Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Dziewczyny już sama nie wiem od wczoraj bardzo często chodzę do toalety siku-ale jak oddaje to nic mnie nie boli (nie mam uczucia pieczenia). Może jestem przeziębiona??? Bo chyba na rozpulchnienie macicy to za wcześnie ???? 17dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tu w ogóle zagląda???? Pomóżcie dziewczyny -ja już wpadłam w jakąś obsesję !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. ewinka_ ja miałam cykle 28 dniowe a owulacje 18dc przutylanki były 8dc, 12dc, 15dc, 16dc 19dc z czego te przytulanie 19dc były późno w nocy więc po owulacji. Wielkość fasolki przemawia również za 18dc. poprzednimi razami kończąc 2 dni przed nie udawało nam się, więc pewnie znaczenie miało przesunięcie godzinowe i byłam bardziej wyluzowana bo wcześniej też za bardzo się stersowałam. A u mnie troszkę lepiej, choć mdłości wciąż są, zwłaszcza rano. Czekam teraz na termin z instytutu genetyki wiec prawdopodobnie miedzy 10 a 12tc poznam płeć maleństwa, ale jestem dobrej myśli zwłaszcza że całkiem inaczej przechodzę tą ciążę niż pierwszą z synkiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolinka
ewinka_ wiem że kiedy się czeka czas przesuwa się wolno jak ślimak, i nie możesz się doczekać czasu gdy możesz sprawdzić czy jest fasolka czy nie. Jeśli mogę ci coś doradzić to nie rób wcześniej testu. Zaczekaj do terminu @. Wcześniej najprawdopodobniej test nie będzie wiarygodny i przyniesie ci tylko stres. Wiem o czym piszę bo u mnie było tak samo. (Cykle mam 26 dniowe)Testowałam 23 dc a później co 2 dni. Razem 3 razy i wychodziły negatywne. 5 dni po terminie wyszły 2 kreseczki, potwierdzone przez gina. Też czekałam i wypatrywałam objawów, ale to tylko niepotrzebny stres który może wszystko poprzestawiać. Zrelaksuj się więc kochana i dbaj o siebie tak jakby było już was 2 :) Powodzonka A co do śluzu to faktycznie już po owu było go dużo, był biały i gęsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam Widze ,z eprzybyło nam za fasolkowanych:) kubolinka moje gratulacje . !!!Nie martw sie bedzie wszystko dobrze , traz odpoczywaj i dbaj o siebie :) a malenstwo bedzie rosło :) ewinka_ rozumiem cie .Ja tez tak sie zachowywaam poczatkowo jak zaczelismy działac na fasolke:) tez wydawało mi sie ze wszystkie objawy to moze ciaza . albo sama dodawałam sobie nowe mysli i objawy. poczekaj jeszcze 17 dc to za mao zeby cos stwierdzic . poczekaj do @ i wtegy zrobisz test , Pozdrawiam Andziak0307 Co tam u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na @ narazie jest duzo sluzu i bol brzucha.mysle ze przyjdzie bo szyjka jest nisko.wiec narazie testu nie robilam.kubolinka gratuluje.ja mysle źe u mnie jest problem po zaplodnieniu z zagniezdzeniem i hormonami.musze sie wybrac do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Kubolinka gratuluje :) Cieszę się, ze tak szybko ci się udało. A ja mam dzisiaj małą rozterkę. U mnie dziś jest 26dc i @ brak. Zawsze dostawałam w 23-24 dniu. A dziś nadal nic. Najgorsze jest to, że odpuściłam sobie ten cykl i nie bardzo wiem jak to było na początku cyklu. Mało tego, przytulaliśmy się w dni płodne ale używaliśmy gumki . Jak to mozliwe? Nigdy tak długo nie przesuwał mi się okres, najwyżej skracał. Nie chce się nakręcać i poczekam do 28dc. Jeśli wtedy nie dostane to na 100% bedzie coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy -macie rację nie ma co się nakręcać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia właśnie tak najszybciej zachodzi się w ciąże bez stresu i problemów usiąc sobie i pomyśl i mniej więcej sprubuj odtworzyć kiedy było przytulanko bez zabezpieczenia jeśli się skupisz i pomyślisz spokojnie sobie przypomnisz i przeczytaj w swoich wcześniejszych wypowiedziach może cos tam wspominałaś :) będzie dobrze :) oj coś mi się wydaje że ten rok będzie wyrzem demograficznym :) bernia głowa do góry wkońcu bardzo chciałaś zajść w ciąże a nie jest powiedziane ze to będzie chłopiec bo to różnie bywa :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja.. starające nick.....wiek ......cykl starań.......planowana @...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....23.04.2010.. sonia_29.............30.........nowy od VI ........16.04.2010.. minutka78...........32................2.......... ...18.05.2010.. Bernia................34................8........ .....11.05.2010..dziewcz. kubolinka............31................1......... ....1.04.2010.. ewinka_.........32..........2........@23.05.2010... ..X zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
aktualizacja.. starające nick.....wiek ......cykl starań.......planowana @...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....23.04.2010.. sonia_29.............30....... ..9 i przer.2.........16,05,2010..dziewcz:) minutka78...........32................2.......... ...18.05.2010.. Bernia................34................8........ .....11.05.2010..dziewcz. kubolinka............31................1......... ....1.04.2010.. ewinka_.........32..........2........@23.05.2010... ..X zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Bernia :o) a moze u ciebie ten ckl był szczesliwy , Moze jak odpusciłas i tak jak piszemama 3 synusiów było na luzie bez stresu , :) Daj znac co i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaspi
