Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość kokurka
Hej dziewczyny ,pytala mnie kasiulak więc odpowiadam,ja razem z mężem szybko podjeliśmy decyzję o drugim dzidziusiu chcieliśmy żeby była mała roznica wieku.A co do płci to ze cztery miesiące robiłam te testy owulacyjne aż w końcu się udało tylko ciekawe co będzie mam cichą nadzieję że córka ale cholera podświadomość mówi mi że , będzie synek.Wiem napewno że trzeci raz już nie spróbuję,w przyszłym tygodniu idę do lekarza moze bedzie wiadomo dam znać do zobaczyska ,pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passflora
hej dziewczynki :) mamusia synusia gratulacje :) bardzo się cieszę że będzie córcia :) metoda działa:) bebolek czasami tak bywa... w każdym związku ... najczęściej jest tak że kłócimy się o pierdoły a potem mówi się słowa których się załuje ... ale najważniejsze że się pogodzxiliście :) przesyłam Ci duuużo uśmiechu i zdrówka dlaTwojego Synka :))))) witam kasiulaka i sasankę :))))) ja dziewczynki ciągle w strefie niskich temperatur, 17 dzień cyklu ,śluz jest ale owulacji ani widu ani słychu :(. testy też pokazują jedną kreskę . nie wiem co się dzieje? staranka zakończyliśmy 10 dnia,bo wydawało mi się że owulacja tużtuża tu proszę :( . szans na ciąże w tym miesiącu już nie ma :( i znowu miesiąc czekania... pozdrawiam Was Wszystkie goraco :) i życzę powodzenia starajacym a zaciążonym zdrówka i spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Hej dziewczynki ))) U mnie 26dc i oczekiwań ciąg dalszy... Po wczorajszym spadki temp. do 36,8, dziś było znowu 37,0 ))) A czuję się tak, jakbym już miała dostać ten okres, bo pojawiły się pryszcze :( i piersi obolałe już od wczoraj zupełnie jakbym już miała ten okres dostać. W duchu to taką mam cichą nadzieję, że to już może pierwsze bbjawy ciąży... Zgagę miałam straszną rano i faktycznie strasznie śpiąca chodzę, ale tak tłumaczę sobie, że to chyba taka pogoda, albo przesilenie wiosenne... :) Starająca, trzymam kciuki, u mnie też jeszcze 6 dni do planowanej miesiączki... Mamusia synusia - gratulacje córeczki!!!! No to jesteś chyba teraz najszczęśliwszą synusiową mamusią na świecie, bo teraz juz będziesz mamusia synusiowo-córusiowa))) Myślałaś o imieniu dla córuni?? Bebolek, przykro że się z mężem pokłóciłaś, ale czasem tak bywa, nic się na to nie poradzi i w każdym związku bywają lepsze i gorsze dni... Może on miał po prostu kiepski dzień... Najważniejsze to ze sobą rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać... Życzę powodzenia!! Witam Sasankę :) Specjalistką to ja w planowaniu dziewczynki nie jestem, ale zaczęłabym od poznania swoich cyklów poprzez mierzenie temp. przez kilka miesięcy, żeby dokładnie wyczuć kiedy jest owulka :) Kokurka, napewno będzie córa!! Zobaczysz!! Trzymam kciuki:) Passiflora, coś Ci się poprzestawiało widocznie... Nie przejmuj się, następny cykl napewno wróci do normy Pozdrawiam wszystkie dziewczynki :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
elouu pasiflora i ogóreczek 3mam za was mocno kciuki by było po waszej myśli, a zachwianiami nie ma co sie przejmowac już nasze ciała tak skonstruowane zostały ze żadko kiedy która ma książkowo 28dni czy jak w zegarku owulację..no ale cóż bywa... ale jestem pewan ze bedzie oki u was obu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka101
