Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Witam dziewczynki. Bajaderko ja Cie podziwiam żeś ty tyle czasy wytrzymała z tym usg. Ja to bym juz chyba z 10 razy poleciała zeby zrobić bo ja z tych niecierpliwych jestem. Poza tym ja do 21 tc musiałam robić za kazdym razem bo była ciaża zagrozona. Teraz jak byłam w 24tc to pierwszy raz od poczatku ciazy nie robiłam i było mi jakos tak dziwnie. Teraz bede szła w 2 czerwca w 28 tc zobzcze co powie lekarz. Ale chciałabym chyba podglądnąć moja okruszynke........... Nie martw sie napewno wszystko bedzie ok z dzidziusiem i mam nadzieję że twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona dziewczynką!!!!!!!!!!!!!! Andziak ja miałam testy 24-36 i jak były dwie kreseczki nawet słaba druga to juz nie było staranek. w tym cyklu w którym zaszłam w ciąze robiłam test 11 dc i wyszły dwie kreseczki ale druga bardzo słaba.12 dc juz nie robiłam testu bo mi zbrakło. Ale podejrzewam ze wtedy dopiero by wyszły dwie ciemne kreski wiec owulacja była najwczesniej 13dc a moze nawet i 14d. Także najpierw najlepiej próbowac 3-4 doby przed. Ale u ciebie jakos tak szybko bardzo wyszły te testy , ale jak masz takie krótkie cykle 23 dni to mozliwe ze owulacje masz 10dc juz.Najlepiej byłoby zaczac 5-6 dzien. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia81
He he...to ja wam powiem,ze robiłam tą tabelę wszystkim moim koleżankom i w 99% się zgodziła.tylko jedna się wyłamała :) i to mnie zastanowiło.A potem ja byłam kolejna.Także w tabelę już nie wierzę !!! Wg niej miała być dziewczynka.Przez 25 tygodni wierzyłam że to córkę będę miała,a tu niespodzianka....chłopak.W szpitalu dziewczyny rodzące w tym samym terminie co ja,w wieku zgodnym z tabelą i które poczęły swoje dzieci w tym samym miesiącu urodziły dziewczynki,tylko ja chłopca. Dziwne co nie??Zwłaszcza,że wiem kiedy dokładnie się począł :))) Jak dla mnie to tabela jest niewiarygodna.Mój syn jest tego przykładem. A ten 1% co wtedy mi się nie zgodził to pobił na łeb te 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marcelkowa mama nie wybierałam wózeczka jeszcze jakos tak sie boję na razie...........Nawet zadnych ubranek jeszcze nie kupowałam bo tez jakos się boję..............W sumie to juz 26tc więc pomału chyba zaczne sie rozgladać. Na razie tylko pomału robię porządek z ubrankami i zabawkami po synku.Troszke sobie zostawiam reszte musze oddac bo juz nie mam gdzie tego trzymac. I zrobiłam miejsce na maleńkie \"różowe\" ubranka, ale na razie komoda stoi pusta. Tak myślę że w czerwcu juz sie wezmę w garśc i wpadne w szał zakupowy. Bajaderka ja tez przyjmuje żelazo niestety i jakos tak nie najlepiej po nim sie czuję tzn, mam małe sensacje jelitowe. napisz jakie ty bierzesz i jak sie czujesz po nim??? Witam madzia 81 Mi tez w pierwszej ciazy tabelka sie nie sprawdziła synek miał byc córeczką. Ale teraz sie sprawdziła, dostosowałam sie do miesiecy i ma byc córeczka!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badzcie bardziej krytyczne....
