Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość SWIETE SLOWA
ZUZIU BARDZO CIE PROSZE NIE PISZ DO MNIE BO JA NIE PISZE Z ZERAMI I SMIECIAMI. OBRAZASZ MNIE TYM, ZE W OGOLE SIE DO MNEI ZWARACASZ! NIE MASZ PRZYJACIOL TO IDZ NA DWORZEC SZUKAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
jak ja jestem zero to ty mniej niż zero..o.o...do roboty leniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
CZEMU ZNOWU JESTEM POMARAŃCZOWA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zuzia Nie rób spacji za Zuzia i wtedy zawsze będziesz musiała wpisac hasło. Wtedy masz pewnośc że będziesz czarna, pozdrawiam wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWIETA SLOWA
OJ WIDZE, ŻE NIKT NIE PISZE TYLKO HANULKA WIEC UCIEKAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete slowa - ironiczny uśmiech czyli taki ;-) to Ty zrobiłaś, więc nie wkładaj mi do ust nie moich słów i znaków - w mojej wypowiedzi KOCHANY to oznacza KOCHANY z uśmiechem prawdziwym :-) Nie moja wina że nie potrafisz odczytywac intencji wypowiedzi (prawie każdej z nas) Dla mnie każde dziecko jest kochane i żebym miała nawet 4 czy 5 synów to kochałabym ich miłością bezgraniczną i każdy z nich byłby dla mnie najpiękniejszy, najmądrzejszy i najukochańszy. Mam narazie dwóch przekochanych synków i nic nie stoi na przeszkodzie żeby spróbować dać szanse małej dziewczynce (chociaż podejrzewam że mi sie to nie uda - ale trzeci syn też będzie dla mnie KOCHANY) Zrozumiałaś czy mam coś powtórzyć???????? I znowu obrażasz wyzywając od zer i śmieci- naprawde chyba trzeba napisać do moderatorów bo to już staje sie żenujące. Żal mi takich osób jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdhfj
ona nie umie zliczyć do 3, dlatego trudno jej nas zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
nullka jakby tak było nie stawałabys na glowie aby go nie miec a miec corke! po prostu zdałabys sie na los, a ty celowo ingerujesz w nature aby tego syna nie było wiec o czym my tutaj mowimy! dla mnie jedno drugie wyklucza i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś dokładnie przeczytał/a moje wypowiedzi wczesniejsze to dotarłoby do Ciebie że od początku poznania mówiliśmy z mężem że będziemy mieli troje dzieci - a widzę że najbardziej przeszkadza Ci to że jestem inteligentną osobą która od 2 lat obserwuje swoje cykle na różne sposoby w celu poznania swojego organizmu , dużo czyta (również wpadły mi w rękę książki o planowaniu płci). I nawet jakbym teraz miała parke a nie dwóch chłopców to też starałabym sie o trzecie dziecko i w zależności czy "chciałabym mieć" (bo chcieć to jedno a co będzie to tylko Bóg jeden wie) dwie córki czy dwóch synów też spróbowałabym wg metody o której teraz wiem tak wiele. I jakbyś chciała wiedzieć znam ponad 50-letnie kobiety które w dawnych czasach (ok 30 lat temu) również czytały na ten temat i zaplanowały sobie płeć dziecka i im wyszło tak jak chciały. Także człowieku daruj sobie obraźliwe epitety w strone dziewczyn. TO NIE JEST PRESJA NA PŁEĆ TYLKO CHĘĆ SPRÓBOWANIA METOD ZNANYCH OD DAWNA .... JEŚLI SIE UDA FAJNIE - JEŚLI NIE TO ZNACZY ŻE TAK MIAŁO BYĆ (liczy sie tylko chec poznania własnego ciała.... czego na 1000% nigdy nie próbowałaś zrobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
sprobowac to ty sobie mozesz ciasto ktore upieczesz a nierobic dziecka na zamowienie! Zgroza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralllaa
swięta...a Ty nie ingerujesz w naturę prawda? rodzisz dzieci bez przerwy, bo przecież NIE WOLNO INGEROWAĆ W NATURĘ!!!!! Uważasz,że naturalne planowanie to ingerencja w naturę :D :D :D , a antykoncepcja to natura ???? Normalnie uśmiałam się :) Otóż kobiety cykl jest zmienny i wszystko co jest z nim związane jest naturalne, tak jak również tego typu metody planowania płci, czy również naturalne zapobieganie ciąży :D Nie ma w tym nic złego, bo my sobie mozemy, a ostatnie słowo należy do Boga :D :D :D A gdybyś dobrze poczytała to co napisałaś,że wcale nie chciałabyś mieć syna...to cała odpowiedź na to co w Tobie siedzi ;) Jesteś nieszczęśliwa, a może zwyczajna z Ciebie małolata co to nudzi się w wakacje, bo rodzice nie mają dla Ciebie czasu i przykro Ci czytać o miłości, szacunku który tutejsze matki ofiarują swoim dzieciom. Prawda jest taka,że szczęśliwy człowiek nie będzie przesiadywał na forum które go nie dotyczy i nie będzie obrażał innych. Mogę podać Vi napiary na dobrego lekarza...na pewno Ci pomoże...dobra terapia to połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
nullka dla mnie absolutnie nie jestes jak sama siebie nazwalaś inteligentna kobietą! tylko nieszczesliwą matką dwojki synow rozpaczliwie pragnącą córki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
heheh widze że przemówczyni ma namiary na lekarzy :) widac ze sie buja w temacie to wie o co chodzi! A wiesz o tym dziecko, że ludzie psychiczni nie powinni miec dzieci! No bo skoro masz namiary na dobrych lekarzy to zapewne z wlasnych doswiadczen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do siwete slowa!!!!!!!!!!!
