Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Hej ! Jesli chodzi o buteleczki to ja upilam aventa i tommy tepie (blekitne) o ksztalcie przypominajacym piers. Zastanawialam sie , ktore maly sobie upodoba no i ....wygraly tommy bezkonkurencyjne! Maly jest na piersi i butli. Mysle, ze dzieki tym smoczkom nie zniechecil sie do piersi, zreszta to ssak doskonaly:D Dziewczynki wiecie co mi wczoraj wpadlo mi w rece? Moj notes z wykresem z 28 dni i notatki z mojego szczesliwego cyklu. Przytulanki byly 9dc a owulacja 14 dc (wg Pani ekspert z 28dni) :D nie zle nie!!!:):) Ja mysle ze to troche jak loteria trafisz lub nie i juz. Z reszta na in gender jest mnostwo dziewczyn , ktore po zachodzilo w ciaze w cyklach monitorowanych kilka dni przed a maja synkow. Zrobily tam taka tabele i tu ciekawostka duuuzo lepsze efekty dala tzw metoda 0+12 niz przed owulacja. Mamuniu czytalas? Na pocieszenie dodam, ze na wrzesniowkach na baby boom bylo kilka mam 2 chlopcow w trzeciej ciazy i wszystkie poza mna urodzily dziewczynki:D:D:D a zadna nie planowala :D:D:D Jaja jak berety z tym calym planowaniem , ale sprobowac nie zaszkodzi:) A ja kocham tego mojego pitoka straszliwie i jakbym miala byc jeszcze raz w ciazy to biore co Bog da!:):) Mamuniu pozdrowienia dla Marcelka )lub Marcelinki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Hej dziewczynky...ale sie rozpisałyście a mnie tylko chwilę nie było bo wczoraj zadzwonili znajomi że dzisiaj nas odwiedzą...na obiadek... Trzeba było upichcić smaczny obiad dla nas wszystkich,uffff Właśnie pojechali a ja ciekawska już wyczytuję co tu się dzieje,heheh Dzięki Ewik że pamiętasz mnie wspomnieć chociaż jednym słowem...buziak ;-) Moje tempki wygladają (te z np.6 dni,a cykl mam 36-długaśny) tak: 26dc tempka 36.73 27dc ......... 36.68 28dc ......... 36.65 29.............36.66 30.............36.64 31.............36.68 Tak one wyglądają,nie są za wysokie i nie wiem czy coś z tego wyszło. Dziś miałam dziwne objawy...otóż przed południem ciepło i mokro w majtkach..myslałam że to @,ale nie to tylko ciepła woda (dużo jej). Nigdy czegoś takiego nie miałam...trochę dziwne ;-) Na razie nie przekreślam ciąży bo wszystko jest możliwe,ale czy któraś miała coś podobnego?????????????????????? Pozdrawiam i cieszę się że wszystkie kobietki pogodzone i w komplecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Jesli chodzi o butelki to ja mam z tommee teppee ale takie bez zmiennych kolorków,ale myślę że można je wygotować jak pozostałe...Można spróbować z jedna poeksperymentować,hehe.Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelkowa mamo no niezle...ale nie tobie jednej...pamietacie justine3pl podobna sytuacja ...tylko za oslabiania nie bylo.... no i jeszcze przed planami widzialam mase wykresikow wlasnie daleko od owulki i synkowie byli...a inne kurde dwa dni i corki-szok!! takze tak jak mowie probujac nie dawalam sobie az tylu nadzieji ,ale puki nie zostaly jeszcze rozwiane to bede wierzyc ,ale bez przesady. niedlugo bedzie jasne! niby ktos tam mi wywrozyl corke ...coz zobaczymy.... mam na mysli wrozke nie krecaca sie obraczke....choc i z obraczki mi wychodzi .... tak zalwazylam wlasnie ze przy trzecim ma sie szanse bardziej na inna plec jak za drugim ...ciekawe dlaczego???... patrzac nawet po moich znajomych ...dwoje synow wiec trzeci myslala ze bankowo bedzie a tu corka...z wpadki to nawet nie wiedziala kiedy. inna znow dwie corki i strasznie za synem