Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość gonia 35
ewik mam pytanie , chcialabym chlopca , mam cykle 28 dniowe , zaczelam mierzyc sobie tem., w ktore dni cyklu powinnam sie starac? czy skok tem jest w dzien owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a napisz jak tam z Twoj waga? przytyłas już? widać juz brzuszek??? czy już nasisz ciążowe ciuszki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie Gosiu!!! na chlopca jest to sprawa duzo latwiejsza! z ta owu to nie takie proste bo niestety nie jest powiedziane ze ona jest na skoku czy zara przed. zrodla podaja ze owulacja moze wystapic od 3dni przed skokiem a nawet do trzech dni po skoku....takze to duza rozbierznasc...najczasciej ona jest zaraz przed skokiem,albo w pierwszym dniu skoku no ale nie wiemy kiedy ten skok nastapi-prawda?dopiero po fakcie to wiemy!!! gdy ktos sie bardzo dlugo obserwuje a jego cykle sa regularne to wtedy badzie mozna to okreslic w ktorym dniu zazwyczaj ma owulacje! ty zaczynasz wiec ja bym proponowala tak!! do mierzenia temp(znasz zasady mierzenia??) dokup sobie testy owulacyjne paskowe takie z alegro bo kupisz duzo taniej i w wiekszych ilosciach!! przy testach tez trzeba przestrzegac zasad picia malej ilosci plynow ...a nawet na 2-3h przed zrobieniem ich wcale nie pic!ja tak zawsze robilam to bylam pewna ze wynik jest autentyczny!! po okresie powstrzymac sie od stosunkow az do dnia stosunku zapladniajacego!! juz nie mowie ze az na 2tyg, ale zeby tak z tydzien plemniczki byly trzymane w jadrach-niech chlopaki dojrzeja odpowiednio!! w momencie kiedy test jest pozytywny czyli dwie grube i tluste kreski to na nastepny dzien akcja,bo owu jest tak od 24-48h po pierwszym pozytywnym tescie!! poczytasz jeszcze co beda pisac na twoich testach..to jeszcze dopracujemy szczegoly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko przed ciaza wazylam 48kg i jez mam wiecej 3.5kg mam apetyt to raz ,ale ta poczatkowa waga tez byla niska wiec organizm musial cos nachomikowac sobie...hehe wszystkie moje spodnie juz sa za male i kupilam sobie dzinsy ciazowe i tez dostalam od kolezanki rybaczki spodnice i dlugie spodnie ciazowe!! takze brzuszek juz widac!!!! nie jest to tylko wzdecie bo od rana sterczy :-)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
dziekuje za wyczerpujaca wypowiedz:) wiesz ja chyba czuje owu. bo zawsze w te dni boli mnie brzuch i jajnik i tak ogolnie sie zle czuje , ale testy tez kupie , jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w byłam w ciąży z synkiem to dopiero od 5 mc było wogóle brzuch widać i też ważyłam 48 kg a przytyłam do 64, więc tak ok, po ciąży odrazy po tyg byłam jak przd ciąża, ale teraz minęlo już przawie 5 lat i jestem grupsza, waze 55kg, a brzuch to mam jak 4mc, więc myslę że jak bede teraz w ciąży to odrazu bedzie widać he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Cały czas wierze ze nam sie uda i ze naprawde mozna sobie pomoc spelnic marzenia - szczesciu trzeba sobie dopomoc. Czytam czasmi wypowiedzi typu "nie wierzcie w cale planowanie - to bzdury" a mimo to ja wiem ze sie uda!!! Pocieszajace sa tutaj na foeum wypowiedzi tych dziewczyn ktore maja ukochana ksiezniczke lub ksiecia i postepowaly zgodnie z zasadami planowania. Ewik jeszcze z 8 tyg i moze bedziemy juz wiedziec co nosisz pod serduszkiem:) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu nie ma za co !! jak masz bole to fajnie ,ale niestety te bole nie koniecznie swiadcza ze wlasnie teraz jak boli to jest owu moze tak bolec jak jajeczko dojrzewa intensywnie i zbiera sie do pwkniecia.... mozesz ten bol skorygowac z testami i zobaczymy czy boli cie przed owu czy w trakcie!!!! trzeba to doobserwowac kiedy boli!!! fajnie ze boli bo ten bol to bedzie duza wskazuwka jak dzialac!!! Asula no ja z synkami tez zaraz po ciazy wracalam do 48kg!! przed pierwsza ciaza bylam duzo grubsza a jak urodzilam to tak schudlam do 48kg i tak mi zostalo!! u mnie szybko widac brzuch bo szczupla jestem ...tak mysle...choc ty bylas tez taki szczypiorek a w 5mies dopiero widac bylo....kazda kobietka jest inna z pierwszym synem to tez nie tak szybko mnie wywalilo...ale slyszalam ze w kazdej nastepnej szybciej wywala!!! i szybciej ruchy sie czuje! ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Coś tu cichutko .. moja poranna temp. spadła na 36,8...jutro pewnie przyjdzie moja zmora @ :( ....gdyż strasznie bolą mnie krzyże .... i jeszcze bolała mnie dziś głowa, a ja już tak mam że ok 2 dni przed @ mnie dopada...mam tak już od wielu lat a tu jeszcze do tego śluzu prawie brak i odczuwam suchość.a moje samopoczucie okropne mam jakiegoś doła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka78 ja też tak mam z tym bulem głowy ale u mnie to jest dziwnie bo co miesiąc jest inaczej raz boli w 1 dzień @ a raz w ostatni dziwnie troche dziś juz ostatni dzien na szczęście @ ale z jednej strony tylko się ciesze że nie wypadła mi w sobotę bo ide na wesele, a wtedy co to za przyjemnośc jak łeb boli !!! pozdrawiam Was Moje Drogie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutko przykro mi bardzo...sciskam wirtualnie!!! cicho tu to prawda...zagladam pare razy ale nikt nic nie pisze!! ja z ta glowa mam to samo -nie boli mnie brzuch a glowa ze 2dni przed@.ale mowi sie ze poki nie ma@zawsze jest nadzieja,bo te same objawy sa na jedno i drugie i tempka tez moze spadac.....jeszcze trzymam kciuki!!! czemu nie moze sie udac jesli ktos chce....skomplikowane to i niesprawiedliwe!!! Jozka pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
Ewka a Ty masz dwoch chlopcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez zagldam codziennie ale nie zawsze pisze:)) Kibicuje tym które juz sa w ciazy oraz tym które sie staraja - ja jeszcze troche musze poczekac bo ciagle sie przygotowuje aby spelnic marzenia:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak goniu mam dwoch chlopakow prawie maja 11 i 6 lat!! jeden caly tata drugi mama....choc tyle ze sa rozni ... maz blandyn ja czarna wiec latwo o roznice!! fikusowo kochana...jasne przygotowanie to podstawa do spelnienia marzenia ...szczegolnie tego!!! bez wiedzy to nawet nie ma co podchodzic do tematu...porazka gwarantowana!!!! wiecie co tez wyczytalam wczesniej ,ze te pary co maja synow maja duzo wieksze szanse na corke niz te co maja same corki,bo meskie plemniki by byc zywotne i zdolne do zaplodnienia wymagaja dogodnych warunkow i w jadrach...jesli te wymagajace plemniki tam sa i maja sie swietnie to oznacza ze maja super warunki by przetrwac...wiec jesli sa tam meskie to tym bardziej i mniej wymagajace zenskie!!! ma to sens nawet na glupi rozum...hehe i pokrywa sie z teoriami naszymi!! chyba to gdzies u Wojcika na jakiejs stronie w internecie wyczytalam!!! najwazniejsze ze nam ta teoria bardzo sprzyja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
a to mnie pocieszylas:) ja mam dwie corki 17 i 11 lat i obie podobne do ojca , ja chce synka!!! moze bylby podobny do mamusi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
