Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Cześć dziewczyny...mój synek w maju skończy 2 latka...i ja juz mysle o kolejnej dzidzi, chciałabym do lata bardziej zadbac o siebie, wiecej witaminek, kwasik foliowy, bardziej zadbac o ciało, bo po 20 m-cach karmienia są jednak oznaki...ale nie żałuje i jeżeli uda mi sie latem zajść w ciążęto bede baaaardzo szczęśliwa, wiadomo przy 1 dziecku sa wątpliwości czy to juz odpowiedni moment, a przy kolejnym jeszcze większe, tym bardziej w tych niepewnych czasach, ale zawsze tak bedzie, to sie nie zmieni, zawsze bedziemy zadawać sobie pytanie czy to odpowiedni moment....dlatego myślę ze nie ma co zwlekac, planować można ale tez nie ma pewności czy cos z tych planów wyjdzie, natura może nas zaskoczyć wiec dziewczyny wiecej wiary i do roboty....pozdrawiam Was i bede śledzic wasze starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! U nas kolejny piekny dzień... o widze ze kilka fasolinek sie szykuje!!! trzymam za was kciuki!!! I ja czytałam o tych dietach.. ze na dziewczynkę Wapń i Magnez:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
kasialak miło przywitać kolejna osóbke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
Cześć dziewczyny ,widze że dużo się dzieje ja rzadko zaglądam bo nie mam czasu ,wieczorami jestem zmęczona śpię , śpię.Ogólnie lepiej się czuję brzuszek coraz większy kończy się 15 tydzień wiec jestem coraz większa ,co do plci jeszcze nie wiadomo ,mój synek 2,5 letni mówi że ,będzie braciszek a mój mąż że córa,dowiemy się niedlugo .Fajnie że,się wymieniacie doświadczeniami ,pomagacie sobie podtrzymujecie się na duchu,życzę wszystkim starajacym się fasolek to coś wspanialego nosić wbrzuszku dzidzie ,pozdrawiam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Czesc kobietki, Kokurka, super ze sie juz dobrze czujesz. Daj znac jak juz bedzie cos wiadomo z USG, jak tam mala istotka sie miewa i kto tam u Ciebie sobie mieszka :) U mnie pomiar temp od 3 dni, ale dziwnie, ogolnie z dnia na dzien idzie do gory,moze dlatego, ze 2 dni temu mierzylam o 6stej rano,dzis juz o 7mej... Od jutra dokladam testy. Dzis slonko do okna zawitala u mnie, az sie chce zyc :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Ojej, a gdzie to takie słoneczko dzisiaj? U mnie śnieg sypał całą noc i rano a teraz już nie sypie, ale ciągle jest biało... Rano miałam depresję jak popatrzyłam za okno. Masakra U mnie dzisiaj 22dc, czwarty dzień po owulacji. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, to w weekend powinno się jajeczko zagnieżdżać ))) Brzuch mnie ciągle pobolewa, nic nowego. Już się nie mogę doczekać przyszłego tygodnia kiedy zrobię już test :D Meldować się dziewczyny!!! PS - witam serdecznie Kasiulaka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
kokurka elouuu dawaj znać koniecznie co tam u ciebie słychać:) clarissa coś żadko nas tu odwiedzasz;-) ogóreczek 3mam kciuki by było ookii i by tydzień ci szybko zleciał:)jestem pewna ze nim się obejrzysz zrobisz test i zakomunikujesz nam radosną nowinę:):) buuuziaki dla reszty dzis piątek!weekendu początek!!!:):)a u nie pada śnieg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za miłe powitanie.... kokurka-gratuluję....fajnie mieć znów taki brzusio....mnie sie tez taki marzy, zwłaszcza jak widzę inne mamuśki....mialaś duże wątpliwości kiedy znów zajść w ciążę? Clarissa-trzymam kciuki....jak sie uda to prezent pod choinkę jak znalazł ;-) Ogóreczek-mam rozumiec, że chcecie ustrzelić dziewczynkę;-) mnie sie tez tak marzy...trzymam kciuki Nowaa-dziękuje za powitanie a jakie ty masz plany? Pozdrawiam i życzę udanego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Nie, my właśnie chłopczyka strzelamy )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
ogoreczek facecik jak nic)i mam nadzieje ze i u mnie będzie:)bo tez baaaaardzochcę ...tylko najpierw się musze zdecydowac ostatecznie bo z myslenia to dzieci się nie biorą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
