Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

hehehe normalnie jakby siedziała w moim portfelu. hehehehe Normalna zdrowa kobieta POLKA jest tak zaznaczam DOBRZE ZORGANIZOWANA że tak jak ja przy dzieciach ma czas na sprzątanie, gotowanie , zajmowanie sie dziećmi , swój biznes oraz własne przyjemności tj. zadbane dłonie i stopy, bikini a także czas na spotkania z kolezankami poza domem (bo w końcu tatuś też umie sie zająć własnymi dziećmi) oraz wiele innych przyjemności. Trzeba tylko chcieć sie zorganizować nie zatrudniając do tego tabunu niań. Ja jestem dumna z tego że mogę sama wychować swoje dzieci a nie jakaś niania czy babcia. A nianię czy babcię mogę zatrudnić na wieczór kiedy chcę wyjść z mężem na kolacje czy na imprezę. Takie życie mi sie podoba i jestem z siebie dumna. A Tobie ile mamusia dzisiaj dała kieszonkowego MAŁOLATO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie nie martwcie (a raczej nie martw sie MAŁOLATO) czy mnie chcą czy nie . Jak tu zajrzą to wtedy sie wypowadaj a nie po 3 minutach od mojego postu Bożeeeee ile trzeba miec czasu żeby non stop przy kompie siedzieć ??? Żenujące co wtedy robią Twoje córeczki???? Biedactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mam synków2
Berniu piszesz: jak ktoś normalny chce się czegoś dowiedziec to chętnie odpisze. Z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale na jaki temat chcesz cos radzić, przeciez ci sie nie udalo, bedziesz matka syna praz trzeci. Mysle ze takie osoby jak Ninka mogłyby cos doradzac ale osoby którym nie wyszlo hmmm.. Ale nie wazne, nie mniej jednak prosze o namiar na wasze zamkniete forum,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete sIowa
nullko jak sie czujesz stukając na klawiaturze wyraz "córeczki" :) pewnie cie cholernie sciska w dolku, mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziewczyny mamo 3 synów , czy nie miałas wątpliwości przed kolejnym dzieckiem, ze może być ciężko, kolejna ciąża ,ja mam równiez 3 chłopców i chciałabym miec jeszcze jedno dziecko ale przeraza mnie troszeczkę ta perspektywa ciąży, może przez to,że urodzi się kolejny maluszek jakoś skrzywdze te pozostałe, zaniedbam je w sensie emocjonalnym. I chciałabym i boję się......... prosze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 3 synków dziekuje !!! :) Dziewczyny nie dyskutujcie z "tym", ono jest za cienkie w uszach na jakiekolwiek polemiki . Ta wiedza , ta pisownia :) etc. No prosze was ja chwilami to ze smiechu opluwam sobie ekran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete sIowa
Mamunia 30 wkolko piszesz by mi nie odpisywać itd a sama namietnie to robisz, ustosunkowywujesz sie do kazdego wpisu. zal dziewuch zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... .ze, ze co robie " ustosunowywuje" ahahah ... ide bo ahahahhahah zaraz sie posikam !!!!!!! ahahhaha co za .... ahahahahhahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a nie przepraszam "ustosunkowywujesz" :D Gdzie Tydziecko szkolona bylas :D no dobra ide juz :) co wejde na ten topik to pozniej sie smieje pol dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
nullko żeby zycie bylo tak cudne jak to opisujesz : gotowanie, pranie, prasowanie, sprztanienie, wychowywanie, kosmetyczka, fryzjer, romantyczne kolacje to doba musiałaby miec 48 godiziny :) i jeszcze do osob ktore twierdza że to ja pisze wsyztskie posty, zobaczcie sobie godizny postów, nie jestem w stanie napisac 3 postów sekunda po sekundzie :) to najlepszy dowod na to ze nie jestem sama :) a jak nas jest (obstawiam 3-4) to i czasu mamy wiecej na pisanie :) Wiem, że najlepiej jest zrzucic wine na jedna osobe bo ciezko jest wam zrozumiec to że nie tylko jedna osoba jest przeciwko Wam :) i nie tylko ja uwazam Was za nawiedzone, przynjamniej w tym temecie :) mamusiu 30 napuj lepiej w twarz synom ktorych nie chcesz:) skzoda komputera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