byla i udalo sie trzeci syn...reszta to nie tak bliska ,ale znam,to mamy kolegow moich dzieci... choc mamusia 30 cos nie w tej grupie bylaby i mama 3synow ....no i moze jeszcze ja niebawem dolacze do mocnych meskich i nie do pobicia plemniokow. Ninco no tempki mniej wiecej pamietalam ....nie sa calkowicie za niskie....musimy czekac. a sluz to moze wskazywac na ciaze ,ale takie cos jak piszesz to bez ciazy mi sie zdarzylo...ktory to dzien cyklu u ciebie??? marcelkowa mamo a wrzuc nam wykresik jak mozesz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a komu sie wlasciwie udalo z dziewczyn ktore byly tu na forum i razem sie staraly??? bajaderka niezapomniana i.....??????????????? chyba bylby czas na wiecej powodzen...hehe dziewczynki do roboty...kurde ja pierwsza ide na diagnoze ...kim maluszek jest....ale bym chciala by sie pokazal kimkolwiek by nie byl-potrzebuje sie juz nastawic..... no bo to moja jedyna szansa i wiecek usg nie bedzie.... w poniedzialek zaczynam 20dc... kiedy mamusiu poczulas ruchy swojego malucha w brzuszku??? to takie fajne uczucie jak sie tluze i pręży...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewik tak jak pisałam wcześniej jest to mój 31dc....z 36 cyklu... cholera że ja muszę mieć takie dłłłłuuuugggieeee cykle,choć nie powiem parę miesięcy temu trafił mi się cykl 26 dniowy... ;-O Nie nakręcam się że akurat muszę byc teraz w ciąży i już!!! Choć także nie ukrywam że będe rozczarowana jak nie będę.......i błędne koło się zamyka ;-( Ewik a powiedz mi czy Ty się zmieniłaś (wizualnie) na twarzy jak zaszłaś w ciążę???? badz teraz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za metoda 0+12? Pozdrawiam:) PS jakie tętno miały wasze dzieci w 12 tyg? Podobno to moze być też wymiernik co do płci-tzn powyżej 155-dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek!!! Ninco rozczarowanie to normalka!!! ja tez bardzo chcialam by mi sie udalo to jak bylo daleko od testu to smutna bylam ze pewnie sie nie udalo....a do tego jak 15dc w poludnie bolaly mnie mega owulacyjnie jajniki to juz calkiem sie podlamalam ze moja armie szlak trafi.... wiem ze bol nie musi oznaczac owulki ,ale moje jajniki od rana zachowywaly sie taj jak by to jajeczko tak bardzo juz chcialo do tych plemnikow ze zaraz exploduje.... potem to ustalo ...ale nie wiem czy to owulka czy nie do tej pory...najwazniejsze ze ciaze sie udala a czy z 15dc czy z 14 wieczora to tu i tu bylo dobrze i bezpiecznie ,ale wiesz wtedy myslalam ze nie uda sie ze tak pozno owulacja-a jednak??? w ogole czasami mialam tak ze bylam pelna nadzieji ze cos z tego bedzie a czasami ze napewno lipa i dolek mnie lapal.hehe to samo jest z plcia teraz. czasami bylam dobrej mysli a czasami nie ,a im blizej usg to mysle ze nie udala sie babka...no coz tak to juz z nami kobietami jest... zamiast cierpliwie czekac to kurde wariujemy!!! czy sie zmienilam pytasz?? nie wiem,dla mnie inaczej wygladam bo tez przytylam!! pytasz bo niby na corke sie kobieta zmienia ,powiem ci ze kurde ale nie zawsze!!! czasem dopiero pod koniec a czasem w ogole!!! wiec to sie nie sprawdza ,tak jak ksztalt brzuszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajstra ta metoda to 12 godz po owulacji ... jak czytalam was dziewczynki gdy uczylam sie dopiero tego wszystkiego to ktoras to pisala...ale jakos ja wolalam trzymac sie tej!! nie wiem dlaczego zenskie po owulacji mialyby byc szybsze od meskich... z tego co sie nauczylam to