Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Lamella
Ninko sraczko! oo przepraszam staraczko "Przeczytała i skopiowała z netu i rżnie panią." widzisz ja wiem o istenieniu czegos takiego jak google, i nie ośmieszam sie na forum i nie robie z siebie sieroty co nie umie sie dowiedziec co znaczy amelia majac internet przed nosem. Ale juz cie nie pouczam znawczyni prawa rodzinnego :) Masz jeszcze jakies rewelacje? a moze jakies uzupelnienie do twojej teorii apropo adoptowania dzieci poprzez zawarcie malzenstwa z ich mama? :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny co sie tu dzieje ? uuuuuuuu.... troszke poczytalam ale juz nie chce mi sie komentowac, wiem jedno jesk Twoj maz Ewelinko robi tak jak pisze jego byla to bardzo brzydko i dal do zrozumienia ze nie nadaje sie na ojca , nestety jesli sie przyjmuje meza juz z dorobkiem zyciowym (dzieckiem) to trzeba zrobic wszystko aby chlopiec nie cierpial z powodu braku ojca , oczywiscie w miare mozliwosci . 300 zl na alimenty to smieszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pani która mąci. Jeśli wykożystałaś ten topic do swioch celów, opisałaś intymne rodzinne historie, żeby wirtualnym osobom udowodnić, że racja jest po twej stronie, no cóż poniekąd rozumiem(jeśli rzeczywiście chodzi o dobro dziecka i troskę o niego) Natpmiast nie rozumiem po co tyle zgryżliwości, wręcz chamstwa pod adresem innych osób z tego forum, np Ninki? To już nie dotyczy twojego dziecka. Pozwalasz więc myśleć, że jesteś do cna przesiąknięta nienawiścią i sprawia ci przyjemność pastwienie się nad innymi. A to już inna historia. Co sobie może pomyśleć taki obserwator jak ja...biedne dziecko, nie dość że ojciec go zostawił, to ma matkę, którą trawi jej własny jad nienawiści, a to się mega udziela dziecku. Pozdrawiam prawdziwe forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranova
my kochaliśmy się 3 dni przed owulacją i w dzień owulacji, wyszedł chłopiec, więc plemniki 3 dni nie przetrzymały, myślę, że 2 dni to maks, czyli syn powstał z dnia owulacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ninki :) trzymaj sie ;)
Amelia Z języków germańskich "dzielna obrończyni" lub "pracowita". Popularne w Polsce, a od XVIII wieku, przede wszystkim wśród szlachty i bogatego mieszczaństwa. Później nieco zapomniane, teraz przeżywa renesans. Być może sprawiła to tytułowa bohaterka francuskiego filmu "Amelia", pragnąca uszczęśliwiać otoczenie optymistka. Amelia jest odpowiedzialna i rozważna. Z wielką wnikliwością podchodzi do każdego problemu. Uwielbia zmiany i podróże. Ale miewa też zmienne nastroje, bez większych powodów popada w melancholię, a nawet depresję. Wtedy ujawnia się jej dusza artystyczna. Amelia może, np. pisać poezję albo malować. Niechętnie wchodzi w stałe związki. Dobrze sprawdza się w zawodach, gdzie wymagana jest umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Amelia to imię dobre dla dziewczynek spod znaków Skorpiona i Strzelca, niezbyt odpowiednie dla Bliźniąt i Koziorożca. Kolor: jasny róż Kwiat: prymula Liczba: 3 Imieniny: 28 stycznia, 30 marca, 20 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
powodzenia Ewik ;) trzymam kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ewik...trzymam kciuki za Was....;-) w koncu utulisz swoje malenstwo...kwiecien to wspaniała pora na rodzenie dzieci...sama bym tak chciała ustrzelić...buziaki i czekamy na wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka-ja sie nie wypowiadam na temat tego zajścia na naszym forum..kazdy ma swoje zdanie w tym temacie, ale czy jest sens wyażac je tutaj... co do mnie...@ spóźnił mi sie 3 dni, nieraz przesuwał sie o dzien , dwa, ale nie był tak obfity i męczący jak teraz...te 3 dni mnie strasznie męczyło, osłabienie, zawroty głowy, rozbicie a na dodatek miałam brązowe plamienia...a teraz totalna rzeź...pójde w tym m-cu do gienki...porobie wyniki... a co u Was kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiczku trzymam ogromne kciukasy. Kochana już nie długo przytulisz swojego synusia. Całuje Was mocno. Kasiulak ja też mam bardzo bolesne miesiączki, od zawsze. Ja nadal nie mam okresu i pewnie do gina. na wywołanie będzie się trzeba wybrać. Nie cierpię zażywać hormonów, tyję po nich, dlatego zwlekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik aż mnie ciarki przeszły. Trzymam mocno kciuki aby szybko poszło ;) Powodzenia 👄 Ninka czekamy teraz na wieści z twojego usg :) Mam nadzieje, ze poznasz płec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Co do "tej osoby" to juz się nie wypowiadam, ...niestety ta osoba tutaj na kafe tez ludziom d...