Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

727 bajaderka dzis 17dc, wiec nie wiem czy jeszcze czekac zeby nie przegapic, moze poczkekam jak jutro nic test nie wykaze to biore sie do roboty a jak nic z tego to trzeba bedzie probowac w nastepnym miesiacu pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmon sama nie wiem co Ci doradzić chyba jednak trzeba poczekać tak jak mówisz zrób jeszcze jutro test i zobaczysz jak to będzie i z testem i ze śluzem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej test pozytywny dzis rano wiec teraz pomozcie bo nie wiem ile czekac zeby nie bylo za pozno na tego chlopaka? czytalam gdzies zeby odczekac 30 godzin co myslicie? hi hi ale sie ciesze, myslalam ze juz w tym mies jestem stracona a tu szansa jeszcze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Majmon, no widzisz warto było poczekać bo chociaż wiesz że test coś pokazał, szkoda tylko że wczesniej nie zaczęłaś robić ich tzn. chociaż od dwóch,trzech m-cy ,wtedy wiedziałabyś mniej więcej ile po pozytywnym teście masz owulację a tak to trudno przewidzieć bo owulacja występuje w ciągu 24-36 godzin po pozytywnym teście. Mi kiedyś pokazał test dwie grube krechy a owulacja nastapiła za 4 dni wiec widzisz jak to czasem jest przekrętnie, myslę że skoro robisz testy po raz pierwszy to w tym cyklu spróbuj żeby staranka wypadły jak najpóźniej od pozytywnego testu czyli zrób tak jak piszesz.:) a przy tym zwróć uwagę na śluz jeśli tempki nie mierzysz. Decyzja należy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec moze powinnam zrobic test wieczorem i jutro tak z ciekawosci co pokaze?myslisz ze 30 godzin to nie za pozno? nie chce sie spoznic ;) a wlasnie jak z tym sluzem, co dzis jeszcze jest taki ciagnacy sie, a jak on sie zmienia po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmon, tego na 100% to nikt Ci nie powie czy nie będzie za późno za 30 godzin, sama już musisz zadecydować, jeśli chcesz mieć synka to trzeba celować jak najpóźniej czyli jak najbliżej owulacji a najlepiej w jej trakcie, nie jestem w Twojej skórze i nie wiem jak długo masz ten śluz taki ciągnący jaką masz przewagę cykli czy tych 28 dniowych czy tych powyżej 32 dniowych.? powiem Ci tylko że po owulacji śluz całkowicie zanika a w momencie skoku temperatury jest już białawy, przynajmniej u mnie tak było ale jeśli nie mierzysz tempki to też nie wiadomo jak to jest bo u każdej kobiety jest inaczej niby śluz najlepszej jakości i jednocześnie ostatni dzień takiego śluzu jest w dniu kiedy występuje owulacja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewage mam tych po 32-34 dniowych cykli, sprobuje jutro popoludniu, zobaczymy Moj jest bardziej za synkiem niz ja, mi to w sumie obojetne oby bylo zdrowe, bedzie co ma byc dzis mam pobolewanie jajnikow, wystepuja takie bole przed owulacja czy dopiero w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passiflorko z tymi testami to jest roznie na poczatku jak stosowalam to myslalam ze one nie dzialaja bo nic nie wykazywaly ale testowalam caly cykl i juz cos wychodzilo u mnie jest tak ze druga kreska pojawia sie bledsza na drugi dzien ciemniejsza ale nigdy nie jest taka sama jak kontrolna wczoraj robilam test i druga kreska ciemniejsza temp dzisiaj ranoskoczyla o2 kreski ale czy juz po owu to nie wiem . Majmon niby chlopaka latwiejzaplanowac ale jak sie staje przed faktem i trzeba ryzykowac to strach oblatuje ale mysle ze od pozytywnego testu 30 powinnas zaczekac POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