ewentualnie moge znalezc taka odpowiedz ,ze ogolnie po wytrysku plemniczki musza najpierw dojrzec w naszym sluzie by byc zdolnymi do zaplodnienia tak ze 6h. szczegolnie meskie...oczywiscie szybciutko sa wstanie doplynac do jaja ale jesli nie pozywia sie to sa zdecydowanie mniej zdolne do zaplodnienia!! moze zenskie znow tu maja przewage i nie musza!!!! to moja dedukcja to nie bierzcie jej sobie do serca!! faktycznie jest tak z tym dojrzewaniem plemniczkow w sluzie ,ale czy jedne z nich potrafia bez to nie wiem kurcze!! czemu sluzy ta metoda i na jakiej podstawie ma swoich zwolennikow!!!??? mamusia30 moze wie,marcelkowa mama ,albo mama 3synkow bo byly wtedy na forum...ja nie pamietam przyznam sie szczerze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tętnem taz slyszalam!! moje mialo w 17tc 146 niby tez wysokie jak na ten etap ciazy a w 12 nie mierzyli mi... ale mam mamy ktore maja synow z szybkim tentnem nawet 160 wiec chyba znow bzdura!! zalezy!! a to niby stad bo dziewczynki maja szybszy metabolizm to serduszko szybciej bije niz chlopcow!!! jedna moja kolezanka tez tak miala w tym tyg co ja ponad 140 i tak mowila ze ma szanse na corke no i w sumie okazalo sie niedawno ze bedzie miala ...ale juz widzialam mamy co synkow beda mialy i wieksze tetna byly....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah :) dobre to z zagladaniem miedzy nożki :) ale zapewniam was ze u mnie od 31 lat qrna nic sie nie zmienilo i nadal kobita jestem :D hihihih No ale tak na powaznie , bardziej martwie sie o lozysko bo z mlodszym byl klopot z przeplywami ze wzgledu na to ze lozysko bylo juz mega stare a lekarze bardzo chcieli czekac na rozwoj sytuacji i nie chcielii wywolywac porodu . Mlody urodzil sie zdrowiutki ale blady straszliwie , nie chcialabym zeby znowu sie powtorzylo . Nie sadze aby co do plci cos sie zmienilo .... w kazdym badz razie bylabym w ogromnym szoku , nie wiem czy pozytywnym . Jesli chodzi o metode +12 to faktycznie bardzo wielu dziewczynom sie udalo na Ingender , szkoda ze tej stronki nie znalam wczesniej , tylko jak juz bylam w ciazy . Ingender to naprawde super portal zwlaszcza ze wypowiadaja sie tam experci , lekarze itd . Metoda polega na wspolzyciu 12 h od owulacji i nalezy chodzic na podglad jajeczek aby byc pewnym w 100% kiedy owulacja miala miejsce . Planowanie plci dlatego sie sprawdza poniewaz zaraz po owulacji kwasowosc pochwy i to iz jajo starzeje sie nie daje mozliwosci przebicia sie meskim plemnikom ktore maja zbyt slabe glowki , potrzeba wiecej czasu dlatego zenskie mocne ,sileniejsze wygrywaja . Jest tez odstetek niepowodzen ale wedlug tego co widze na ingenderze naprawde metoda sie sprawdza o wiele lepiej niz Ericsona . Moze mi szajba przed 40 walnie to sprubuje heheheheh .... :) nie no zartuje ja juz swoja prokreacje zakonczylam :). Mamusiu 3 synusiow a propo kolki moj mlodszy syn mial kolke ale bardzo rzadko byc moze dlatego ze wtedy uzywalam butelek antykolkowym tyle ze NUBY , dlatego teraz zapobiegawczo wolalam kupic tez antykolkowe . Starszy jak pamietam kolki mial okropne .Mam zamiar karmic cyckiem tylko ze roznie to bywa i wolalalm sie ubezpieczyc :) w buteleczki . Mam nadzieje ze sie sprawdza bo Anenta nie podchodzily zadnemu :( . O Infacolu nic nie slyszalam hym :) musze poprosic mamuske zeby mi przywiozla bo w Fin . nie kupisz ani nic na zabkowanie ani nic na kolki bo fizjologia ... no ja pitole dziecko boli brzuszek a oni qrna fizjologia. Hajstra w tetno nie wierz , moj synio ma zawsze wysokie tetno typowo dziewczynkowe . 