a i jeszcze jedno :) nie zle dretow musi byc na tym waszym "zamknietym" topiku że ciagle tutaj zagladacie i piszecie :) mamusiu 30 idz sie ustosunkuj do swoich synow, zrob im kolacje, wypierz smierdzace skarpety .....hehehehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
to nie ja pisalam ale jak juz to sie wtrace :) mamusiu30 nie znasz takiego słowa jak ustosunkowac sie do danego tematu/zdania? oj bidula pewne nawet podstawowki nie skonczyła bo juz byla w ciązy z pierwszym synem :) no przykre że takich slów nie znasz analfabetko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahah oj biedna myszko :D hahahhahahah co jeden post to lepszy a moze "lepsiejszy" :D ahahahhahahah No jzu naprawde ide , bo Ci wstydu wiekszego narobie i pol kafeterii padnie ze smiechu :D ahahahhahahhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
Mamuniu30 idz idz smierdzace skarpety czekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
mama ola oj ta sie juz ze sterty smierdzacych skarpet dzis wygrzebała i w koncu ma czas dla siebie :P 10 minut przed komputerem, czyste szalenstwo :) takie kobiety to mają raj :) oprac smierdzacych męzów i synow i do komputera na wieczór :) to jest życie w luksusach :) niczym wiktoria bekham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córeczki córeczki córeczki córeczki córeczki córeczki córeczki O w morde ale mnie ściska AŁAAAA A tak na powaznie ściska to mnie brzuch ze śmiechu jak czytam Twoje wypociny i ta pisownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete sIowa
Mamusia 30 jestes zabaweczką w moich rekach! tanczysz jak ci agram, ciezko ci sie oprzec pokusie nie odpisania mi , oj ciezko, a mnie to bawi bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakich śmierdzących skarpetach mówisz,tych z wlasnego doświadczenia? moje skarpety nie śmierdzą,że tak cie zawiode lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete sIowa
nullko nie oswajaj sie z pisaniem slowa córeczka bo nigdy jej miec nie bedziesz, same jajca w domu bedziesz bawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete sIowa
mama ola 3 ale wpadka buhahaahhaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i git - nie mam takiego parcia na córeczkę córeczke córeczkę jak Ty na pisanie głupot na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
dobra ja juz uciekam bo mam ciekawsze plany na wieczor niż wy, pewnie moje kolezanki godnie mnie zastpią a ja zajrze jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli będę mogła dołączyć do Waszego forum to dajcie mi namiar . Chętnie przestanę zaglądać na ten wątek tutaj Podaję meila założonego tylko w tym celu: kate101112@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo gratuluje dzieciatka:):) Niech sie corunia zdrowo chowa:) Mamuniu 30 pozdrawiam:) Jak Marcelek? Moj Nikus jutro konczy roczek. Dokladnie rok temu po raz pierwszy spojrzelismy sobie w ocz, byl taki we mnie wpatrzony.....nawet teraz jak o tym mysle ogarnia mnie wzruszenie nie ma nic piekniejszego od chwili narodzin dziecka, przynajmniej dla mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete sIowa
Marcelkowa, zgadzam sie, nie ma nic piekniejszego, a juz napewno wtedy gdy sa to oczka malej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka 01
Hej, Dla pocieszenia wszystkich dziewczyn . Mam dwóch synów 8 i 4 lata i 2 miesiące temu urodziłam córeczke, także siwieta da się i co powiesz??? patologia??? Z góruy Ci podpowiem dziecko nie celowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×