Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość swiete slowa
Wiktoria jest zbyt bogata osobą żeby zaryzykowala z czwartym synem, naturalnie napewno by go miała a tak troche kasy i coreczka murowana! Wiec po co ryzykowac jak moze miec pewniaka! Zuziu jestem przekonana, że i ty bedziesz miała czwartego syna! Jakis czas temu moja ciotka, ktora ma 3 synow zapytala ginekologa czy ma szanse na córke! On jej odpowiedział, że ma jak zmini męża ;) bo widocznie mąz ma tak silne plemniki męskie że za każdym razem bedzie syn, wspomniał jej wtedy o tej selekcji plemników! Powiedział, że to jedyny sposob na córke z tego mężczyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, wybacz, ale nie chce sie zaglebiac w te tematy staran, bo tyle co staram sie z tego wyplatac i nie myslec, wiec nie bede odpowiadac na takie pytania. staram sie i juz. co z tego bedzie, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
czasem tak bywa że wychodzi jedna płeć.....ja się nie poddaje i wierzę że będzie córka..na szczęście mam przy sobie ludzi którzy mnie wspierają i nie przejmuje się bez sensu pisaniem.... kiedy w końcu ty się otworzysz i napiszesz szczera prawdę.o swoim życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaaaaaaaaaaaaaaaaaa8iy
ally moze do ciebie.. bo strasznie tajemnicza o staraniach jestes.. no opowiedz jak liczysz cykle kiedy sluzik itd.. nie rozb z siebie wielkiej pani,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
swente słowa.. ta to jest strasznie obeznana bo ma 9 dzieci....w tym dwie córki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
ALLY 84 DO CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
TYLKO NIE PODSZYWAJCIE SIĘ PO DE MNIE TO WCZEŚNIEJ TO NIE MOJE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
swiete slowa a ja wierze, że kiedys sie szczescie do mnie usmiechnie i bede miala upragnioną coreczke! Ty masz dwie wiec bardzo Ci zazdroszcze, ja juz patrzec nie moge na moich trzech synow i na samą myśl o czwartym mam mdłośći :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
ale jak wiktori bekham sie udało to mnie tez sie uda jestem tego pewna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
a ja mam 2 córki.....i mam je ochotę...!!!!!!!! mdli mnie na ich widok....nudzi mi się wiec pójdę sobie niech ktoś mi zrobi tego syna tak mnie swędzi.....bo nie mogę tak dalej żyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
zuziu jeszcze takiego imbezyla na tym forum nie było, naparawde dziewczyny tutaj inteligentne ale ty to poziom podstaowki prezentujesz, naparwde! Dno! istne dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
ZACZYNA MNIE TO BAWIĆ..CHWILE MNIE NIE BYŁO A TUTAJ TAKIE WPISY KTO JEST KIM NIE WIEM..KTOŚ PISZE ZA MNIE.. to forum jest już bez sensu..trzeba zacząć od początku..bo ja potrzebuje rad..od mam mających planowane córki.. a nie czytać takie obraźliwe teksty..jak w przedszkolu....a to że ktoś moim nikiem się podpisuje..to szczyty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria Beckham nie mogła
sobie pozwolić na kolejnego chłopca, bo jednak ilość CESAREK jest ograniczona w przeciwieństwie do ilości porodów SN musiała mieć pewność, to zdecydowała się na in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goniaaaaaaaaaaaaaaaaaaa8iy - hehe, smieszna jestes :) nie robie z siebie wielkiej pani, ale nie wiem co Cie obchodza moje cykle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
imbecyla! chciałam napisac :) no smieszne dziewcze niech spada skad wrocilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
