Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość ycfhhhh
siwete slowa pytanie na twoim poziomie gdzie sie podziało 'oj' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
mniej niż zeroooo oooooo! mniej niz zero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
Oj no dobra. nie badzcie juz takie upierdliwe. Chcialam pogadac ale widze ze sie z wami nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
ale przeciez one nawet nie sa upierdliwe ;) takie jakies nijakie te pozostałosci na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
lacznie ze mna, wiem. wybaczcie. nijakie pozostalosci forum ze mna na czele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
taaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
chyba sobie pojde na inna strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwete slowa
no dobra 'oj' zostało gdzies daleko za górą za rzeką, nigdzie nie ide , dawać ,gadać lubie was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwete slowa
zanim pójde sobie gdzies zdradze wam,ze mam 2 synów i marze o córce i dlatego czytam i szukam sposobów na dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
poradzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
do mojej poprzedniczki :) akurat mam dwie coreczki ale gdybym miala dwoch synow tak samo bym ich kochala bo dla mnie akurat plec nie ma najmniejszego znaczenia i kocham moje dzieci za to kim są a nie za to kim chcialabym żeby były! tak jak Wy! i to was boli! a wiecej dzieci chcecic nie chce bo to juz jest patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
pochodze z wielodzietnej rodziny, bylo nas 6cioro i uwazam ze to jest wlasnie patologia. matka nie szanowala nas i nie dawala nam milosci. dlatego wlasnie sama nie bede tak krzywdzic moich dzieci! ot to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to bpd?
nullko piszesz: "Gdybym była taka nieszczęsliwa jak twierdzisz to nie chciałabym już żadnego dziecka . " alez nie oszukuj nas i siebie przedewszystkim :) pragniesz sprobowac poraz trzeci bo masz nadzieje na córke, to upragniona przez wszystkich w rodzinie, a to mydlenie oczu slowami typu: chce dziecko a co bedzie to bedzie, jest naprawde śmieszne, bo widac ze rozpaczliwie tak jak i twoje kolezanki chcesz miec różową mała niunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to bpd?
Dodam jeszcze, ze znam sie na ludziach i naprawde nie wiem kogo chcesz nabrac, chyba sama siebie, zeby w razie czego lepiej przyjąc wiadomosc o trzeim synu. Tak naprawde bedzie to dla ciebie porazka, wstydem przed innymi, a w szczegolnosci przed mezem ze nie dalas mu upragnionej córki, swojej mamie, ze wnusi nie bedzie miala. Tak juz jest świata nie oszukasz, a skoro takie obludne teksty lecza w jakis sposób twoj niezaspokojony instynkt macierzysnki to pisz :) po to jest forum przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....... ally84 pamietaj ze zaczynamy razem :) Pamietam bardzo dobrze jaki kilka cyklow do tylu wspieralysmy sie nawzajem, zobacz ile dziewczyn bylo z nami, spojrz ilu im sie udalo, wiec wniosek jest tylko jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
do a co to bpd? świete słowa! masz racje w 100 % ciesze sie ze nie tylko ja wyczuwam ten fałsz!!!! w ramach scislosci mam tylko jednego brata i mialam bardzo szczesliwe dziecinstwo!!! rodzice byli i sa dla mnie wszystkim :) i boli was to, oj boli.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
ale ciesze sie ze zdajecie sobie sprawe ze wielodzietne rodziny sa nieszczesliwe, same to z reszta piszecie!!! w taki sposob przyznajecie mi tylko racje :) za co wam serdecnie dziekuje!!! same siebie demaskujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja jestem rąbnięta, już nikt ze mną nie chce pisać, chyba przejdę na wątek brzydka, bezpłodna stara panna której nikt nie chce....:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwete slowa
moje rodzeństwo to same baby i ja mam córki, mówie nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee córkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
alez sie wam nudzi :) no typowe stare krowy nie majace co robic w niedziele :) przeciez i tak kazdy wie że to jakaś zalosna debilka sie podszywa :) zabawne to nawet, pisz sobie jak ci sie to podoba :) lubie wysmiewac sie z takich nieszczesliwych imbecyli jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
kogoś tutaj zazdrość zrzera że ja mam dwie córki :) a ty masz samych synow i koljego w drodze! tragedia żal mi ciebie nieszczesliwa kobieto :) nigdy nie bedziesz miała corki hehehehhe możesz mi zazdroscic do woli hehehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
a i jeszcze jedno wy tutaj na tym wątku jestescie tak zdesperowane że jakbyscie dostaly proozycje oddam synow za jedna corke to byscie sie nawet minuty nie zastanawialy :) bo tak pragniecie ją mięć :) a nigdy Wam dane nie będą HAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHAHAHAHAHAHAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
tak, tak Ewiku, Berniu to do was, niestety mamą córeczki nie bylo wam dane byc co mnie bardzo cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte slowa
imbecylem jestem ja !!!!!!!!!!!! i mamą córek niestety, nigdy nie będę miała synusia mamusi buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
bardzo pragne synka i już nie wiem co pisze chłopcy sa wspaniali a nie te pindy córy buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTE SŁOWA
SYNA NIE CHCE :) I TUTAJ WAS MAM! JESTESCIE WSCIEKLE BO JA MAM DWIE CORECZKI A WY MACIE 4-5 I CIAGLE SYNÓW KTORYCH NIE CHCECIE :) TU WAS BOLI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTE SŁOWA
BOZE ZNOWU TO MOJE CHORE ALTER EGO , CHCE SYNA I DLATEGO PISZE ZE ZAZDROSCICIE, CHCE SYNUSIA MAMUSI, CHCE, MAM PINDY SAME BEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTE SŁOWA
CÓRKI TO KŁOPOTY A CHŁOPCY SĄ WSPANIALI WY MACIE CHŁOPCÓW JA TEZ CHCE, NIE ZAZDROSCIE MI CÓREK SĄ PODŁE I NIEDOBTRE NIE CHCĘ ICH!!!!!!! ODDAM W DOBRE RĘCE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×