Dzieczyny traktujcie planowanie płci w przymrużeniem oka. My mieliśmy seks w 11 DC, przy owulacji w 14-stym.Brałam magnez i..... na usg jest śliczny chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolinka
Andziak0307 u mnie właśnie się okazalo że też jest problem z zagnieżdżeniem. Kiedy już test wyszedł pozytywny to byłam u gina. Ten stwierdził że musimy pomóc dzidzi umościć sobie gniazdko. Dlatego dostałam luteinę żeby wspomóc ten proces i dephaston. Czytałam na innych forach że są to dobre środki i w wielu przypadkach ratowały maluszki. Najlepiej idź do lekarza i dopytaj o te środki. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninaspi a miałaś tylko jedno przytulanko w 11 dniu czy wcześniej osłabialiście plemniki?Jeżeli miałaś tylko jeden stosunek i z niego począł się synek to znowu potwierdza nasza mądrą teorie ze na dziewczynkę należy współżyć często aby osłabić plemniczki,bo inaczej wzrastają szanse na chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że osłabianie plemniczków jest wskazane u mnie 11 dnia był tzw. jeden złoty strzał i chłopak. Teraz zobaczymy bo osłabianie było od 9 dnia do 11:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam U mnie pogoda w sam raz dla mnie :( leje ,A ja ma doła bo dzis w nocy dostałam @ .O 4 dni wczesniej , tak jak pisałam ze ten cykl moge spisac na straty bo owulacja mi sie presuneła :( Ale ja zwykle miała mały promyk nadzieji ze moze cos z tego wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Sonia_29 -u mnie chyba też nic z tego nie będzie; wczytując się w te nasze wypowiedzi stwierdzam, że mało prawdopodobne aby plemniki przetrwały 4 pełne dni :( A z tymi testami owulacyjnymi to też tak różnie bywa już sama nie wiem co o tym wszystkim mam myśleć. Najlepiej to wyluzować i co będzie to będzie-aby tylko było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia_29, głowa do góry....wierzę w to mocno ze kolejny cykl będzie udany... trzymam mocno kciuki .. :) U mnie bez zmian jakoś normalnie się czuje ..trochę pobolewa mnie podbrzusze i piersi też trochę bolą...szyjka macicy jakby opuchnięta i czuje cały czas że jest tam mokro, ale czasem przed @ podobno tak jest no i śluz jest biały ale nie ciągnący się ...ale myślę że to zwiastuny zbliżającej się @.. która ma być za 4 dni... no cóż poczekamy zobaczymy...ale jakoś nie nastawiam się by ten cykl był udany :( ale jak wiadomo nadzieja zawsze jest .. i trzeba zawsze ją mieć.........pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plemniki mogą przetrwać jak najbardziej 4 dni a nawet i dłużej, myślę ze nawet powyżej tygodnia.no ale oczywiście musi być dobry,bardzo plony śluz,odpowiedni odczyn pochwy,super zdrowe plemniczki:-)Ja się czuje ciazowo tzn ciągle pobolewa mnie podbrzusze,już od tygodnia a zawsze na @ boli mnie dzień wcześniej no i inaczej,teraz nie mam skurczów macicy tylko taki dyskomfort,rozpychanie jakby coś tam we mnie rosło.Poza tym siusiam od kilku dni częściej nawet w nocy muszę wstać bo inaczej mi pęcherz rozsadzi.No i mam zaparcie.Do @ jakieś 2-3 dni także zobaczymy.Przykro mi sonia0307,a taka miałaś nadzieje:-(Aha właśnie dziś się doliczyłam ze wpadkę mieliśmy w 7 dc a nie jak pisałam przedtem w 8dc.Owulacje natomiast gdzieś około 14-16dc.Wydaje mi się ze trudno tu o ciążę no ale nie wykluczam jej jeszcze dopóki nie przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nadal brak @. Już 3-4 dni mi się spóźnia. Kurde co jest? Jakoś nie wierzę w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co znalazłam na stronce www.biomedical.pl : Jeden, dwa cykle w roku mogą się zdarzyć bezowulacyjne i nie dojdzie do krwawienia. To jeszcze nie jest powód do niepokoju. Z wiekiem takich pustych cykli będzie coraz więcej. I co wy na to? Ja mam 34 lata ale nigdy jeszcze coś takiego mi się nie przydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berniu ale w cyklu bezowulacyj
nym pojawia się krwawienie ŚRÓDCYKLICZNE, które przypomina normalną @, ale nią nie jest dlatego tak trudno rozpoznać cykl bezowulacyjny;) trzeba jednak pamiętać, że owulacja w takim cyklu następuje bezpośrednio po tym krwawieniu (śródcyklicznym) lub JUŻ W TRAKCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berniu ale w cyklu bezowulacyj
a w ogóle podziwiam, że już jesteś tyle po terminie @ i jeszcze testu nie zrobiłaś;) ja nie wytrzymałabym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jakoś to do mnie nie dociera. Mam strasznie mieszane uczucia. Pisałam przed chwilą smsa mężowi aby w drodze z pracy kupił mi ten test to zrobię wieczorem i zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berniu ale w cyklu bezowulacyj
no to czekam na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. My pierwszy cykl zaczęliśmy starania marzymy o córce ale chyba porażka... Mam 28 dniowe cykle bolesne jajeczkowanie zawsze 14 dnia więc chcąc się wstrzelić przytulanko 10, 11 i 12 dc i potem 14 czykam na ból a tu figa z makiem. Ból przyszedł 17dc i wtedy powtórzyliśmy akcje i co i nie będzie dziewczynki. Chyba że nic nie będzie i w następnym cyklu powalczymy. Już sama nie wiem czy ma sie udać tak jak chcemy czy w ogóle udać...Może ze względu na 29 lat i inne czynniki cud się stanie...Powiedzcie zdarzają sie takie cuda i dziewczynki w podobnych sytuacjach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×