wczytałam się w ebooka w wersji papierowej , którą ma moja siostra i czyta jak Biblię!!i tam jest kilka niejasnosci, wydaje mi się ze ten cały dr Karol Wójcik nie jest lekarzem, no, gdzie przyjmuje, gdzie napisal doktorat??? dlaczego w książce nie jest napisane gdzie konczył studia?, dlaczego podpisuje się Mgr "Wójek", no i wychodzi na to ze studiował 5 lat!!! medycynę studiuje się 6 + specjalizacja...dziwne trochę no i żaden lekarz nie ma tytułu magistra, to co napisał mozna wyczytac z innych ksiazęk, ale czytałam tez o badaniach które absolutnie nie udowodniły, ze metoda jest skuteczna,po prostu nie da się zaplanowac płci i tyle...jesli sie udaje to po prostu przypadek, zaswze jest 50% szansy miejcie oczy szeroko otwarte ! te maile zachwyconych osób tez, moim zdaniem sa spreparowane, kto to sprawdzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
cze dziewczyny:) u nie 16dc a od 2 dni temp spadła na 35,8 :(:( co to ma znaczyć?no oczywiście testy owul wychodza negatywne..no wkurzam się już.... powiedzcie czy ja coś robię nie tak z tymi testami? temp mierze rano ok 7:15 a testy robie codziennie o 18tej a może ja mam te cykle bez owylacyjne?no zwariowac można! buzuziakidla wszystkich i czekam na niusy od baderki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Ja już po usg...:) i wiecie co jestem w szoku..... będę miała córę......!!!!!!!!!!!!!!!! Więcej napiszę jak ochłonę, pozdrawiam serdecznie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
gratulacje bajaderka!!!!!!!!!!!!!!:):):)od rana się zastanawiałam jak tam z Tobą a raczej z wami:)i czekałam na niusa:) ciesze się :)biuuuuuziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
hej hej :) Bajaderko Ogromne gratulacje :) :) :) :). wierzę że Twoja Córeczka jest nagrodą zaTwoją wytrwałośc :) przecież tak długo się starałaś ... więc jednak warto miec nadzieję :) i to że Tobie się udało mi ją daje :) u mnie staranka zakończone w tym cyklu na 12dniu. zobaczymy co będzie dalej. ale jakoś wyjątkowo w tym cyklu przestraszyłam się wogóle ciąży i trochę odeszła mi ochota ( nowa zaczynam chyba tak jak Ty :) ) nawet mój Mąż to zauważył. Wcześniej obsesyjnie myslałm by zajśc w ciążę. a teraz mam jakieś obawy :(. może to przez to że to już 4 miesięce się staramy i nic. może powoli przyzwyczajam się do niepowodzeń i przestaję wierzyc że się uda... Marcelkowa Mamo rzeczywiście jedziemy na tym samym wózku :) pozostaje tylko miec nadzieję że bedzie nam dane pchac niedługo wóżki z naszymi pociechami :) pozdrawiam Wszystkie gorąco i jeszcze raz Gratulacje dla Bajaderki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
passiflora nie daj się zwariowac tylko działaj:)hehe taaaa a sama nic nie robien no nie?;-)hehe a tak serio..to nie wuieem czy dziś lub jutro sie nie nie zdecyduje:) mam 16dc ale od 2 dni mi tem spadła wiec moze jutro owulacja przyjdzie no zobaczymy:) tak czy inaczej - bede meldować o moich postępach jak i wahaniach;-) baderajka jeszcze raz gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje bajaderka.nie jestem w stanie sobie wyobrazic co czujesz.ja po ostatnim razie jak wyszedl chlopak to chybabym zwariowala.a ja sie boje przy moich cyklach zaczynac.bo jak sa tak nieregularne to ani tempka ani testy niewiele dadza.a 2 Dni przed owulka chlopak wyszedl.a co wy i ty bajaderko o tych cyklach myslicie pisalam o nich wczesniej?probowac czy dac spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondyrka
Bajaderko gratuluje-super,tylko pozazdroscic,ja od czerwca zaczynam starania,a wiesz w jaki dzien nastapilo zaplodnienie? Ile dni przed owulacja przestalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja tu ciagle do was zaladam:) Bajaderko gratuluje jeszcze raz!!!! Napewno jestes szczesliwa ja nie wiem:) Ja sie dowiem co pod sercem nosze 2 lipca,bo wtedy mam usg... Bede w 18 tygodniu ciazy,mam nadzieje ze moja kruszynka sie nie odwroci ;) Ale chcialabym zebyscie jeszcze raz spojrzeli na ta moje tempke ja przedstawie jeszcze raz jak to u mnie bylo czwatrek 1 test owul...pozytyw 36.8(i sie kochalismy) piatek 2 test owul...pozytyw. 36.9 sobota nie robilam testu 37.1 niedziela robilam test po poludniu nie tak jak tamte rano i juz byl negatywny a tempka 36.8 poniedzialek bez testu 37.2 !!! wtorek to samo sroda 37.1 no i juz ciagle bylo tak wysoko. takze wygladalo to tak 36.8 36.9 37.1 36.8 37.2 37.2 37.1 itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlog tych temperatur jak myslicie kiedy byla owulacja??? dzien przed tym najwyzszym skokiem 37.2??? to byla moja najwyzsza temperatura w cyklu do tego momentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
