Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Do ...daisy.... Kochana jest wiele różnych rodzajów testów ciążowych. Jednakże największe prawdopodobieństwo otrzymania prawdziwego wyniku mają te zrobione w dniu oczekiwanej miesiączki. Mój organizm produkował takie małe ilości HCG w pierwsze dni poczęcia dzidziusia że pozytywny wynik otrzymała tylko wtedy kiedy miałam mieć miesiączkę. Natomiast oraganizm kobiety jest tak różnorodny że koleżanka mogła już się dowiedzieć o ciązy po pierwszym tygodbiu. zależy to od tego ile w twoim organiźmie jest produkowane HCG i czy to wystarczy aby druga kreseczka zabarwiła się na różowo. Jeśli nie szkoda Ci około naście złotych zrobiłabym drugi - tylko wybierz ten na którym jest napisane coś w rodzaju : wynik jest widoczny już w momencie po 6 godzinach po zapłodnieniu. Nie wiem czy dobrze napisałam. Najlepiej zapytać aptekarkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Witajcie, I tak jak myslalam, dzis temp 36,60 st, czyli skok o 0,20st. A Test negatywny.... malo tego ta krecha jest b.wyrazna ( oczywsicie nie ta co miala byc) Tak sie zastanawiam, czy te testy z allegro nie sa przeterminowane, bo ta kreseczka, ktora miala sie pojawic to byla przedwczoraj, ale slabiutko :/ Nowaa czyba juz mialas owulke, tylko przy tych testach, to sie nie dziwie, ze czlowiek glupieje. Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierotkamarysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa2009
Kochane polecam mierzenie temperatury i testy owulacyjne. Ja po 3 miesiącach obserwacji mam ukochaną córcię . Tak samo było w przypadku pierwszego dziecka chciałam syna i jest chłopak. Polecam testy -tylko trochę cierpliwości w obserwacjach, jak chcecie mieć dziewczynkę to 4 dni przed owulacją którą wykrywa test. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
elo clarissa nie weim kiedy była ta owulka u mnie..ja mam dzisiaj 25dc a dzisiaj mam skok teperatury o 0,3 st!zgłupiałam już totalnie i je odpuściałm w tym cyklu..poczekam do następnego ii zobaczymy co mi wyjdzie:)na moich z allegro jest termin wazności-t0 09.2010 także nie wiem o co kaman;/dokończe te testy ale chyba nie bede już w nie investować!zdma sie na nature;-)tzn na własne odczucia no i zobaczymy:)a może pójde z raz na usg..nie wiem zobaczymy daisy zrób jeszcze jeden test!i bedziesz miała pewnoeśc!mja kupmela po 3 dnaich spóźnienia miała wynik negatywny, potem po 2 tyg powtórzyła i pozytyw dopiero wtedy jej wyszedł passiflora 3mma kciuki;-)z abociana a swoją drogą to dopiero tej wiosny jakoś tak zaczela bardziej do nich przywiązywac wagę;-)hehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! wybaczcie ze się nieodzywam ale czasu brak na wszystko!!! już za 4 dni odbiermay prawdopodone klucze do nowego domku i straszne zamieszanie z pakowaniem... A mąż w dodatku niedostanie urlopu:( a na przewiezienie naszych grató bedziemy mieli tylko 2-3 dni. zalezy kiedy dokładnie dostaniemy klucze. Wczoraj kupiliśmy nasze pierwsze autko!!!! nHurra nawet niewiecie jak się cieszymy!!! niby nic wielkiego bo Fiat Punto 2 z 2000roku ale co tam na pierwszy samochód może być!!! u mnie tak jak wyliczyłam owulka 2 dni temu... czyli wszytko terminie... uciekam pakowac póki Fabi śpi. pozdraiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
hej hej sherry dobrze by było żebyśmy w tym miesiącu zaciążyły :). u mnie dziś testy pokazały dwie kreski chociaż ta druga słabsza trochę , a temp 35.9, śluzu sporo więc mam nadzieję że juto będzie owulacja . dziś 13 dz.cyklu. co do tych testów to w pierwszym miesiącu używałam tych zallegro i z apteki (jedna paczka). i te z apteki w 9 dniu pokazywały mi dwie kreski a owulacja była w 14 dniu dopiero. potem 13 dnia zrobiłam jednocześnie zallegro i zapteki i wyszły po dwie kreski na obu ,ale też nie były takie mocne te kreski - takie jek te w 9 dniu. przez te testy spanikowałam w tym pierwszym miesiącu, bo ten wynik z9 dnia był podejrzany. na 9 dniu skończyłam staranka. w zeszłm miesiącu to wogóle wszystko miałam pokręcone to i testy były pokręcone. a w tym to pokazały dziś te dwie kreski więc zobaczymy co będzie jutro. ale tak naprawdę to po wyglądzie