła MOCNE:D z przytupem. dziewczyny-to "tylko" net-nie wkładajcie w to tyle emocji bo się przejedziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka76
A ja się nie dziwię dziewczynom które zrezygnowały.. Nikt nie ma ochoty użerać się z takim typem człowieka,tym bardziej że to typ którego nie mozna po prostu zignorować !! Wyniosła się dopiero jak zasiała spustoszenie,ale wiem że i tak jeszcze kiedyś się odezwie,,jak sama napisała mozna ja opluć,zdeptać a ona i tak się podniesie z uniesioną głową.... Czy to normalne?? Bo jak dla mnie to sie kwalifikuje,jak ktoś juz napisał na dobrego psychiatrę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że topik powoli wraca do normalności :) Polubiłam was od pierwszego kopa i chciałam tu zaglądać bo niedługo też będziemy z małżem zaczynali staranka o drugą dzidzię, więc chciałam wymienić doświadczenia z innymi mamami :D Na razie mój Dziabąg uczy się chodzić i jest coraz bardziej odważna w swoich poczynaniach. Pozdrawiam wszystkie serdecznie i mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam serdecznie,nie zostawie tego bez echa.Oczywiscie ze jestem tu i to czesciej niz myslicie tylko staralam sie nie odpisywac na takie glupie prowokacje i zaczepki bo dla mnie wszystkie te co wyzej sie wypowiedzialy z czerwonym nickiem ,sa poprostu prozne i prymitywne.Nudzi Wam sie kobiety i snujecie dziwne insynuacje.Ten topik byl tylko z pozoru zyczliwy,one zajmowaly sie tylko soba i pisaly pamietnik lub dziennik a innych nie czytaly nawet do konca,odpowiadaly tylko sobie na pytania.Kazdy topik przyjmuje nowego forumowicza,a Wam przeszkadza nawet jesli ktos napisze mi zyczliwe slowo i zaraz podejrzewaci e ze to ja sama spod innego nicku i wiecie co?To Wy jestescie chore i Wasz tupet przerasta moj,bo dla mnie taka z nickiem OOOOOOO.... to prawdziwie tępa osoba i bardzo ograniczona.A wierna fanka to nikt inny jak ciekawska ktora sie wyniosla.Jakbys czytala dokladnie to przestalabys sie mnie czepiac bo Twoje ataki sa bezpodstawne i siejesz niezgode wsrod innych.Do Twej wiadomosci,jestem na innym topiku,jak poszperasz bo pewnie to zrobisz to mnie znajdziesz,tam to dopiero jest klimat a nie takie zaklamanie.Dostaje wiele wiadomosci e-mail z pytaniami i prosbami o porade,wiele cieplych slow ,pisza do mnie bo obawiaja sie ze taka jak ty je za to potepi.Wiele osob zagladalo tu i nie pokazywalo sie wiecej i Ty pomysl dlaczego.Trzy osoby to nie polowa forum,Ty wogole nie myslisz. Hajstra,to nie byl żart,otworzylam sie i napisalam prawde,jesli odebralas to jako zabawe to nie jestes wrazliwa osoba.Nigdzie sie nie wynioslam,zakladam nawet swoj topik juz wkrotce i mimo ze jestescie takie zgorzkniale to sa tu jeszcze takie osoby ktore darze sympatia i z nimi chce podzielic sie dobrymi nowinami. Otoz mam za soba kolejna wizyte u lekarza ginekologa i jestem po usg i nie sluchajcie tych ktorzy odbieraja Wam nadzieje jak mi Aganiok i baba czy Agnieszka,bo ja uslyszalam cos innego i jestem bardzo szczesliwa,tym bardziej ze moje dzieciatko ma juz ponad 500 g i jest zdrowe.A te ktore pisza takie bzdury to poprostu zżera je zazdrosc i im nawet psychiatra nie byłby w stanie pomoc,wiec doradzam gleboka refleksje i zastanowienie sie nad soba Panie KATOLICZKI...Wstydzcie sie bo kiedys z tego bedziecie sie tlumaczyc. Pozdrawiam serdecznie i zmykam do swoich dziewczyn jeszcze,pa kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka76
Margetka,zacznij leczyc się na nogi bo na głowę juz za późno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka76
Dziewczyno!! Wróć sobie na swoje pierwsze posty! Jak to możliwe żeby osoba skłonna do depresji nagle stała się tak zadowolonym z życia człowiekiem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes egoistka i masz według mnie ujemne IQ skoro takie bzdury piszesz.Ja nie wstydze sie niczego co napisalam i niczego nie usunelam bo nie mam nic do ukrycia.A ty mnie za to potepiasz?To nie masz prawa!Kazdy moze zmienic sie lub swoje nastawienie i ja tak zrobilam wzgledem siebie i jestem wzorem lub przestroga nawet dla innych ktore znajda sie w podobnej moze sytuacji,a wiem ze takie osoby sa i byly przede mna.Ja spojrzalam na zycie inaczej i zadne usg nie jest pewne na 100% i to Ci probowalam powiedziec.Depresje mozna miec z byle powodu i ciesz sie ze nie mialas z tym stycznosci,bo zapewniam Cie ze to rowniez choroba.A Ty jestes slepa jak widze na krzywde innych ludzi i wiesz co,mam wiecej kultury niz Ty bo juz poslalabym Ci mase mniej grzecznych epitetow a wiem ze na forum nie wypada. Prosze tylko dziewczyny by nie braly przykladu z takiej osoby bo i jej rady niewiele sa warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka76