zuziu jeszcze takiego imbezyla na tym forum nie było, naparawde dziewczyny tutaj inteligentne ale ty to poziom podstaowki prezentujesz, naparwde! Dno! istne dno! PO PIERWSZE TO NIE JA PISAŁAM....A JEŚLI CHODZI O TWOJA INTELIGENCJE..TO MNIEJ NIŻ ZERO..MÓZGU..NIE DZIWIĘ SIĘ ŻE NIK CIE NIE LUBI..I PISZESZ SOBIE NA TYM FORUM BO NIE MASZ WŁASNEGO ŻYCIA....OBRAŻASZ INNY...A POTEM CO SIĘ DZIWIĆ ZE KTOŚ CI SIĘ ODWDZIĘCZA..JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBIE.....DZIEWCZYNY SA INTELIGENTNE CZEGO O TOBIE NIKT NIE POWIE...HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
zuziu a mozesz sama cos wymyslic? kopiujesz to co inne dziewczyny juz pisały! nudy! ilez razy mozna czytac jedno i to samo! Jak juz chcesz mi dokuczyc to rusz głową i napisz coś nowego i mądrego. Kopiowac posty innych dziewczyn, tylko na tyle cie stac? no to tym bardziej dajesz dowód swojej zerowej inteligencji! Żal mi Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
swiete slowa NAPISZ MOŻE JAK CI SIĘ ŻYJE W PATOLOGICZNEJ RODZINIE.. GDZIE DZIECI POJAWIAJĄ SIĘ PRZYPADKIEM..I PEWNIE Z NIE WIADOMO KIM.. ZAMIAST MIEĆ JAKIEŚ ZAJĘCIE TO TYLKO SIEDZISZ.. BOLI ZE NIKT NIE CHCE MIEĆ Z TOBĄ SYNA ALE ZAZDROŚCISZ ZE MAM TYLU...HA HA HA TOBIE NIE BĘDZIE TO DANE....NIE DORASTASZ MI DO PIĘT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
no i dobra, pojdziesz sobie teraz? wiesz jak to jest glupiemu trzeba przyznac racje to odpusci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia 2012 jak nie chcesz żeby ktoś za Ciebie posty pisał to weź sie w końcu zaczernij i będzie wszystko jasne (ja potrafie odróżnić który post Ty pisałaś a który nie - ale widać nie wszyscy i może z tego wyjść kolejna awantura). Polecam być czarną - czarni nie mają nic do ukrycia a najważniejsze że nikt sie nie podszyje i nie będzie pisał na moje konto tylu bzdur i szyderstw do innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
NULLKA A JAK SIĘ ZACZERNIĆ...JESTEM TU OD WCZORAJ..I NIE MAM POJĘCIA JAK TO SIĘ ROBI..NAPISZ.....BO WKURZA MNIE TO PODSZYWANIE SIĘ POD KOGOŚ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się zalogować - jak odpalasz stronę f.kafeteria.pl to pojawia Ci sie tekst " Internautko, zarezerwuj swój nick "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
SRÓBOWAĆ NIE ZASZKODZI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
I NADAL POMARAŃCZOWO.POMAŁU DOJDĘ DO TEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I UDAŁO SIĘ..NIKT MI JUŻ NIE NAPISZE ..ZA MNIE..WIELKIE DZIĘKI ZA POD POWIEDŹ PO ZA TYM SZUKAM MAM KTÓRE PRAGNĄ MIEĆ DZIECKO..OKREŚLONEJ PŁCI.. NA SYNKA TO WIEM SAMA ŻE WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA ZE W DNI PŁODNE....A NA DZIEWCZYNKĘ PRZED OWULACJA..ALE NA RAZIE MI NIE WYSZŁA..BO MOŻE FAKTYCZNIE TRZEBA RZADZIEJ SIĘ KOCHAĆ..ZROBIĆ SOBIE PRZERWĘ I TAK W 10 DNIU CYKLU WTEDY RAZ A DOBRZE..SPRÓBUJĘ.. ALE DOPIERO PO OKRESIE....PEWNIE I TAK GO DOSTANE..... .. :( ..ALE NIC.. BĘDĘ PRÓBOWAŁA DO SKUTKU.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia2012 właśnie nie na dziewczynkę musicie sie kochać często począwszy od końca @ (w celu osłabienia plemników męskich) i zakończyć na 3-4 dni przed owulacją. Gdy będziesz sie kochała tylko raz w 10dc to męskie mogą być tak wzmocnione i nagromadzone(przez brak seksu) że też mogą przetrwać te 3 dni. Na dziewczynke = czesty seks i 3-4 dni przed owu STOP Na chłopca najlepsza wstrzęmieźliwość aż do dnia owulacji Chłopców naprawde łatwo jest zrobić - czekasz na pozytywny test owu i siup masz chłopaka (tak poradziłam mojej koleżance gdy starała sie o drugie dziecko bo chciała miec parke a córeczke juz miała - i dziś ma i córke i synka) , a na dziewczynke ryzyko bo wystarczy że owulacja sie przyspieszy i kolejny kochany synuś sie rodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
nulka "kochany" dobre! dobre! Dobrze, ze dołozylaś ten ironiczny usmich na koncu postu który wszytsko wyjasnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
ciebie nikt nie kochał..i sama nie kochasz.. :( bo nie portafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×