hej dziewczyny ja zrobilam dzisiaj test i sa dwie kreski, chyba moge sie pozegnac z marzeniami o coreczce:( Coz, tak widocznie musialo byc... do dzisiaj nie wiem dlaczego tak odpuscilam temat choc wiedzialam, ze zachodze od razu. No nic, musze umowic sie do gina, nie wiem do konca kiedy, chyba poki co za wczesnie, @ byla 18 sierpnia, co myslicie, kiedy najlepiej?? Ja wam powiem, ze wierze w planowanie plci, moze dlatego, ze kilku moim znajomym sie udalo, nie wiem czy to kwestia przypadku ale w zasadzie wszyscy ci, ktorzy celowali w okreslona plec taka uzyskiwali. Trudno, wiem, ze niby zawsze jest jakies prawdopodobienstwo ale tez wiem, ze sporo je zmniejszylam i mam ogromne przeczucie, ze nie bardzo mam sie co ludzic co do tego. Troche niestety odbiera mi to radosc i nic na to nie poraqdze, mam nadzieje, ze to minie bo to przeciez wyjatkowy czas dla kobiety. No i oczywiscie, ze wszystko bedzie dobrze z ciaza. Enkeli - gratuluje Ci zdrowego syneczka! Ewik - to Ty szczuplaczek jestes:) mamarazytrzy - trzymam kciuki, zeby to bylo to!:) minutka - trzymaj sie, nawet nie wiesz jak chcialabym byc w Tojej sytuacji i od nowego miesiaca corcie planowac, bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaddy - pierwsze co mi sie rzuciło w oczy przy Twoim poście to ta minka :( wiec pomyslalam ze napiszesz ze nie jestes w ciazy! A tu prosze - dwie kreseczki - kochana trzeba sie cieszyc!!!!!!!! Nic nie jest przesadzone i wszystko jest jeszcze mozliwe wiec nie trac nadziei. Jesli mozesz to napisz jak u Ciebie wygladalo przytulanie, jak dlugie masz cykle i czy wiesz kiedy dokladnie byla u Ciebie uwulacja? Pamietaj - nadzieja umiera ostatnia dlatego glowa do gory :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaddy gratuluje :) na pewno wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Pomyśl ile osób chciałoby być w twojej sytuacji... Ja juz nie mogę się doczekać abym znów mogła cieszyć się ciążą. Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kaddy dziewczyny maja racje...choc rozumiem ze sie smucisz....jak najbardziej!! tez pewnie bylabym lekko przygnabiona,bo co innego dobrze wycelowac i nici z planowanej plci a co innego odpuscic sobie. ja pomimo tego uwazam ze masz szanse na obie plci.... przypomnij te staranka ,czy bylo oslabianie do ostatniego stosunku zapladniajacego?? a do lekarza kochana to sie nie spiesz mysle ze najlepiej za dwa tyg bo bedzie juz wtedy malutki zarodek i serduszko....do tego czasu i tak niczego nie zlecaja wiec po co kase placic dwa razy....jedynie potwierdza to co ty juz sama wiesz. buziaki i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goniu nie chcialam ci odbierac nadziei kochana..... wlasnie ty synka chcesz....kurcze!!ale nie mowilas chyba ze masz corcie dwie,albo mi umknelo. nie mowie oczywiscie ze miec nie bedziesz syna....absolutnie. pamietasz jak bylo gdy plodzilas corcie?? w ktorych dniach cyklu?? czy to byly wpadki??bo wtedy raczej omija sie dni plodne i mialy szanse nie byc spolodzone w szczycie...rozumiesz po co pytam??? bo jesli raczej omijalas owulacje to teraz celujac w sama owulke masz wieksze szanse na synka. jak one byly ze szczytow to i tym razem tez moze tak sie powtorzyc...maz moze miec takie plemniczki silne i juz. bo jak corki probujemy splodzic to albo sie udaje daleko od owu albo nici z ciazy a u ciebie np i tak moze byc ciaza tylko ze z kolejna corcia.... jeszcze jaka diete prowadzilas?? wczesniej taka bardziej dziewczynkowa czy chlopcowa....bo moze na diecie bysmy sie tu musialy skupic jesli jadasz bardziej dziewczynkowo...pare stron wstecz wypisalam dozwolone produkty w diecie takiej i takiej.... sorki za podciecie skrzydel-nie chcialam,ale z drugiej strony lepiej przed wiedziec co nas czeka i jakie skutki moga byc!!! narazie to tylko dobrej mysli trzeba byc!!! i dobrze sie przygotowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Kaddy....ja pomimo wszystkiego wolałabym być w twojej sytuacji...i zobaczyć na teście 2 kreski.............nawet gdyby miał być to 3 syn..... jak na razie @ jeszcze nie ma ból głowy niestety pozostał, temperatura jak na razie 36,8....poczekamy zobaczymy....ale raczej w piątek przyjdzie @ pozdrawiam serdecznie Kaddy będzie dobrze jeszcze nic nie przesądzone...