160-145 u.m. Mnie zastanawia wlasnie etz jeden fakt jak to jest mamy ktore celowaly 4/3 doby przed maja synkow a inne mamusie 2 doby przed i corki ..? duzo takich przypadkow na ingenderze jest . pozdrawiam was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Hej Wam ;-) Ja także sądzę że ciąże z tym wyższym tętnem to dziewczynki...mój synek miał wysokie tętno,więc ta teoria sprawdza się u nielicznych ! Znowu chiński kalendarz się sprawdził przy synku a teraz pokazuje że następna ciąża to będzie dziewczynka...nie nastawiam się tak bo to pewnie nastepna bzdura,ale wiecie jak to podbudowuje???? U mnie jak na razie zero objawów,jajniki jakoś przestały boleć... Dziś jest równy miesiąc od ostatniej @... Sprawdzałam wszystkie tempki (zaczęłam mierzyć 2 dni przed owulką),by zobaczyć jak to wygląda i niby tempki są wyższe niż te z przed owulki...chociaż żadna z nich nie przekracza 37st. Ewko to teraz czekamy na wieści kim jest maluszek mieszkający w Twoim brzuszku ;-) a pytając czy się zmieniłaś to masz rację...chodziło mi o to że na dziewczynki kobiety się zmieniają na twarzy...bynajmniej u mnie tak w rodzinie jest. Jak byłam w ciąży z synkiem to non stop wystawiał stópki do łaskotania,to było takie świetne, a przy tym można było zobaczyć maleńką stopę dzidziusia...niezapomniane wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Ninka masz duze szanse na ciaze wiec nie powinnas sie nastawiac ze nic nie beddzie - bo a noz widelec sie uda:) Kiedy planujesz zatestowac? Z ta zmiana wygladu to chyba roznie bywa ale np moj tesc to od poczatku mowil mi ze bedzie syn, a jak po polowkowym wrocilam i owiedzialam ze bedzie chlopczyk to on stwierdzil ze on wiedzial ze syn bo sie nic nie zmienilam:/ Ale w ilu % sie to sprawdza to nie wiem:/ ? Ewik a co to za wrozka Ci core wywrozyla jesli mozna spytac? Moim skromnym zdaniem to masz duze szanse, wspominajac nawet usg z 12 tc. Pozyjemy ozbaczymy ale trzymam kciuki aby tak bylo:) In-gender to super strona, szkoda tylko ze nie wszyskto da sie zrozumiec przez wzglad na jezyk, ale i tak jest ok:) Dzial jak oceniaja plec po uag z 12 tc jest super- prawie wszystko sie sprawdza:) Ps. Czy moze mi ktoras potwierdzic to co pytalam? Czyli ze cykl trwa od @ do ostniego dnia przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu 30 u mnie tak samo było pierwszy synek miał takie kolki że wszystkie syropy jakie były i ten infakol stosowałam ale nic nie pomagało u lekarza w ciągu miesiąca co 3 dni chodziłam i nic i z tego wszystkiego tylko zapalenie płuc wirusowe dostał bo w ośrodku same zarazki a on wcześniaczkiem był . potrafił płakać 2 godziny wpadliśmy w końcu na sposób smarowania brzuszka kremem dziecięcym a na to amol czy coś rozgrzewającego dopiero to pomogło Nie pomagały żadne butelki anty kolkowe z resztą nie miałam problemu :) Dziewczyny ja też słyszałam o tej metodzie 0+12 ale trochę sie boje że to chłopczyk znowu będzie aczkolwiek 3 przed owulką 3 doby bo to już było takie zaplanowane i nic z tego nie wyszło po urodzeniu mówiłam że 4 ciąży już nie będzie ale gdy dzieciaki odrastają znowu ma się ochotę na takie małe maleństwo :) Jeszcze mam taką ciekawość iść do lekarza mojego bo ostatnio kuzynka jak chodziła w ciąży to powiedziałam jej żeby się zapytała go czy można zaplanować płeć dziecka noi on jej miał dać jakąś broszurke na ten temat ale nie zdążyła