śluzu stwierdziłam że to już blisko. więc i Wy Nowaa i clarisa raczej zdajcie się na swoje odczucia. boję się dziewczynki czy nam się uda , czy wogóle zajdę tym razem w ciążę. wszystko narazie jest na dobrej drodze . myślę że w porę skończyliśmy (11 dzień ) , owulacja się zbliża :). tylko boję się że nie załapię ... daisy zrób jeszcze jeden test ciążowy bo możliwe że to ciąża. ja na początku swojej ciąży pierwszej też miałam plamienia. szczęśliwa 2009 gratuluję Ci dzieciaczków :) teżmyślę że najważniejsze to cierpliwośc i wytrwałośc i jeszcze zdrowe poejście do sprawy. Tylko mi tak trudno czekac .... ja jestem bardzo niecierpliwa ... pozdrawiam Was Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja ja mam pytanko ile razy byly proby zaplanowania plci i jak mialy staranka do owulacji tablic itp. JA mam trzech synow ostatni ma rok starania byly 9 dnia .nie mam pewnosci ale to byla sroda a w piatek byl bol owulacyjny.moje marzenie o corci pozostaje ale boje sie rozczarowania . a jak sobie radzisz z czworka?ja juz jestem dziwnie postrzegana z trojka i planujaca czwarte dziecko.ale u mnie miedzy chlopcami jest mala roznica wieku u ciebie widze jest inaczej pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
hej dziewczynki! Odebrałam wczoraj badania i wygląda że wszystki ok. troche sie tylko wystraszyłam badania na toksoplazmozę, bo wyszło mi pozytywnie, ale wyczytałam w necie, że to dlatego, że musiałam kiedys ulec zakażeniu ta chorobą i dlatego teraz mam już w sobie te przeciwciała, ale że to nie groźne jest. Ósmy tydzień zbliża sie już na szczęście ku końcowi, więc jestem coraz spokojniejsza. Już nie mogę doczekać się wizyty u gina żeby sprawdzic co sie tam dzieje u mojej kruszynki kochanej :) Passiflora, trzymam kciuki żebys była następna !!! Daisy, mój test ciążowy wykonany dwa dni przed planowana miesiączką wyszedł bardzo, bardzo jasny, tzn. kreska była bardzo jasna, trzeba się było naprawdę dobrze przyjrzeć żeby cos zobaczyć, więc mysle, że robienie testu jeszcze wcześniej niewiele daje. Sheery, za ciebie tez trzymam kciuki ))) pozdrawiam równiez wszystkie nowe dziewczyny:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...daisy...
witam dziewczynki:) bardzo dziekuje za wsparcie...napewno powtorze test jutro i zobacze co wyjdzie a dla pewnosci powtorze go jeszce raz wdzien spodziewanej miesiaczki...:) mam nadzieje ze bedzie pozytywnie... a jesli nie to bedzie trzeba dalej probowac...przyjemnosci nigdy za wiele:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ...daisy.... Cieszę się ! I Napewno będzie wszystko OK. Daj znać oczywiście ...daisy..... ( jak jest ). Pozdrawiam wszystkie kobitki na formu. Te starające się i te już fasoleczki i brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
Hej dziewczyny,wlaśnie wróciliśmy niedawno z usg będę miała córkę jestem tak bardzo szczęśliwa ,popłakałam się u lekarza ze szczęścia .Mam nadzieję że wam też uda się zaplanować płeć tak jak mi ,naprawdę warto mąż tez bardzo się ucieszył ,teraz będzie dumny ma już syna będzie miał córkę.Ja obserwowalam swój organizm przez 4 miesiące testy owulacyjne,chiński horoskop no i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! Daisy trzymam kciuki!!!! Kokurka gratuluję z całego serca!!!!! ogóreczek jak sie czujesz?? Andziok0307 kochana my (maż na 2 synów z byłą i jednego ze mną) czyli razem 3 za zadnym razemniebyło planowania płci. mój syn było napewno około owulacji poczęty tego jestem pewna chyba 13albpo 14dc przy 28 dc. Teraz chcemy córcię!!! planujemy przygotowujemy sięi od maja chyba startujemy..... passiflora ja do testów niejestem przekonana... uwqazam ze chyba najlepiej jest obserwowac siebie....sama nieuzywałam ale słyszałam wiele negatywnych opini. pozdraiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelkowa mam
