Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość grazyna trzy tysiace
Berniu obawiam sie ze juz topik ginie powoli, bo zamiast pisac to podkulacie ogon i nie piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJCI ESIE SPROWOKOWAĆ!!!!
ten topik powstał w 2004 roku, tyle się tu tematów, żalów i radości przewinęło a Wy tak dajecie się zmanipulować!!!jakies idiotce ja pisze cały czas na kilka tematów i tak na prawde to czasem ktos się wtraca ale my po prostu to ignorujemy i tyle, dziewczyny weżcie się w garsć i piszcie swoje a ten pomarańczek w końcu ustapi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Fikusowo a co u Ciebie? jeszcze dzieciątko pod serduszkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina ale fajnie :) GRATULUJE !!! No właśnie, fikusowo co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
Ewelina kondolencje i ogromne wyrazy wspolczucia z narodizn syna :( Mam nadzieje że w koncu go zaakceptujesz i pokochasz bo wiem że pragnelas córki :( Przykre że w zyciu czlowieka spotykaja takie tragedie :( nie dajcie sie sprowokowac! idiotka to jestes ty! Dlaczego piszesz na pomaranczowo? he? Ninka nie liz dupy! ależ sie podlizujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Bajaderko masz rację ta osoba bardzo cierpi , nienawidzi sama siebie i wyżywa się na nas. Pragnie syna ( bo niby czemu akurat nasz topik ją zaciekawił ?, nie sądzę by z powodu największej ilości wpisów jak napisała ) a nie stać ja na kolejne dzieciątko to żal jej ,że my tu sobie planujemy ( może nawet dobrze bo to chora osoba). Wracając do naszych spraw to u mnie to samo @ przyjechała ( tak czułam , że znów się nie uda nawet testów nie robiłam ). Dziś 6dc i zaczynamy od nowa. Lolietta miło , że się odezwałaś a już myślałam, że uciekłaś przez te głupie wpisy. Ewelina29 gratuluję już poród za tobą i wszystko ok to najważniejsze a na zaczepki tej chorej nawet nie reaguj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
JESTEM TUTAJ NOWA.... ZAWSZE MARZYŁAM O CÓRCE.... ..ALE CHOĆ PRÓBOWAŁAM METODY KALENDARZYKA ,MIERZENIA TEMPERATURY..ZMIANY DIETY..WYJAZDU..ITD...TO MYŚLĘ ŻE NI MA REGUŁY...JESTEM MAMĄ TRZECH CHŁOPAKÓW...I CHOĆ BARDZO CHCIAŁAM USŁYSZEĆ NA USG ZE CÓRKA TO KOCHAM DZIECI NIE ZALEŻNIE OD PŁCI.. ..MIAŁAM KILKA DNI DOŁA JAK DOWIEDZIAŁAM SIĘ ZE KOLEJNY SYN.. ZE ZNOWU AUTA SPODNIE..I PIŁKI..ALE MAM SUPER CHŁOPAKÓW POMOC W DOMU... A TERAZ JESTEM W TRAKCIE KOLEJNEJ PRÓBY NA CÓRKĘ....OD 4 MIESIĘCY NIE MOGĘ ZAJŚĆ W CIĄŻE....CHOĆ TEZ CHCE MIEĆ CÓRKĘ..POCZYTAŁAM TROCHĘ CO CIEKAWEGO PISZECIE I TRAFIŁAM NA WYPOWIEDŹ ZE NA DZIEWCZYNKĘ PRZED OWULACJĄ..( JUŻ TAK PRÓBOWAŁAM) ALE TYLKO RAZ PRZED OWULACJA OK..3-4 DNI...I TYLKO RAZ W MIESIĄCU SEX..MOŻE MA RACJE BO JAK SIĘ CHCE ZAJŚĆ W CIĄŻE ZAZWYCZAJ PRAWIE CO DZIENNIE SEX..A TAK PLEMNIKI NAMNOŻĄ SIĘ I WZMOCNIA.....CIEKAWE TYLKO CO MAŻ POWIE NA TO?????? Z MOJEGO DOŚWIADCZENIA WYCHODZI ZE TAK NA PRAWDĘ CHOĆBYŚMY SIĘ NIE WIADOMO JAK STARALI TO CO MAMY ZAPISANE Z GÓRY..TO TAK BĘDZIE......PRÓBUJE DALEJ MOŻE I MI JEST DANA CÓRKA DO KOMPLETU TRZECH SYNÓW... A NAJWAŻNIEJSZE JEST DLA KAŻDEJ KOCHAJĄCEJ MAMY ŻEBY DZIECKO URODZIĆ BEZ KOMPLIKACJI I ZDROWE.....A PŁEĆ..... JA PO RAZ 4 PRÓBUJE NA CÓRKĘ.. A CO Z TEGO WYJDZIE..POŻYJEMY ZOBACZYMY... ODPOCZYWAJCIE I NIE STRESUJCIE SIĘ TA OBSESYJNĄ PŁCIĄ..DZIECKO TO DZIECKO..:) MAMA MARZĄCA O ZUZI @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
