Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

za 16myszko!!! no wlasnie czytalam tez o tej metodzie przed planowaniem i tez wybralam ta nasza... ta jest na ongielskich stronach 0+12 mamusia pisala tez ze to by bardzie na monitoringu sie opierac bo musi byc napewno te 12h po bo inaczej syn kolejny...e tam kazda ma swoje wady i zalety! fikusowo kochana to ja wlasnie tak napisalam jak ty apropo myszki tempki....przeczytaj post jeszcze raz...tempka jest dzis wyzej ale nie oznacza skoku ...narazie jest pierwsza wyzsza a czy rozpocznie skok...???napewno linia podstawowa jest na 36.5 tak napisalam.... poczytaj raz jeszcze....bo uwazam tak samo jak ty kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat planowania jest wiele teorji a jedna podwaza druga i to jest najgorsze... napewno o ten na pare dni przed jest wielu lekarzy co tak mowi ze przed dziewczynka a w owu syn...o tej 0+12 nie mowia...ale zapewne dziala i ona coniektorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie Ewik przeczytalam sobie i rzeczyweiscie chyba o tyn samym myslalam heheheeh a powiedz mi prosze dlaczego za 16 dni u myszki bedzie @? Jesli przyjdzie hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam po dzieci :-)) a czemu za 16 dni....ja pisalam ze ja mam scan 16 a nie 17 listopada tak jak myszka pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlaczego za 16 przecież ta faza jest stala :P pierwsza faza dojrzewania jajeczka moze byc zmienna a ta druga o ile mi wiadomo wynosi od 12 - 16 dni ale jest stala czyli jak ja mam 13 to powinna byc 13 czy nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie pisalam ci o zadej fazie i teraz przyznaje ze nie wiem o co wam chodzi dziewczynki!! myszka napisala ze trzyma kciuki 17listopada za mnie a mnie chodzilo ze 16 mam skana nie 17-go wiec o co kaman??? hehe wytlumaczcie o co pytacie... niby faza jest stala ale moze i ona sie skrocic badz wydluzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja twojego pytania nie zalwazylam o faze!!! i odpowiedzialam na scan i twoje kciuki...za mojego baka bys nie trzymala 17 tylko 16 listopada... jestem zakrecona... poczekaj myszko do jutra pojutrza i zobaczymy czy to bedzie skok ,bo nie wiemy jeszcze... ta faza pisza ze jest stala ,ale naprawde nie zawsze niestety.... mi sie zdarzyla 12dniowa i 14...chyba ze to by trzeba konkretnie szukac skoku po sluzie plodnym a ja czasami mialam wyrazny skok a sluz byl jeszcze plodny....wiec moze powinnam go zaznaczyc pozniej...musialabym to sprawdzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( I znów mi się chyba nie uda. Dziś 21 dc i bardzo boli mnie brzuch, ciągną piersi tak że nie mogę się dotknąć. I tak już kolejny cykl. Staranka tak często że już mi się zbrzydły, a później ok 20 dc boli brzuch, cycki i @. Ginekologicznie jest ponoć wszystko ok a tu nic nie wychodzi. Mam przestać o tym myśleć i się zrelaksować. Ale po takim czasie niepowodzeń to ja juz nie umie. I nawet nie mam z kim o tym pogadać. Każdemu łatwo powiedzieć spokojnie, uda się. Do tego wracają myśli że gdyby los potoczył sie inaczej pewnie gromadziła bym już wyprawkę. A tu nadal pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Dzisiaj mialam strasznie zalatany dzien , bo musialam jeszcze raz sie stawic w przychodni na badanka i umówic kolejne badanie cukru brrrrrrrr. Dostalam sierowanie bo sie zastanawiaja czemu ten moj maluch taki wielki , byc moze ma to zwiazek wlasnie z cukrem mimo iz testy wczesniej wyszly ok . Pozniej troche biegania za netem bo ten co mam to juz mnie tak wpienia , co chwile rozlancza ehh... Witam nowa starającą :) Myszko super ten blog z linka :) . ale mam pewne ale co do jednej zeczy ktore dziewczyna tam pisze a natomiast do ph , poniewaz ja zakwaszalam w podobny sposob sie * irygacje , mysle ze ph mialam nawet super dziewczynkowe a nie wyszlo ;) Natomiast co do metody o+12 zaczynam byc coraz bardziej sklonna czytajac ingendera ale tak samo jak shetlesa nie dziala w 100% , takze mysle ze duzo tak naprawde zalezy od przypadku i szczescia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinko czasami sa takie same objawy na jedno i drugie.... a jak sie daleko zakonczyly staranka u ciebie od owu??? mamusi dobrze zes cala i zdrowa....a te mrtody to jak i jedna tak i druga maja cos nie tak w sobie...tak jak mowi mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak jeszcze czytam co ta dziewczyna na tym blogu pisze i jedna zecz nie daje mi spokoju ... ale cos w tym jest , chodzi mi o jakosc sluzu . dziewczyna pisze ze slabej jakosci sluz przyciaga plemniki x i to wydaje mi sie przynajmniej na moim przypadku bardzo logiczne. Poniewaz sluz mam ksiazkowy zawsze az sie wylewa ze mnie , sadze ze nie tyle co chodzi tu o PH tylko o byc moze wiek lub predyspozycje , zdrowie ze sluz nawet w okresie kiedy powinno go byc duzo jest nadal metny i gesty przypominajac