nie lubisz jak ktoś ma inne zdanie prawda? uważasz ,że masz zawsze racje, a tu są takie które uważają inaczej, haha, niekończąca się dyskusja ............................................ daruj sobie kazdy tutaj już wie jakie masz zdanie na planowanie płci, ok, my mamy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh no to teraz ja sie uśmiałam Grunt to umieć czytać ze zrozumieniem hehehehe JESTEM MATKĄ DWÓJKI CHŁOPCOW ZAZNACZAM SZCZĘŚLIWĄ I CHCĘ TRZECIE DZIECKO CÓRECZKĘ BĄDŹ TEŻ SYNKA :-) Gdybym była taka nieszczęsliwa jak twierdzisz to nie chciałabym już żadnego dziecka . Aaaaaaa a na zamówienie dziecko to może zrobić surogatka (o ile wiesz co ten termin oznacza a jak nie to poszperaj w necie ) . A tak wogóle to wiesz jaki jest Twój problem???? Na początku myślałam że czepiasz sie dziewczyn dlatego że powiedziały że są zawiedzione że to nie córka - ale teraz widzę że przeszkadza Tobie ogólnie to że chcemy tu mieć więcej dzieci niż dwoje - masz dwie córki (może z przypadku bo sądząc po Twoich wypowiedziach raczej tak bo taka osoba jak Ty nie powinna ich wogóle mieć) i zazdrościsz dziewczynom że są w stanie urodzić i wychować więcej dzieci niż dwoje a Tobie bidulo nie ma kto zrobić kolejnego dziecka. Tak sie zastanawiam po co w ogóle zaglądałas pierwszy raz na ten wątek jeśli Ciebie nie dotyczy (trzeba mieć cholernie dużo czasu żeby przesiadywac na forach które mnie nie dotyczą - no tak córki wychowują sie same - albo niańka z nimi siedzi a mamusia non stop przy kompie ) WSPÓŁCZUCIA dla nich ogromne naprawde. Ja przynajmniej weszłam tu bo jestem tym zainteresowana a ty ..... może zarabiasz kase w ten sposób - płacą Ci za każdy post na forach hehehehehe W sumie pieniądz to pieniądz ale może wypowiadaj sie tam gdzie masz coś sensownego do powiedzenia i nie zaśmiecaj nam tego wątku . To wszystko co miałam tu do powiedzenia - życzę powodzenia i będę dalej robiła to co uważam za słuszne - nie koniecznie zaglądając tutaj Ps. Zapomniałam powiedzieć że mam ginekologa który sam mi podpowiedział gdy chodziłam w ciązy w drugim synkiem, że gdy będę chciała mieć trzecie to żebym przyszła on mi podpowie co robić żeby zwiększyć szanse na dziewczynke. Także może teraz popisz sobie jaki to durny lekarz - może Ci znowu ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa i jeszcze jedno - JAK SIE ZABEZPIECZASZ PRZED CIĄŻĄ?????? Tabletki??? Spirala???? czy może inne badziewie??? No rzeczywiście ja ingeruję w poczecie stosując NPR a Tyyyy czy zabezpieczając sie w ten sposób nie ingerujesz i jestes taka NATURALNA???? Bez komentarza bo normalnie śmiać mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta szykuj się na krytykę bo będę pisać o planowaniu. Zuzia dziewczyny dobrze radzą by rozpocząć staranka zaraz po @ a kończyć 3 do 4 dni przed owulacją. Zwróć uwagę też jak pisała wcześniej Bajaderka na śluz ( ma być lepki, nieprzejrzysty , bo jak wiadomo przejrzysty i rozciągliwy to sprzyja plemnikom męskim ). Sprawdź jakie masz ph pochwy ( są specjalne papierki do badania ph ) być może jest wysokie ( zasadowe ) a takie środowisko w pochwie również sprzyja plemnikom męskim. Ja ph pochwy wyrównuję Lacibios Femina oraz od czasu do czasu Feminella Wagi C ( takie mam zalecenia od mojego ginekologa). Polecam ci super książkę na ten temat Dr . Shettlesa pt;" Zaplanuj płeć swojego dziecka " Ja już jestem po starankach więc Kasia UK będziemy razem odliczać , byle nie przyjechała @!!!! To teraz święta do dzieła, wyzywaj , obrażaj do woli !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