do zuzia! jestes dnem! zerem! najpier piszesz że chcesz corke a potem że nie wazne co bylebylo zdrowe! zycze Ci z całehgo serca czwartego syna! wtedy juz sie pewnie rzucisz pod posciag z rozpaczy! tragiczna wielodzietrna biedna rodizna bedzie! okropne jestescie, wstretne! jak tak mozna dzelic dzieci na lepsze i gorsze! jak mozesz pisac ze kochasz swoje dzieci a klika linijek wcezsniej ze jak sie dowiedzialas że kolejny syn to miałas doła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
POCZYTAŁAM SOBIE TROCHĘ I PRZYPOMINAM ZE TO DYSKUSJA NA TEMAT PLANOWANIA PŁCI..A JEŚLI KTOŚ NIE PLANUJE DZIECKA I NIE WIE JAK TO ZROBIĆ..TO NIECH SIĘ NIE WYPOWIADA ..NI PISZE BZDUR I NIE ŻYCZY MATKOM PRAGNĄCYM DZIECKA WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO..WKURZYŁAM SIĘ ...... NIE ŻYCZ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE.... KAŻDY MA PRAWO MARZYC I DZIECI MAJA BYĆ TE WYMARZONE..A NIE JAKIEŚ NIECHCIANE WPADKI... A DO PANI ŚWIĘTE SŁOWA..(.MA PANI DZIECI?????? I JAK PANI SIĘ WYPOWIADA TO NIECH NAPISZE NA TEMAT.. JAK SOBIE TO DZIECKO ZAPLANOWAĆ A NIE PIEPRZY FARMAZONY..NAS NIE INTERESUJE PANI ZDANIE...MY CHCEMY MIEĆ DZIECI I SZUKAMY WSPARCIA WŚRÓD INNYCH MAM.. I PORAD .... POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA I DANEJ PŁCI;) :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
SWIETE SŁOWA...JESTEŚ PROSTACZKĄ..I DNEM...I TA NAZWA RACZEJ "WSTRĘTNE SŁOWA.'.PEWNIE JESTEŚ STARA POSKUDNĄ PANNĄ Z KTÓRA NIKT BY NIECHCIAŁ MIEĆ DZIECKA DLA TEGO WYŻYWASZ SIĘ NA INNYCH....MOJA RODZINA NIE JEST BIEDNA ...I NIE TOLERUJEMY TAKICH PROSTAKÓW JAK TY..POZDRAWIAM ..NUDZI SIĘ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
do zuzia! jestes dnem! zerem! najpier piszesz że chcesz corke a potem że nie wazne co bylebylo zdrowe! zycze Ci z całehgo serca czwartego syna! wtedy juz sie pewnie rzucisz pod posciag z rozpaczy! tragiczna wielodzietrna biedna rodizna bedzie! okropne jestescie, wstretne! jak tak mozna dzelic dzieci na lepsze i gorsze! jak mozesz pisac ze kochasz swoje dzieci a klika linijek wcezsniej ze jak sie dowiedzialas że kolejny syn to miałas doła! UWAŻAJ Z TYM POCIĄGIEM ŻEBYŚ SAMA SIĘ NIE RZUCIŁA... Z ZAZDROŚCI ZE NIE MOŻESZ SOBIE DZIECKA ZAPLANOWAĆ ...BO ZAPEWNE NIE MASZ Z KIM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
zuziu chcesz miec dziecko to ok, ale nie histeryzuj ze hccesz córke! co ci z tych synach tak nie pasuje że juz ich nie chcesz? czym oni sa winni ze mają tak stuknieta matke? zobacz sobie na forum praktycznie zadej tutaj sie nie udaje zaplanowac plci, wszytskie co chciały dziewczynki maja synów a wiesz dlaczego? bo są wredne i okrutne! Bog w ten sposob je chce ukarac za to co robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
zuziu idz sie lepiej powies zanim zrobisz krzywde kolejnemu dziecku! oni nie chca takiej wrednej matki! idz im powiedz w trwarz że ich nie chcialas że chcesz córke! zobaczysz jak ci dadzą w pysk i naplują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
TAK LECISZ Z TYM BOGIEM..WIERZ ZE TO GRZECH...PO CO TY W OGÓLE SIĘ WYPOWIADASZ.. ..NIE NA TEMAT....NUDZI CI SIĘ... TO ZACZNIJ NOWY TEMAT DO DYSKUSJI......BO JA PLANUJĘ SOBIE WSZYSTKO TAK JAK I DZIECI..A ZE DO TEJ PORY NIE UDAŁO MI SIĘ MIEĆ CÓRKI TO PRÓBUJE DALEJ..CHŁOPAKI TEZ CHCĄ SIOSTRĘ.... A CO DO CIEBIE WREDNE SŁOWA..TO ZMIEŃ PSYCHIATRĘ...I LEKI .._ JESTEŚ DNEM I WIERZE ZE ZOSTANIESZ UKARANA ZA TE SŁOWA MI I INNYM MATKOM... ZAZDROŚĆ ..KUP SOBIE WIBRATOR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