No to do dzieła kochana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Hej dziewczyny, Nie wiem jak u WAs ,ale u mnie normlanie wiosna!! Slonko, ptaszki spiewaja, tyle ze jest duży wiatr, jak to nad morzem bywa. Czlowiek odrazu pozytywnie nastawiony do wszystkiego. Zebym juz miala dzidzie to bym juz z wozkiem sobie pospcerowala ;) ale jeszcze troche, choc coraz bardziej bym chciala, i to juz teraz :) emocje ,emocjami, ale trzeba patrzec racjonalnie, i poczekac te pare miesiecy z zafasolkowaniem :) Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki gdzie wy się podziewacie???? co tu taka pustka!!! My dziś po nieciekawej nocce. Mąły miał straszną gorączkę... w sumie już od kilku dni czsami go bierze... dziąsła popuchnięte..wiec pewno zebole chcą się wydostac...:( Biedaczek tak mi go szkada ze się tak musi męczyć!!!! dziś ponownie prosimy o głosik!!! http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=4212&cat=ap pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
elouu dziewuchy:) ogóreczek ja zcema na czerwiec:)tzn chyba poczekam...albo chyba się zdecyduję jeszcze nie wiem;-) u mniie dziś trochę śniegu i deszczu a teraz słońce i tak w kółko ale kolejny tydzień się zaczął także meldować się dziewuchy co i jak ogóreczek dawaj znać co tam u ciebie:):)3mam kciuki i byle do piątku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Hej dziewczyny!! Kurcze, chyba jednak nc nie będzie z tego mojego zaciążenia... Już taką miałam nadzieję... W sobotę temp. 37,0 w niedzielę 37,1 i już się cieszyłam!!! A tu dzisiaj rano 36,8... czyli temp. spada... czyli lipa... buuuuu... :( Dziewczyny które zaciążyły jak u Was było z temperaturą? U mnie jeszcze za wcześnie na test, owulacja była tydzień temu w poniedziałek... Co myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie forumowiczki! Widzę że forum nadal istnieje i dobrze :) Ogóreczku, mnie tak jak u \"Nowej\" dwa dni przed @ spadała tempka. Skoro piszesz że tydzień temu miałaś owulację to moim zdaniem to jest nie możliwe żeby już temperatura Ci spadała a to dlatego bo faza wyższej temperatury utrzymuje się od około 12 do 16 dni. To jeszcze jest zbyt wcześnie żebyś już stwierdziła że nic z tego, po 18 dniach wyższej temperatury można podejrzewać ciąże. :) Głowa do góry ogóreczku, trzymam mocno kciuki :) i za wszystkie które pragną tego samego:) A tak do wiadomości, nasza kochana Baba Piaskowa 5 marca urodziła śliczną zdrową córeczkę i życzy aby i Wam udało się zaplanować wymarzoną płeć:) Pozdrawiam buziaki dla Was wszystkich :) Starająca gdzie się podziewasz? Marl a co u Ciebie, chyba się nie poddałaś CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Bajaderko )))) Normalnie mnie podtrzymałaś na duchu !!!! Od razu mi lepiej ))) Bo się już podłamałam normalnie... No i wkręciłam już sobie że znowu zonk... DZIĘKUJĘ :) Na test jeszcze za wcześnie a ja już normalnie jajko znoszę... Kurcze dziewczyny, tak sobie już myślę, że właściwie wszystko mi jedno czy chłopak czy dziewczynka, bo już tak bardzo tego pragnę, że będę się cieszyła ze wszystkiego co będzie... Gratulacje wielkie dla Baby Piaskowej )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Niby juz wiosna a wcale jej nie widać, nie czuć...u mie pada śnieg, deszcz, grad....zimno....brrr Ogóreczku-wiem jak bardzo chcesz mieć dziecko, co m-c masz nadzieję, ze to juz...moze lepiej nie nastawiaj sie, że tym razem musi sie udać...wiem co czujesz, bo to samo przechodziłam, ale jak w koncu podeszłam do tego spokojniej, z większym dystansem to w koncu sie udało i zobaczyłam swoje upragnione 2 kreski na teście...mówię o pierwszej ciąży...teraz zaplanowałam ciąże na lato ale jak z tym wyjdzie, też nie mam pewności, moze będzie wcześniej może później, może zamiast mojej upragnionej córci bedzie kolejny chłopak, albo bliźniaki ;-) ważne by ciaża przebiegała prawidłowo a dzidzia rosła zdrowa i silna...wszystko bedzie dobrze, zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