hej dziewczynki :) Aga 1979 u mnie testy nawet w trzech ostatnich cyklach się w miarę sprawdzają :). tyle że druga kreska pojawia sie dwa dni przed owulacją. tak przynajmniej było w tych miesiacach. wiec w przyszłym miesiacu kończymy dopiero jak zobaczę drugą kreskę. w tym miesiącu skonczliśmy niestety tak 4 dni przed :(. znowu spanikowałam. jedyne z czego się cieszę to to że po roku obserwacji - bo właśnie w sierpniu mija rok odkąd dokonuję tych wszystkich pomiarów -wiem w którym dniu jest owulacja bo wreszcie rozszyfrowałam ten śluz :).ale co mi z tego jeśli musimy sie wstrzelić 3 dni przed owulacje a nie w owulację ;). pocieszjące jest to że już chociaz zbizamy się na 3 - 4 dni do owulacji, a nie jak na początku starań 5 -6 . to już coś :) Majmon u mnie ten śluz przed owulacją jest ciągnący i śliski, a w owulację robi się taki papkowaty i już nie jest taki rozciągliwy - tak wychodzi na podstawie pomiarów temperatury. pozdrawiam :) Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie juz po przytulankach ;) okolo 31 godzin po pozytywnym tescie zobaczymy czy cos z tego bedzie ale jakos sie nie nastawiam, wiem ze rzadko kiedy udaje sie za pierwszym razem andziak ciezko mi powiedziec jak to z tym sluzem, dopiero pierwszy cykl go obserwuje wiec za bardzo sie nie znam, zreszta tego sluzu to u mnie malo, takze badanie utrudnione :) pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Hej dziewczyny, Dlugo mnie nie bylo, ale to wakacje, praca wiecznie cos. Musze Wam coś oznajmić.... jestem w ciąży :) lecz nie planowanej, malo tego nie wiem jak to wyszlo, niby uwazalismy... Ale jak nigdy mialam taki sluz, ze hoho. Zesmy tak działali, jak nigdy, dzien w dzien :) no i teraz wyjdzie tego owoc :) sama jestem ciekawa. Przytulanki zaczely sie od 13.d.c czy u mnie jakos w tym czasie owulacja powinna byc... ale zolnierzyki osłabione.... Sama nie wiem co mysle, czas pokaze. Najgorsze jest to , ze to jak sie dowiedzialam, to te 2 tyg cale tygodnie imprezowalam :/ przed tym... oby bylo wszystko ok! Na dniach bedzie 4 tydzien. Pozdrawionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Pomóżcie . I znów w tym miesiącu mam problem . Dziś jest mój 25 dc I mam @. Zerknęłam o godzince 19 i mam. Jak to możliwe żeby była czy czas między owulką a miesiączką może byc mniejszy niż 14 dni. Ja bóle owulacyjne miałam 3 sierpnia - takie małe na wieczór a 4 sierpnia miałam mocne bóle brzucha. w środę skok tempki z 35.74 na 36.52 stopnie C. Sluzu w środę nie było. środa była moim 15 dc. czy jest to możliwe - liczę na waszą pomoc. Jak to jest ? Zgłupiałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze nie dopisałam że 14 dnia cyklu robiłam test na owulkę i o 20.00 wieczorem była krecha gruba i ciemniejsza testowa od kreski w okienku kontrolnym. Tak więc owulacja napewno była od 24 do 36 godzin. Dziewczynki pomóżcie . Bo tak cudnie było zawsze wiedziałam kiedy mam owulkę i nigdy od kilku miesięcy nie pomyliłam sie z obliczeniami z @ a tu........ nagle ........pomyłka i źle obliczony termin @. A we wrześniu mam ochotę zaplanować dzidzię. Czy tak musi mi mój organizm figle płatać :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Clarissa serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Widzisz czasem chyba trzeba odpuscić planowanie i iść na tzw "spontan". Życzę Ci spokojnych i zdrowych 9 miesięcy. U mnie trwa 39 tc. Jutro do lekarza na kontrolę, ciekawe co mi powie. Chciałabym już urodzić uwierzcie mi bo czuję się normalnie jakbym w tej ciąży była od zawsze.......................I mój synek juz się nie może doczekać. Pozdrawiam WAs Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
hej hej clarissa GRATULACJE :) to super wiadomość ,najważniejsze że bez stresu planowania poczęte maleństwo :) . nowa 35 to możliwe żeby odległość między owulacją a okresem była mniejsza niż 14 dni bo ja tak mam :)zazwyczaj u mnie wacha się miedzy 10 a 11 dni . nigdy nie mam 14 :). a u Ciebie to mogło się jednorazowo coś przestawić. przecież różne czynniki na nas wpływają :) mamusia synusia jeszcze raz życzę Ci szczęśliwego rozwiązania . pamiętam jak byłam z synkiem w ciąży to też już pod koniec nie mogłam sie doczekać, ale chyba kobiety pod koniec ciąży już tak mają :) pozdrawiam Was Wszystkie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
