Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

kibicka :D dziekujemy, zobaczysz Marysia posiedzi jeszcze sporo, cos tak czuję . Wiesz za prywatnosc kocham NASZE forum i Was!!! Aganiok a wiesz gdyby nie beta i test to nawet nikt by nie był w stanie mi wmówić ze jestem w ciąży :D :D a to 6 tydzien ZERO objawów. A Ty taka drobniutka i brzuszek maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,a co tu sie dzieje????????? ZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA.... Agoniak,sliczny brzusio.Ja tez jestem drobnej budowy,ale przy blizniakach mialam taki wielki brzuch,myslalam,ze mi peknie. Monico jeszcze raz gratuluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarola238
dokladnie eweline trzeba pozostawic bez komentarza, zgadzam sie nunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicko...jej...35 tydzień,już niedługo utulisz swoją królewnę :) Oczywiście,przeważnie każdy ma skojarzenia danego imienia do jakiejś osoby,ja najchętnie dałabym córeczce na imię po mojej mamie ale mojemu mężowi nie podobają się staropolskie imiona :( no i obiecałam mu na samym początku ciąży że jak będzie to dziewczynka-pozwolę mu wybrać imię ;) no i ma :P Monico,to strasznie się cieszę-oby tak dalej!! Acha,dziękuję wszystkim za komplementy w sprawie brzusia :) Muszę nieskromnie przyznać,podoba się nawet mnie samej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd tu nagle tyle nowych mam?
mamo Oskara skąd tu nagle tyle nowych mam i osób wcześniej nie piszących???????? Nie dziwi Was to bo mnie tak. Pozostawię to bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok-a ja lubie staropolskie:)-choć jasne,ze nie wszystkie:D U nas też dla chłopców wybierałam ja...a mój mąż dla córki. Oczywiście-akceptacja musiała być i to teraz poczwórna:D U nas wszyscy mają nie tyle staropolskie...co tradycyjne:) I chyba zadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola lojalna kot
skąd tu nagle tyle nowych mam? hehe sama na pomaranczowo piszesz a oczy robisz ze tyle pomaranczy sie odezwalo. jaka hipokrytka. zal. Uważam ze te pomarancze to w wiekszosci niki piszace tu na czarno ale nie chcialy ujawniac naprawde tego co mysla na teat tej calej sytuacji dlatego na pomaranczowo łatwiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myśle (wynika to z doswiadczenia mojego niegdys kilkuletniego ) pisania na Kafe,ze pomarańczki to osoby czytajace po prostu temat:) Ujawniają sie w momencie jak coś sie dzieje... A,że niektóre lubią namieszać...to często tematy sie rozwalają. Nasz stary topik na szczęście sie nie rozwalił...ale przeszłyśmy w inne, spokojniejsze miejsce. Mozecie z ciekawości wrzucić np swoje zdjęcie i zobaczyć ile osób je obejrzało... Zapewniam,ze będziecie w szoku-bo duuuuuużo więcej niż osoby piszące na topiku;)ja kiedyś nie mogłam wyjść ze zdumienia ile osób podczytuje! No-ale mają do tego prawo. Ja tez tylko podczytuje np majówki-a nie piszę-bo zwyczajnie nie daję rady. Chyba nie ma co reagować...to sprawa wyłącznie Eweliny, jej mężą i byłej żony. Na pewno nie żadnej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysałam ze topik pomyliłam... wypowiem sie tak: nadal mi sie ne podoba kopiowanie czyis wypowiedzi na forum w celu ich uzycia aczkowliek poznawszy wypowiedz drugiej strony nie wiem co bym zrobiła. Na pewno matka walczy o dobro dziecka za wszelka cene. Jest konflikt na pewno, nie mnie go rozstrzygac. Uwazam ze dorosli ludzie powinni usciąść wspólnie i cos zaradzic, ale chciec muszą wszystkie strony. lay - zapraszam, pisz częściej. Rzadko tu tak aferzasto jest;) a dziewczyny bardzo sympatyczne i w naszym wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja piszac"zostawiam to bez komentarza"mialam na mysli,ze nie nam jest oceniac ta cala sytuacje. My tu