elouu bajaderka daaawno cie tu nioe było-zgladaj częściej:) ogoreczek 3mam kciuki by było wszytsko po twojej mysli kasiula-świete słowa-byle by zdrowe aa reszta później u mnie chyba niedługo okres przyjdzie ale to nie żadna niespodzianka bo zabezpieczaliśmy się cały czas, tylko pytanie kiedy przyjdzie bo raz mam 32 dni a czasem 40....poza tym nic więcej ciekawego buziaki dla was i meldowac sie dziewuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Dzięki dziewczyny!!! Fajnie że jesteście, że można się wygadać. Zawsze to trochę raźniej... Kasiulak, jest tak jak mówisz, czekam na to i czekam i za każdym razem myślę że to już, ale ciągle nic z tego... Zaczynam się martwić, bo to nie pierwsza ciąża a z moją córcią, to wogóle była wpadka i to za jednym jedynym podejściem bez zabezpieczenia... Heh, nie ma regół, cóż zrobić... Wyluzować się, pewnie, masz rację, tylko jak to zrobić?? A nawet jak człowiek o tym nie myśli to wszędzie niestety widzi kobitki z brzuchami, albo z wózkami i jak tu o tym nie myśleć? Tymczasem dziewczynki, zmykam do domku ))) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
witajcie ile nowych wpisow super ja sie nie odzywam poniewaz nie mam czasu zupełnie i staram sie odsunac mysli od planowania i poczecia ale zagladam do was i podczytuje ogoreczek no to trzymam kciuki bajaderko co u ciebie jak sie czujesz w tym cyklu nie zabezpieczalismy sie ale tez nie staralismy mocno pracowałam na nocki wiec to utrudnienie bo po poludniu jak maz w domu to i corcia tez:-) ale przyzwyczaiłam sie juz do @ i porazek wiec czego sie spodziewac teraz mam zamiar teraz jak bede w polsce pojsc na monitoring bo owulka mi własnie w polsce wypadnie zrobie sobie estadriol i prolaktyne i sie zobaczy a jak do wakacji nic to zrobie jeszcze wiecej badan u mnie jest juz po owulce takze jeszcze z tydzien i sie wyjasni:-) staraczkom zycze powodzenia zaciazonym spokojnych kopniaczkow pozdrawiam niebawem sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Kurcze bajaderko dziekujemy za informacje odnośnie Baby piskowej. dziewczyny normalnie coraz większa nadzieje we mnie rośnie!!!! Ale macie też rację z tym ze zdrowie najważniejsze!!! Ja na pierwszą dzidzie zekałam prawie rok... bez zabezpieczenia.. wiec az sie boję pomyśleć c bedzie jak już pzystąpimy do dziłania... pozdrawiam i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA bajaderko napisz prosze jak wygladsała sytuacja baby pisakowej miła już dzieci \"synków\" ???? jej posty sa usuniete z tego forum wiec daj znac. jestem bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Passiflora faktycznie masz rację z tym usg czasami po prostu trzeba robić często. Jak to mówi mój lekarz to nie ma szkodliwego wpływu na dzieciątko a \"lepiej zrobić o jedno za dużo niż za mało\". Także jestem już spokojna tym bardziej że jestem właśnie świeżo po wizycie u Gina. U mnie kończy się 18 tc także okruszynka już duża na szczęście rozwija się prawidłowo lekarz mówi ze nie ma się do czego doczepić. Jeżeli chodzi o płeć to wyszłam od niego przeszczęśliwa bo moja okruszynka potwierdzona na 95% dziewczynka!!! Wiem że zostaje te 5% i niepewność będzie nawet do porodu ale .................ja też czuję że to jest dziewczynka i mam nadzieję że się sprawdzi. Na następne usg lekarz zaprosił moich chłopaków żeby mogli obejrzeć okruszynkę już sobie wyobrażam szczęście na twarzy mojego synka. Jestem zła na siebie że się tak stresuje i przezywam wszystko dużo bardziej niż z pierwszą ciążą zamiast dać na luz. Ale pracuje nad tym i jest coraz lepiej. Ogóreczek najlepiej kupić taki test wykrywający wczesną ciążę czyli taki 7 dni po zapłodnieniu tylko rzadko kiedy wychodzi wiarygodny po tych 7 dniach -u kobiet które maja duże stężenie hormonu.Więc najlepiej zrobić w dniu miesiączki wtedy już na pewno wyjdzie wiarygodny. ja robiłam cztery dni przed terminem okresu i wyszła słaba kreska, powtórzyłam dwa ni przed i już nie było wątpliwości. TRZYMAM KCIUKI!!!!!! Bebolek przykro mi że mały choruje mam nadzieję ze nie rozwinie się jakieś nic poważnego. Życzę dużo zdrówka. Starająca RÓWNIEŻ TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla WAS Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Passiflora faktycznie masz rację z tym usg czasami po prostu trzeba robić często. Jak to mówi mój lekarz to nie ma szkodliwego wpływu na dzieciątko a "lepiej zrobić o jedno za dużo niż za mało". Także jestem już spokojna tym bardziej że jestem właśnie świeżo po wizycie u Gina. U mnie kończy się 18 tc także okruszynka już