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Kaddy....ja pomimo wszystkiego wolałabym być w twojej sytuacji...i zobaczyć na teście 2 kreski.............nawet gdyby miał być to 3 syn..... jak na razie @ jeszcze nie ma ból głowy niestety pozostał, temperatura jak na razie 36,8....poczekamy zobaczymy....ale raczej w piątek przyjdzie @ pozdrawiam serdecznie Kaddy będzie dobrze jeszcze nic nie przesądzone...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaddy dziewczyno ciesz się ciążą wiesz ile kobietek chciało by zobaczyć te 2 upragnione kreseczki łącznie ze mną !!! też marze o córci ale z miesiąca na miesiąc coraz bardziej jest to mi obojętne ma być zdrowe i tyle !!! kobieto glowa do góry a nuż kurcze to dziewczynka !!! także nie zamartwiaj się na zapas tak nie można !!! trzymam kciuki za Ciebie i życzę Ci z całego serca małej Ksieżniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
Ewka plodzenie moich dziewczynek bylo tak dawno ze nie pamietam:)) poza tym nie mialam was wiec nie wiem jak celowalam , chcialam miec drugie dziecko i bylo zaraz kiedy zaplanowalam , ale chyba robilismy to czesciej niz w owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez gosiu pojecia kiedys nie mialam o planowaniu -chcialam dzidzie wiec atak i tyle...napewno robilam to przed owu w czasie i po!!! nie patrzylam na nic tyko dzialalam i potem na efekty czekalam!!!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
ewka- ty jestes teraz w ciazy z trzecim , prawda? jak przekonalas partnera do dziecka ? bo moj sie ociaga , a ja bym bardzo chciala, bo u ciebie tez spora roznica , nie boisz sie znowu wchodzic w pieluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gosiu ja juz jestem z trzecim.... ja zawsze bardzo chcialam miec corke!!!! nie musiala byc pierwsza ale moze nastepna?? jak bylam z drugim w ciazy to lekarz na paru usg nawet mowil ze bedzie corka-a na jednym to wargi stomowe mi pokazywal-chyba moje!!! a pod koniec ciazy tak 8mies mowi ze bedzie syn...matko to byl szok dla mnie,gdyby mnie nie nastawial to nie wariowalabym tak ,bo sobie myslalam ze moze kiedys trzecie bedzie....plakalam strasznie.coz oswoilam sie z mysla ze corki nie ma w brzuszku,a jak sie urodzil to bylam za nim bardzo,az dziwne bo dziewczynka wymarzona nie byl. moj maz tez nie chcial miec duzo dzieci ,jemu ta dwojka wystarczala. ja tez nawet juz pomyslalam ze swirowac jednak nie bede!!! ale zaczely sie pojawiac w naszej rodzinie corki-zazdroscilam im -tak pozytywnie! a moj maz ktoregos razu mowi do mnie tak....,,wiesz kochanie wiem jak ci zawsze zalezalo by miec corke moze poczytaj o wszystkim gdzies jak ,,ja,, skutecznie zaplanowac i sprobujemy ostatni raz...jak bedziesz gotowa powiedz to bedziemy dzialac wedlog wskazowek-zamorowalo mnie na maxa,ten co nie chcial dzieci to chce dac mi szanse....poplakalam sie strasznie i tyle.zapytal czy nie rozczaruje mnie jesli sie by nie powiodlo....!! nawet wtedy bylismy na kupnie fajnego auta,pokazywal jake mu sie marzy ale przez to ze mielismy plan z dzieckiem to mowi -nie kupujemy takiego auta bo malutka nam sie nie zmiesci-szok !! zamiast slicznego pasata czy audi kupilismy auto 7osobowe!!!!!!jednym slowem wesoly autobus!!!! twoj gosiu synka nie chce?? w sumie to faceci to tacy sa im tam wszystko jedna no i juz odchowane wiec po co wariowac!!! my inaczej do tego podchodzimy ...ja tez na twoim miejscu walczylabym o syna!!!!! a pieluch sie nie boje uwielbiam takie maluszki bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×