Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość nowaa26
no własnie nie wiem czy tak nie zrobie tylko na tym wyjeździe nie wiem czy dam rade z tymi testami by je robic;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
12dc mam mieć w niedziele wtedy wracamy to może wtedy zaczne z testami hmm?czy to już za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Wlasnie patrze, na wczesniejsz posty, na twoje temp, i wychodzi Tobie owulka 12-13d.c., To moglabys wlaściwie od jutra zaczac z testami na moje oko ;) Tylko nie pij duzo przed ich testowaniem. BO ja sie zapomnialam ostatnio i dziwny wyszedl ten moj test, nieklarowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
W niedziele za pozno, ja przy moich cyklach 28 dniowych, i miedzy 13-14dniem owulka, zaczelam z testami 10.d.c I mi akurat poztywny wyszedl 13d.c a 14 d,c juz negatyw, czyli z 13-14dnia wychodzilo, ze mialam owulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Witam dziewczynki ))) U mnie dzisiaj 5dc a miesiączka skończyła mi się już wczoraj, aż dziw bierze że tak szybko, bo zawsze 5-6 dni, a przy spiralce to nawet 7... Owulację mam ok 15-16dc, więc jeszcze na luzie mogę się z moim meżem poprzytulać ale myślę że skończymy w ten weekend i zrobimy z tydzień przerwy żeby się faceciki zregenerowały... Ciekawe co tam u Bajaderki? Jak tam rośnie mała Fasoleczka? Mnie się dzisiaj śniło że byłam w ciaży z bliźniętami i widziałam je na USG... Były takie przytulone do siebie i obejmowały się małymi rączkami... Cudnie ))) Heh, dziewczyny, normalnie nie mogę się doczekać... Pozdrawiam serdecznie )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
clarissa niemożliwe żeby nowa miał owulkę 12-13 dc przy cyklach 32-35 dni, to będzie na moje oko 15-16 dc, tak jak u mnie, ja mam cykle 30-33dni. U Ciebie to jest możliwe, jak masz cykle 28 dni, ale przy dłuższych cyklach to za mała różnica )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Na moje oko 12 dc na rozpoczęcie testów przy takich cyklach śmiało wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
ja głupieję już...kiedy ta owulka...wiem ze popieprzone mam te cykle ale np w styczniu spoko wiedziałam mniej więcej kiedy bo z obserwacji śluzu , w lutym tem zaczęłam mierzyć i niej więcej skok się wyczuło ale apraktycznie śluzu brak..a teraz?hmm i czekam na tem i śluz i zobaczymy..choć podobno są i cykle bezowulactyjne .... a teraz pytanie za 100pktów kobitki ile testów wykupić?znalazam na allegro na sztuki już za 1,50 i zaastanawiam się czy 10 mi wystarczy?czy za dużo?? helpp i dzięki i tak wam za zaangażowanie kooooochane jesteście ż eczłowiek nie jest w tym sam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Patrzylam na te temp co pisala wczesniej, i tam byl skok 0,4 C, i ,,passiflora'' tez napisala ze to moglo miec miejsce 12-13.d.c. A tez nie przyuwazylam, ze ma takie dlugie cykle :s hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
no i kasetkowe czy paskowe sa lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Ja uzywalam testow Hydrex paskowe, 5szt, i mi wystarczyly, ale przy twoich dlugich cyklach.... to moze faktycznie warto zakupic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
hmmm mi chodzi o to że jakbym w tym miesiącu zaczęła mierzyć...w kwietniu i maju ...by na czeriwec już gola strzelić...tylko nie wiem ile kupić i czy plastikowe czy takie paskowe są lepsze;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
dzięki dziewczynki za odpowiedż na moje pytanie nowaa26 spróbuj testów i temp mierz zawsze będziesz mogła je porównac i stwierdzic czy działają :) ja kupiłam testy przez allegro i wyszło dużo taniej niżw aptece. mi tak średnio wskazywały te wyniki, ale teraz stwierdzam ,że może lepiej jest jak robi się te testy wieczorem lub popołudniu bo jak robiłam przed południemkoło 11 to straszne głupoty mi wychodziły jakbym cały czas miała miec owulacje, a te wieczorne wyniki koło 17 raczej sprawdzały mi się :) wiec może warto spróbowac :) clarissa gratulacje z okazji ślubu - fajnie Ci ,przygotowaniado ślubu też są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam krótkie cykle więc 5 mi spokojnie starczało czasem nawet ze dwa zostawały na następny cykl tylko ja zaczynałam testowanie wcześniej bo się bałam przytulanek jak nie zrobiłam wczesniej testu tzn czy mi sie czasem owulka nie przesunęła. Narazie kup około 5 sprawdzisz czy wogóle ci sie przydadzą. Przecież zawsze mozna dokupić> Ja miałam plastikowe tzn nie strumieniowe tylko płytkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
no własnie przez allegro chce kupić tylko nie wiem czy te płytkowe (kropelkowe) czy paskowe tak z 10szt myśle starczy;-) po 1,5-2,5 wiec cena nieduża mierzyć to raczej będe po południami lub wieczorem (po pracy)na spokojnie bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
mamusia dzinks może faktycznie 10 to za dużo;-) łooki wię ckażę sobie zrobić taki prezent na dzień kobiet:):)hehehhe testy owulacyjne:):):):)po 2,5 te płytkowe chodzą:) buuuuuuuziaki dla was dziewuchy złote jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Dziekuje za gratulacje, mam nadzieje, ze wszystko wyjdzie tak jak planuje :)) ,,Nowa'' widzisz wspolnymi silami, kazda cos dopisze, dopowie to juz bedziesz mogla wybrac i probowac :) Pozdrowienia, ide obiadek robic, milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
