Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Dziewczyny z tymi dziecmi to różnie bywa bez względu czy to chłopczyk czy dziewczynka. Czasem najlepsze wychowanie nie pomoże. Bunt musi przejsc każdy tylko aby nasze dziecko nie wpadło w jakieś złe towarzystwo. Ja się cały czas boje o moich chłopców. Zaczynają naukę w szkole a to wiadomo jak tam jest. Nie mozemy ich kontrolowac non stop. Ja staram się rozmawiac z dziecmi, uczulac ich i przestrzegac przed złymi rzeczami ale boje się jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mój 3 latek jest
strasznie nieposłuszny:O nie słucha mnie dosłownie NIGDY od tego, gdy proszę by nałożył buty po setne upominanie by nie bawił się kuchenką albo żeby nie wrzeszczał:O owszem, non stop przeprasza, ale co z tego skoro za chwilę i tak zachowuje się źle i nie słucha mnie nadal:O ja mam dość:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu zgadzam sie z tobą :) Niezależnie od płuci to nasze dzieci a one same na świat się nie pchają więc nie krytykujmy tutaj która płeć gorsza a która lepsza A 3 chłopców czy troje dziewczynek to nie jedno dziecko i zawsze więcej hałasu i radości w domu :) Mój drugi synek też był dzieckiem które wszystko ciekawiło i wszędzie go było pełno teraz ma 7 lat i jest mądrym pojętnym dzieckiem Dużo ludzi krytykowało i padały słowa "no jak ja bym miał takie to ....." No i co teraz mają dzieci i są takie same jak mój syn niezależnie czy to chłopiec czy dziewczynka wszystkim się łatwo krytykuje a jak przyjdzie co do czego to zmieniają zdanie i zdają sobie sprawę jak ciężko wychować dzieciątko żeby wyrosło na mądrego człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) A ja mysle ze krytykuja Ci ludzie ktorzy nie doczekali sie konkretnej plci i teraz niby przestrzegaja nas...ale po co?!!! Kazde dziecko ma lata buntu,ale na szczescie to przechodzi i pozniej cieszymy sie jakie to my mamy kochane i posluszne dziecko a tamte zle lata odchodza w niepamiec! :-p Kazdy sie cieszy z takiej plci jaka Bog nam daje...no moze nie wszyscy... Dziwie sie ze nie ktore osoby krytykuja i pisza teksty typu : np.''teraz chca dziewczynke,bo chca ubierac w rozowe sukieneczki i rozpieszczac,a potem to Wam rogi pokaza...'' Dziewczyny dajcie se siana,a moze to wlasnie wy bylyscie takimi trudnymi dzieciakami w przeszlosci,co??? A teraz to sie boicie powtorki z rozrywki... Kazdy ma takie dziecko na jakie zasluguje i jak je wychowuje i tyle!! Jesli macie problemy z wlasnymi dziecmi to wasza sprawa,bynajmniej my tu jestesmy po to aby zaplanowac plec (nie zawsze skutecznie) i cieszymy sie z kazdego zafasolkowania,a wy wlazicie na te forum z buciorami i wyglaszacie swoje denne podejscie do sprawy... Macie tak zle doswiadczenia to nie miejcie zadnych dzieci i po problemie! Zastanawiam sie po co takie osoby sa tak zainteresowane tym forum jak maja takie podejscie do tego tematu...nudza sie czy zal im czegos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie Ninko ,z al tym fermenciarom ze nie maja wymarzonej plci:) i mysla ze sie tym zdenerwujemy bo dziewczynki takie i owakie , to kwestia wychowania i tyle ......... ciagle te pomarancze maja cos a to to a to tak i ciagle cos .... a my tu wspieramy sie i zyczymy wszystkim dobrze .