do niego pójść po urodziła przed terminem Noj mam teką chęć i ciekawość się do niego przejść :)ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 synusiow - dzieki za odpowiedz ktora tylko mnie upewnila w tym co myslalam:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam fikusowo umknelo mi ,ale jak zaczynalam pisac to pamietalam wczoraj ,ale sie rozgadalam o czyms innym i bach zapomnialam!!! w ogole w ciazy to mam mega skleroze-chwila i nie wiem co gdzie po co na co??? tak dobrze liczysz... jaka wrozka ???taka zwykla przyszla i duzo prawdy powiedziala .ja nie chcialam nawet ,ale zwerbowala mnie... Mamuniu a ja o ruchy pytalam hehe kiedy byly !!! i jak to bylo teraz u ciebie.... a z ta diagnoza plci u ciebie to przyszlo mi tak na mysl jak pierwsze zdanie wyszlo zeby tobie sprawdzili,bo bylam w ciazy z drugim i lekarz pokazywal wargi sromowe mi niby na ekranie ,a potem jak chlopak byl-to smialam sie ze pewnie moje pokazywal...a ja je od tylu lat je ogladalam i wiem ze sa na swoim miejscu -zaden lekarz nie musial mi ich pokazywac....hehe ja srodnio z ang bym mogla poczytac o tym co na in gender o planowaniu pisza...z reszta jesli trzeba monitoringu to juz calkiem szans tu nie mam na to ...bo do londynu za kazdym razem z pod oxfordu jezdzic i 100f placic to jakas masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 3synkow idz po broszurke -jesli ci da...hehe niektorzy lekarze mocno wierza w metode planowania,nawet ta ginka polska tu w angli bo bylam raz w londynie to wie ze mamy dwoch chlopcow i pytala czy probowalam teraz na corke . powiedzialam jak bylo i ona od razu to na bank dziewczynka. powiedzialam ze wiele tak probowalo i lipa tez byla..... ja bylam w 7tc. plamilal cycke a te pacany angielski mowily ze nie wiedza a tam od razu wyszla nadzerka-zamknela mi ja takim plynem piekacym...i do tej pory nic. dlatego jak ja mialabym pytac tych glombow w 13tc jaka plec podejrzewaja -to juz sama lepiej ja okresle hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
hej dziewczyny:) dawno nie zagladalam ale staram sie podczytywac jak tylko znajde chwilke:) Fikusowo - dziekuje za pamiec Kochana:) moze sie przypomne, u mnie trwa 12 tydzien:) starania niestety nie dziewczynkowe, bardzo dziewczynke chcialam ale przylozyc sie mialam do staran dopiero od nastepnego cyklu, nie myslalam, ze tak od razu sie uda a tu prosze:P ja na stronki in gender tez dotarlam za pozno, i rzeczywiscie metoda 0+12 ponoc bardziej skuteczna ale i niestety trudniejsza w zrealizowaniu... i dlatego mniej popularna. Bo tu naprawde trzeba znac dokladna date owu, wystarczy pomylic sie o pare godzin i juz jestesmy w okresie owulacyjnym czyli na chlopczyka... dlatego wieszkosc dziewczyn decyduje sie jednak na metode kilku dni przed owu... ja teraz to martwie sie jedynie zdrowiem dziecka, tym bardziej, ze moj synek zlapal ospe a ja nie jestem pewna, czy przechodzilam i martwie sie, ze sie zaraze:( Marcelkowa mamo - synka masz przeslicznego, po prostu cudo:) gdzies pisalyscie, ze po 2 dzieci tej samej plci jest 80% prawdopodobienstwa, ze kolejny maluch tez bedzie tej samej plci... jakos tak na przykladzie znajomych cos mi sie to nie wydaje, bo wlasnie czesto sie zdarza, ze to 3 jest odmiennej plci. Jesli chodzi o cala dyskusje na temat planowania to oczywiscie prawda jest, ze planowanie nie daje 100% pewnosci, ale naprawde zwieksza szanse na okreslona plec (szczegolnie jesli polaczy sie kilka