jestesmy przeciez z innego powodu. Dziewczyny mi jeszcze zostal ok.tydzien i rozpoczynam staranka :-) I mam nadzieje,ze szybko bede mogla pochwalic sie dwoma II Pozdrawiam was i zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu się dzieje :/ To jest sprawa tych 3 osób i nie powinno tu się wklejac takich rozmów bo to topik o planowaniu płci a nie konfliktach z eks- małżonkami. Kibicko alez ten czas leci :) to już 35 tydzień ! Ale zleciało. Już niedługo utulisz malutką. Fajowo. Ewik pisz, pisz i melduj się co tam u ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu-Tobie też zleci...wspomnisz moje słowa! Tak to juz przy dzieciach jest. Jakoś nie ma czasu myślec o ciąży...chociaż ja ostatnio przez te skurcze MAM czas;)Zwąłszcza od rana jak chłopców nie ma... No-ale i tak bardzo szybko mi zleciało. Chciałabym urodzić w maju-żeby zdążyć ze wszystkim. Jeszcze jeden pokój nam został do odmalowania i zrobienie kacika dla M. No i robimy mebelki na zamówienie- 11 kwietnia będzie miał facet dopiero materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt,jest masa podczytujących nie zawsze życzliwych... Ja mam ogromny sentyment do tego topiku,poznałam tu pare naprawdę fajnych dziewczyn,z jedną z nich bardzo się zżyłam i zaprzyjaźniłam,utrzymujemy kontakt do dziś dnia a minęły już ponad trzy lata... Jak my pisałyśmy też jedna forumowiczka namieszała na tyle że dziewczyny przestały pisać,próbowałyśmy zgrać się na innym forum ale się nie udało i w zasadzie "rozeszło" się ,dobrze że w porę udało nam się powymieniać mailami.... Nie ulega wątpliwości że trzeba uważać co sie pisze bo nawet nie będziemy wiedzieć kiedy ktoś wykorzysta nasze,wydawałoby się z pozoru nic nie znaczące wypowiedzi żeby zabawić się naszym kosztem :( Myślę jednak że warto próbować utrzymać topik nadal,jest tu wiele bardzo wartościowych dziewczyn i szkoda byłoby to zaprzepaścić... No...to tyle w "temacie".... nunia,trzymam mocno kciuki za || :) Kibicko a mebelki dla malutkiej takie typowo "dziewczynkowe"?, ja jeszcze nie mam pomysłu na kącik dla dzidzi,teraz chłopcy mają swoje pokoje,na początku będzie ze mną ale potem będę musiała pomyśleć jak przeorganizować z korzyścią dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganioku powiedz
piszesz :wydawałoby się z pozoru nic nie znaczące wypowiedzi żeby zabawić się naszym kosztem czyli uwazasz ze matka tego chlopaka "zabawila" sie uzywajac wypowiedzi tych na forum jako dowód w sprawie? chyba nie wiesz co znaczy to slowo, napisalas jakby jakies zarciki czy psikusa jej zrobila a ona uzyla ich by udowodnic prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganioku powiedz
pozatym dziwne mamo oskara ze piszesz ze juz wygralas itd, bo przeciez dowody w sprawie musial otrzymac tez ojciec i wtedy ewelina szybciej by sie wycofala z tego forum.. hmm chyba ze ktos sie podszyl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "aganioku powiedz" Naucz się czytać ze zrozumieniem,nie odniosłam się akurat do zaistniałej tutaj sytuacji bo nic mi do tego co się rozgrywa między rodziną Eweliny a mamą Oskara!! Poza tym nie to jest tematem topiku więc może by tak już zakończyć wątek??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganioku powiedz