Czesc ! Aleeeeeeeeee mnie tu nie bylo. Widze same newsy. Kokurka - gratulacje! Super! Wiecie co ostatnio u moich znajomych same dziewczyny jak tak dalej pojdzie to moje chlopaki beda mialy w czym wybierac:)Za mna pierwszy miesiac proby, ale obawiam sie ,ze skonczylismy za wczesnie (bo na 8 dniu). Powod prosty : moja ostatnia owulka byla w 12 i balam sie, ze moze sie przesunac do 11. No nic za 7 dni powinnam dostac@ (mam nadzieje, ze nie dostane) Mam teraz kompletne urwanie glowy, bo zalatwiam wieksze mieszkanko. Bebolek jedziemy na tym samym wozku:) Przeprowadzki sa strasznie meczace, ale ja lubie zmiany (zwlaszcza te na lepsze hi hi):) To taki powiew świeżego powietrza. O ranyyy, ale jestem padnieta mam za soba dzisiaj wielkie zakupy , wielkie prasowanie i kinder bal kolezanki mojego syna , na ktorym bylo tyle decybeli co na pasie startowym podczas startu jambo jeta po prostu szok:) pa wpadne jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kokurki !! ja tez tak chce... pewnie jestes wniebowzieta.ja chyba bym oszalala ze szczescia.juz teraz trzecia ktorej sie udalo. ja wyznam wam ze nadal marze o corci i chce sprobowac. jestem juz dziwnie postrzegana.u nas wiecej niz dwojka to patologia.a ja tak marze o corci.jak nie wyjdzie bedzie bogus.z jednej strony chce a z drugiej jak sobie poradze z czworka i reakcja ., mojej mamy.ostatnio zamiast sie cieszyc bylo wygadywanie pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki. Kokurka serdecznie Ci gratuluję znam to uczucie szczęście takie że sie nie da opisać. To tylko potwierdza że ta metoda ma sens, nam się udało także za całą resztę trzymam mocno kciuki. Kokurka napisz jak znosiłaś i znosisz teraz ciążę? Czy różni się o poprzedniej? Kiedy masz termin porodu? Zaglądaj do nas częściej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bajaderka teraz kolej na Ciebie czekamy na jakieś wieści!!!!!!!!!!!!!! Ogóreczku jak się czujesz ? Mam nadzieję że dobrze znosisz ciążę. Marcelkowa mama trzymam kciuki żeby się udało. Andziak nie przejmuj się gadaniem innych najważniejsze jest twoje marzenie o córci jak nie spróbujesz to zawsze bedziesz sie zastanawiac a co by było gdyby............Ja podziwiam twój uoór i wytrwałośc i napewno będe Ci mocno kibicować!!!!!!!!!! U mnie 23tc samopoczucie ok chociaż wyniki badań mi spadają i będę musiała brać żelazo. Jestem na zwolnieniu lekarskim bo mam kłopoty z kregosłupem ( w zeszłym roku miałam wypadek) . Prawdopodobnie zwolnienie pociagnę juz do końca ciąży. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zyczę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
gratulacje dla Kokurki :)))))) ale Ci fajnie !!!!!!!! tyklo wyobrażam sobie co czujeszale to musi byc wspaniałe :))))))) Twoja córcia potwierdza naszą metodę i daje wiarę że jest sens dalej próbowac :)))))))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to z tymi testami i sluzem jest?jak sie zacznie to na dziewczynke skonczyc starania.ja ostatnie 3 miesiace owulke mialam tak 13 15 dzien.10 musialabym konczyc napewno.boje sie ze pol roku bede miala cykle dobre a jak sie zdecyduje to akurat mi sie z jakiejs przyczyny przesunie. w moim przypadku chec corki a nie syna to tez stres.a jak sie przesunie do 12 Dnia to znowu chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
andziak dlatego radziłabym Ci napoczątek kończyc nie 3 dni przed owulką tylko 5 dni przed,jak dwa miesiące nie wyjdzie to przesuń się na 4 dni przed a jak znowu nie wyjdzie to na 3 dni przed i na tym etapie pozostańcie do skutku. na początek zacznij od obserwacji siebie - mierz tem ( przed wstaniem z łóżka o mniej więcej tej samej porze po nocy )i obserwuj sobie jak w poszczególnych dniach wyglada śluz. zapisuj sobie to szczegółowo. po kilku miesiącach sama będziesz umiała zidentyfikowac wygląd śluzu - bo tak ciężko to jest opisac jak on wygląda. w czasie owulacji u mnie np jest taki wodnisty śliski, a czasem to taka" woda " biało zabarwiona. taki śluz płodny pojawia się kilka dni przed owulacją awczasie owulacji jest go najwięcej. ale jak zaczniesz to sobie notowa to napewno będziesz umiała go rozróżnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalyscie o metodzie aby tablice chinskie polaczyc z kalendarzem ksiezycowym?patrzy sie w danym miesiacu w dniu owulacji w jakim znaku jest ten dzien meskim czy damskim.znaki damskie to byk rak panna skorpion koziorozec ryby.strona tego kalendarza to kalendar.zoznam.sk/lunar-pl.php .niby nie ma znaczenia czy stosunek jest w owulactje czy przed.ja bym sie bala.ale warto sprobowac.mamusia synusia i kokurka u was w jakim znaku byl dziem owulacji w miesiacu zaciazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona maniaczka