Bajaderko bardzo serdecznie ci gratuluje ,widzisz udało się ja dzisiaj chodzilam po lumpeksach i nakupowalam tyle markowych ubranek większość nowych za grosze,u mnie zaczal się 24 tydzień dobrze się czuję przytylam 5 kg ale mam coraz większy apetyt jeszcze raz bardzo ci gratuluje bajaderko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajerko kochana!gratuluje raz jeszcze!! widzisz, moj sen spelnił sie! a wiec bedziemy pisac sobie o spineczkach i sukieneczkach! sciskamy was z Laura obie mocno!!!! p.s.Wybieraj imie dla coreczki a do września zleci!pa pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
eouu dzieczyny:) u nie dziś 17dc i temp wzrosła z 25,8 na 36,2 ale nic poza tym tzn żadnych objawów nie mam , no może cera ciut lepsza i lekko nabrzmiały biust czy wg was to starczy ?tzn chodzi mi o tą owulacę cholerna bo już się wkurzam..... czy ozliwe że jeśli mam dośc długiew cykle - 29-34dni to że wystąpiłą u mnie już 9-10 dnia? podłamana jestem bo już nic nie wiem a testy owul wciaż wskazują wynik negat;/;/;/ buziaki dla ciężaróweczek:):)jak i starających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
z 35,8 tam ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Dziękuję Wam serdecznie za gratulacje i za wszystko...wspierałyscie mnie i wierzyłyście we mnie....:) ja sama przestałam już wierzyć że mogłabym mieć córkę a może dlatego że zawierzyłam tym chińskim tabelkom choć do końca zaufania nie miałam do nich. Mi to się w ogóle te tabele nie sprawdziły, nie wiem kto je wymyślił...według nich powinnam mieć synka aż do marca a córcia poczęła się w styczniu. :) nie wierzcie w te tabelki chińskie bo to tylko przypadek że się którejś zgadza ... a tak naprawdę to tak miało być żebym miała córkę, i tak jak to ładnie napisała Passiflora że być może akurat w moim przypadku jest to nagroda za wytrwałość....:) trzeba tylko wierzyć i nie poddawać się....:) dziękuję Ci Passiflora :) I jak to wytłumaczyć że jestem jedyną kobitką w rodzinie która urodzi dziewczynkę????????? dobre aż sama w to nie mogę uwierzyć..:) Synuś chyba mi ją wywróżył bo od samego początku chciał tylko siostrzyczkę :) nawet jak pani doktor zapytała co by chciał to odpowiedział że siostrzyczkę a lekarka spojrzała w monitor i powiedziała :\" no to masz ją odemnie\" myślałam że popłaczę się ze wzruszenia o mężu już nie wspomnę, miał łzy w oczach......:) Tak jak wcześniej Wam już opisywałam seks był bez żadnego osłabiania plemników w 11 dniu cyklu przy 28 dniowych czyli owulacja była mniej więcej pomiędzy 14 a 15 dniem cyklu zresztą parę postów wyżej napisałam temperatury swoje i możecie je prześledzić jak to wyglądało. Andziak jeśli próbować na dziewczynkę to co u mnie się sprawdziło to najważniejsza temperatura i obserwacje sluzu bez tego ja bym nie ryzykowała tak na chybił trafił, wtedy będziesz wiedzieć kiedy najwcześniej masz owulację bo chodzi o to żeby ją wykryć kiedy mniej więcej jest najwcześniej bo wtedy wiesz że do danego czasu w danym cyklu można próbować. U mnie testy tak w 100% się nie sprawdziły ale przy naprawde nieregularnych cyklach polecam bo może pokryją się choć trochę z temperaturą czy śluzem. Fretka, według tych temperatur które podałaś to wydaje mi się że owulacja mogła nastąpić pomiędzy trzecią pozycją a czwartą czyli od temperatury 37,1 kiedy ona zaczęła spadać czyli 36,8 i po skoku było już po owulacji takie przynajmniej jest moje zdanie ale tempkę jest najlepiej prowadzić od początku cyklu kiedy ją można fajnie sobie rozrysować i widać te dwie fazy niskich i wyższych temperatur.:) Babusio piaskowa, dzięki bardzo, chyba zacznę wierzyć w sny....:) z imieniem będę miała faktycznie dylemat bo