uups coś mi sie komp wieszzaa i róznie wystakuje oki już milcze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki! Tami, jak miło że się odezwałaś :), dziękuję serdecznie za gratulację :) Trzymam mocno kciuki za Twoją wizytę 30 marca i zyczę samych dobrych wieści !!! :) Mój termin porodu to 1 październik czyli pewnie we wrześniu urodzę. Obecnie jestem w środku 3 m-ca, domyślam się że Ty będziesz rodzić w listopadzie. Mój synuś jest z listopada. :) Z tego co wiem nasza forumowiczka Agnieszka zafasolkowała i też mocno trzymam za nią kciuki. Byłoby fajnie gdyby do nas zechciała odezwać się i coś powiedzieć o tym jak się czuje itp. Może nas czyta więc składam serdeczne gratulacje!!!!!!!!!! i życzę tej upragnionej córeczki a najbardziej tego żeby dzieciątko było zdrowe!!!!!!!!! :) Ogóreczek, miło że o mnie pytasz otóż fasolka chyba ma się dobrze zresztą za tydzień napiszę co u niej bo idę na usg :) Nowa, dla mnie najwygodniejsze były testy paskowe bo miałam takie i takie ale jednak wolałam jakoś te paskowe. W kasetkowych odbywało się to tak że musiałam nasiusiać do pojemniczka i specjalną pipetką nabrać mocz i zakroplić trzy kropelki moczu w okienku testowym na teście a testy paskowe zanurzało się do pojemniczka z moczem przez 8 sekund. Ja zakupiłam sobie też tak jak dziewczyny przez allegro, byłam bardzo zadowolona bo cena była powalająca w stosunku do ceny w aptece i było ich dużo bodajże 25 sztuk ale miałam już na zaś. :) Clarissa cieszę się że w tak pięknym m-cu będziesz miała najszczęśliwszy dzień w swoim życiu :) i rozumiem że najpierw ślub a potem dzieci, nie ma jak poukaładane życie :) gratuluję:) Jak zawsze trzymam za Was wszystkie starające kciuki i czekam na miłe wieści :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
hej ogóreczek a mi dziś się śniło że wyszły mi dwie kreski na teście ciążowym :). zrobiłam więc sobie od razu porzebudzeniu żeby sprawdzic - bo sobie kupiłam razem ztymi owulacyjnymi - i niestety jedna kreska :( ale sen był super :) pozdrowionka dlaWas dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdgjd
bajaderka elouu!fajnie ze już tak masz kogoś w swoim brzuszku:)teeż bym tak chciała:):) passi.. jestem pewna że niedługo sen się spełni...ja tak sobie nawet ostatni myślałam ze fajnie by było bliźniaki ustrzelić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
to ja pisałam:):)jakby co:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
nowaa26 :) no właśnie nie wiedziałam kto to taki :) myślałam że ktoś nowy :) mam nadzieję że się spełni :) ja jednak wolałabym JEDNO DZIECKO, z bliźniakami to chyba musi byc ciężko przynajmniej przez pierwsze lata. ja przy swoim Synku czasami jestem taka zmęczona a co dopiero jakby było takich dwoje :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
dzień dobry kobitki:) eehhhh jeszcze tylko 7godzin i 43 minuty do weekendu:):) haaaalo meldowac się w dyskusji szybciej czas mija:):) a co do bliźniaków to ofajnie i nie fajnie bo z jednej strony fanie a z drugiej..obowiązki itd no i przy jednym to masakra a przy dwójce maluchów t o już wogóle.... dziewuchy meldowacx się ino już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
hej hej z bliźniakami to fajnie jak jużsą odchowane , nie trzeba wracac do pieluch żeby mie dziecko drugie:) ale ciężko mi sobie wyobrazic początek , zaraz poporodzie - kapanie przewijanie karmienie wszystko razy dwa :) potem jednak musi by fajnie jak się razem bawią i są zżyte ze sobą :)teraz już widzęże mojemu Synkowi brakuje towarzystwa, jak go ciągnie do dzieci i dlatego też myślę o drugim dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Nie, no bliźnięta fajna sprawa pod warunkiem że się nie ma innych dzieci, to wtedy wszystko za jednym zamachem, a jak już są dzieci w domu, to faktycznie ciężko ze wszystkim, zważywszy na fakt że mamy jeszcze pociechę którą się rzeba zająć... Moja córka ma 11 lat i wiem że to dla niej wielka krzywda że do tej pory nie miała rodzeństwa, że zawsze sama, że dookoła tylko dorośli, jej największym marzeniem jest mieć braciszka. No ale cóż... tak się moje życie potoczyło jak się potoczyło i nic na to nie poradzę. A teraz nadszedł czas żeby to naprawić i spełnić marzenie mojego dziecka. Żeby kiedyś, kiedy mnie zabraknie nie była sama na tym świecie, żeby zawsze miała kogoś z kim usiądzie do wigilijnego stołu i na kogo będzie mogła liczyć. pozdrawiam dziewczynki )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami72
bajaderko ja mam termin na 11 sierpnia wiec mysle ze urodze pod koniec lipca u mnie juz 5 miesiac trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Witajcie, Widze, ze debata o blizniakach :) fajnie z jednej strony miec takie blizniaki, a z drugiej, jak sie ma dwoje, czy troje dzieci w różnym wieku, to pomogą, no i co pare lat przezywa sie to jak dziecko, zaczyna chodzi, mowic... tez mile uczucie :) oprocz pieluch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×