Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

No coz smutno,co mam zrobic,plakac?Nic nie zmienie i pozostanie rowniez mi prosba o usuniecie moich postow bo choc nie mam nic do ukrycia to niesprwiedliwe ze moje wypowiedzi zostana,Aganiok zrobila ze mnie czarna owce ,nie ma szans by ktos stanał w mej obronie nie znajac prawdy po usunieciu czesci tekstu wiec chyba lepiej usunac calosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas kasacji nicku aganiok11 nastapila awaria serwera . Mam nadzieje ze strony wroca do stanu poprzedniego . Czekam na interwencje informatyka P.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
wlasnie wasprzeczytalam no jak znalazlam sobie swoje miejsce to wy rezygnujecie nie robcie tego bylo naprawde przyjemnie 🌼BABO PIASKOWA🌼 daj spokoj bedzie dobrze wrooooooc wszystko sie da naprawic nie zostawiajcie mnie😭 bez was mi sie nie uda:-) no nie ale mnie zdolowalyscie BABO PIASKOWA dalas mi tyle cennych uwag do ktorych mialam wrocic w nowym cyklu a teraz co?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
babo piaskowa👄 zuza pak🌼 aganiok11❤️ vru:-) agnieszka:-) 727bajaderka🌼 tami72:-) marze o dziecku❤️ kassiag:-) apeluje jeszcze raz wrocmy do tego jak bylo a bylo super prawda? wszystkie wyrzuilyscie z siebie to co chcialyscie i ok czasami tak trzeba moze zaczniemy od nowa i zaakceptujecie MARGETKE 75 skoro chce pisac i wyciaga reke przemyslcie to jeszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
a ja dziewczynki mialam dla was dobra wiadomosc otoz na moja prosbe zmienili mi zmiane z nocnej na pol etatu 18-22 wiec bede wypoczeta i zrelaksowana:-) ide gotowac zupke kalafiorowa i troche ogarne kuchnie i bede sie ludzic ze wrocicie PLEASE BACK❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Starająca bardzo się cieszę że będziesz pracowała w innym wymiarze czasowym, przynajmniej będziesz mogła trochę siebie poobserwować i myślę że tym razem Wam się uda czego życzę z całego serca.Jeżeli tylko będę mogła w czymś pomóc to odpowiem na Twojego posta. Będę do Was czasami zaglądać ale tylko odnosiła będę się do tematów związanych z planowaniem dziecka.Mam nadzieję że mnie zrozumiecie, po prostu z wielu przyczyn muszę być anonimowa, zresztą wcześniej już o tym pisałam. Do nikogo nie mam żalu, każdą z Was polubiłam na swój sposób. Z powodu braku czasu nie będę mogła pisać codziennie ale od czasu do czasu coś naskrobę. Jest mi tylko bardzo szkoda że nie ma tu już Baby piaskowej i Aganiok bo to właśnie one kiedy weszłam nieśmiało na to forum, przyjęły mnie bardzo miło..... po prostu szkoda:) Sama nie pomyślałabym nigdy że tak się uzależnię od tego topiku.... Pozdrawiam Was wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratka79
Ma pytanie czy jesli w tej chińskiej metodzie przy wieku 29 i miesiacu pazdzierniku nie ma nic to nie mam szansy zajść w ciaże bo tego nie rozumię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka76
gratka79,nie ma chińskiej metody,jest tylko chińska tabela planowania płci a wg niej to w każdym miesiącu masz wypisane na co są największe szanse,chłopca czy dziewczynkę :) Jeżeli masz rocznikowo 29 to w październiku widzę tu córcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami72
