Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość oj siwete slowa
jak tylko bedziesz szczesliwa z 6 corkami i 1 synem to badz chodz bardzow to watpie bo kazda normalna kobieta by zeswirowała :) Ja mam dwojke i mam nadzieje ze Bog pozwoli mi sie cieszyc ta dwujeczka i nie da mi wiecej szczescia w postaci dzieci ;) chcialabym aby ta dwojka byla szczesliwa bo nie szyuka goniu robic dziecka do skutku sztuka je wychowac na normalnych ludzi a w stadzie to tylko malpy sobie wychowasz ale masz swoje lata rob co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
a i jeszcze jedno goniu kto na zachodzie ma stado dzieci? w austri w niemczech tylko turczyny niemki maja jedno max dwojke dzieci! turasy rumuni robia dzieci na ilosc tak jak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie stac na troje dzieci w przeciwnym razie nigdy nie zdecydowalabym sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
gonia jak szybko zmienia zdanie przed chwila bylo ze do skutku zeby była ta ukochana płeć ;/ a teraz ja stac inaczej by sie nie zdecydowała. nie wiem czy wiesz ale pieniądze to tez nie wszystko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby byla jasnosc pragne synka ale jak bylaby coreczka to tak samo cudownie , chce dziecko .... nie bedze wiecej niz troje :) pieniadze to nie wszystko ale fajnie je miec :) i spelniac swoje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
jestes strasznie zmienna kobieta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
goniu pogubilas sie juz w tym co piszesz ;) chcesz miec duzo dzieci, podoba ci sie los matki polki uwiazanej w domu z dziecmi to ok! bądz wola twoja! Ja tylko tak jak kazdy tutaj wyrazam opinie, trojka dzieci uwazam że to jest taka gorna granica normy ale trojka to juz patologi i dziwie sie tym wsyztskim kobieta ktore sie na to decydują. Owszem poczatki ciazy moze i sa fajne ale koncowka, porod? ciało po porodzie? pozniej ta meczarnia dla mnie to okest okropne! A najgorsze jest to że ludzie patrza na takie matki z politowaniem, pożałowaniem :( Jeszcze nigdy nie widzialam sytuacji żeby matce 4-5 dzieci ktos powiedził ale Ci super! Zazdroszcze Ci! Zawsze sa docinki typu: Oj czworka dzieci! Wspolczuje! To Pani juz w ogole nie ma życia! Tragedia i tym podobne i matki trojki i czworki to wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to chyba ty sie pogubilas ...............piszesz , trojka to gorna granica a za chwile trojka to juz patologia , nie rozumiem:) to ile to patologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
nie wazne robcie sobie ile chcecie jak bedziecie szczesliwe, ja mam dwojke i nie chce ani jednego wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie okres w ciazy i potem z dzieckiem to najwspanialszy czas i szkoda ze tak szybko minal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
oj siwete słowa masz święta racje nie wazne ze dzieci nie maja własego konta w postaci pokoju ale przeciez matka chciała jeszcze jedno dziecko albo dwoje zal mi takich kobiet i jaki dasz tym dzieciom start pewnie zaden ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
gonia zapytaj swojego meza czy to jest najpiekniejszy okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