I masz rację,mi już nikt nie pomoze,na mój problem,chociaż nic nie znaczący,nazywa się margetka i jest jak wrzód na dupie! :D Rozwaliłaś fajny topik a teraz szukasz winy wszędzie tylko nie w swojej osobie,nie zauważyłaś że już nie ma tutaj zyczliwych ci osób?? Wszyscy cię ignorują,piszą"obok" ciebie ale to właśnie TY jesteś zbyt prymitywna żeby to zrozumieć. I Boga w to nie mieszaj,taka rada na przyszłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka76
Na szczęście nie tobie decydować o wysokości IQ,ja zrobiłabym natomiast sobie na twoim miejscu badanie na obecność mózgu w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nooo,wyluzuj juz,pokazałaś pazur,swoj styl i klase,nawet ludzie pierwotni byli bardziej inteligentni niz Ty.Jestes swietnym przykladem na to ze ludzka podlosc,chamstwo i zawisc nie znaja granic.Chyle czoła...:)) Niewygodnych Tobie zadziobalabys lub ukamieniowała nawet,skad tyle nienawisci w Tobie ,jestes az tak zgorzkniala?Jaka krzywda w zyciu musiala Cie spotkac ze az tak złą kobietą jetses?Zostane tu i nie mam ochoty z Toba pisac bo dla mnie jestes ,,tępa łycha\'\' poprostu,nawet wysłowic sie nie potrafisz.A Twoj Bóg jest i moim Bogiem,wstyd mu pewnie przynosisz.Z takimi grzechami od konfesjonału szybko nie odejdziesz.Moze lepiej byc wierzaca a nie praktykujacą?Gratuluje udanego słownictwa ale niestety nie jestes w stanie swoim zachowaniem zepsuc mi dnia a nawet zycia.A 76 to rocznik czy wiek?Bo jesli wiek to tłumaczyło by to Twoje niestosowne zachowanie,ale i starsi ludzie sa inteligentniejsi niz Ty kobieto,wiec odpusc sobie bo ja żegnam Cię ozięble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka76
hehe,dobre,tylko na tyle cię stać margetka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo..
witajcie mam do was pytanie moze mi odpowiecie... owulacje mialam miedzy 13.08-17.08-wiem napewno.wspólrzylam 8,10,12,13,15,17.08... chłopiec czy dziewczynka? z gory dziekuje serdecznie i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka76
ciekawa bardzo,pół na pół :) Pięć dni to szeroki zakres i jeżeli współżyłaś w tym przedziale co domniemywasz jajeczkowanie to są wyrównane szanse i dla chłopca i dla dziewczynki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo..
dzieki dorotko;)wiem napewno bo zapisywałam wszystko..mam juz synka i mysle sobie co teraz sie urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa111111111111111
A jak myslicie dziewczyny ,czy jak kochaliśmy sie tylko raz 6 godz.przed jajeczkowaniem ( czułam ból i kucie w prawym boku) to udało sie zajść w ciażę? Czy jest wogóle możliwe poczęcie tylko z jednego strzału? Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa kobietko,nie spieram sie ,nie było to codziennie ale i wedlug mnie szanse co do obu płci masz wyrownane,ja jestem przykladem ze złoty strzał jest mozliwy,udalo mi sie za pierwszym razem i bede trzymala kciuki aby u Ciebie rowniez tak bylo.Poki co pozostaje Ci czekac,uwazac i dbac o siebie.Powinno sie udac,badz dobrej mysli kobietko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ciekawej jeszcze dodam ze,moze pobaw sie troche i zajrzyj sobie w ta chinska tabele,zabawa z obraczka jest rownie ciekawa jak te testy na płeć,dziewczyny probowaly i moze rzeczywiscie cos w tym jest bo niektorym sie sprawdza,ja osobiscie traktuje to z przymruzeniem oka ale nie wstydze sie przyznac ze tam zajrzalam z czystej ciekawosci.Mozna odrobine pomoc naturze ale i tak reszta w rekach Boga i jak kazda mama banalnie powiesz-aby było zdrowePozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd
skad sie wziela ta cala Margetka? z oddziału psychiatrycznego?? LUDZIE!!! Plują świni w oczy o ona że deszcz pada! Skandal! A najbardziej rozbawił mnie fragment że ludzie do niej piszą z prośbą o poradę :D :D :D chyba jakie psychotropy są najlepsze!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry,witam wszystkie .forumowiczki,te nowe tez.Ja juz po kosciółku a przed obiadem jeszcze,wpadłam sie przywitac przy niedzieli i zyczyc wszystkim miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to...
Zagladam tu i oczom nie wierze,piszecie ciegle bzdury na jedna osobe sobie tylko zmieniajac nick,nie wstyd Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×