Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość oj swiete slowa
bernia starała sie o polipa afrykańskiego a mamusia 3 synusiow o stonke brytyjsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
aha zapomniałam dodać że obu Panią sie udało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
a decydujący wpływ na wynik miał ŚLUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
jeszcze jakies pytania w temacie? chetnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bereniu podaj mi proszę maila, lub gg :) Chciałabym się z Tobą skontaktować jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie " święta" brawo, zachowujesz się jak szczeniara a masz dwoje dzieci, które cały dzień spędzają bez mamusi bo niestety ty przy komputerze siedzisz. Godne pogardy!!!! To kiedy ty na basen, wczasy, kosmetyczkę itp masz czas????? Oj strasznie cię boli ten brak syna i nie zaprzeczaj bo tak jest. Na pytanie nadal nie odpowiedziałaś co masz przeciwko 4 dzieci???? Strasznie ci się nudzi w tym twoim idealnym świecie , że nawet imienia się czepiasz ( a co powiesz jak ci córka Marcelka urodzi też będziesz tak z wnuka szydzić ??). Piszesz bym ci nie życzyła co dla mnie nie miłe a co ty sama cały czas robisz. Czepiasz się , że dziewczyna 4 cesarkę będzie mieć a co cię to obchodzi. To forum jest właśnie o temperaturach , śluzie, testach, planowaniu i jeśli cię to drażni to kochana po prostu nie czytaj. Na całym świecie planuje się płeć swoich dzieci to co walcz z wszystkimi bo ci to nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niewiele nas tu planujacych zostalo.reszta do porodu sie szykuje.ja juz watpie czy nam sie uda.wyluzowalam.nie robie testow owulacyjnych ani ciazowych.nie wyszukuje na sile objawow.@ sie zjawia jak co miesiac. sylwiu ja mam kontakt z mamusia 3 synusiow.chetnie do was dolacze.mam 3 synow tak jak ona. pozdrawiam.bajaderko milo ze zagladasz.ja jak widac nadal czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to ma byc
Co to wogole za nick siwete słowa? Dziewczyny to nawet nie jest kobieta , pewnie dzieci nie ma bo to gimnazjalistów jakaś chyba pisze takie bzdury. Poziom dzieciolandii. Szkoda czasu. Pisze sama ze sobą, wkleja głupoty i myśli ze to kogoś ruszy. Nie reagujcie na to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do siwej
siwa patrz nie mogłaś sie wczoraj wykazac,nikt nie chciał z tobą gadać, coś ty robiła calą noc, pewnie dzieci po kątach a ty poduszki gryzlaś, bo mężą w domu niema BIEDNA SIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma być-odp
oj siwete slowa- to miało być oj święte słowa- ale że ona nie kumata i błędy wali w każdym zdaniu to napisala siwete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
o widze że noga wróciła :) od razu poznalam po prostackim toku pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
a noga jak juz tutaj przyszłas to mam pytanie jak sie jedzi waszym autobusem? bo z tego co wiem to Renault Espace to najwieksze zlomy jakie jezdza po naszych drogach, moj sasiad takiego ma to osttsnio mu sie silnik na autostrasznie zapalił :) powiedział że juz by nigdy takiego złomu nie kupił bo psuje się to co chwile :) zycze i wam takich przygód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Andziak0307 prosze cie nie pisz tak, bo ja caly czas planuje i mam tak samo jak ty. Zobaczysz damy rade i w koncu bedziemy mialy fasolke. Ja co m-c mam nadzieje ze sie udalo i co m-c rozczarowanie, no ale co tam. Zobacz ike dziewczyn tutaj probowalo i ... albo maja juz swoje sloneczka albo sa szczesliwe ze z duma moga pokazywac swoj brzuszek. Glowa do gory i damy rade. Trzymam kciuki i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzylo cie przezwisko NOGA ?Cieszę się! Oj NOGO nawet samochodu zazdroscisz? WSTYD. Wiem ,że nie ma cie kto wozić bo mąż wozi ładne, mlode ,szczupłe babki. Tak mi przykro. Do figolandu sie nie wybierasz?Pewnie dzieci tam same a ty basenik na małe odchudzanko? Biedna