Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość passiflora
Hej Dziewczyny :) na początku składam gratulacje wszystkim które przez czas gdy mnie nie było urodziły lub zaszły w ciążę :) trzymam kciuki za zdrowie Waszych Maluszków :) dziękuję za to że ktoś mnie jeszcze pamięta :) trochę mnie tu nie było ale zaglądam co jakiś czas, żeby sprawdzić co u Was :) ja już jestem w dobrej formie psychicznej, zaczęliśmy dwa mniesiące temu staranka od nowa. przebadałam siebie i Męża by znależć jakąś przyczynę poronienia. ze mną wszystko ok, jednak wyniki badania nasienia Męża nie były zadowalajece, nawet bardzo slabe. stąd też przyczyna naszych długich staranek - kilkumiesięcznych. teraz Mąz bierze różne wspomagacze, leki i zobaczymy czy poskutkują ... mój poprzedni cykl jak na złość okazał się bezowulacyjny :(- brak skoku temp mimo pozytywnego testu, książkowego śluzu, bólu owulacyjnego.teraz znowu czekamy na owulkę :) nabrałam trochę dystansu do planowania, najważniejsze by zdrowo przez ciąże przejść i urodzić zdrowego Maluszka, a płeć ???? :) nadal marzę o dziewczynce, ale obecnie największym marzeniem jest to by wogóle udało się zajść w ciąze i ją donosić... pozdrawiam wszystkie , które tu jesteście bardzo gorąco , życzę samych udanych staranek :) nowa 35, sonia, marcelkowa mama, andziak, buziaki :) ps. mama damiana ma się dobrze i też mysli by wkrótce zacząć staranka od nowa :) i też pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passiflora i Mamo Damiana cieszę się, że nie dajecie za wygraną. Jeszcze się zdziwicie jak szybko pokażą się te upragnione dwie kreseczki a potem to już tylko oczekiwanie na maleństwo. Miałam dać znać jak się sprawdza metoda planowania. Otóż u mnie się sprawdziła i będzie syn :) a metoda była co dwa dni od potencjalnej owulacji (potencjalnej bo nie zdążylam użyć testów owulacyjnych - mialam je zakupić do następnego cyklu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) DZIEWCZYNY passiflora FAJNIE ZE WSZYSTKO OK , JA ZACZYNAM Z MOJM M TERAZ STARANKA MOZE JUZ NA DNIOACH , PO TYM WSZYSTKIM MYSLA TAK JAK TY NADAL PRAGNE MIEC KSIEZNICZKE Z CAŁEGO SERCA , ALE NAJWAZNIEJSZE TO ZEBY Z CIAZA BYŁO WSZYSTKO OK I ZEBY DZIDZIA BYŁA ZDROWA .:) DZIEWCZYNY ????????????? CO TU TAK CICHO ????? BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondyrka ja zawsze marzylam o takiej lali.zazdroszcze.a u mnie nic nowego.choroby itp. no i im dluzej sie staram tym bardziej rezygnuje.tzn nie wierze ze moze mi sie udac.tesciowa nie ma zadnej wnuczki.a 6 wnukow.i nie dziwcie mi sie mam 3 synow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Witam dziewczynki :) Przepraszam ze ostanio slabo sie odzywam ale mój synek jest w klinice logopedycznej i praktycznie caly dzien tam spedzamy . Odrazu wytlumacze ze nic zlego sie nie dzieje :) poprostu od wrzesnia idzie do 0 i ma klopoty ze skladaniem zdan,mieszaniem słów itd i wyslano nas na przebadanie dlaczego tak sie dzieje .Dodam ze jest 2 jezyczny takze mysle ze poprostu jest mu troche trudniej opanowac 2 jezyki . Natomiast u mnie juz poplatanie z pomieszaniem bo co chwile jakies cuda sie dzieja . Ostanio wspominalam wam ze bolaly mnei mocno piersi w ovu i zaraz po . Oczywiscie juz nic nie boli ..co dziwne bo zawsze przed @ cos tam bolalo .,no szajba totalna .Doszla nowa rewelacja a wiec dzisiaj 8 dnia od ovu zrobialm sobie test ovu i mam 2 mocne krechy .. owulacja mi sie napewno nie przesunela wiec co ejst qrde ? pozdrawiam was kobitki staram sie czytac w miedzy czasie co u was ale wszystko nadrobie w weekendzik :D pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicjana
Bondyrka mała jest przecudna......z całego serca gratuluję,tak bardzo bym chciała,mieć takiego bobaska:)może mi się uda! Pozdrawiam dziewczyny z forum te które mnie kojarzą i te pozostałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia 30:)) chyba się udalo:) tetsy owu zawsze w ciązy wychodza pozytywnie:) ale super by było, życzę Ci tego z całego serca:) napisz w jakie dni działaliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia 30:)) chyba się udalo:) tetsy owu zawsze w ciązy wychodza pozytywnie:) ale super by było, życzę Ci tego z całego serca:) napisz w jakie dni działaliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu30 chyba możemy Ci pomalutku gratulować ;o) testy owulacyjne często wskazują ciążę jeszcze przed testami ciążowymi podobno to ich wada ja przynajmniej uważam że to zaleta ;o) Możesz spróbować zrobić test ciążowy ale nie jest powiedziane że już wyjdzie dodatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cała starą ekipę i oczywiście wszystkie nowe dziewczyny również:) Cieszę się bardzo,że jeszcze pamiętacie o mnie i o Passi:) Chciałabym pogratulować wszystkim zafasolkowanym jak świeżym mamusiom i życzyć by Wasze Skarby zarówno te już urodzone jak i te w Waszych brzuszkach zdrowo się rozwijały:) Ja powoli dochodzę do siebie po tym co mnie spotkało, ale niestety mój organizm płata mi figle, pojawiły się komplikacje nieregularne plamienia, brak owulacji więc jak na razie nie mogę jeszcze zabrać sie do roboty:) Nadal myślę o córeczce ,choć w tej sytuacji kiedy już uda mi się zajść w ciążę będę martwić się tylko o jej prawidłowy rozwój , a płeć no cóż chyba pozostawię sobie jako zagadkę , aż do rozwiązania:) o ile wytrzymam. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i życze powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Passiflora i mamoDamiana miło znów Was usłyszeć i ciesze się że u Was już lepiej i życzę Wam szybkiego "zafasolkowanie" jeśli można to tak nazwać :-) Mamunia30 trzymam kciuki by te dwie kreseczki wyszły na teście. Wzetka super że Ci się udało w pewnym stopniu zaplanować płeć :-) A ja 15dc więc w piątek, sobotę owulka. Ten miesiąc rzeczywiście na luzie, nawet wiele o tym nie myślę, choć stronkę z tym co się u Was dzieje podczytuję codziennie :-) Przytulanki kiedy mamy ochotę. Czytając te moje notatki z poprzednich m-cy wysnułam wniosek ze owulka występowała w sobotę a nie tak jak cały czas myślałam (dzięki bólowi w jajniku) w piątek i możliwe że dlatego nic. No ale zobaczymy. Moja siostra również zaczęła staranka i sądzi że już się udało, hmm aż sama jestem ciekawa :-) Jak na razie test wyszedł jej negatywny, ale to troszkę za wcześnie. O efektach jej starań dowiem się w drugi dzień świąt a o moich niecały tydzień później. Ale by była chce gdyby obu się udało :-) Miłej nocy życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Passiflora i mamoDamiana miło znów Was usłyszeć i ciesze się że u Was już lepiej i życzę Wam szybkiego "zafasolkowanie" jeśli można to tak nazwać :-) Mamunia30 trzymam kciuki by te dwie kreseczki wyszły na teście. Wzetka super że Ci się udało w pewnym stopniu zaplanować płeć :-) A ja 15dc więc w piątek, sobotę owulka. Ten miesiąc rzeczywiście na luzie, nawet wiele o tym nie myślę, choć stronkę z tym co się u Was dzieje podczytuję codziennie :-) Przytulanki kiedy mamy ochotę. Czytając te moje notatki z poprzednich m-cy wysnułam wniosek ze owulka występowała w sobotę a nie tak jak cały czas myślałam (dzięki bólowi w jajniku) w piątek i możliwe że dlatego nic. No ale zobaczymy. Moja siostra również zaczęła staranka i sądzi że już się udało, hmm aż sama jestem ciekawa :-) Jak na razie test wyszedł jej negatywny, ale to troszkę za wcześnie. O efektach jej starań dowiem się w drugi dzień świąt a o moich niecały tydzień później. Ale by była chce gdyby obu się udało :-) Miłej nocy życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Passiflora i mamoDamiana miło znów Was usłyszeć i ciesze się że u Was już lepiej i życzę Wam szybkiego "zafasolkowanie" jeśli można to tak nazwać :-) Mamunia30 trzymam kciuki by te dwie kreseczki wyszły na teście. Wzetka super że Ci się udało w pewnym stopniu zaplanować płeć :-) A ja 15dc więc w piątek, sobotę owulka. Ten miesiąc rzeczywiście na luzie, nawet wiele o tym nie myślę, choć stronkę z tym co się u Was dzieje podczytuję codziennie :-) Przytulanki kiedy mamy ochotę. Czytając te moje notatki z poprzednich m-cy wysnułam wniosek ze owulka występowała w sobotę a nie tak jak cały czas myślałam (dzięki bólowi w jajniku) w piątek i możliwe że dlatego nic. No ale zobaczymy. Moja siostra również zaczęła staranka i sądzi że już się udało, hmm aż sama jestem ciekawa :-) Jak na razie test wyszedł jej negatywny, ale to troszkę za wcześnie. O efektach jej starań dowiem się w drugi dzień świąt a o moich niecały tydzień później. Ale by była chce gdyby obu się udało :-) Miłej nocy życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondyrka
A wiec trzymam kciuki i zycze Wam moje kochane z calego serca aby Wam sie udalo taka plec jaką byscie chcialy,wszystkiego dobrego na swieta pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Dziewczyny !!!! Mialyscie racje :D z tym testem owulacyjnym :D Przypomne, tydzien po owu test owu wyszedl poztywny * po poludniu. Nastepnie przez pare dni byl negatywny , tzn byly jakies tam kreski ale nie takie same .Wiec obstawialam ze nic z tego , przedwczoraj i wczoraj zrobilam test ciazowy negatywny . Wiec juz raczej bylam pewna ze nic z tego , wieczorem z mezem usiedlismy wieczorem z piwem w rece aby obejrzec filmik i sluchajcie nie moglam wypic tego cholernego piwa zrobilo mi sie nagle goraco , krecilo mi sie w glowie i bralo na wymioty wiec oddalam piwo mezowi . No i sluchajcie co dzisiaj :D wstaje sobie rano mysle aaaaa co mi tam mam jeszcze 2 testy ciazowe i pare owu wiec zrobilam wpierw owu pozytywny to msyle zatestuje ciazowym i mam 2 krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fakt ta 2 nie ejst jakas super mocna ale jest :DDDDDDDDDDDDD Jestem w takim szoku ze chodze i co chwile sprawdzam czy nadal jest :DDDDDD i powtarzam ze nie wierze. Zwlaszcza ze w tym miesiacu to raczej odpuscilam , cycki mnie nie bola nic a nic w sumie czuje sie calkiem normalnie no 0 objawów !!!!!! Jeszcze w dodatku mnie chorobsko od synka zlapalo i jestem przeziebiona mam mega katar . Takze cuda sie zdarzaja!!!!!!!!!!!!! aaaa i staralismy sie od okresu co 2 dni do 9 dnia w nocy a owu najprawodpodobniej byla z 12 na 13 w nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia30 gratulacje :-) A jesteś przed spodziewanym @ czy już po? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Jestem 4 dni przed :) zobaczymy czy @ przyjdzie czy nie :) wtedy bede pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia 30 gratulacje:):) a widzisz szybko sie postarałaś strasznie sie ciesze a mówiłam ci że jak przestaniesz myślec to sie uda ja też tak szybko chcę !!!!!:) buziaczki a u mnie pierwszy dzień @ i o dziwo brzuch mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia30-serdecznie Ci gratuluję...bardzo sie ciesze, w koncu znów poruszenie na topiku, bo długo nic sie nie działo, nie ważne jak długo, ważne, że wogóle sie udaje...trzymam kciuki za Was i daj koniecznie znać co i jak..buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia8325
czesc dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie.pisalam kilka tygodni temu.planowalam dziewczynke i wyszlo tak ze owulka przesunela mi sie o tydzien i wspolzycie bylo po owulacji(tak mi sie wydaje bo ciezko stwiedzic)no i udalo sie jestem w ciazy.troszke zla jestem na siebie ze mimo tysiaca artykulow ,miesiecy przygotowan,brania wapna i magnezu nie zrobilam wszystkiego co w mojej mocy zeby dopomoc szczesciu ale czasem tak sie zdarza.wciaz mam nadzieje ze moze jednak bede miala coreczke,sugeruje sie metoda o+12.na pewno dam znac jak bede znala plec i przypomne o sobie.nie moge sie doczekac 20tyg a ten czas sie wlecze..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Mamunia30 :) Gratuluję !!!! U mnie 8 dzionek cyklu od wczoraj osłabiamy żołnierzyki :) i czas pokarze czy ten pierwszy cykl po utracie fosolki bedzie szczesliwy ? Słyszałam ze kobietom po poronieniu jest łatwiej zajsc w ciaze !To sie okarze ? Trzymajcie kciuki dziewczyny !!!!\ kasiunia8325 najwarzniejsze zeby było zdrowe i wszystko było ok !!! Ale rozumiem cie ja tez bardzo chcc coreczke , ale tam na gorze i tak juz jest wszystko wiadomo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia jak ja bardzo Ci gratuluje:) ale szczęśliwa musisz być dziś:) w koncu się doczekałaś, napisz mi prosze jak długo staraliście się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurunianiunia
Mamunia30 wow widze ze my mamy b. odobnie cykl...ja tez sie staram z mezem! o drugie, okres powinien byc 29... czyli w pon... zrobilam wczesniej kilka testow ale nic. czekam do pon i zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia ja mam podobnie ostatnio owul. w 12 lub 13.dc.wiec w ktore dni sie staralas! 5,7 i 9?ja sie boje troche 9 dnia bo tez mialam owul.10 i 11.musze obserwowac szyjke.bo narazie jak obserwuje to tak mija 6 dni od otwarcia szyjki do owul.gorzej jak mam krotki cykl i zaraz po okresie juz jest otwarta.to wtedy nie wiem kiedy moze byc owul.ale ja tak mysle ze ze mna cos nie tak i nie moge zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym mamusiom.ja teraz sie nie staram.moze z blachego powodu ale nie chce zajsc w marcu i kwietniu.bo termin bylby na grudzien poczatek stycznia.a ja mam z grudnia synka.i mi placze ze z chlopakow z klasy jest najmlodszy.a to dla takiego dziecka duzy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×