Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

bede szczera jak za wsze z reszta -jest mi cholernie przykro bo nie takie bylo przeslanie moje do Niny o Gosi!!! cay dzien czuje sie zdolowana i ryczec mi sie chce,a glowa mi peka :-(((((!!! ogolnie jestem wrazliwa osoba i przezywam wszystko!! ale jak przegne to potrafie dostrzec swoja wine!!! i przeprosic!! dawanie innym za duzo nadziei tez jest zle?? mnie sie wydaje ze to wlasnie na odwrot dziala!! danie wsparcia i nadziei jest tu najbardziej potrzebne a nie sprowadzanie na ziemie!!! dzis to ja czuje sie fatalnie i miedzy innymi wlasnie sprowadzona na ziemie -moja nadzieja ze w wogole moglo sie udac tez rowna sie niemal zeru...!! Gosiu jesli mam powiedziec co o tym mysle ze masz + to szybko cos ...natura plata figle moze po to ze synek jest ci pisany ????? ta tempka to jak po owulacju nadal!! nie wiem czemu?? cyba ze po owulacji bedzie jeszcze wieksza,ale to by znow za wysoka byla!!nie spotkalam sie z czyms takim! i nie umiem zinterpratowac temperatury twojej! ja bym jeszcze poprawila bo jak to plus to ciaza jeszcze bardziej pewna!!! maz moze da sie namowic jak powiesz tak jak ci wyzej radzilam! jaki byl wczoraj nie wiemy....i jesli by poprawiac to kiedy?? dzis czy jutro??? pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik ale czym Ty sie przejmujesz , tylko my dwie wiemy co chcialas mi napisac , nie sluchaj nikogo kto nie wie o co chodzi i jeszcze obraza innych , daj spokoj , nie denerwuj sie bo szkodzi malenstwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik no daj spokój, nie można wszystkiego brać do siebie. Jest nowa stronica i zacznijmy nową rozmowe taką jak była wcześniej :) Trafiały się tu na forum już rózne kobitki które chciały wszystko popsuć. Dajcie już spokój. U mnie dziś jest 21dc i temp. 36,7 jeszcze kilka dni i zobaczymy co ja zmalowałam ;) Albo i nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejelam sie bo ja nie chcialam by ktos mnie zle odebral ...nie mialam na mysli tego co mi zarzucaja...dobrze ze ty wiesz i choc czesc dziewczyn co mysle!!! moje slowa byly wrecz nienormalne i zapytano czy na forum mozna pisac takie rzeczy????czyli byly nie do przyjecia wrecz... wiec co sie dziwisz!! poczytaj sama uwazniej!! i jeszcze to ze nie moge wam dawac 100%nadzieji ??? dlaczego!!przeciez kazda wie jakie sa konsekwecje i co moze sie zdarzyc ,bo i o tym piszemy !! no mysle ze jeszcze nie zaszlas ...chyba ze wczoraj tez byl plus i dzis owulacja to moglaby tak byc,ale jesli dzis plus to jutro owulacja!! powtorz test o 22 i zobaczymy!! maz poszedlby na powtorke??? wiesz nawet z samego szczytu moze tez nie byc ciazy...zalezy od twojej plodnosci i meza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Ewik nic się nie przejmuj. Ja trzymam Twoją stronę. Zresztą w dawaniu nadzieji nie ma niczego złego. W końcu mówi się że nadzieja zawsze umiera ostatnia a pozytywne nastawienie potrafi góry przenosić. Także jutro jest nowy dzień i zaczynamy nasze rozmowy od nowa. I trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie usmiech sluchaj a jest mozliwe aby plemniczki przetrwaly do dzisiaj?to byloby dwie doby? mysle ze skoro duzo sluzu plodnego to moze sie tak zdarzyc. a co to da ,z e zrobie test owu o 22? jaka moze byc roznica w tych kreskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
No to ja się przyłączam do tych czekających na dwie kreski na teście ciążowym... Nie wiem czy dobrze ale u mnie 30dc, tempka 36.64 (niska???)a wczoraj 36.66.... W 25dc testy pokazały 2 grube krechy...na owulację ;-),starania były 3.5dnia wcześniej przed owulką ;-) Czy to prawda że gdy jest się w ciąży to tempka powinna być powyżej 37???? czy to jakaś ściema,co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka wlasnie ja jestem ciemna z ta tem. u mnie dzisiaj 36.9 a testy owu dwie grube krechy a to dopiero 13dc, kurcze nic nie wiem , kiedy ta tem. rosnie w czasie owu czy krotko przed nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłaaaamamusiaa
Siema! Jestem na tym topiku nowa i chcę napisać, że staram się o córkę :) Mam nadzieję, że się uda, bo gdyby to nie była córka to chyba bym się załamała. Nie chcę się żadnymi chłopcami zajmować, bo dziewczynki można ładnie ubrać itp. :) Mam nadzieję, że mi się uda. Jestem pełna nadziei. Jeżeli wyjdzie nie ta płeć to zastanowię się nad aborcją i nad następną ciążą, bo chce mieć córkę - jedynaczkę ;) Na raziee paaa kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Przyszłaaaaamamusiu zastanów się i zapytaj czy Twoja matka mogłaby zrobić aborcję z Tobą!!!!! Nie ma co Goniu odp takiej nienormalnej osobie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik a jezszce mam pytanie? czy po skonczonej owu na tescie pokaze sie jedna kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka gdzies slyszalam ze testy owu w ciazy pokazuja jakby byla owulacja, ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mama ma takie podejscie calkiem idywidualne ,ale nie mnie to oceniac....kazdy