tłusta mamuśka z dwójką dzieci. Nie musisz mi przyznawać racji ,wszystko jasne. Nawet śluzu zazdościsz? Pewnieś wysterylizowana jak kot. Bedactwo kochane współczuje. Zazdroscisz tu wszystkim wszystkiego. Polska emigrantka z super wykształceniem w figolandzie i przed kompem siedzi- rozrywka godna pożałowania. Przykro mi ale znudziło mi sie czytanie ciągle tego samego. Opuszczam cie NOGO SIWETA. Mam swoje życie i nie muszę żyć twoim. Bywaj zdrowa NOGO albo i nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Andziak 0307, no i dobrze że trochę wyluzowałaś, u mnie to z każdym nie udanym miesiącem przychodziła taka bezradność, po roku starań sama sobie zaczęłam powoli odpuszczać i ciągle myślałam skoro ostatnio się nie udało to dlaczego teraz miałoby się udać i razem z tą bezradnością przyszła taka obojętność, będzie to będzie nie to trudno .....i udało się, z tym że ja nie brzybliżałam się w ogóle do owulacji poprzestawałam cały czas na 11 dniu cyklu(przy cyklach 28 dniowych) i post. Ja też Cię pozdrawiam a zaglądam bo teraz mam więcej czasu, są wakacje nie ma tyle obowiązków i tak sobie podczytuję Was:) Kasia uk ma rację , fasolka przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie i Was to dziewczyny nie ominie :) zawsze jest tak że ta co nie chce dzieci to zaliczy wpadę a ta co ich pragnie musi poczekać, najpierw trzeba ukarać te które niechcą dzieci :) nasze upragnione dzieciątka rodzą się w ich najbardziej odpowiednim czasie. :) Ja bardzo długo się starałam ale teraz po tych latach bardzo fajnie wspominam to całe planowanie i jakby tak czas mógłby się cofnąć nie żałowałabym ani jednej sekundy, nawet tych rozczarowań po nieudanych próbach i jeszcze raz chciałabym przeżyć ten moment kiedy na teście zobaczyłam 2 kreseczki !!!! taka adrenalina.... i niedowierzanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys dawno temu juz o tym pisalam, z pierwsza ciaza pierwszy cykl i tescik pokazal II piekne kreseczki, a teraz... porazka. Rodzina twierdzi ze jestem juz wygodna, ze wiecej dzieci juz nie chce bo nie mam ochoty na pieluchy, gdyz cora juz duza. A to jest nieprawda. Nikomu nie tlumacze co i jak, mam nadzieje ze kiedys powiem im ze bedzie drugie dziecko a teraz to zostalo czekac do dnia @, czyli juz nie dlugo powinna sie pojawic, dzis mam 23dc, tak wiec jeszcze 5 dni i znowu mam szanse :) Narazie zero jakichkolwiek objawow, piersi nie bola, brzuch nie boli, troszke sie nakrecam iz moze sie udalo skoro przytulanko bylo 13 i 16dc, a test owul. pokazywal dwie piekne krechy 12 i 13dc. No coz, czekam. Czy ktoras z dziewczat czeka tak jak ja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Kasiu a ile lat ma Twoja córcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to juz ponad poltora roku.ale tez sie nie przyblizam.ale byly cykle ze owul.sie przesunela i bylo dwa i pol dnia przed i nic.teraz juz nic nie sprawdzam.nie napalam sie przed terminem @.bo po tylu cyklach wiem ze i tak nic z tego.widac plemniki nie dotrwaja i padaja jak muchy. ja mam krotkie cykle.wiec to przeszkoda troche.bo owul.mam tak 9#10 dc.wiec wczesnie.a okres tak co 25 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Kasiu mój syn miał 6 lat jak urodziłam drugie dziecko i wydaje mi się że to jest bardzo fajna różnica wieku, bardzo dużo mi synuś pomagał, zwłaszcza wtedy kiedy córka była malutka i przechodziła okropne kolki od urodzenia(jest alergiczką) ja miałam tylko synka do pomocy, mąż długo pracował, rodzice nie zawsze też mogli przyjechać, każda pomoc w takim momencie jest bezcenna! zobaczysz że i córcia będzie też Ci w niejednym pomagać, dziecko w tym wieku już wiele rozumie, przekonałam się dopiero jak urodziłam drugie dziecko jak synuś z małego dzidziusia stał się mądrym, pomocnym chłopczykiem.:) nie wyobrażam sobie gdyby mój synuś wtedy miał 1,5 roku czy tyle co teraz moja córka. Ja mam brata ,różnica wieku 9 lat i wiesz co chyba tak miało być bo moja mama