CZESC DZIEWCZYNY MOJE KOCHANE WIEM ZE TERAZ WAS RZADKO ODWIEDZAM BO MAM TROCHE PROBLEMOW Z MOIM 15 LATKIEM BURZA HORMONOW UDERZA MU DO GLOWY KATECHETKA ZA ZLE ZACHOWANIE NA LEKCJI NIE CHCE GO DOPUSCIC DO BIERZMOWANIA PROPONUJE MU INDYWIDUALNE LEKCJE ALE ON NIE CHCE AGNIESIA MYSLE ZE WYPISZE GO Z RELIGI I NIECH NIE DOSTAJE JUZ UWAG A NAJWYZEJ W DOROSLYM ZYCIU TO NADROBI NIE WIEM NAPRAWDE NIEWIEM CO MAM ZROBIC TRUDNO MI DO KONCA DO NIEGO DOTRZEC POKAZUJAC MU JEGO BLEDY KTORE RZUTUJA NA JEGO NIE KORZYSC.CIESZE SIE ZE MLODSZY MNIE SLUCHA I NA DZIEN DZISIEJSZY NIE MAM Z NIM PROBLEMU .A CO DO NASZEJ WSPOLNEJ DZICKI TO ZNOWU NIC DOJRZELISMY DO DECYZJI ZBADANIA NASIENIA I WTEDY ZOBACZYMY.DZIEWCZYNY TYLKO PRZEZ PROBLEMY O KTORYCH PISZE NIE ZRARZAJCIE SIE DO MLODZIEZY TO MINIE TYLKO TRZEBA UZBROIC SIE W CIERPLIWOSC A MI JUZ TROCHE AKUMULATORKI SIE WYPALAJA MOMENTAMI MYSLE ZOSTAWIE TO JAK ZROZUMIE SWOJ BLAD TO SIE ZMIENI ALE ZA CHWILE DOCHODZI DOMNIE MYSL ZE TO MOJE KOCHANE DZIECKO I DOSTAJE SILY NA NASTEPNY DZIEN ZYCZYLABYM SOBIE KIEDYS ZEBY MOJE DZIECKO PODZIEKOWALO MI ZA TRUD I WYCHOWANIE.MOZE KIEDYS BEDE CZEKAC.POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszyna89
mi sie to sprawdziło:) miał byc chlopiec i jest pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry babeczki kochane,widze nowe wpisy i niesamowicie mnie to cieszy,chociaz widze w dalszym ciagu nawolywania do rezygnacji z pisania na tym topiku.W kazdym razie ja tu jestem i zostane z Wami i chetnie sluze pomoca a i Wy mozecie pomoc innym.Napisze jeszcze raz co juz pisalam pare dni temu,,Drogie kobietki, przegadanie problemu zawsze rozjaśni droge w tuneliku. Zawsze na problem spojrzymy inaczej znając jego inna stronę.Zobaczycie, przyjdzie kiedys taki czas, że to ja bede pomagala innym i to bez wzgledu na płeć. Ludzie szukaja wyjścia w samotności , chociaz jesteśmy rodzajem społecznym. Samotnośc , to lęki , stresy, dołki, depresje i głupie myśli.Dobrze jesli umiemy sie tego pozbyć, a jak nie ??? hmmm to drama.Wowczas przydaje sie koło ratunkowe i tak zwany telefon do przyjaciela. Przegadanie sprawy bardzo pomaga ...\" Strasznie za Wami wszystkimi tesknie i zagladam tu kilka razy dziennie i podczytuje,z trudem powstrzymuje sie by nie zostac tu dluzej bo mam tez inne obowiazki. Starajaca30,ciesze sie bardzo ze jestes i zmiana godzin pracy to najlepsze co moglo Ci sie teraz trafic.Mam nadzieje ze i moje uwagi beda dla Ciebie cenne,jesli trzeba poswiece Ci wiele czasu a narazie polecilam ci stronke 28dni.pl Dziekuje Ci-bedziesz wiedziec za co... ;) No i zacznij szybciutko obserwowac swoje cykle a jesli czegos potrzebujesz to pisz smialo. Bajaderko Fajnie ze jetes,widze Cie tu dosc dlugo i rozumiem brak czasu oraz anonimowosc,mnie to wystarczy,zagladaj kiedy tylko mozesz i pisz,pisz,pisz....tylko tak topik przetrwa. Gratka79,głuptasku,jestes mloda i szanse masz wieksza niz niektore z nas,no chyba ze masz specjalne wymagania co do płci a poki co startujac masz juz na wstepie sznse powodzenia 50 na 50.Dorotka76 ma racje,nalezy dokladnie czytac tabelke i moze byc tam najwyzej znak zapytania,jesli chodzi o przełom miesiaca. Zuza pak,jak wyglada usg 4d?Czy warto?Ja mialam 3d i nie bylam zachwycona,a podobno roznicy w cenie nie ma wyraznej tylko nie kazdy gabinet ma taki dobry sprzet bo kosztuje spooooro,no i nie zawsze sie lekarzom zwraca taka inwestycja,choc podobno wystarcza usg 2d i doswiadczenie lekarza. Tami72,male dziecko maly klopot a duze wiekszy...?Moze to taki wiek...kiedys mowili ze ośli czy cielecy...Ja mam to wszystko przed soba chociaz czas szybko płynie i po dzieciach najlepiej to widac a jak cos nie tak to zastanawiamy sie gdzie popelnilismy błąd.Napewno jestes swietna mama a Twoj buntownik w koncu zrozumie ze nie wszystko robi dobrze,mysle ze tylko rozmowa jak narazie jest zalecana.Moi