zuziu idz powiec swoim synom że mialam doła jak to okreslilaś jak sie dowiedziałas że nie sa tymi kim chciałas zeby byli, co oni na to? Jestem pewna napluja Ci w pysk! Nie teraz to jak podrosą! Ja tutaj zamierzam trwac do konca bo bardzo mi sie tutaj podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
KONIEC TWÓJ JEST BLISKI.....UŚMIALIŚMY SIĘ Z CHŁOPAKAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Równiez łacze sie w bólu..
z Ewelina i jej partnerem który chciał miec upragnioną córke... Moze kiedys zostanie tatą córeczki czego mu z calego serca życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
ZUZIU TWOJ TEZ!!! A CORKI I TAK MIEC NIE BEDZIESZ!!! tut mir leid :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa*
A JA TAM JESTEM PEWNA ŻE eWELINKA NIE DA ZA WYGRANA I BEDZIE PROBOWAC JESZCZE RAZ, ZAPEWNO WKROTCE BEDZIEMY JEJ "GRATULOWAĆ" TRZECIEGO SYNA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Do święte słowa, a co Ty się tak denerwujesz wyluzuj co Cię tak bulwersuje wyraziłaś swoje poglądy tysiąckrotnie, poobrażałaś każdą z kobiet która była i jest na tym forum. Kobieto przecież Ty nie będziesz tych dzieci wychowywać, nie będziesz ich karmić, ani łożyć na nich pieniędzy więc zostaw innych w spokoju chcą więcej dzieci to niech je mają ! skoro planują to te dzieci są chciane a nie z przypadkowych wpadek.! A skąd wiesz że ta rodzina będzie biedna wielodzietna skoro świadomie podejmują decyzję o dziecku! więc ich na to stać! Zrozum to !!!!! Zastanawiam się tylko dlaczego taka jesteś????, dlaczego to Ty wpadłaś na ten pomysł że dzieci można dzielić na gorsze czy lepsze??? mi nawet na myśl by to nie przyszło bo ja jestem zdania że matka która naprawdę kocha dzieci nie dzieli je na nic kocha je miłością bezgraniczną!!!!!! płeć dziecka to jest sprawa drugorzędna!!!!!!!! czy masz dzieci??????? jak naprawdę je masz to sama pomyśl czy kochasz jedno mniej a drugie bardziej?????? nie mówimy już o płci bo dziecko to dziecko!!!!!! zrozum to! Trudno do Ciebie dotrzeć bo niewiem kim jesteś, niewiem tez czy Twoje dzieci były planowane, poczęte z miłości czy zaliczyłaś wpadki albo też każde masz z innym? czy wiesz co znaczy naturalne planowanie rodziny????? Planując dziecko czyli decydując sie na nie jesteśmy tego w pełni świadomi że je chcemy pragniemy i w miłości poczniemy.:) kiedy dziecko jest poczęte jest niesamowita radość i przecież w tym właśnie momencie nie wiemy czy to chłopiec czy dziewczynka, pomimi że marzyliśmy iż fajnie byłoby tym razem mieć inną płeć:) ale czy jeśli dziecko przychodzi na świat i jest płeć taka sama czy je odrącamy? czy je mniej kochamy? NIE!, wręcz przeciwnie kochamy je za to że jest!!!! NA TYM POLEGA WŁAŚNIE ODPOWIEDZIALNA MIŁOŚĆ RODZICIELSKA A INACZEJ ŚWIADOME NATURALNE PLANOWANIE RODZINY! Za co nienawidzisz tak ludzi i siebie????? czy zrobiłaś komuś krzywdę??? wyrzuć to wreszcie z siebie. Nie Tobie osądzać innych. Jeśli masz dzieci to je kochaj ! nawet jeśli Tobie ktoś nie potrafił przekazać miłości do drugiego człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