ę zawracała i czekała na jakieś poparcie,oklaski,które nie dostała... Dowodem są linki że kopiowała swoje wypociny: "Termin na sierpień" : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4672807&start=3570 "Rodzimy latem 2011 roku w Anglii" : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4687281&start=2160 No i na naszym forum..... Nie(stety):-) wszędzie jej sprawy brano sikiem prostym :-D Do Ninki :) Trzymaj się :) ...dzięki ;-) Ewik,trzymaj się ,dasz kochana radę i juz nie długo będziesz maleństwo miała przy sobie i zakochasz się w tym małym człowieczku ;-) Berniu moze cos tam zobaczą u Ciebie w tym 13tc...bo Ty masz 7-go,prawda? U mnie im bliżej usg tym bardziej o tym myślę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że Ewik się nie pogniewa ;) Dziś o 10.14 przyszedł na świat jej synuś z wagą 3.600 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia7 dziękujemy, ale się cieszę, 3600 to przecież idealna waga dla maluszka. Gratulujęęę Ewiczku kochana!!! Sylwia jeśli możesz to napisz jak Ewcia się czuje , jak maluszek, a tak wogóle to wy sie znacie , ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRATULUJE :)
Czyli zgodnie z terminem wyznaczonym na usg 4 kwietnia :) Ewik Gratuluje zdowego synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie-też weszłam stuknąc nowiny o Ewik-ale widzę Sylwuniu, ze mnie ubiegłaś:) Na pewno się nie pogniewa...wszak dzielimy się wielką radoscią:) No-zazdroszcze jej troche,ze ma to za soba... Ewcia-szybciutko wracaj do formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Kibicka z wrażenia wyleciało mi,ze tu zaglądasz ;) Nic więcej nie wiem, ale wysłałam sms z zapytaniem, więc jak tylko czegoś się dowiem, to albo Kibicka albo ja damy znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik - gratulacje serdeczne🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 myszka - jutro dostane @:)nowy cykl nowe nadzieje:) zaczynam brac wisiołka od jutra, moze cos zdziała zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki, tak się cieszę, dziecko to cudowny dar.Pozdrówcie Ewcie i ucałujcie dzidziusia od ciotek z forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale się spisałam z tym postem :( Rano go napisałam ale mi się nie wysłał i teraz poszedł dopiero.. Ewik serdeczne Gratulacje!!!!!!! To poszło bardzo szybciutko , fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
z całego serca GRATULACJE dla Ewik i DUŻO zdrowia i uśmiechów dla Syneczka pozdrowienia dla wszystkich Mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik gratuluje zdrowego i fajnego synusia :) 3600 to super waga dla dzidziusia. Pozdrawiam i zyczę szybkiego powrotu do formy. Ninka ja jakoś się nie nastawiam na płec juz w tym tygodniu bo mój gin tak szybko nie mówi ale zapytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku...Ewiczku wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D Dzięki dziewczyny,bo już sobie myslałam co tam u Ewik...bo pisała o godz.23:00 że się zaczęło i czop odchodzi.... Świetnie,ze już ma po... Teraz niech wypoczywa a jak nabierze sił to nam z pewnością napisze :-) Ciekawe jak dała synkowi na imię ??? :-p Berniu,fakt że to może za wcześnie u Ciebie do określenia płci, bo jednak na tym etapie dziewczynki i chłopcy są podobni...chyba że to jakiś szpec :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik-ode mnie tez przyjmij najszczersze gratulacje..i odezwij sie jak tylko znajdziesz siły i czas...buziaki dzielna mamusiu....no to teraz kolej na następne mamuśki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik, mialam pisac powodzenia, a tu prosze tak szybko i dzidzius na swiecie jest !!!! Gratulacje z calego serca!!!! Ps powiem Wam tylko ze dzis bylam na wizycie na nfz w 21t2d i dzidzius ok wazy 420 g ale Pan doktor stwierdzil ze nie widac plci, za wczesnie...eh....to jest wlasnie nfz a doktor D!!!! Powiem akze, ze ten sam lekarz na nfz okreslil plec mojego synka takze na polowkowym usg i jakos wtedy za wcsesnie nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo może nie było widać i glupi sie zaslanial tym ze za wczesnie.... No bo w tym terminie to jak dzidzia chce pokazac to wiadomo ze juz widac co ma miedzy nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy w domku napisze wiecej jak troszke dojdziemy do siebie.. jest wsio oki.. male szczescie zawitalo do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×