clarissa :*:*:*GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!sama zresztą chciałaś tak na wakacjach zaciażyć z tego co pamiętam;-)hehhehheeh ciesze sie strasznie!nier przjmuj się tym imprezowaniem!napewno będzie wszystko oki i maleństwo będzie zdrowe jak rydz- a czy będzie nosić różowe sukienki czy bojówki to już sprawa drugorzedna byleby zdrowe:):)ciesze sie strasznie i jeszzce raz gratuluję!!!!!!!ja tez w tym miesiacu na spontanie lece i to codzień:):)hehehheheh i nie narzekam:) mamusia synusia...jestem pena że juz może nawet nie dni a godziny cię dzielą od trzymania okruszynki w ramionach:)upały pewnie jeszcze bardziej cie dobijają..ale nie martw się już tuż tuż i bedzie po wysztkim:) a ja obudziłam się z ogromnym bólem piersi i powiekszonymi;/mam wg moich obiczeń 24dc no i zobaczymy co wyniknie....miło w kazdym razie było:) buuuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Clarissa dołączam się do gratulacji dla Ciebie:) czasem takie miłe zaskoczenie jest 100 razy lepsze niż całe to oczekiwanie czy się udało... a z dzidziusiem jestem przekonana że będzie wszystko dobrze i nie zamartwiaj się na zapas, ciąża jest wspaniałym okresem w życiu kobiety i choć czasem trzeba ponarzekać bo jest nam niewygodnie to wierz mi że kiedy już nie jest się w ciąży to często wraca się do wspomnień ,do tych chwil kiedy to mąż tak dbał i miało się taką "taryfę ulgową" na wszystko heh....:) jeszcze raz gratuluję z całego serca i życzę spokojnych 9 m-ęcy.:) Mamusia synusia no myślałam że już urodziłaś...:) teraz to już praktycznie na dniach ale ten czas leci......:) koniecznie odezwij się jutro po kontroli u lekarza:) wcale nie dziwię się że chciałabyś już urodzić, najgorsze jest to czekanie kiedy to nastąpi, żeby tak można było to przewidzieć heh............:) U mnie od juterka zaczyna się 35 tydzień ciąży i chciałabym jeszcze bezpiecznie dotrwać chociaż do końca sierpnia, początek września. Ogólnie nie jest źle ale brzuszek z dnia na dzień coraż większy...:) Majmon, bądźmy dobrej myśli , oczywiscie że nie ma co się nastawiać ale wcale nie musi oznaczać że się nie udało, staranka myślę że były dobrze trafione no chyba żeby owulacja się jakimś cudem przesunęła ale jakby co to z każdym cyklem człowiek mądrzejszy.....:) tym bardziej że to dopiero Twój pierwszy cykl z obserwacjami. Nowa 35 tka , passiflorka odpowiedziała Ci na pytanie i ma rację, czasem juz tak bywa nawet kiedy wszystko jest jak w zegarku coś nagle się zmieni ale takie jest życie....powiem Ci tylko że mogłabyś się zacząć denerwować jeśli odstęp czasowy między owulacją a spodziewaną @ trwał by krócej niż 10 dni. Nowa a co u Ciebie? jak samopoczucie? gdzieś uciekła????? Dziewczyny gdzie się podziewacie? A gdzie jest reszta ciężaróweczek???? i starających???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 35tka
Pasifloro dziękuję. Ja absolutnie nie panikuję tylko chcę się upewnić czy owulka była 14dc. Bo przecież wszystkie znaki na ziemi wskazywały na to że była. Od kilku miesięcy mój cykl był taki że od owulacji do @ zawsze zostawało 14 dni. I czasami czas między @ a owulką był mniejszy jednak miedzy owulką a @ był zawsze 14 dni. A teraz poprostu spanikowałam. Już pomimo zapisek zaczełam się zastanawiać czy oby owulka była 14dc. Pasifloro uspokoiłaś mnie troszkę myślałam że @ zawsze jest po 14 dniach po owulce bynajmniej taka jest teoria. jednak cały cza jestem jakaś taka niespełniona z tym moim pytaniem. Dziękuję Pasifloro i pozdrawiam licząc na to że jeszcze jakaś forumowiczka mnie uświadomi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
nowa 35 nie martw się :) to nic takiego. niedawno jak byłam u gina to pokazalam mu swoje wykresy i on powiedział że najważniejsze żeby odstęp między owulacją a okresem nie był krótszy niż 10 dni :). u mnie owulacja waha się między 14 a 18 dniem a faza poowulacji też nie zawsze jest jednakowa. niestety . chyba niewiele kobiet ma wszystko jak w zegarku :).zresztą tak wiele czynników na nas wpływa - a szczególnie w wakacje : upały, wyjazdy itd. więc skoro w poprzednie miesiące wszystko było ok to napewno znowu wróci do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PASIFLORKO JESTEŚ ( jakby to mój synek powiedział ) KOFANA. Wszystkie zresztą jesteście super - moje sieciowe psiapsiułeczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wszystkim nowo zaciazonym :) ja teraz jestem zajeta baaardzo bym nawet powiedziala wiec nawet nie mam czasu myslec czy sie udalo czy nie - to nawet pewnie lepiej o tym nie myslec :) ale na forum zagladam pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