nie zal tych kobiet tylko zal tych dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mając podejście takie do życia to nie dziwie ci się że masz tylko 2 dzieci jesteś GRUBĄ i SFRUSTROWANĄ MATKĄ której MĄŻ nie chce ani w łóżku a ni w Domu chodzisz do pracy bo musisz bo mąż ci nie da pieniędzy na nic a z NIEGO DUPA bo nie umie utrzymać SAM jeden was 4 i niestety opisałaś samą siebie jak wyglądasz po CIĄŻY GŁUPIA jesteś a tekst że będziesz miała tylko dwoje dzieci to ty możesz sobie planować a za parenaście lat to pewnie jeszcze ci się przytrafi na starość 2 bo tak często bywa A dla ciebie zagranica to NIEMcy TURASY I TYLE NO TAK SIEDZISZ W PRACY I NAWET ZA GRANICĘ PAŃSTWA NIE BYŁO CIĘ STAĆ WYJECHAĆ BO MĄŻ CI NIE DA I WIDAĆ KTO YU JEST PO PODSTAWÓWCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
mama 3 synów ty ukazujesz tylko jedno co potrafisz siedziec w domu z 4 dzieci i wyzywac innych ktorzy również maja prawo wypowiedziec swoje zdanie od głupich to takie łatwe i swiadczy o twojej prostocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty obrzucasz nas MATKI 3 lub 4 dzieci BŁOTEM A słowa moje pojechały w twoje nieszczęśliwe SERCE A ciekawe czemu udzielasz się na FORUM PLANOWANIE PŁCI DZIECKA NO BO Z ŻALEM I ZAZDROŚCIĄ PATRZYSZ NA INNYCH KTÓRYM SIĘ UDAŁO ZAPLANOWAĆ PŁEĆ LUB MIEĆ KOLEJNEGO SYNA NO BO PEWNIE MĄŻ CI JUZ NIE POZWOLI MIEĆ WIĘCEJ DZIECI I WYSŁAŁ CIĘ DO PRACY :) ŻAL ACH ŻAL MI TAKICH OSÓB BO SĄ NIESZCZĘŚLIWE W MAŁŻEŃSTWIE I NIE SPEŁNIONE JAKO MATKA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
no widzisz mamusiu trzech synusiow jak bledne twoje wywody ;) otorz ja mieszkam w niemczech :) stad to uprzedzenie do turasów, tylko oni tutaj chodza wozek i piatka dzieci jeszcze obik biegnie! W jednym masz racocje, duzo w ciazy przytulam porody oba miałam starszne a po ciazy czulam sie fatalnie! To byl najgorszy okres w moim zyciu! Bogu dziekuje ze mam dwojke najcudowniejszych dzieci swiata i nie bede ich juz miala. Widocznie pochodze z innego swiata niz ty i umiem sie zabepieczyc zeby caly czas w cizy nie chodizc jak Ty! Aktualnie udalo mi sie wrocic di fogury z przed ciazy waze 55 kg i jest mi z tym fantastycznie! Dzieci chodza do przedszkola?szkoły a ja w koncu przestalam byc kura domową chodze do kosmetyczki fryzjera pracuje! Czuje że w koncu zaczelam żyć! A ty jesli dobrze sie czujesz w roli rozpłodowca i wydawania na swiat potomstwa i jesli w tej roli czujesz sie spełniona a pewnie tak skoro juz 4 raz jestes w ciazy to ok! Napewno mi nie powiesz że podobasz sie mezowi po porodzie! bo kazda kobieta wtedy wyglada obrzydliwie i ty napewno tez, twoj maz moze nie chce ci tego powiedziec oni z reguły oszukuja walsnie takie kobiety aby one czuły sie dobrze! Ja teraz wiem ze w koncu wygladam jak kobieta! wiem bo sama sie sobie podobam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