Cześć Ja mam owulację od paru miesięcy zawsze 12-go dnia cyklu i to pod wieczór :), więc na dziewczynkę 9-go powinnam, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona maniaczka
a cykle mam 26-dniowe oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona maniaczka
Andziak0307 - dzięki za odp. Tak myślę, że spróbuję 9-go dnia rano czyli jakieś 3 i pół przed owu, bo nie jestem pewna czy powyżej 4 dni plemniki w ogóle przeżyją? Od 5-go DC osłabiamy plemniczki, więc myślę, że i 3 dni przed owu byłoby OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak0307 - planowanie płci było przy ostatnim i przedostatnim synku, ale co do Miłoszka tez myslałam ze to będzie dziewczynka bo przytulanki były kilka dni przed owulacją. Potem Mikołaja tez majstrowalismy zanm jeszcze poczułam sluz płodny, dobę wczesnie niz Miłoszka -no i tez wyszedł chłopiec, a Dominika to juz dokładnie z wszystkimi obserwacjami i testami owulacyjnymi itd... Dokładnie to stosunek był około 1 w nocy z 12/13 dc, nie zaobserwowałam jeszcze wtedy płodnego sluzu . Poczułam go dopiero 14 dc, a 15 dc około 16.oo miałam szczyt sluzu i silny ból owulacyjny, który razem ze sluzem zakończył się dopiero 16 dc mniej więcej przed południem... Nie robiłam nigdy monitoringu ale z obserwacji moich dośc regularnych cykli wiem ze objawy owu mam własnie 15/16, czasem 17 dc. Staranka podjęte w 10, 11, 12 dc nie przynosza rezultatów, nie ma ciaży, no a pózniej to juz jest zawsze chłopiec. Ja juz isę poddałam, ale za Was trzymam kciuki:-) a z czwórką jest fajnie , da się życ :-))) Marcelkowa mamo ...pozdrawiam :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mozliwe blędy- - zła interpretacja owu, moze była przed szczytem sluzu i bólem, - za mało osłabialismy plemniki, - powinnam byc bardziej cierpliwa i trzymac się 11, 12 dc dłuzej, nawet rok, ale jestem na to zbyt niecierpliwa...wytrzymałam 6 miesięcy Moze byłoby mi łatwiej, bo w sumie cieszyłam się jak zaszłam w ciązę i nawet jak czułam ze to chłopec to było ok, ale lekarz na usg w 13 tygodniu na 90% był pewny ze to dziewczynka, i ja z ta mysla żyłam kolejne 2 miesiace, zbierałam sukieneczki, marzyłam...potem było kilka tygodni płaczu, zalu i ogólnego rozbicia, wiec nie chcę juz tego przezywac kolejny raz i fundowac czegos takiego dziecku. A synka mam slicznego i kochanego i nie było czego płakac, ale rozumiem to dopiero teraz kiedy jest ze mna...cóz, bylo minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze cos...wg kalendarza chińskiego trzej moi pierwsi chłopcy rzeczywiscie mieli byc chłopcami, ale juz Dominik miał być dziewczynką. Moim kolezankom tez nie zgadza się płec, mimo ze udało się zaplanowac dziewczynki, wiec ten kalendarz bym sobie odpusciła, chyba ze chce się miec poczucie ze naprawdę zrobiło sie wszystko co mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja wlasnie tego najbardziej sie balam ze lekarz da mi nadzieje a tu bach...ciesze sie ze wiedzialam ze chlopak juz w 18 Tyg. moj kubus przekochany.spi cala noc od urodzenia je wszystko karmilam go do osmego miesiaca bezproblemowy i nie zaluje ze mam takiego skarba.moj drugi synek to miala byc dziewczyna loki buzka drobna dziewczeca.nie bylo osoby co by nie mowila ze to dziewczynka. ja moze sprobuje ale jakos czuje ze i tak bedzie bogus albo jas. jak bedzie taki kochany tez to nie bede zalowac.najgorzej jak lekarz da mi nadzieje.chyba pojde na wszystkie mozliwe usg. a tez tak moze byc ze meza plemniki 4 lub 3 dni nie sa w stanie przezyc a jak dwie doby to chlopak tak bylo u mnie dwie doby przed chlopak.a ile najdluzej moga przezyc plemniki? u mnie dzis 5 dzien cyklu. aha z trojka chlopakow da sie zyc tylko te choroby ciagle i bojki., mamusia synusia co do mojej determinacji mysle ze jakby teraz tobie teraz sie nie udalo to marzenie by zostalo i bylaby trzecia proba.tak sadze. ja gdybym miala pierwsza lub druga corke stanelabym na dwojce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×