ma prawo do marzen...zycze ci by ci sie udalo ,ale zanim zaczniesz sie starac zluzuj bo naprawde to nie takie pewne z ta plcia...chlopaczkow tez mozna ladnie ubierac... chlopience zabawki sa ladniejsze jak te barbie i inne rozowe lalki...nawet kasy fiskalne do zabawy sa mega rozowe-fuuuuj. Gosiu a tak mysle ze zobaczymy czy sa nadal dwie kreski czy juz nie i moze po owulce jest!!! no a dwie doby to jest szansa na przezycie jak najbardziej przeciez i 5dni potrafia!!! tylko ze ja bym nasienia dolozyla jeszcze ....hehe chcialabym by ci sie udalo ,ale tak calkiem celnie!! tempka twoja nic mi nie mowi!! Ninci jest za niska cos !! a w pochwie mierzona ,ale moze taka jej uroda kurcze bo nie musi byc 37 ...ale tez powinna byc o 2stopnie wyzsza od najwyzszej z 6 najnizszych,a tych szesciu nie znamy bo Ninka nie mierzyla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja dopiero test robilam tak o 18 , wiec moze poczekam do jutra rana , co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu czasami bywa tak z testami ze owulacja sie odbyla a i tak testy jeszcze wychodza pozytywne....ale ja zazwyczas licze od pierwszego wyrzutu lh czas do owulacji czyli te 24-48h u mnie w tym starankowym pierwszy pozytyw pokazal sie 14dc ....nie wiem czemu ale obstawialam owulacje wieczorem 14dc ,choc 15dc do poludnia mialam mega bol ktory potem ustapil jak reka odjol ...wiec nie wiem czy on nie byl owulacyjny...moglbyc i owulke tez moglam miec 15dc w polunie ...max do 13-14 godz tak bolalo...tak mam zapisane-wczoraj to odczytalam i odswiezylam pamiec. ale ze zakonczylam szybko to ogolnie balam sie na poczatku ze za dlugo czekam na ta owulacje i nici z ciazy...wciaz nadsluchiwlam kiedy minie ten bol jajnika!! no i test jeszcze zrobilam wlasnie 15dc kolo poludnia i byl jeszcze bardziej mega pozytywny....wyszedl od reki ....ale czy jeszcze bylo przed u mnie czy juz po nie wiem...ciebie boli jajnior jakis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie wczesniej robilas ..no ale jak o 18 to faktycznie nie ma co...tylko ze z porannego moczu sie nie robi testu .musisz pochodzic normalnie jesc i pic...to znaczy pic malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajnika nie czuje ale straszny bol brzucha jak na @ tak sobie mysle ,z echyba wezme nospe, Ewka Ty tez zakonczylas staranka jakos tak 11dc prawda i zobacz test robilas i wyszedl 14dc pozytywny, wiec ja mam dopiero jutro 14 dc, kurcze cos mi sie wydaje ze moze cos z tego byc , bo Twoje plemniczki tez dlugo przetrwaly, jakby co to zaszlabym tak jak Ty w tym11dc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobnie bysmy zaszly z tego sexiku z 11dc. tylko ze u mnie 13dc byl na bank nagatywny test a u ciebie szybciej bo pozytywny....z reszta piersi nie bolaly,a zawsze bola. 14rano juz je czulam no ale tak od razu nie moglam testu z rana zrobic wiec okolo11zrobilam i byly dwie krechy. 15dc tez wczesniej zrobilam tak podobnie sadzac ze bedzie negatyw ale byl nawet mocniejszy i strasznie mnie bolaly jajniki ,gdzie nigdy tak nie mam. wiec biore pod uwage 15dzien rano ...moze zaraz po tescie peklo jajeczko. to roznica polowy dnia to nie ma znaczenia takiego,szczegolnie teraz bo juz jest ciaza :-)))!!! ale ja to wszystko tak do kupy czulam i obserwowalam ...no i szyjke meczylam wciaz!!! niby bada sie ja zawsze o tej samej porze ale w tym starankowym to co tylko przypomnialam sobie o niej jak bylam w toalecie to grzebalam.... wiec badalam ja ze 3razy nie raz!!! probowalas meczyc szyjke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewik nie wiem, może faktycznie taka moja natura i te tempki wychodzą tak nisko...zawsze badam w pochwie! Śluz biały i rozciagliwy a na dodatek kłucie jajników i trochę cycki jak nagniotę... Dziś jakoś się dziwnie czuję jak coś zjem..jakoś mi niedobrze i bierze na wymioty.... Sama już nie wiem czy zaciążyłam ;-( aaa przed chwilą sprawdzałam tę szyjkę i jest taka jak czubek nosa z jakąś dziureczką,ale nie da się tam palca włożyć...tylko może łepek od zapałki,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak sprobowalam to czuje, ze ta szyjka mieciutka jak usta tak pisalas ale powiedz mi jakie to ma znaczenie ,co mozna po tej szyjce okreslic? bo wczoraj tez byla miekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
A chyba jak pamiętam to jak masz miękka to dobrze...dla ciebie,,bo to może oznaczać że jesteś w ciąży...a twarda to raczej nie... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
bo w czasie ciąży tam się wszystko rozpulchnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Gonia powiem Ci że od tych wszystkich wiadomości to mi się mózg lansuje...nie jestem pewna,ale Ewka nam to wytłumaczy....chyba że poszła spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ja nie nastawiam sie na ciaze , bo to byloby bardzo szybko , po odstawieniu tabl. jest pol roku,a nie probowalam bez zabezpieczen wcale tylko teraz w 11 dc, byloby mega szybko, a Ty ile sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×