Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

chyba nikogo tu nie ma o tej poze ja wlasnie sprawdzilam ta tabele chinska na 10 znajomych paniach i sie zgadza a te testy owu pokazuja sama owu a jajeczkowanie to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj czy ktos odwiedza te strone ja bardzo bym chciala synka wiec kupilam sobie testy owu wyszedl mi pozytywny na 12 dzien cyklu zaczelismy prace na 13ale teraz znalazlam na stronie piekielko pl kalendarzyk malzenski i wtedy mialam duze szanse na corcie a na syna 15 i 16 dnia cyklu ojojoj nie dobze bo mam juz piekna nati bez testow pomiarow i planow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania79
Czesc wszystkim, trafiłam przypadkiem tutaj ale z wielką ochota i zaciekawieniem przeczytałam calą treść. Oczywiście i mnie ten temat jak najbardziej dotyczy. porobilam wszystkie niezbedne badania i tak planuje z mezem powoli zaczec sie starac. jedynym a zarazem najwiekszym problemem jest palenie - jakos trudno mi calkowicie rzucic, juz i tak siue bardzo ograniczam i maz tez. kurde jak tu sie zebrac w sobie na maxa . jeszcze do tego to lubie czasem winko i pifko również. Z jednej strony bardzo juz chce miec dzidziusia a z drugiej strony to takie rozrywkowe i malo odpoweidzialne zachowania pokazuja ze cos niekoniecznie sie nadaje....... pozdrawiam wszyskie madre mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Greta,pamiętasz mnie? Ciekawa jestem jak tam twoje staranka,miałaś zacząć w sierpniu zeszłego roku,zapraszałam cię wówczas na mój topic ale nie skorzystałaś. Jak już wcześniej(kilka miesięcy temu) wspominałam miałam mieć córkę,no i urodziła się 23 lutego.Jestem przeszczęsliwa że ją mam,bo spełniło się wkońcu moje marzenie.Chłopcy są w niej zakochani.Postaram się wam ją pokazać. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f16941ba1a2b5248.html Jestem żywym dowodem na to że marzenia się spełniają i że warto dążyć do ich spełnienia.Pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma być to będzie, dzieci są już zapisane w nas samych wróżyłaś obrączką?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w obrączki nie bawiłam,choć muszę przyznać że raz koleżanka mnie namówiła i wywróżyła mi 2 chłopców i dziewczynkę.Ale osobiście w to nie wierzę. Byłam wiele lat temu,jeszcze przed ślubem u cyganki,która mi też wywróżyła 2 chłopców i dziewczynkę,nie wiem dlaczego ale miałam nadzieję ze ma rację.Trzymałam się tego jak tonący brzytwy,a to że sobie pomogłam w inny sposów to już swoją drogą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia33 jest piekna nie dziwie sie ze sie cieszysz to byl strzal w 10 moja corcia tez jest piekna ale teraz maze o synku ty masz dwoch moze jakies instrukcje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się ta chińska metoda nie sprawdziła. 28 latek - zapłodnienie w listopadzie i wg. tabelki powinna być córa. A jest śliczny, dorodny i różowiutki synek ;) Co do innych metod planowania to jest na necie poradnik co i jak robić żeby mieć chlopca lub dziewczynkę: http://www.zlotemysli.pl/azteq.php?c=4main&idEbook=25 . Może komuś się przyda. Pozdrawiam i życzę sukcesów . ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka29
bardzo chcialabym miec dziewczynke mam juz dwoch chlopcow blizniakow wiec przytulanko bylo ale jakie mam szanse na dziewczynusie.cykle mam co 28 dni przytulanko bylo w 10dniu cyklu obecnie bola mnie piersi .czy moge byc w ciazy? jak sadzicie czy sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka29
hej jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc.Myślę że masz duże szanse na dziewczynkę zachodząc w ciażę tyle dni przed owulacją,ale ból piersi nie jest jeszcze dowodem na to że zaszłaś. Jeśli chodzi o synów,to należy wstrzymać się od współżycia po @ i zacząć działać w środku cyklu pod warunkiem ze ktoś ma regularne cykle.Najlepiej by było aby osoba która chce osiągnąć dany cel współgrała się z tabelką wójcika lub na stronie www.twojaplodnosc.pl ,sprawdziłam sobie ostatni mój strzał i wyszło jak nic,że trzy dni po @ miałam płodne i to na dziewczynkę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 28-dniowe cykle, od kilku dni jestem na, tzw. testach owulacyjnych boboplan, dzisiaj mam dwie grube krechy, czyli przede mną 48 najpłodniejszych godzin. Chcę chłopca, więc muszę się zabrać do roboty :) tylko nie wiem czy czekać do jutra czy po prostu dzień w dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? rozmowa z poniższej strony trochę mnie otrzeźwiła :) niemniej chciałabym mieć czwarte dziecko i jednak zacznę nad tm pracować. oto stronka z pytaniami na tematy różne, warto przeczytać wszystko. http://rozmowy.onet.pl/1,artykul.html?ITEM=1172800&OS=67842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgartka
Przeczytałam na onecie wywiad z Michałem Bochenek, nie wiem czy to doktor czy nie,ale proponuje kobietom swoją doskonałą metodę planowania płci -separację plemników,a nie słyszał o naturalnej metodzie planowania rodziny? i stanowczo zaprzecza ,że to nie działa? To jakiś idiota,któremu zależy tylko i wyłącznie na kasie poprzez namówienie kobiety do użycia jego metody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklejam tekst
olgartka ta metoda nie jest nawet chyba u nas dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie opinię : "...Mgr Karola Wójcika znam osobiście od wielu lat. Wiedziałam, że osobom potrzebującym udziela porad na temat planowania płci dzieci. Jednak błędnie myślałam, zapewne tak samo jak inni nieświadomi, że to jakieś niepoważne sposoby. Kiedy jednak urodziłam trzecią córkę, postanowiłam przeczytać (szkoda, że tak późno) jego poradnik "Chłopiec czy dziewczynka. Czyli jak zaplanować płeć dziecka". Po jej przeczytaniu już wiedziałam, dlaczego posiadamy same córki, ale jeszcze nie do końca wierzyłam w skuteczność. Dopiero, kiedy najstarsza córka, zgodnie z przewidywaniami podanymi w poradniku, miała urodzić syna, nie zawahałam się jeszcze raz spróbować dać mężowi upragnionego syna. I tak... cztery miesiące po urodzeniu się mojego wnuczka narodził się jego wujek. Mąż jest wreszcie w pełni szczęśliwy. Kochamy wszystkie dzieci, ale żałuję, że tej wiedzy, o której wiedziałam i która była tak blisko, nie poznałam 20 lat wcześniej. Niepotrzebnie ciche niezadowolenie z powodu niekompletnej rodziny towarzyszyło nam obojgu przez kilkanaście lat. Nie popełnij mojego błędu! Pełną wiedzę profilaktycznie możesz zdobyć już dzisiaj." - Jadwiga Pokorska, szczęśliwa matka czwórki dzieci "Chłopiec czy dziewczynka" >>> http://tinyurl.com/2g2kdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
Hej Dziewczyny! Tak bardzo chciałam dziewczynkę,którą planowałam zdziałac we wrześniu (mam 2 chłopców),a tu wpadka przy stosunku przerywanym,który stosowaliśmy jako metodę od 2 lat.. Na dodatek wpadka tuż przed owu.. Jak myślicie czy to może być dziewczynka ,tak bardzo jej pragnę?? Bardzo pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam też jestem tu nowa a tak jak ty agness149 mam już dwóch synów marzy mi się dziewczynka. Rozpoczęłam działania i trzeci miesiąc nie biorę tabletek anty. zakupiłam test owulacyjny: czeka obserwuję i czytam liczę na tę metodę z tym że mam cykle od czasu rzucenia tabletek co 25/26 dni>Puki co zazdroszczę wam mamom córek:-) .agnes149 trzymam kciuki i pisz jak tam sytuacja się potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ika80
Witam Panie! Jestem mamą 3,5-letniego Michała i marzę teraz o Julci. Naczytałam się o metodach planowania płci dziecka i trochę jestem podłamana. Napiszę dlaczego. 26 września miałam okres, dziecko było poczęte dokładnie 5 października czyli 4 dni przed owulacją. Dodam, że mam regularne cykle (28dni). Powinnam więc urodzić córkę, a jak już pisałam urodził sie Michaś. Cieszyliśmy sie z mężem bardzo bo wtedy nie zależało nam na płci. Zależy nam teraz. Nie wiemy co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj sie
i zdaj na los-widać u Ciebie ta metoda o kant d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina50
maze o chłopcu,czy jak przytulanie było w 10 dc w 12i 13dc a owulacja byla w 12 ,13dc czy jest szansa własnie na chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullia625
Witam wszystkich, Jestem mamą dwóch wspaniałych synków i prawdę mówiąc nie miałam nadziei na córeczkę, której pragnę jak gwiazdki z nieba, Po przeczytaniu tego forum odzyskałam nadzieję. Dziękuję Wam wszystkim. Nie przypuszczałam, że dla innych może też to być takie istotne. Już podejrzewałam, że wariuję:( Teraz wiem, że nie mogę pozostawić sprawy swojemu losowi. Chciałabym dowiedzieć się czy Wam mamom dwóch synów udało się urodzić dziewczynkę, gdyż kontakt się urwał( Kalcia64 i in.). A tym co już się udało serdecznie gratuluję, dajecie nadzieję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinta
Cześć dziewczyny. ja też mam dwóch synków i też chciałabym ''przepis'' na córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet
metody naturalne czasem zawodzą, myśmy z mężem celowali w chłopca, czyli dzień po owulacji, bez wcześniejszego pożycia i co... mamy trzy córeczki! a tak chciałam chłopca może za kilka lat ale nadziei to już nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×