mama trzech sunowios za 4 razem to by sie kazdem udało, krowy psy swienie maja liczne potomstwo i zawsze trafia im sie potomstwo roznej płci! Nie chce cie obrazazc w tym momecie ale jestesmy ssakami i jak jakbym sie tak rozmnazala jak ty to tez pewnie mialabym 10 chlopcow i 10 dziewczynek ;) w koncu musi sie udac i sama jestes tego przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ to ty dalej Gruba jesteś ha ha ha haa No właśnie o sobie piszesz że po porodzie wyglądasz okropnie no widzisz ty pewnie poza NIEMCY nie wyjechałaś i jesteś tępą grubą babą a zabezpiecza się ten kto nie chce dzieci i tyle Choć byś pisała i obrażała mnie ile chcesz to i tak jesteś ZEREM dla wszystkich a szczególnie dla swoich DZIECI No nowoczesna NIEMKA dziecko do żłobka a ja szaleję co mi tam PAŃSTWO SIĘ ZAJMIE MOIMI DZIEĆMI A CZEMU NIE JA JESTEM NAJWAŻNIEJSZA PO CO MI DZIECKO URODZĘ 2 I PO WSZYSTKIM ŻABEZPIECZĘ SIĘ ŻEBY NIE BYŁO KOLEJNEGO ROZPŁODOWCA JAK TO NAZWAŁAŚ CHORA JESTEŚ A BOGA TO TY LEPIEJ W TO NIE MIESZAJ BO TWOJE SŁOWA BLUŹNIĄ PRZECIW NIEMU ŻAL CI DUPĘ ŚCISKA ŻE NIE MASZ SUPER MĘŻA KTÓRY KOCHA CIĘ TAKĄ JAKĄ JESTEŚ JA TYLE WAŻĘ W POD KONIEC CIĄŻY ha ha ha a u nas w Polsce kosmetyczka i fryzjerka PRZYCHODZI DO DOMU ale pewnie w Niemczech jest jeszcze zacofanie Oj święte słowa i za 4 razem to by się tobie nawet Nie UDAŁO Dlatego masz tylko 2 biednych dzieci I JESTEŚ GRUBĄ ZAZDROSNĄ OSOBĄ KOŃCZĘ ROZMOWĘ Z TAKIMI POMARAŃCZOWYMI DOCINKAMI TY TU NIE PASUJESZ WIĘC PO CO SIĘ UDZIELASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
prezsłodka jestes kobiecinka ci powiem :) takie zacofane biedne dziewcze ktorej mąż robi dziecko za dzieckiem a na boku ma pewnie na peczki ładnych dziewczyn ;) Z czytaniem bidula ma nawet problemy, przedszkole nie żłobek a do przedszkola chodzą 3-4latki ludzi cywilizowanych. Jak sie mieszka w zacofanych miejscach to w domu jest po 5 dzieci na kupie w jednym pokoju i te biende dzieci nie wiedzą co przedszkole. Moje dzieci sa przeszczesliwe że mogo do niego chodizc, dla mnie priorytetem jest zabrac dzieci do swiata! Maja 4 i 6 lat a zwiedziły juz 5 krajow a twoje stadko co zobaczy? Co matka tylu dzieci moze miec im do zaoferowania? Jeszcze nie wiedziałam na wczasach ludzi zeby jezdzili z wiecej niz dwoma dziecmi a to przykre nie zal ci tych dzieci? robisz je bo jestes rozpolodowcem i masz potrzebe wiecznego rodzenia ale nie widzisz tej krzywdy ktora im wyrzadzasz? nie lepiej jest miec 2 dzieci a szczesliwych niż stado nieszczesliwych? a do pracy i kosmetyczki chodze po to zeby sie wyrwac, spełnic jako kobieta! Co to za radosc siedziecw domu wiecznie w cizy wiecznie rodzic dzieci ? cieszy cie takie zycie? jesli tak to ok! one jest twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ola3 do oj siwete slowa
Czego się kobieto tak ekscytujesz cudzym życiem, zazdrościsz czy co? Znalazłas sie na forum planowanie płci pewnie z tej przyczyny, ze masz 2 tej samej płci, a teraz mieszasz coś własciwie bez powodu. Kazdy ma swoje życie swoje wybory i los w swoich rękach. Nieatrakcyjne kobiety zdarzają się nawet po urodzeniu jednego dziecka,a po 4 są też atrakcyjne i zadbane to zależy od wielu czynników nie od ilości dzieci. Kazdy ma prawo spełniac swoje marzenia dla jednych będzie wyjazd na Hawaje,a dla innych córka. Przykro mi ,ze ci nie pasują ludzie,ale to twój problem i twoje kompleksy. Moja rada : wybierz się do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ola3 do oj siwete slowa
zobacz lepiej co robi twój facet (zamiast siedziec na forum któro cie nie dotyczy) ja bym się na twoim miejscu bała jakbym miała taki charakterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