rodzice mieli straszne problemy z siostra,miala wtedy 15 lat,zawalila szkole,uciekla z domu w Polske,no i jeszcze potem zaszla w ciaze.Przezywali z nia pieklo nie wiedzac czy wogole zyje.Nie chce Cie niczym straszyc.Moze on nie czuje potrzeby uczeszczania na religie a swoim zachowaniem moze szkodzic innym.Kiedy podrosnie bierzmowanie bedzie mu potrzebne,sama wiesz.Robisz i tak wiele,w gorszym wypadku to jest jeszcze psycholog i poradnia rodzinna.Co do planowania potomstwa to nioe zniechecaj sie,nie wszystko stracone,widze dobry krok,takie badanie powinno wiele wyjasnic,bede trzymac kciuki.A akumulatorki da sie podladowac :)) A u mnie dzien jak co dzien,mała w przedszkolu i strasznie cieszyla sie ze to juz koniec tygodnia,ciezko jej bylo wstac rano.Maz mnie zaskoczyl pozytywnie bo po powrocie z przedszkola w koncu zrobil mi sniadanko i mysle ze moglabym sie do tego przyzwyczaic.Wczoraj i dzis i jeszcze jutro pewnie,nadrabiam zaleglosci w prasowaniu,mam tego cala gore,wczoraj zajelo mi to 3 godziny i to tylko corki rzeczy.Nie znosze takiej roboty,czy ktoras z Was ma pomysl jak polubic prasowanie?Kupilam lepsza deske,mam nowe zelazko,nawet krzeselko specjalnie do prasowania,ubrania posegregowane tylko checi brak.Niestety bez prasowania te rzeczy nie nadaja sie do noszenia mimi ze zmniejszam predkosc wirowania pralki itp.Zawsze jak nie poprasuje do konca to uzbiera mi sie od nowa.A ponadto zrobilam wczoraj porzadek w szafkach corki i polowa z tego co jej poprasowalam nie nadaje sie juz do noszenia.Niewiarygodne ile urosla mi przez okres wakacji,rekawy i nogawki za krotkie i wstyd by nosila takie rzeczy a najgorzej z rajstopkami i podkoszulkami,no koszmar i szafke na nowo trzeba bedzie uzupelnic.Tym razem nie popelnie tego bledu ze corka miala mase ubran w jednym rozmiarze i tyle tego ze codziennie swieze ubranko i do prania.Nie czulam potrzeby czestego prasowania to teraz jestem sama sobie winna.Najgorsze ze na stojaco nie potafie tego robic a i siedziec jest mi coraz trudniej,bo rosnacy brzuszek zaczyna utrudniac mi wiele domowych zadan.Dzis w telewizji uslyszalam fajne zdanie-ciaza to nie choroba,nalezy dbac o siebie od rana do wieczora i byc atrakcyjna przez caly dzien.Polecam ciezaroweczkom ubranka ciazowe,kosztuja co najmniej stowke za szt ale niesamowicie wygodne i brzuszek cudownie wyeksponowany a my same czujemy sie baaaardzo atrakcyjnie i zaczynamy z duma nosic brzuszek.Ja na poczatku go krylam,wciagalam jakbym sie go wstydzila,dzis chwale sie nim wszystkim i zdarzylo sie ze juz mi ustepuja miejsca w kolejce. Zmykam bo z dobrze mi tu z Wami,miego dzionka kobietki ,nie dajcie sie depresji,jesien ma swoje uroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o dziecku
Hej dziewczynki :) Miałam ostatnio problemy z komputerem, w końcu odebrałam dzisiaj i szczęśliwa, ze wreszcie zobaczę co u Was.... a tu takie pustki ;( Nie bardzo rozumiem co się stało, ale Wy które tak ciepło mnie przyjęlyście, powiedzcie czy już tu nie będziecie pisać? Może można jeszcze coś z tym zrobić, naprawić, porozmawiać? U mnie nic nowego, poza tym, ze we wtorek mam wizytę w ośrodku i już mnie brzuch z emocji boli, ale cieszę się jak nie wiem co :d Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARAJACA30
no to super niedlugo 5 stronek zostanie 😭 naprawde mi smutno:-( dziewczyny ja nie mam swojego e-maila:-( MARZE O DZIECKU BEDZIE DOBRZE❤️ a u was to tak na 100% ze tylko adopcja? zuza pak widze ze ty tez sie wykasowalas😭 POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca...