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Cześć kobitki! Jestem starą forumowiczką, obecnie rzadko ale bywa że zaglądam na Wasze forum i czasem podczytuję Was, tak z sentymentu.....:) Ninka popieram Twoje zdanie! , masz racje, bo to jest tak że jak któraś bardzo pragnęła córki a jej nie ma to najlepiej się pocieszyć gadając że przecież one są złe, palą, piją i kto wie co jeszcze robią... ja też znam taką dziewczynę która robi co chce ale jej matka moim zdaniem za dużo jej pozwala, ja patrzeć na to nie mogę i widząc to myślę sobie jaka matka taka natka, okres dojrzewania przechodzi każde dziecko ale to wiecznie nie trwa i trzeba przez to przejść razem z dzieckiem a nie obok! Gritadura, powiem Ci że faktem jest że dla dziewczynki jest o wiele fajniejszych ciuszków ale też jest ich więcej niż dla chłopca i jest taki przesyt tego różu że czasami szukałam w sklepie coś w błękicie jakiegoś komplecika dla małej ale sprzedawczyni oznajmiła że dla dziewczynek mają większość ciuszków w różowych kolorach. Akurat moja córka ma mocno błękitne oczy i jasną karnację i jest je tak ładnie w czymś błękitnym ale nie mogę nic takiego dostać niestety. Do staraczek, a kto tak jedzie na tym forum na synów? przecież mało która staraczka ma córkę bo większośc z nich mają synusie, to co na swoje dziecko by najeżdżała???? że niby co głupie jest czy będzie no ludzie!!! jaka matka mówi źle o swoim dziecku tylko wyrodna właśnie taka która była i jest złym człowiekiem. Ty planujesz dwóch synków życzę Ci żeby Twoje marzenie się spełniło ale nasuwa mi się też pytanie co byś zrobiła gdyby Twoi synowie byli tacy jak Ty to określiłaś te wredne córki Twojej siostry??albo gorsi???? bo tak też w życiu może być!!! Córeczki nie są lepsze ani synowie, dzieci kocha się jednakowo, każde na swój sposób jest inne, dzieci są częścią nas rodziców a nikt z nas nie jest idealny!!! cieszmy się z tego co mamy bo życie bywa przewrotne, jest tyle małżeństw które nie mogą mieć dzieci ach....dużo by pisać... Pozdrawiam Was mocno, Ninko, Berniu trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!!!! i wszystkim staraczkom życzę powodzenia w staraniach i spełnienia marzeń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Chciałam się pochwalic, ze wczoraj przyszedł mój wózeczek :D Jest śliczny, zadbany i czyściutki. Jestem bardzo zadowolona. Zaoszczędziłam połowę kasy na zakup wózka i mam wreszcie jeden powazniejszy zakup z głowy. Jeszcze muszę kupic komode i to tyle z tych większych wydatków. Moi chłopcy jezdżą tym wózkiem i juz nie moga się doczekac kiedy będzie w nim dzidzia leżała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bajaderka
masz racje moja droga ja tez uwazam że posiadanie samych synów to istna tragedia!! A miec piekna corcie o blekitnych oczach to moje marzenie absolutne! stroic w suknie sukieneczki kokardki zeby wszyscy podziwiali ahhhhh ohhhhh wspolczuje wszytskim mamom ktore nie mają coreczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskkkkkkkkkkkaaa
ja jak widze mamy ktore mają dwoch trzech synów to po prostu jest mi ich żal :( totalna porazka miec takie zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Berniu ja tez kupilam wozeczek dla mojej kuzynki a przesylka ma dotrzec w piatek,zobaczymy czy rowniez bede zadowolona jak Ty.... u mnie wokol pelno malych dzieci wiec albo jezdze wozkami albo tule maluchy i wszyscy jak jeden maz mowia ze mi bardzo pasuje :)i jeszcze moglabym miec takiego malego malca, no coz moze kiedys ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Masz