konsystencja sluz nieplodny . Ma to rece i nogi jesli brac pod uwage wytrzymalosc plemników , ze zenskie poradza sobie z takim sluzem natomiast meskie nie , i wcale nie chodzi tu wlasnie o zaden czas zblizenia tylko o ten sluz dlatego metode 0+12 anglicy tak mecza , bo ten sluz juz w tym etapie cyklu sie nie zmieni na plodny a bedzie go coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik, ja wiem że to nie jest do końca zgodne z myślą tego topiku ale ja już się staram ogólnie o dziecko. Marzę o córeczce ale od jakiegoś czasu juz nie patrzę na terminy na dziewczynkę. Owulacje miałam 14/15 dc a starania od 11 dnia prawie codziennie do 17dc. Po prostu chcę mieć dziecko :( Boję sie że skoro nie zachodzę w ciążę nawet przy tak intensywnych staraniach, to z planowaniem w płeć nie mam na nią szans wcale. Od decyzji o staraniach o drugą ciążę i przygotowań do niej mija już rok. A tu same niepowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia hahahah no co Ty :) ja juz limit tu na ziemi wyczerpalam :) Ale moze komus to pomoze kto bedzie sie staral w przyszlosci hehhehe :) Trzeba tez troche pozyc a nie cale zycie sie dziecmi zajmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamumunia30 ja też tak czytałam o śluzie że to on wpływa dlatego na kilka dni po i po owu jest córa bo jest gorszy śluz.Dlatego może niektóre kobiety maja tylko same córy bo ich śluz jest słaby stad teoria z dieta bo dieta bogata w magnez sprzyja ph śluzu takiemu jak przed owu. To cos w tym by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko ja też chce po prostu dzidziusia :) Dlatego posunęłam sie ten jeden dzien dalej a myslałam nawet o dwóch, M mnie pociesza ze jak nie bedzie córy (mu to obojetne co bedzie) to postaramy sie o trzecie jak bede chciala. Widocznie tak mialo byc, jeszcze nie jest powiedziane może nic z tego ale wtedy to juz bym sie zastanowiła czemu i nie myslala juz o płuci tylko o tym by byc w ciazy. W tym cyklu miałam nędzny śluz wiec może wyjdzie ta dziewczynka albo nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ph nie ejstem pewna ale glownie chodzi o to zeby sluz byl jak najgorszy i jak tylko dlugo sie da najlepiej zeby w sama owu tez nie byl super . Tylko jak ten sluz zepsuc qrcze. Bo powiem na swoim przypadku ze mimo brania ogromnych ilosci magnezu i wapna i irygacji sluz byl nadal super w dniu owu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak go zepsuć ale mi sie zepsuł po porodzie nawet mój M widzi różnice i gdy staraliśmy sie o synka miałam baaardzo duzo śluzu a w tym mało na ogół mam malo bo nigdy nie wycieka na zewnątrz jest tylko na szyjce rzadko troszeczkę na papierze a w tym cyklu było mniej niz ostatnio wiec :) A i tak co ma byc to bedzie chyba dam sobie na luz z dwa tygodnie bo zbzikuje szybciej mi czas zleci...i dam znac czy sie udalo czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Dobre ,dobre Myszko,aż się uśmiałam do łez... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Dobre teorie, dobre Myszko aż się uśmiałam do łez.. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze dziewczyny ale wy jestescie szybkie w tym pisaniu witam nowa staraczke Monike:)) piszecie o sluzie , macie chyba racje z ta jakoscia , moze tak byc , u mnie zawsze sluzu bylo jak na lekarstwo ale odkad zaczelam brac tego wiesiolka (niby na torbiele) to sluzu ogronie duzo i przezroczysty i wodnisty Kuboplinko tam mi przykro , po pierwsze to straszne ze stracilas dziecko a po drugie tyle czasu sie starasz , moze zacznij myslec o czym innym niz o dziecku , oczywiscie wiem ze latwo sie mowi , ja tez mysle tylko o synku ale podobno jak sie mysli o innych sprawach to duzo latwiej sie zachodzi w ciaze Mamunia 30 nigdy nie mow nigdy , moze za pare lat sie postarasz hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolina wiez, ze Ci cięzko, ale dołowanie się nic nie zmieni, a poczujsz sie jeszcze gorzej, niedługo świeta, bedą przygotowania inny nastrój, sylwestem, przymkniesz oczy na staranie i bedzie OK. Ja wiem że chciałabyś juz, teraz natychmiast a kolejne niepowodzenia i kolejne oczekiwania są męczące, ale troszke odpuść, bo bedzie ci jeszcze gorzej. A to co jest nam pisane i tak nie możemy zmienić, tak jak dziewczyny piszą można starać sie o dziewczynkę jak najbardziej, ale jest to jedno ale... nie wiemy jakie plany ma wobec nas "góra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinko wszystko jest zgodne ...tu przeciez chodzi o nasze dzieci.... co bedzie to nie wazne ... chcesz corcie ale jesli bedzie synek tez dobrze i kochac bedziesz nad zycie.... nie wychodzi tak przed owulka to trzeba i chocby na zywiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałycie dziewczynki na tym blogu o tym Castagnusie - niby jakims cudem rodzi sie wiecej dziewczynek u kobiet ktore go zazywaly??? hmmm co Wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×