BAJADERKO SKORO DZIEKO TO DZIECKO I KOCHA SIE GO BEZ WZGLEDU NA PLEC TO DLACZEGO PISZECIE ZE MACIE DOLA BO TO NIE CORKA? NIE POWINNO BYC ZALU, ROZGORYCZENIA W ZWIAZKU Z TYM? MOIM ZDANIEM JEDNO DRUGIE WYKLUCZA! jak mozna byc zalamanym bo nie osiagneło sie celu! przeciez tro wasze słowa! to nie ja pisze tylko wy wiec o co macie pretensje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
BAJADERKA ..JESTEŚ WIELKA..WŁAŚNIE TAKICH LUDZI NAM STARAJĄCYM SIĘ O NOWE ZYCIE POTRZEBA....A TAMTA CO TYLKO OCENIA INNYCH..NIE ODPISUJCIE NA JEJ CHORE TEKSTY......PLANUJCIE DZIECI... MOJE DZIECI SA RADOSNE BO MAJA RODZEŃSTWO..MAJA NA KOGO LICZYĆ...I NICZEGO IM NIE BRAKUJE ZWŁASZCZA MIŁOŚCI......http://www.benc.pl/quizy/chlopiec-czy-dziewczynka/?gclid=CLzqjunSxKoCFc0e3wodm2qF4g A TU CIEKAWY test chłopiec czy dziewczynka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
zuziu to dlaczego bylas zawiedziona jak sie dowiedziałas ze koljeny syn skoro nie ma róznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
Ewik tez sie cos nie odzywa ostatnio czyzby sie zaplakala ze ma 3 syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
zaloz sobie swojego nicka poprzedniczko ok! ? zeby nie bylo ze tylko ja tutaj taka nawiedzona :P logiczne ze nie napisałabym tego po oststnim poscie, chociaz faktycznie zycze zuzi kolejnego syna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
za chwile mi jeszcze dowala że pisze sama ze sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Do święte słowa, sama oceniasz innych czyli jak Ty to nazywasz NAS a każda z nas jest zupełnie innym człowiekiem, każda z nas ma inne poglądy na świat, no i jeśli tu mówimy o ilości dzieci to każda z nas ma inne warunki materialne, jedną stać na jedno czy góra dwójkę dzieci a drugą na wiele dzieci. Po pierwsze nie odpowida się pytaniem na pytanie, jeśli do mnie kierujesz pytanie wypadałoby najpierw odpowiedzieć na moje dwa posty które skierowałam do Ciebie, odpowiedzi nie uzyskałam na żadnego z nich a pytałam o wiele.:) ignorujesz jak Ty to piszesz NAS, czyli drugiego człowieka czy to jest wobec Ciebie w porządku? Twoje słowa: BAJADERKO SKORO DZIEKO TO DZIECKO I KOCHA SIE GO BEZ WZGLEDU NA PLEC TO DLACZEGO PISZECIE ZE MACIE DOLA BO TO NIE CORKA? A dlaczego pytasz od końca????? czy decydując się świadomie na dziecko bo to jest pierwsze podstawowe pytanie: CZY DECYDUJEMY SIĘ NA DZIECKO! odpowiedź brzmi TAK!!!! pragniemy i z miłości je poczniemy.:) jesli ktoś ma trochę większy zasób wiedzy może spróbować aczkolwiek przekonać się czy jest taka możliwość o której uczono nas w naturalnym planowaniu rodziny mozliwość poczęcia określonej płci.:) jeśli urodzi się dziecko czy płeć w tym momencie też jest ważna ???jak myślisz???? ja mówię za siebie,jako matka dwójki wspaniałych dzieci, NIE! a czy warto było spróbować owszem, tą wiedzę o planowaniu rodziny przekazała mi bardzo religijna wykształcona osoba, sama mając 5 dzieci świadomie decydując się na nie :) Odpowiedziałam Ci na pytanie, nie ukrywam kim jestem, mam dwójkę dzieci , są dla mnie całym światem, żałuję że zbyt późno zdecydowałam się na macierzyństwo bo stać mnie na więcej dzieci.Myślę i mam nadzieję że w przyszłości spełnię się jeszcze w roli babci swoich wnuków i tą wiedzę którą posiadam o NATURALNYM PLANOWANIU DZIECKA przekażę swoim dzieciom.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
bajaderko ale udalo ci sie , czy masz dwoch siurków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
udalo ci sie= masz syna i corke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×