rację kochana nie decyduj się w ogóle na dzieci!!!!! Boże uchowaj Ty byś je tylko skrzywdziła! co Ty tylko ciągle z tym podziwianiem ach oh, bo różowe ciuszki czy coś, Ty jesteś przepełniona nienawiścią do drugiego człowieka, ktoś powinien Ci pomóc a może wszyscy się od Ciebie odwrócili, ogromne współczucia dla Ciebie dziewczyno, pewnie te okropne Twoje komentarze dają Ci ulgę, przepraszam że tak powiem ale ludzie Twojego pokroju mówi się że są zatruci własnym jadem!!!!! Żaden psychiatra Ci tu nie pomoże ani psycholog bo który normalny człowiek zrozumie to co czujesz w środku w sercu, Ty cierpisz, pomóc może Ci osoba która przeszła przez to samo co TY!!! , myślę że otworzyłam Ci choć trochę Twoje oczy i szkoda że nie są one kolorem nieba tylko piekła!!!!! jeszcze raz ogromnie Ci współczuję! Ja cieszę się ogromnie tym co mam, dzieci są dla mnie całym życiem i będę zawsze prosiła najwyższego o zdrowie dla moich dzieci bo jesteśmy już po paru ciężkich w życiu próbach ale wierzę że wszystko będzie dobrze......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem jedno
mnie etz sie wydaje ze 99 % tych waszych chorych pragnien coreczki to takie "posiadanie lalki" bo tak jak piszescie roz zdominowal swiat :) Mnie sie nie dobrze robi jak widzez taka mala dziewczynke ubrana na rowowo :) rozowa czapka, rowowe skarpetki, rowoe buty, rozowe spodnie rozowa bluzka no tragedia! swiedczy to tylko o debilizmie matki :D a potem jak taka taka dziewczynka skonczy 10 lat i juz nie mozna jej ubierac jak lalki to mamusi sie cos w glowe robi bo coreczka ma juz w dupie mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka.....
Nie udzielam się na tym forum, choć kiedyś tu pisałam ..ale wcięło mu mój czarny nick .i tak się zastanawiam czasem nad niektórymi wpisami wiem że większość forumowiczek cieszy się z posiadania dzieciaczków i nie jest dla nich ważne jakiej płci będą ich pociechy...a marzyć zawsze można o posiadaniu obu płci dziecka.... tego nam nikt nie może zabronić .mam już synusiów i nawet jak broją,,,to nie zamieniłabym ich nigdy bo kochamy ich nad życie...bo to moje kochane dzieciaczki :) Ale jestem też mamą dwóch Aniołków- moich dwóch córeczek niestety nie było mi dane mieć ich tu na ziemi ale mam nadzieję że na mnie czekają tam u góry i kiedyś się z nimi zobaczę.....a może zdarzy się jakiś cud i uda mi się w końcu zafasolkować i doczekać zdrowego dziecka czy to będzie chłopiec czy dziewczynka..kto to wie ...teraz po prostu moim marzeniem jest mieć zdrowe dziecko...życzę wszystkim aby ich marzenia się spełniły a ciąże przebiegały bez problemów....i szybkich porodów.....wszystkiego dobrego...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka.....
A tu jest pewna stronka która uświadomi niektórym nieżyczliwym jak niektóre kobiety muszą się pogodzić ze stratą dziecka i z całych sił starać i walczyć o swoje marzenia o byciu w ciąży ... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=954178&start=38790

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kruszynka
bardzo Ci wspolczuje i zycze Ci z calego serca zdrowego dzidziusia :) Ja planuje dwojka dzieci i bradzo bym chciala aby byly tej samej plci, chcialabym dzien rok po roku a juz w ogole zwariowalabym jakby sie trafily blizniki i jesli moglabym miec na to jakis wyply wybralabym dwoch chlopakow lub dwie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kruszynka !!