urodziła bliźniaczki:) wspomina często że gdyby nie syn miałaby naprawdę ciężko.... Andziak to faktycznie masz krótki cykl, przy cyklu 23 dniowym, często owulacja przypada między 8 a 9 dniem cyklu wobec tego u Ciebie starania to chyba tylko 6 co najwyżej 7 dnia cyklu ale myślę że trzeba uzbroić się w cierpliwość i próbować nadal są też dziewczyny które mają bardzo nieregularne cykle i wtedy chyba jest jeszcze większy problem z ucelowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie staram do 7 dc. czasem tylko 6.ale zastanawiam sie czy to środowisko odrazu plemnikow nie zabija. niewiem juz .moi chlopcy maja 9,6 i 3 lata.sa alergikami ale wziewnymi.kolek nie mial zaden.kazdego karmilam dlugo mimo rozmiaru piersi male A. Waze 53 kg.a chlopcy nie byli mali jak sie urodzili. wiec nie ma z tym reguly.pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja raczej bede pierwsza bo juz jutro jade :) Ciekawe czy w ogole ktos jeszcze czyta to forum, przez te pomaranczki to sie pisac odechciewa. Mysle ze na dniach sie pewnie rozpadnie a szkoda :( Najlepiej nie czytajcie tych bzdur, ja tak robie i poprostu pomijam wszystkie pomaranczowe wpisy:) Pozdrawiam, dam znac jak juz do domciu wrocimy :) I nie dajcie sie prowokowac pomaranczy tylko piszcie co tam u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Pamiętacie mnie? Byłam w gronie staraczków baaaaardzo długo, a teraz chciałam się pochwalić że 23 lipca przyszedł na świat mój synuś. Ważył (teraz z pewnościa już więcej :) ) 3610g i 59cm. Dostał 10 p. Jest wspaniały :) Je, śpi i przepięknie sie uśmiecha, zwłaszcza na widok cycusia :) Poród zgodnie z planami (CC ze wskazań medycznych). Teraz wracam do sił i na nowo ciesze sie macierzyństwem. Ps. Widzę że forum zamiera :( Szkoda. Zawsze tętniło życiem i było pełne wspaniałych dziewczyn. Pozdrawiam serdecznie te, które jeszcze wpadają choć na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam listę jesli coś się po zmieniało to poprawcie STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6...........4.05.11.. ....dziewczynka Kasia uk..............32.................... ...12.07.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1........................ ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ....dziewczynka Madziii22............22...........4..........28.04.11.... ...chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X........dziewczyn ka/chłopczyk 9)Kaddy..........................................dziewczy nka/dziewczynka 10)Mama3synusiów..29...........X\\...........dziewczynk\dziewczynka 11)Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 12)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka 13)mama2chłopców............................dziewczynka /dziewczynka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec 4)kibicka_35...........................................dz iewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina29 trzymam kciuki, bedzie wszystko ok. Powodzenia, xxx Kubolinka moje wielkie gratulacje, dobra robota. Najwazniejsze ze synus zdrowy a ty kilka dni i bedzie ok. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Forum nie zamiera tylko na chwile ucichło ;) Nie uciekniemy stąd. Kubolinko gratuluje synusia. Jak ten czas leci... Ewelina trzymam kciuki za szybki poród. Kubolinko a jakie miałaś wskazania do cc bo ja tez bym chciała cięcie a jestem już po jednej cesarce i po porodzie sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu ja tez pierwsza cc mialam a drugi sn ( lecz byl b dlugi i zakonczony kleszczami) i teraz mialam wybor :) wiec oczywiscie cc bedzie :) Kubolinko gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko gratuluje:) Powiedz jak si czujesz po cc? To pierwsze czy drugie cc? Jak dlugo dochodzilas do siebie? czy poszlo sprawnie? Zakladali Ci dren? I czy cewnikowanie ok? Pytam bo ja tez prawdopodobnie cc, wiec sie troche boje:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×