"Naucz się czytać ze zrozumieniem" nic madrego w główce nie ma to taki stary oklepany tekst kafeteri rzucilas? :D zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajmy juz spokój tej sprawie, my nie sąd żeby oceniać a tylko wystraszymy dziewczyny piszące na temat. Temat "planowanie płci " i na ten piszmy bo to nas interesuje. Swoją drogą zauważyłam że dziewczyny które trochę odpuściły starania maja mieć dziewczynki a te które naprawdę dużo wniosły w planowanie jednak będą miały chłopców. NIe wiem czy to przypadek czy coś pomyliłam, a może faktycznie co ma być to będzie.... U mnie w rodzinie bratowa siostry też się starała o dziewczynkę ma 2 letniego chłopca, i wczoraj dowaiedziała się że drugi siusiak, trochę jej żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym faktycznie jest Hanula,ja dopóki się usilnie starałam-nie udawało mi się zajść w ciążę mimo że nieraz okoliczności sprzyjały,a jak tylko wrzuciłam troszkę na luz-udało się :D Nie traktowałabym jednak tego jako reguły,są też dziewczynki które zrobiły wszystko jak najbardziej "dziewczynkowo" i mają bądź będą miały upragnione córcie :) Bardziej skłaniałabym się ku stwierdzeniu że tak a nie inaczej było nam pisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok- nie-mebelki na razie nie dziewczynkowe:)-bardziej takie żeby do naszego pokoju pasowały:)Będziemy mieli ściany caffe latte i ciemnobrązowe meble . Nad łóżeczkiem chcę zamówic taką naklejkę motyla-też chyba brązową.I tak będzie miała tyle kolorowych dodatków,ze wystarczy:) My też bedziemy z Małą teraz razem w największym pokoju:) Ale musielismy zaczac od ...zamówienia drzwi-bo kiedyś wybiliśmy wejscie-zeby była wieksza przestrzeń. No i teraz zrobimy takie przusuwne-żeby M. miała spokój podczas snu. U mnie najstarszy teraz jest sam (pokoik skończony) a średniacy razem. Zostaje nam jeszcze taki przejsciowy gościnny-na razie sie pomieścimy...a potem bedziemy myśleć nad czyms większym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,że sprawy mamy oskara i eweliny sa trudne i przykre ale ja uważam ,że żeby watek nie upadl to musimy ignorować posty , ktore sa nie w temacie.. ot co.. Wiecie ja nie mogę się doczekać tego starania.Obliczyłam ,że owu zwykle miewam w 14dc i zamierzam w kolejnym cyklu sprobowac przytulanek tylko do 10dc mam nadzieje ze jakos sie wpasujemy w odpowiedni czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! chyba komentowac tamtych postow nie bede. bo dla mnie to mama oskara z premedytacja podszyla sie pod fikcyjna osobe i wyciagala informacje od eweliny na temat benefitow i wszystkiego.... ona pisala jak jest i ile nawet daje jej maz a ile moze pobrac na dziecko ktore musi placic alimenty i ta roznica Bog wie jaka nie byla!! po co ta afera-to kwestia dogadania sie! w sadzie zalatwia sie takie sprawy!! tak to juz jest po rozwodach-nie milo! nie robmy afery! a oskar tez nie musi na 5obozow jezdzic!!! te fora z ogolnym dostepem sa fatalne za kazde slowo lapia albo jeszcze gorzej!!eh a tak bylo super nam w gronie bez falszywych podszywajacych sie ludzi -czychajacych na podkniecie drugiej! ------------------ ja nadal z brzucholkiem...hehe pobolewa dolem ale on tak i ze dwa dni moze bolec zanim konkretnie cos zacznie sie dziac. buziaczki dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia koniecznie daj znac jak cos sie zacznie, juz nie mogę sie doczekac kiedy powiadomisz nas o powitaniu swojego syncia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Wczoraj sobie odpuściłam czytanie tego forum, bo mnie wkurza pranie brudnych spraw na takich forach publicznych i ogólnodostępnych - szkoda!! Jednak myślę że gdyby nawet matka Oskara dostawała 1ooo zł to dalej miałaby pretensje do ex męża,bo widać to taka baba że jej non stop mało i za kasę by dużo zrobiła...Z drugiej strony nie powinna się tak narzucać z koloniami x5 (żenada!!!)...i namawiać i żle nastawiać do ojca. Myślę,że i Matka Os.chciałaby coś uszczypnąć z tej kasy,a to że Ewelinie się układa w życiu,jeżdżą na wycieczki zagraniczne to jej żal d..