czynnikow) wiec napewno warto probowac, a ze moze sie nie udac to trzeba tez wziac pod uwage:) Ale faktem jest, ze czesto sie udaje i wszystkie znamy wiele tego przykladow! Ja bylam strasznie zla na siebie, ze sie nie przylozylam do planowania, choc marzylam o corci... ale teraz juz o tym nie mysle, zeby tylko z ciaza wszystko bylo ok i maluszek byl zdrowy, to moj priorytet na ten moment... pozdrawiam was wszystkie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik ruchy dzidzi tak konkretnie to poczulam w 20 tyg wczesniej bylo takie laskotanie delikatne jakby . Pamietam ze z najstarszym synem poczulam ruchy bardzo pozno cos kolo 24 tyg dopiero z mlodszym juz juz kolo 17 tyg konkretne kopniaki. Kazdy dzidzius inny . Ja bardzo wierzylam ze nosze inna plec wlasnie przez te zabobony ze jak brzydnie czlowiek to dziewczynka i na odwrot. Ja mialam straszliwe syfy na twarzy i mam do tej pory nie potrafie sobie za cholere z nimi rady dac :( to jest moja zmora w tej ciazy No i wlosy tragedia wylaza mi calymi garsciami , przy 2 moich poprzednich ciazach mialam takie piekne wlosy :( a teraz szkoda gadac tak samo bylo z cera nie musialam wogole uzywac korektora teraz nie ma takiej mozliwosci zebym wyszla bez pudru itd z domu bo wygladam koszmarnie :(. Brzuch mam arbuzowaty ale za to nie przytylam zbytnio gdzie indziej takze na chlopaka bardziej :D to jedyne co sie sprawdzilo :) Ewik mi lekarze mowili roznie jedna lekarka mowila ze da sie zaplanowac plec inan mnie prawie wysmiala takze sama juz nie wiem ale cos musi byc w tej metodzie nie wierze ze ktos sobie ot tak napisal ksiazke i inne publikacje na ten temat . Ja wierze ze Ci sie udalo i Ty sama musisz w to wierzyc :) wiem poprostu wiem ze przyjdziesz do nas tego 16 i powiesz dziewczyny !!!!! jest bede miala corcie .... nosz qrna musi tak byc !!!!!! Dlatego nie patrz na mnie i na inne ktorym nie wyszlo bo kazdy organizm jest inny , ja trzymam kciuki " receyma i nogyma" za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie niestety chyba się nie udało w tym cyklu. Jest to mój 23dc i temp. spadła rano na 36,3 :( Prawdopodobnie pojawi się @ 3-4 dni przed to chyba u mnie za dużo bo już tyle cykli się starałam i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Powiem wam że gdy moja mama się dowiedział że kombinuje na dziewczynke 3,4 dni przed to powiedziała że mnie zmajstrowała po owulce wiec może coś jest z tym 0+12. A ja ciągle sie zastanawiam czy posunąć sie jeden dzien czy dwa do przodu. Według mnie owu mam wieczorem i wieczorem sie kochamy więc by było u mnie 3,4 dni pełne zależy kiedy ta owu była a jeśli bym sie posuneła dwa dni dalej to by było 2,3 dni to chyba bardziej na chłopca prawda? Chociaż i niektóre zachodziły i maja dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Mamuniu30 wygotuj te butelki,nic się chyba nie stanie a przecież trzeba je dezynfekować...ja mam sterylizator Tommee Tippee i ładuję wszystko czego synuś używa...typu butelki,kubeczki, dzubki do picia napoi itd. i jakoś niczego nie zniszczyłam wygotowując... Ja stosowałam na kolki masaże, smarowałam olejkami brzuszek,kulałam dziecko jak proponowała lekarka z PL,dawałam INFACOL na kolki i jakoś powiem Wam że każdy sposób nie przynosił większych efektów i ulgi w kolce maluszkowi...chyba po 3 m-cach samo przechodzi...trzeba uzbroić się w cierpliwość i wyjścia nie ma!!! Ewik ja też Ci bardzo kibicuję dziewczynki,fajnie byłoby jak to czym się zajmowałaś