nigdy wcześniej nie zastanawiałam się nad imieniem dla dziewczynki heh...:) oby szczęśliwie do września...:) Nowa 26, wydaje mi się że chyba ciut za wcześnie na tą Twoją owulację przy takich cyklach jakie masz. Nie wiem kiedy miałaś owulację we wcześniejszych cyklach, z tego co wiem owulacja może się przesunąć z różnych przyczyn a nie odwrotnie. :) Mamusia synusia ale miałaś nosa z tą dziewczynką :) zresztą większośc dziewczyn mi ją wrózyło. Ja mam rozpoczęty 22 tydzień ciąży. Ja przyjmuję sorbifer durules i dopiero mam za sobą pare tabletek więc narazie nie mam sensacji jelitowych ale też słyszałam że mogą się pojawić, w razie czego zawsze można pójść z tym do gina i przepisze inny albo zmiejszy po prostu dawkę. Trochę się rozpisałam i przepraszam za błędy bo pewnie w pospiechu trochę ich narobiłam...:) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę wszyskiego dobrego i oczekuję że niedługo i Wy będziecie mogły napisać same dobre wiadomości czego życzę z całego serca pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajaderko Kochana strasznie sie ciesze z Twojego szczescia:) Mam nadzieje, ze ja tez kiedys to przezyje. Ach , jak cudnie pomarzyc.... wele razy wyobrazalam sobie siebie na usg jak mi mowia, ze dziewczynka chyba oszalalabym ze szczescia... Fajnie ze Twoj synus chcial siostrzyczke:) Moj tez caly czas twierdzi, ze bedzie mial siostre a ja caly czas mu mowie , ze braciszek tez nie bedzie taki zly ( bo nie chce zeby sie rozczarowal). Ja znowu skonczylam staranka za wczesnie , jasnowidzem nie jestem i skoro ostatnie dwa cykle owulacje mialam 12 to skad moglam wiedziec ze teraz bedzie 14 :( Passifloro ja tez mam nadzieje, ze bedziemy pchac wozki z naszymi dzidziusiami (zwlaszcza, ze jeden juz sobie upatrzylam :)) Andziak moze jestem troche szalona, ale uwazam, ze warto probowac. Na Twoim miejscu probowalabym 4 dni przed owulacja. W koncu dzieci juz masz i nie pali Ci sie grunt pod nogami. Mozesz probowac 3 miesiace i zobaczysz jesli nie wyjdzie to skrocisz do trzech:) Trzeba dac Panu Bogu szanse:) Jak nie sprobujesz to do konca zycia bedziesz myslala a moze mialabym corke. Gdybym myslala racjonalnie to nie byloby mojego mlodszego i bylby to najgorszy blad w moim zyciu. Andziak mysle, ze sprobujesz bo myslisz o tym dzidziusiu skoro jestes na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
bajaderka niezaleznie czy tak iało być czy ktoś tam z góry odwdzięczył ci się za wytrwałość grunt ze się udało!!!!!!!ciesze się strasznie bo ostatnio nawet przestudiowałam ten topik od początku:):)co by jeszcze coś wychwycić co by i się przydało:) eehhhh ie jest to wszystko takie proste choc ty to istny spec jesteś:):)ja siebie obserwuję od stycznia i mierze codziennie temp i wierz mi ni cholery nie wiem kiedy mam ta owulację:(a testy tez nic nie pokazują no zwariować moża...nie chcę nawet dopuścić myśli ze coś ze mną oże być nie tak....soro już się zdecydowałam....a to druga bajka ze ną ze jak chorągiewka jestem... ale powiem wam że chyba serio się przełamuję...zaczynam myslec by po prostu mieć zdrowego malucha nie koniecznie chłopaka (choc wiem ile by to znaczyło dla mojego M i mnie samej)... moze przez to ze wiosna i tyle wózków i brzuszków się widzi i też by się tak chciało..a może po prostu już to jest ta pora na nas do uż niedugo nam 4 latak po ślubie stuknie...wiem że się boję...tego ze nie robiłam ostatnio badań, że nie chorowałam na świnkę i różyczkę, że coś pójdzie nie tak, że bede źle ciąże znosic, że nie zaciąże....ale przecież jak isę nie spróbuje to nigdty sie czowiek nie dowie........mże i nie pasuję tutaj bop tylko wątpliwości moje ptrzedstawiam a nie jakieś dane czy fakty które mogły by którejś pomóc no ale.... tak czy inaczej miło mi się czyta o radościach z zaciążenia i potem o wyniku usg:):)i może im wiecej podczytuję innych tym sama jestem bliżej podjęcia decyzji....czas pokaże jak bedzie a póki co pozdrawiam ciężaróweczki i maloty pod ich serduszkami:) clarissa co ta u ciebie?coś długo ilczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Bajaderko, serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! Ja też uważam że to