no witam dziewczyny mamusia synusia?jak tam?już może po wszystkim?:):)daj znać bajaderka ty też masz już z górki;-)coraz bliżej u mnie leci choć dużo przeżyć..;/wczoraj pochowaliśmy dziadka mojego M, to był naprawdę wspaniały człowiek...mój M badzo był z nim zżyty...gdy wróciliśmy do domu..płakał jak dziecko....od momentu kiedy tylko się dowiedział..i na pogrzebie jajkos się trzymał - lepiej niż ja..ale w domu....ojmasakra..... no i tak.....poz atym to nic nowego....jakoś chyba na dniach powinnam dostać okres dziś mam 26dc także zobaczymy bo mój okres to sobie przychodzi jak tam mu się podoba...raz na 29dzień..a czasem 34-36dnia także jeszcze nie panikuję a co u reszty?meldowac się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki U mnie nic nowego w sumie. Wczoraj byłam na kontrolnej wizycie u lekarza juz ostatni raz w tej ciąży. Wszystko jest ok. Dowiedziałam się że poród się zbliża......................(tyle to ja wiedziałam i bez wizyty). Pan doktor powiedział że z mojej szyjki zostały już jakieś mięciutkie "strzępki" , ale kiedy urodzę nie chciał sie wypowiadać. Powiedział że u każdej ciężarówki jest inaczej i nie da sie tego przewidzieć. Ale że raczej nie powinnam się przeterminować............................chociaż ja czuję inaczej. No cóż co ma byc to będzie ja staram się o tym nie mysleć bo to po prostu idzie zwariować. Niby do terminu zostało 9 dni ale kazdego dnia człowiek myśli może to juz dziś.................Pan doktor zasugerował jakieś generlne porządki, długie spacery i sexik. A ja cały domek mam wysprzątany na błysk. Nawet przed świętami nigdy nie miałam takiego porządku. Okna wymyłam dwa tygodnie temu. M strasznie na mnie krzyczał i firanek już mi nie dał powieśić. Ale z sexiku obydwoje chętnie skorzystalismy w poprzedni weekend, a skoro zalecenia lekarskie bedzie trzeba powtórzyć................:):):) Spacerków też teraz mam w nadmiarze przy moim pięciolatku.No cóż czekamy jak królewna sama zadecyduje:):):) Nowaa bardzo mi przykro z powodu dziadka Twojego M :(:( Niestety taka kolej rzeczy. Dobra dziewczynki lecę na zakupki i z małym na plac zabaw bo potem muszę jeszce jakiś obiadek skonstruować, ale dzis juz zupełnie nie mam pomysłu co!!!Może w sklepie dostanę jakiegos olsnienia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
hej dziewczyny, Dziekuje wszystkim za gratulacje :) Miejmy nadzieje, ze wszsytko bedzie ok. Poki co czuje sie dobrze, nic mi nie dolega, czasami miewam skurcze w macicy, no i piersi nabrzmialy. Jedynie chwiejne nastroje daja w znaki, jak mnie ktos wkurzy, to potrafie sie na zawolanie rozplakac.... tak nie mialam :/ Trzymajcie sie, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dzis jakos taki bialy gest sluz sie pojawil i nawet troche tego bylo, raczej bezwonny przyznam sie ze wczesniej nie bardzo obserwowalam swoj sluz, ale taki napewno bym zapamietala wiec nie wiem co to...boje sie ze znow zapalenie albo cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
cze dziewczyny:) mamusia synusia dzięki za wsparcie:* u mnie 28dc i nic...tzn nie panikuję ani nic bo moje okresy zawsze przychodziły kiedy im się podoba czasem 29 czasem 34 a czasem 36 także spokojnie jeszcze oczekuję piersi mam powiększone-standard przed okresem, czase mnie takl podbrzusze zakuje także okres nadejdzie kwestia tylko czasu....jedy nie co mnie dziwi...to ze bólu głowy brak....ale nie ze i przyktro że mnie gowa nie boli:):) ehh i tak....ten weekend zamierzam leniuchować totalnie tzn w sobotę sprzątanie jakieś i owszem..ale marzy mi się wieczór koc pifko i tv :)a jak mojemu powiedziałam ze nie mam jeszcze okresu - to się ucieszył i powiedział to dobrze to się jeszcze pobzykamy:)oj czubek no i tyle:) tak czy inaczej buuuuuziaki clarissa horony zaczynają szaleć i pewnie ten płacz dlatego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie wczoraj wieczorem mialam brazowe plamienie krew pojawila sie dzisiaj wieczorem.wiec 1 dc liczyc wczoraj czy dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×