długi czas przyniosło tego efekty - Girl :-) Czekamy na wieści kochana ;-) Super że jesteś ;-) Fikusowo,dzięki że dodajesz otuchy i wierzysz w moją ciążę ...ja czasami tracę nadzieję,ale tłumaczę sobie tym że jak nie teraz to w przyszłym m-cu...;-) ale i tak iskierkę nadziei nadal mam!!!! Witam Cię Kaddy...miło że dałaś znać bo juz myślałam że te dziewczyny które się kiedyś starały i się postarały o dzidzię odeszły.... Bernia,u mnie taka tempka to normalka... Sama nie wieżę że moge być i czasami nawet ta nadzieja odchodzi,ale póki nie ma okresu nie ma co załamywać rąk...Poczekamy i zobaczymy.Kiedy masz mieć @????????? Zobaczymy czy u mnie z tego coś wyszło...do @ parę dni... Starania były 3 dni przed owulką...i może wszystkie plemniki popadały...Sama już nie wiem i za dużo myślę o tym...sfiksować można! Dziewczyny a czy to prawda że jeśli nasz organizm nie akceptuje żeńskich plemników,to ile byśmy się starały przed owulką na dziewczynkę to i tak nie będziemy ją miały...bo niby nasz organizm czeka tylko na męskie silne plemniki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ojjjj Bernia przykro mi......ale powiem ci ze tez sie nie nastawiam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przykro mi Bernia :( Ale kolejny cykl to kolejna nadzieja. To ja chyba spróbuje te 2,3 dni przed owu skoro 3,4 padaja plemniczki?Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu - przykro :( szkoda bardzo, ale jest kolejny cykl i kolejna szansa na ciążę:) Kadyy :) No problem:) amilas juz USG w 12 tc? Masz jakies zdjecia? Moze bys wrzucila to bysmy podedukowaly nad plcia? Bo to ze nie staralas sie to nie znaczy ze nic nie bedzie z ztego (mowie o plci). Wiele dziewczyn nawet tutaj pisalo ze czesto nieplanowane ciaze koncza sie pozytywnym rezultatem i po 2 chlopcach sa wyczkane dziewczynki:) Ninka - oby Tobie udalo sie na tescie zobaczyc te dwie kreeseczki - kiedy testujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki, widze ,z e nie marnowalyscie czasu i zapialyscie troche strony:)) u mnie tem dzisiaj 37.00 test owu robilam jest nadal pozytywny, jak dlugo po owulacji taki test jest pozytywny? ktoras mnie pytala wczesniej ile jestem po odsawieniu tabl. anty, odpowiadam pol roku a tak ogolnie bylam wczoraj na fajnym horrorze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie odpowiem na pytanko :) Czytam dużo artykułów i w każdym piszą że plemniki żyja do 72 godzin a żeby poczac dziewczynke trzeba współżyć od 2-3 dni przed owu. Ale zwracajac uwagę na wypowiedzi niektórych forumowiczek plemniki ich przeżyły 4 a nawet 5 dni wiec jednak jeden dzien sie przesunę najwyzej nie bedzie nic,a spróbuje za miesiac o kolejny dzionek w przód. Więc Was już nie bede męczyć bo za 4 dni kończe moje staranka....i bede czekać na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Berniu czy możesz mi opisać objawy tuż przed @??? Bolał cie brzuch? Jaki miałaś śluz z 3 ostatnich dni przed @????? Próbuję przeanalizować wszystkie podobne stany u mnie... :-8 Fikusowo powiem Ci że aż się boję testować i raczej poczekam do @ żeby się nie przerazić a oswoić z myślą że w tym m-cu się nie udało... Nadal nie mam @ więc poczekam i po marudzę Wam... ;-) Mimo co dzięki kochana za pamięć.... ;-) A tak myslałam że najpierw Gonia przywita nas super informacją,potem nastepne... :-\ Napiszcie kto jeszcze został w wyczekujących na efekty i dwóch kresek??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×