nagroda za Twoją wytrwałość i cierpliwość ))) Teraz będziesz mogła spokojnie iść do sklepu i kupowaćpiękne różowe sukieneczki, czapeczki i buciczki :) Bardzo się cieszę! Nowa, kobieto, Ty się nie stresuj tym, że piszesz o swoich wątpliwościach. Każda z nas je ma i każda potrzebuje wsparcia, jedne więcej, inne mniej - ale po to tu jesteśmy, żeby sobie pomagać i się wspierać :) Prawda? Ja też Wam nie zapomnę wsparcia kiedy tak się stresowałam w ósmym tygodniu żeby nie poronić i wszystkie mnie wspierałyście. Bo jesteście kochane. Czy jest jeszcze wśród nas jakaś mamusia która jeszcze nie wie kto zamieszkał pod serduszkiem?? No ja oczywiście, ale t jeszcze chyba trochę potrwa zanim się dowiem :) Ściskam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Witajcie, Jak czlowiek moze cieszyc z czyjegos szczescia :) az normlanie banan mam na twarzy z tej radosci,ze Bajraderko bedziesz miala swoja upragniona dziewczynke. Poza tym naprawde zasłużona :) Serdecznie gratuluje!! U mnie 12.d.c ale sobie odpuscilam wszsytko, niestety od paru dni mam zapalenie pecherza i biore tableteki. Pozdrawiam Was dziewczynki i czekam na dalsze dobre newsy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
cze dziewzyny u mnie 18dc i temp 36,4 czyli idzie w górę i dziś a może jutro nastapi owulacja...zostały mi 4 testy owulacyjne....jeśli pokażą dziś lub jutro 2 krechy to działamy:)!!!!!!!!!!!!!!!tak, już teraz:):)!!!!!!!!! niestety brak śluzu więc musze zaufać temperaturze i testowi no a co będzie to zobaczymy:)gorzej jak przez te 4 dni testy będą dalej wychodziły negatywnie;/no ale bedzie co ma być a co tam u reszty?haaaaallo meldować się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze temp. i sluz najwazniejszy.tylko ja jakos tego sluzu nie moge rozpoznac.ja mam kilka dni taki rozciagliwy i nie umiem okreslic kiedy najbardziej.a temp. wzrasta po owul.a staranka maja byc 4 Dni przed.a jak ja od stycznia mialam owulke miedzy 9 A 17 dniem.ostatnio gdybym nie zrobila tego testu to bym sie starala w sama owulke.ja jakos w zyciu mam pecha wiec teraz mysle ze w ciaze zajde ale tak mi sie owulka przesunie ze wyjdzie chlopak.w ta corke nie wierze nie ja.aha dzisiaj moj synek konczy rok.a pamietam jak dzis jak na porodowce bylam.taki slodki grubasek ma burze blond lokow.tylko dzisiaj marudzi bo ma katar i trudno mu oddychac.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35tka
Witajcie wszystkie starające się i już i w trakcie............ Ja rocznikowo to 36, bo 73 ( ale dopiero w sierpniu) więc póki co wg mam 35. Tak ! Planuję.........chciałabym bardzo .........Tylko u mnie to 3 dzidziuś . Najważniejsze żeby zdrowe. Mam w domku 17 latka i 11 latka. U mnie faceci górą. Biorąc pod uwagę że mam dwie siostry które mają wg wieku : siostra 1- dziewczynkę- chłopca- chłopca; 2 siostra - dziewczynkę - dziewczynkę- chłopca. To ja jako ich siostra liczę troszkę tak : mam chłopca - chłopca i.....................? Resztę można tylko sobie narazie domyśleć. Pozdrawiam szczególnie 727bajaderka. Super :) Ja też bym tak chciała choć coraz częściej myślę że jestem już za stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajaderko dziekuje bardzo za odpowiedz:) A do 35tki to dlaczego masz byc za stara to juz twoje kolejne dziecko i napewno nie jestes za stara!!! Bardzo fajnie ze sie zdecydowalas na 3 dziecko tak jak i ja:) Mam nadzieje ze wyjdzie nam to co planowalismy ;) Ale jak nie to sie tez bedziemy cieszyc z malej kruszynki w domu:) Pozdrawiam wszystkie kobietki na tym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35tka
fretka83. Dziękuję. Słowa pocieszenia i uznania przydadzą się zawsze. Fretka83 ale ty już jesteś .... ja natomiast planuję. Chyba nie zrozumiałam źle. Czy masz już jakieś dzieciaczki w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka ja mam dwoje chlopakow w domu-6 i 3 lata. Teraz mam termin koniec listopada a poczatek grudnia 2 lipca ide na usg i mam nadzieje ze nasze malenstwo pokarze co ma miedzy nozkami:) Najwazniejsze zeby bylo zdrowe ale marze o coruni;) Mam nadziejeza nasze starania beda owocne-he juz są:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×