duża na szczęście rozwija się prawidłowo lekarz mówi ze nie ma się do czego doczepić. Jeżeli chodzi o płeć to wyszłam od niego przeszczęśliwa bo moja okruszynka potwierdzona na 95% dziewczynka!!! Wiem że zostaje te 5% i niepewność będzie nawet do porodu ale .................ja też czuję że to jest dziewczynka i mam nadzieję że się sprawdzi. Na następne usg lekarz zaprosił moich chłopaków żeby mogli obejrzeć okruszynkę już sobie wyobrażam szczęście na twarzy mojego synka. Jestem zła na siebie że się tak stresuje i przezywam wszystko dużo bardziej niż z pierwszą ciążą zamiast dać na luz. Ale pracuje nad tym i jest coraz lepiej. Ogóreczek najlepiej kupić taki test wykrywający wczesną ciążę czyli taki 7 dni po zapłodnieniu tylko rzadko kiedy wychodzi wiarygodny po tych 7 dniach -u kobiet które maja duże stężenie hormonu.Więc najlepiej zrobić w dniu miesiączki wtedy już na pewno wyjdzie wiarygodny. ja robiłam cztery dni przed terminem okresu i wyszła słaba kreska, powtórzyłam dwa ni przed i już nie było wątpliwości. TRZYMAM KCIUKI!!!!!! Bebolek przykro mi że mały choruje mam nadzieję ze nie rozwinie się jakieś nic poważnego. Życzę dużo zdrówka. Starająca RÓWNIEŻ TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla WAS Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
mamusia:)heheh wiedziałam że dziewuszke będziesz ieć;)ciesze sie że sie upewniłaś:) pozdówi dla reszty haalo clarissa ja tam tesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wyżalic przyszłam... Wczoraj się strasznie z mężem pokłuciliśmy normalnie szok chyba z 2 lata sie tak niepoprztykaliśmy jak wczoraj w nocy. A poszlo o to ze niechciał iść do lóżka oglądac ze mna filmu... I to on wszczoł taka awanture ze szok... na koniec trzasnoł drzwiami miedzy salonem z kuchnią a resztą domu... on utkwił w jedenj połowie a ja w drugiej.. Mały dostał gorączki a leki wszytkie w kuchni a drzwi nieda sie otworzyć bo się zatrzasneły:( w końcu rozdłubał drzwi ( drewiane) i cudemm po godzinie uało mi sie dostac do kuchni...na konciec mąż powiedziła ze mam sie rano wyprowadzic!!! zamknełam sie w sypialni i do 4 niespałam i klnełam pod nosem na niego!!!! on spał w salonie na kanapie. Ale od rana siedziłą pod drzwiami sypialni i pzepraszał... bylam nieugięta i zaczełam się pakowac i małego.. Wtedy mój mąż naprawde spanikował!!!! pierwszy raz widziłam ze naprawde załuje za to co powiedził.. Mały zasnoł wiec szczerze z nim porozmawiałam i wszytko soebie wyjaśniliśmy... Ale sama niewiem czy dobrze zrobiłam ze zostałam.... Dałam mu szanse... kocham go najmocniej na swiecie.. ale bol po tym co mówił na mój temat predko nieminie... wybaczcie ale musiałm sie komuś wygadac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka101
Czytam Was dziewczyny bo temat mnie interesuje. Nie wiem czy mam jeszcze szansę na dziecko, bo mam prawie 39 lat !!! Mam 2 synów, chcoiaż ten drugi miał być dziewczynką, tak mówiła lekarka, ale jakoś nie bardzo jej wierzyłam i miałam rację :-) Do mamusi synusia: Jak zaplanowałaś dziewczynkę? Ja mam cykle 28-30 dni. Który dzień byłby najlepszy? Osobną przeszkodą jest to, że mój m. nie jest przekonany do 3 dziecka. Wiecie jak to jest. Dzieci prawie odchowane, wygoda, spokój. Ale dla mnie córka to poprostu marzenie, które jest ponad wszystko. jak to zrobić, żeby się udało ? Pozdrawiam te, którym się udało i te, które mają cały czas nadzieję że będą miały dzidzię pod ❤️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
bebolek - po to tu jesteśmy!nie tylko by rozmawiać o planowaniu płci i dziecka, ale tez o problemach dnia codziennego...trzeba wybaczać......jest takie powioedzenie że serce kobiety jest jak ocean kobieta wybacza ale nie zapomina.. trzeba sobie wyjaśniać...rozmawiać.....w każdym związku i małżeństwie są lepsze i gorsze dni....ja jeżeli cie to pocieszy dzis też spałam nie w sypialni....także czasem tak bywa.. czasem chodzi o pierdoły jak w naszym przypadku...ale może i tzreba sie czasem pokółcić by sie potem pogodzić..;-) nie przejmój się i pisz jak coś cię trapi...trzeba po babsku isę czasem wygadać a forum jest idealne do tego 3m sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×