Lycynusiu droga zatem zbycze aby @ nie przyszla a Kubus i Konradek za 9 m-cy powoitali w domu braciszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa**
ta jak zwykle 'zbyczy', no świętoszko wyluzuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghfjhkh
zauwazyłam,że świeta nie odpowiada na niewygodne pytania, albo na coś co jej nie leży tylko ciągnie swoją bajkę ciągle tą samą wiejącą nuuuuudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do siwete
siwete slowa a gdzie 'oj' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralllaa
Widać dla ciebie mieć namiary na lekarza to równa się korzystanie z porad, a co powiesz na znajomych, przyjació, rodzinę? Widać to przekracza Twoje wyobrażenie o świecie ;) No cóż studiowałam sama psychologię, można wiele powiedzieć na twój temat, po twoich wypowiedziach ;) Masz problem i tyle. Nikt tu ci nie pomoże, satysfakcja z dokuczania nie jest terapią, to działa tylko na chwilkę ;) Dziewczyny porponuję nie zwracać uwagi na tą osobę, bo dopóki ktokolwiek bedzie z nią rozmawiał to będzie odpisywała i dokuczała. Jak będziecie traktowały ją jak powietrze to w końcu znudzi jej się i pójdzie w inne miejsce topić smuteczki ;) Nie czytajcie jej wpisów, omijajcie, przecież to nie takie trudne!!! Niech sobie pisze, niech sobie ulży. Znudzi jej się ;) Niedługo koniec wakacji, pójdzie do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do swiete słowa
swiete slowa ciesz się chwile bo już długo tu nie po piszesz.....to masz jak w banku.......jakim trzeba być imbecylem żeby dostawać tyle wpisów ze nikt jej nie chce..a ona wraca i dostaje po łbie... tak najlepiej nie odpisujmy na jej chore wpisy omijajmy to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Jej co tutaj sie dzieje, masakra. Ally84 usmiechnij sie, ja juz tez przestalam sie zastanawiac nad plcia, chce dziecko. Koncze juz z planowaniem, obliczaniem i testami. Ja juz dzis mam 7dc i usmiech na twarzy :) :) Pamietaj ze dla nas tez zaswieci sloneczko, a moze dla Ciebie juz zaswiecilo?????? Odezwij sie Lucynko jesli jestes juz po starankach to 3mam mocno kciuki :) cherry6 zadalas mi kilka stron wczesniej pytanko, wiec oto odpowiedz... tak planowalam chlopca, uzywalam testow owul. ale z tym juz koniec. Juz nie planuje tylko czekam na... fasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtjvnf
święta pojechała do polski, hurrrraaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
kasiu uk dobrze trafilas, dziewczyny tutaj mają dużo niechcianych chlopaczków na zbyciu! napewno z checia oddadza w dobre rece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa***
zauwazyłam,że świeta nie odpowiada na niewygodne pytania, albo na coś co jej nie leży tylko ciągnie swoją bajkę ciągle tą samą wiejącą nuuuuudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk, dziekuje za mile slowa. Usmiecham sie, usmiecham. Juz mi przeszla chwila grozy po zobaczeniu 1 kreski. Jutro powinnam dostac okres i na pewno bedzie, brzuch boli, tempka spadla i czuje sie typowo przed okresowo. No nic, jutro zaczynam od nowa... z usmiechem na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
przeciez wy nie zadajecie zadnych pytan, obrazacie mnie i tworzycie scenariusz mojego zycia (zabawny z resztą) i widze że bardzo Was drazni to że mam to "gdzieś" hehehhehe :D Jakby nie było czuje sie wygraną stroną w tej rozgrywce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×