nie wklejej tutaj takich linków bo to i tak nie ma sensu, te kobiety tutaj są tak durne ze wolalyby starcic dziecko niz urodzic plec ktorej nie chca. Widzialas posta mamay 2 chlopcow? czarna rozpacz bo bedzie miala corcie tylko na 80 % jakby sie dowiedziala ze to chlopak to pewnie wolaby byc na forum tych :po poroniuniu" przykre to ale taka jest prawa! Jestes mada kobieta wiec wracaj tam skad przyszlas bo tutaj sa same "damulki" ktore myslą ze zwojuja świat! Gwiazda chce corcie i ma ja miec! jak bedzie miała synka to sie załamie bidula! Ja jestem pewna że takim ludziom jeszcze los wynagrodzi takie zachowanie i postawe ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do taka se mama!! wlansie z tym oslabianiem zrodla podaja inaczej.... to chlopcy musza byc dluzej w jadrach by dojrzali a dziewczynki nie!! skad masz te info??? moze podaj zrodlo chetnie poczytamy! do staraczek -co to corek twojej siostry to moze czesciej sie zdarza ze corki bardziej daja mamie w kosc.... w starszym wieku! no ale wydaje mi sie ze to wychowanie daje najwiecej! to ze sa dobrzy ich rodzice i nieba by uchylili to wlansie one to wykorzystuja! do dziecka kazdego trzeba byc stanowczym i ustalic pewne granice na ktore nigdy nie mozna pozwolic by przekroczyly... jesli rodzic z milosci pozwala na wszystko wtedy zamiast szacunku otrzymuje takie traktowanie. moje chlopaki tez sluchaja ...jak cos powiem to ma tak byc.zawsze bylam stanowcza,i czy to corka czy syn potrzebuje stanowczych i jasnych regol.... jesli chodzi o trzylatka to prosze cie...to taki wiek wiec jak teraz sobie pozwolisz to bedziesz miec przesrane!!! staraj sie go poprowadzic tak by wiedzial co jest dobre a co zle!!! trzy lata to jeden z najgorszych etapow rozwoju dziecka...goruje bunt!!! poczytaj madre ksiazki i pamietaj ze to ty grasz pierwsze skrzypce a nie on!!!! z regoly u dziecka wlasnie tak zdobywa sie szacunek!! jak sie pozwala na wszystko to ono pluje na ciebie i sie nawet nie boi... a potem ma cie za nic!!! nela3333 kurde kciuki za core!! jak byly staranka???? a lobuzuje kazde dziecko...co corki nie sa dziecmi ...sa grzeczne bo sa dziewczynkami -napewno nie!!!!!!! dziecko to dziecko kazde jedno moze byc kochane i moze tez dac w kosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
pomarańczko proszę nie wciskaj mi w usta słów których nigdy nie powiedziałam !!!!!!!! nigdy,ale to nigdy nie powiedziałam że wolałabym poronić niż urodzić dziecko tej samej płci ! i to nie jest prawda !!!! nie pisz takich rzeczy i nie wróż,że las mi to wynagrodzi bo ja nikomu nigdy źle nie życzyłam i nie życzę !!!!!!!! poprostu jest mi w to ciężko uwierzyć iż będe miała córke,około 2 lata temu pisałam na tym forum i tak jak inne kobiety starałam się o dziecko i gdy odpuściłam moje maleństwo pojawiło się !! z czego bardzo się cieszę ! przykro mi,że napisałam tego wcześniejszego posta i tak został przyjęty.. ale nie chciałam tu nikogo urazić ! przepraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo chlopcow nie denerwuj sie nie zwracaj uwagi na te chore kobiety, ciekawe po co siedza na tym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
goniu35 dziękuje bardzo :* wiesz przykro mi się zrobiło,że tak wiele dziewczyn źle mnie rozumie :( i przezemnie powstało takie zamięszanie na forum :( ja nikomu nie życzę źle i wiele razy cieszyłam się z 2 kreseczek forumowych dziewczynek !!! dopingowałam im i trzymałam kciuki za upragnione 2 kreseczki :) ! teraz wyszło,że jestem wyrodna matka - aż serce za bolało :( goniu35 jeszcze raz dziękuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne kobiety wiedza o czym piszesz a te chore to trzeba leczyc , pozdrawiam nie odpowiadaj na zaczepki nie ma sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dziękuje goniu ! ja również pozdrawiam i miłego wieczorku życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka.....