ja tylko śledzę topik od jakiegos czasu i mam orientację co sie dzieje wiec pomoge jakostam Starajacej 30 i Marze o dziecku... Byl tu post Vru zebyscie do niej napisały. Ma latwy mail wiec zapamietalam. zreszta moze sama kiedys do niej napisze: vru@wp.pl Tyle moge Wam pomoc. A starajaca nie masz maila? To zaloz, no chyba nie nie chcesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki kochane i melduje sie na kanapie z poranna herbata.Mało nas i bedzie jeszcze mniej bo te ktore sie wyniosly namawiaja dalej inne kobietki by nie pisaly na tym topiku poniewaz JA tu jestem,niby taka zła i zepsuta i im niestety nie słodziłam.Jesli ktos jest niezorientowany to chetnie udostepnie zacytowane wpisy ,ktore zostaly stad usuniete bo wszystko mam zapisane łacznie z adresami e-mail.Niby takie mile i zyczliwe,Panie na poziomie,jak juz pisam-dziury nie zrobią a krew wypiją.Dla zainteresowanych,one sa na innym topiku,wystarczy dobrze poszukac a konferencja na gg nie jest mozliwa gdyz nie wszystkie maja czas w jednym czasie.Jestem przekonana ze tu podczytuja i to nie koniec ich nawolywan.Zrobicie kobietki jak uwazacie,mnie juz brak sil na tlumaczenie sie i namawianie byscie zostaly.Powtarzam ze to nie ja rozwalilam ten topik jak mnie osadzono. Pozdrawiam Was serdecznie,ide odreagowac sprzataniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo00000
dziewczyny, gdzie Wy jestescie? :(:(:( to było takie fajne, ciepłe miejsce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
Ooooooo byla😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaleeenaaaaaaa
margeretka75 nie poddawaj się. jesteś wielka i nikt Ci nie ma prawa wmówić, że jest inaczej. A te durne babki ni doceniły Cię i to ich problem. Załóż swój topik i napewno wiele normalnych dziewczyn sie zapisze! Tu na tym daj sobie spokój, nie ma sensu!!! Pozdrawiam Cię gorąco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka76
Magdaleenaaaaaa,to było dobre,rozbawiłaś mnie bardzo :D Margetka,sama na to wpadłaś? Masz nowy nick?? Acha,postanowiłaś sama ze sobą pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorcia socho
witam.jestem w ciąży i chciała bym się dowiedzieć co mogę mieć czy córkę czy synka.mam cykle 27 dniowe,a dziecko stworzyliśmy 14 dnia cyklu??bo tej stronki nie moge się doszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,a kim jest Dorotka76?Moze to ja powinnam watpic czy nie podszyta jakas ,,życzliwa\" na zwiady zajrzała? Ku Twojej wiadomosci,ja tu jestem codziennie i sama ze soba nie pisze,a jesli nie zauwazylas to moj nick jest zaczerniony i nie zmieniłam go.Zachowaj swoje uwagi i nie psuj mi krwi.Jestes strasznie zgorzkniala,domyslam sie czemu... :)) Magdaleenaaa,dziekuje Ci za ciepłe słowa otuchy,wiem ze masz całkowita racje.Mysle nad tym i widzialam wiele innych topikow,tam to dopiero jest klimat i nie ma wyrozniania czy podzialu na lepsze i gorsze.Bede tu nadal zagladac,moze komus sie przydam ale czesto mam wrazenie ze poprostu tu zabłądziłam.Dziekuje za listy na moj adres e-mail,polecam sie na przyszlosc.Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj...
oj Margetka... chyba potrzebujesz psychiatry i to bardzo dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz to za kolejna pseudo forumowiczka? Myslisz ze psychiatra jest czyms złym? Mnie narazie jako ciężarnej wystarcza ginekolog.Panuje nad swoimi emocjami i burze hormonow zostawiłam w poprzednim trymestrze.Wiec nie obrazaj ludzi jesli nie musisz i nie znizaj sie do az do tego poziomu. A tak przy okazji to Dzień Dobry wszystkim,ja mimo szarugi i deszczu za oknem mam doskonały humor i Wam tez tego zycze kobietki.Znalazam doskonałe forum dla brzuchatek ale jak juz pisałam zaglądam tu czasem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wiktorcia socho, jeżeli jest tak jak mówisz to moim zdaniem będziesz miała syna. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i d..pa zbita. Jak doczytałam was do końca to się posypało. A zapowiadał się taki fajny topik. Może jeszcze coś z tego będzie co? Tak fajnie pisałyście o planowaniu. U mnie tabelka się sprawdziła w 100% ale u bratowej już nie więc sprawdzalność wyszła 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zbliżenie miałam mniej więcej 30 godzin przed jajeczkowaniem. Planujemy dziewczynkę, ale owulacja mi się przyspieszyła o 1 dzień.. Pociesza mnie to, że plemniki były osłabione, bo 10 godzin wcześniej był wytrysk :D Jak myślicie, duże szanse na dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka76
Marlena i ja, jeżeli do zapłodnienia dojdzie na 20 lub mniej godzin przed owulacją to zdecydowaną przewagę uzyskuje chłopiec :) Jednak to tylko teoria,w praktyce bywa różnie :) Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlena i ja
dorotka76 - Dziękuję za odpowiedź :D To było 30 godzin przed owulacją, więc rozumem,że dziewczynka ma większe szanse, jak chłopak :) Wolelibyśmy dziewczynkę, bo chłopca mamy, ale wiadomo co będzie, to będziemy kochać. Pozadrawiam wszystkie planujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×