ę ściska i tyle !!!!!!!!!!!!!!!! Powinna dać sobie siana jak już nie są razem! Ewelino28 dobra rada: olej tę żonę ex,a jak ze sądu dostała alimenty w wysokości 300zł to musi się tym zadowolić,bo on ma jeszcze inne dzieci (które przez ślub zaadoptował) i swoje w drodze! A teraz już się nie wypowiadam na ten temat,bo to nie nasz problem.To Wasze sprawy tz,mamy Osk. i ex męża....czyt.NIE EWELINY28 !!!!! U mnie jakoś leci,połowa ciąży już za mną,bóle kości są ale nie tak intensywne...może przez tabl.które systematycznie biorę... Ewik cieszę się że nadal się kulasz...;-) Aganiok wiem co to znaczy latać przy gościach,a jeszcze pracy przed przyjazdem bo trzeba posprzątać w całym domu i przygotować menu :-P Kibicka jutro 35tc...boshe kiedy to zleciało?uff ;-) Co do imienia to nie wiem co ono oznacza?????...ale Amelia jak już pisaalm wcześniej brzmi delikatnie... Niunia,czekamy na dobre wiadomości ;-) Dziewczyny które meblują już pokoiki...ale Wam fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Goście pojechali zmoim mężem na zakupy,to nie dla mnie teraz chodzenie po galeriach dlatego odpuściłam sobie :) Jakoś dajemy radę,wyglądają na zadowolonych,jedzenie bardzo im smakuje :) Najgorsza jest ta bariera językowa,ja powiedzieć umiem dużo tyle że chwilami nie rozumiem co do mnie mówią,nie jestem "osłuchana",więc wspomagamy się troszkę angielskim ;) I tak dopóki mój mąż jest obecny i tłumaczy trudniejsze dla mnie kawałki to jest ok,gorzej jak musi wyjść (nawet do toalety) nastaje wtedy niezręczna cisza,hehe,ale będzie lepiej,już jest,jedno co mnie cieszy to fakt że są bardzo wyrozumiali :) Gorzej z ich synkiem,moi chłopcy tylko po Polsku i ani oni jego ani on ich nie rozumie...i w ten sposób moje dzieci sobie a on biedny sobie, trzeba pokombinować im jakieś zajęcie które nie będzie angażowało za bardzo konwersacji ;) Na szczęście to tylko niecałe trzy dni,we wtorek wieczorem mają powrotny samolot a ja z kolei wizytę u gina o 14.45, jutro po śniadaniu znowu wypad na galerie wszelkiego rodzaju (mówią że u nas jest nieprzyzwoicie tanio :P chociaż wiedzą że nie dla nas bo zarobki śmieszne) a potem chcemy pojechać nad jeziorko na grilla i ognisko,jednak co z tych planów wyniknie-zobaczymy :) Ja czuję się super,wreszcie mam mężusia :D I tak byłam mega wyposzczona,przez zagrożoną ciążę :P Miłego weekendu kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też odpuściłam wczorajsze posty nie czytając tych bredni :( Po prostu niektórym się nudzi :P Ni_ka dostałaś okres ? I ktoś jeszcze miał plamienia kurcze z tego wszystkiego zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamella
Ninko!!!!!!!!!!!!! Co do imienia to nie wiem co ono oznacza?????...ale Amelia jak już pisaalm wcześniej brzmi delikatnie... tu masz odpowiedz co to znaczy.. Amelia-wada wrodzona polegająca na całkowitym braku kończyny lub kończyn...nazwa z greckiego w dosłownym tłumaczeniu brzmi "bez kończyny". Nie moge przejsc obojetnie kolo tak plytkiej osoby jaka jestes. Skonczylas 8 klas szkoly podstawowej chociaz? bo teksty rodem z 5 klasy podstawówki. "bo on ma jeszcze inne dzieci (które przez ślub zaadoptował) i swoje w drodze!" Chryste panie :O mam cytowac dalej.. poprostu jestes plytka i glopiutka osóbką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOooooo odezwał się znowu ten babsztyl... Przeczytała i skopiowała z netu i rżnie panią. Weż ty się w końcu za robotę kobieto i nie nudz!!!! Zatkało kakao??? Jak ktos ci (piszę z małej litery,bo dla mnie też jesteś nikim) w pysk prawdę powie? Powinni ci nawet te 300zł zabrać,bo nie jesteś ni grosza wart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bez odbioru!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki nie zwracajmy na te bzdety uwagi najlepiej to olewać... U mnie w końcu godzinkę temu test owu pozytywny staranka wczoraj wieczorem nie wiem czy jeszcze dzisiaj się starac czy nie ? Chyba dam już spokój teraz czekam na skok powinien być we wtorek -środę no i znowu zacznie sie to oczekiwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×