Jeśli wklejeniem linku i swoją wypowiedzią kogoś uraziłam to przepraszam, mamaa 2 chłopców, mam nadzieje i trzymam kciuki za córcię....zresztą choć się nie udzielam tu na forum to na prawdę mocno wam kibicuję a wasze fasolki, porody..itp. a co do wypowiedzi do Kruszynka !! ja nie sądzę że te kobiety są takie jak napisałaś ""te kobiety tutaj są tak durne ze wolalyby starcic dziecko niz urodzic plec ktorej nie chcą "" przeczytaj dokładnie forum a później pisz....te kobiety kochają swoje dzieci bez względu na płeć, wspierają się na wzajem i doradzają sobie ....marzenia są ważne i nikt nie powinien ich zabraniać........a jeśli się spełniają to przecież dobrze Ja uważam że kobiety na tym forum są bardzo fajne rozumieją się i pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo dwoch synkow tu niestety trzeba nad kazdym zdaniem pomyslec zanim sie cos napisze... a i tak cie zbesztaja i zlapia za jakies slowko. jestes super mama...po prostu ciezko ci uwiezyc ze akurat do ciebie los sie usmiechnol.... nic dziwnego. my cie rozumiemy...nawet gdy ktos napisze ze sie rozczarowal plcia i jest w dolku...przeciez to nie oznacza ze dzieciatko nie bedzie kochane,bo bedzie. ja chcialam corke i bylo mi zle z tym ze sie nie udalo a tego baczka kocham nad wszystko. to ze chce miec corke nie oznacza ze jego nie chce... ona to zupelnie inny rozdzial juz nie powiazany z nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synków
m.in. coś o tym wspomniano www.planowanieplci.blox.pl, na jakimś forum też było ale nie pamiętam. X najwięcej przy codziennnym współżyciu a także przy długim powstrzymywaniu minimum 7 dniowym. Y czyli męskie współżycie co 2 dni przy czym najwięcej ich tworzy się 4 dnia i drastycznie maleją 7 dnia od powstrzymywania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynyki! Jejku, kilka dni nie podchodzilam do kompa a tutaj takie wpisy czytam, masakra :( Zawsze sie znajdzie ktos kto potrafi skrytykowac, obrazic, tylko po co??? Berniu czytalam ze masz juz wozek w domku, wspaniale. Mam nadzieje ze jest wygodny dla ciebie i bedzie super pojazdem dla dzidzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dzień dobry :) ewik78 dziękuje :* ja dobrze,że forumowiczki tego topiku mnie rozumiecie !!!!! ewik dokładnie opisałaś w słowach to co ja czuję ! "po prostu ciezko ci uwiezyc ze akurat do ciebie los sie usmiechnol.... - dokładnie,wciąż dla mnie to takie niewiarygodne :) - rozumiecie prawda ? ja mam moich dwóch synków i kocham ich ponad wszystko i oddałabym za nich swoje życie !!! to jest jasne i oczywiste,że przede wszystkim zależy nam na zdrówku dzieciaczków ! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie, jsli jeszcze mnie pamietacie. Jestem w 37t4d ciazy. Fajnie ze Ewik sie odzywa czasem i ze jej synus sie tak wspaniale chowa i rozwija i spi w nocy, przez co mama jest wypoczeta i zrelaksowana. moj synek ma rok i 8 miesiecy i nie daje mi juz teraz odsapnac a co bedzie jak urodzi sie dzidzi to nie wiem hehe Super ze nowe dziewczyny dolaczaja, oby kazdej marzzenia sie pospelnialy!!!!! Ninka, Kubolinka, Aganiok - my juz na koncowce no nie? Co do tych zlosliwych wpisow to lepiej wogole ich nie komentowac i nie wchodzic w dyskusje bo to daje odwrotny rezultat od zamierzoznego://// OLEWKA!!! Kazdy i tak wie sam w srodku co czuje i mysli!!! Pozdro:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×