dokaldnie dziewczyny macie racje! Kazda z nas jest inna i ma swoje priorytety dla jednej wazne jest zeby sie rozmnazac i robic dzieci ile popadnie dla innych wazne jest dobro tych dzieci bo co jak co ale uwazam że moje dzieci są napewno szczesliwsze niz takie wychowywane w stadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola mam 3 do oj siwete slowa
jak możesz pisac ,że nasze dzieci nie są szczęsliwe, kto dał ci takie prawo?? My nie jestesmy rodzinami patologicznymi,ale rodzinami kochającymi się i pragnącymi miec jeszcze jedno dziecko. Kurcze co ci do tego. Nie rozmnazamy się bezmyslnie tylko z miłosci. Znam rodzine z 12 dzieci i kazdo jedno jest zadbane,szczęsliwe ,chciane. Nie wchodź z jadem do cudzego życia, daj sobie na wstrzymanie. To ze chcemy miec dziecko któros z kolei nie znaczy,ze jestesmy nieszczesliwe, mamy rodzine, prace, dom, stac nas na wygodne życie z wesołą gromadką. Co ci do tego? Wazne jest dla ciebie dobro moich dzieci? w jakim sensie ? W stadzie zawsze raźniej,dzieci nie są samolubami i snobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny weszłam tu do Was i jak zwykle pełno pamarańczówek... Dajcie sobie spokój i nie odpowiadajcie na te zaczepki...przecież w puste nie nalejecie.... To typowo polskie...krytykowanie drugiego aby dowartościować siebie...Współczucie drugiemu gdy ten wcale tego współczucia nie potrzebuje...gdy naprawde jest szczęśliwy...bo niestety szczęście kole w oczy....więc trzeba mu współczuć aby zobaczyć,że przecież ja mam lepiej...Widać te krytykujące mają jakiś problem...dlatego tak głośno krzyczą...zazwyczaj osoby które są nieszczęśliwe, mają problemy w jakiś sposób chcą zwrócić na siebie uwagę...właśnie krzykiem zamętem.... Może da im to ulgę...dowartościuję siebie...poczują się wspanialsze... :P Dlaczego w Polakach jest tyle zawiści, zazdrości...nie wiem...ponoć to polska cecha...a jak się nie da inaczej to trzeba jeszcze dołki kopać aby ktoś w nie wpadał ;) Na szczęście nie wszystkich można wsadzić do jednego worka ;) A Mamusię trzech synusiów widziałam...i niejedna panienka mogłaby jej pozazdrościć i figury i urody...To samo mogę napisać o innych mamach które mają więcej niż troję dzieci :) Prawda Mamusiu trzech synusiów :D :D :D Te wszystkie stereotypy 2+2 to jeszcze naleciałości komunistyczne :D :D :D Dziewczynki, przecież Wy wiecie jak jest...jaka jest prawda...więc lepiej lekceważcie te zaczepki...Po co te tłumaczenia,że kolejne dziecko będziecie kochały bez względu na płeć...Jesteście super mamami i tego się trzymajcie...i bądźcie dumne,że odnajdujecie sens i szczęście w macierzyństwie...bo to łaska...Jak widać nie każdemu dana ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym się wydaje,że tylko sposób w jaki oni sami żyją jest jedyny, najwłaściwszy :D :D :D :P Ale to tylko świadczy o ich wielkim ograniczeniu...Co tu dużo dodawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
nie absolutnie nie! Miec 4,5 czy 12 dzieci tez jest super ;) W koncu od tego jestesmy aby sie rozmnazac wiec trzeba do oporu ;) Mamusia 3 synusiow bedzie miala coczke a jakby nie miala to moze za osmym razem by sie udało ;) super takie zycie ;) naparawde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×