Passflora dzięki za przywitanie a do Ogóreczka - dzięki za odp. Ja kochane chyba już nie mam czasu na wielomiesięczne obserwowanie organizmu, bo zegar biologiczny tyka :-) najgorsze jest to Że mój m. chyba bardziej ode mnie kocha prezerwatywę, ciężka sprawa z nim :-) A młodszy syn (10 lat) często pyta o siostrę. Fajnych mam chłopaczków .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
sasanka elou:)zawsze można pomóc pęknąć gumce;-) u mnie jest odwrotna sytuacja...to ja obsesyjnie pilnuje gumek;;;;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! tak dla poprawienia humoru...wy przynajmniej możecie sie pokłócić i spać osobno, a ja...mieszkamy razem z babcią wiec nie mam możliwości iść spac do drugiego pokoju i nawet sie porządnie pokłócić;-) a czasami tak by sie chciało, na szczęście ja jestem bardziej wybuchowa a mąż ugodowy, jesteśmy 5 lat po ślubie i jak do tej pory nie było między nami jakiś bardzo poważnych kłotni zakończonych wyprowadzkami, rękoczynem czy wyzwiskami (nawet nie mieści mi sie w głowie bytak było) ale sprzeczki, kłotnie to normalka, ważne by nie przekroczyc pewnych granic, nie zranić drugiej osoby do tego stopnia by nie móc o tym zapomnieć.... dziewczyny jak to jest z tym planowaniem dziewczynki?kiedy najlepiej współżyć i czy testy owulacyjne pomogą mi zaplanować płeć...marzę o córeczce ;-) Życzę wszystkim mamuśkom i tym przyszłym wszystkiego dobrego...zobaczycie jak sie dzieciaczki posypią, nieługo nasze forum juz bedzie przepełnione ciężarnymi po raz pierwszy albo kolejny....trzeba w to wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa sasanka-witaj w klubie pragnących dziewczynkę ;-) i do dzieła....ja to jeszcze zastanawiam sie czy przypadkiem nie będę miala bliźniaków;-) gdy zaszłam pierwszy raz w ciąże byłam pewna, że beda bliźniaki (moja mama ma brata bliźniaka, ja też i mój mąż tak samo...takie obciązenie rodzinne)wiec kazałam lekarce bardziej wnikliwie sie przyjżec czy rzeczywiście tylko jedna fasolka mieszka w moim brzuszku, teraz nie wiem co będzie, u teściowej za drugim razem były bliźniaki, mój brat tez jest szzczęśliwym tatusiem 1 synka, także wszystko może sie zdazyc....co będzie to będzie...wiem, ze nie byłoby łatwo, ale to mnie nie zraża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka101
Wiecie co dziewczyny - ale ja jakoś nie mam odwagi z tą gumką :-) Chyba miałabym wyrzuty sumienia ... Fajnie, że macie mężów, którzy b. pragną dziecka. Bużka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczynki za miłe słowa .Zgadza się jestem teraz bardzo szczęsliwa i nie mogę do końca uwierzyć że mi się udało. Tzn biorę jeszcze poprawkę na te 5% i ogólnie na pomyłki usg ale może niepotrzebnie....................Mój M już nie ma wątpliwości i oczywiscie było standardowe\"a nie mówiłem\". Synkowi jeszcze nie mówilismy chyba poczekam na to następne usg niech sam zobaczy i usłyszy to od lekarza. Już taka ze mnie nadopiekuńcza mamusia , która chroni synka przed wszystkim co się da o ciąży tez nie powiedzieliśmy mu od razu. Bebolek przykro mi z powodu Waszej kłótni, ale jak to juz dziewczyny pisały nie ma idealnych związków i kazdy się sprzecza zazwyczaj własnie o głupoty. Ale najlepsze z tego to chyba to godzenie prawda........................ Witam Sasanka. Jezeli chodzi o zaplanowanie płci to niestety nie da sie bez wyznaczenia terminu owulacji. Konieczna jest obserwacja cyklu.Mierzenie temp albo testy owulacyjne, albo monitoring u gina. Jeżeli masz regularne cykle to powinnas szybko ustalić moment owulacji. Nam sie udało z dziewczynka jakies trzy doby przed owulacją tzn owulacja była 13dc a my serduszkowaliśmy 8,9,10dc. Acha i nie przesadzaj z tym zegarem biologicznym przeciez masz juz dwójkę dzieci a teraz to norma że kobieta po 35 rodzi pierwszy raz. Ogóreczek dla dziewczynki nie mamy jeszcze konkretnie wybranego imienia i chyba cięzko bedzie sie zdecydować.Rzeby było smieszniej mamy imię wybrane dla chłopczyka tzn dwie propozycje Kubuś albo Kacperek. Właśnie kobitki może jakieś propozycje na imię dla dziewczynki????Czekamy i Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
maja choć teraz się zrobiło strasznie poularnie:) i tola mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Sasanka - doskonale Cię rozumiem! Ja długo z mężem negocjowałam zanim zgodził się na dziecko... Nie byłam w stanie zrobić czegokolwiek bez jego zgody i wiedzy. Było mi ciężko, bo zawsze marzyłam o drugim dziecku ale mąż stawiał opór. Postawiłam na zasadę kropla drąży skałę... i się udało ))) A co do zegara to moja księgowa jest dobrze po czterdziestce i właśnie urodziła trzecie dziecko, także wszystko przed tobą kochna! Do dzięła!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka101
Dzięki za wsparcie :-) mamusia synusia ja też gratuluję. Myślę, że u mnie 9-10-11 dc byłby najlepszy. Moja siostra ma córcie z 8 dc. A moi dwaj synowie są z II poł. cyklu, tylko że kiedyś nie zwracałam na to uwagi . Pa. A to dla Was 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
dzień dobry sasanka jestem pewna że uda ci się przekonać męża i bedziecie miec córcie:) u nie zkolei to ja stawiam opór-)mąż w każdej chwili już od dawna chciałby mieć dziecko....a to ze ną jest problem...ale pomału zaczęłam czytać i teresowac się, łykać folik także może na czerwiec zaczniemy się starać:) a p óki co to głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny doszły mnie słuchy ze o mnie pytałyście:) Bajaderka kochana juz przekazała, ze jestem przeszcześliwą mamusia małej Laury! Dziewczyny, mała jest przekochana, godzinami moge na nia patrzeć, az trudno mi sobie wyobrazić ze 3 tygodnie temu jej z nami nie było. bebolek, przejzałam ostatnie posty i widzialam, ze pytalas jak to u nas bylo -nam udało sie począc córeczkę po 9 miesiacach starań, cykle mialam nieregularne, owulacja troche sie ciagle przesywała i miałam mało śluzu, jak sie już pojawiał to tuż przed owulacja, stad ciężko było cokolwiek na jego podstawie ustalic.Niemniej jednak cykl w ktorym sie udalo byl bardzo intensywny w sex:) 6 dni przed owulacja zaczeliśmy oslabiac sperme. idac za teoria, ze plemniki Y potrzebuja okolo 48 h na zregenerowanie sie nie daliśmy im tego czasu po prostu.sex byl codziennie az do owulacji (wieczorem jeszcze sex a nastepnego dnia okolo 12:00 pojawil sie sluz plodny i wtedy juz daliśmy sobie spokoj) moze ktorejs z was to pomoze, ja jestem sklonna w to uwierzyc ze Y nie daly rady i same X, te wieksze ale zduzej zyjace plemniczki zaczekały na komorke jajowa.no i skad nasza gwiazdeczka.w koncu ktos madry to wymyslij i nam sie sprawdziło. Gratuluje mamusi synusia:) nam lekarz powiedzial tak samo w 17 tygodniu, ze jeszcze nie daje 100% ale na 3d-4d juz mala dupke wystawiła jak sie patrzy i nie bylo watpliwosci!! wiem jaka przezywasz teraz radosc! ciesz sie nia! to wspalanie uczucie! gratuluje tez pozostalym dziewczynom, ktorym udalo sie zajsc w ciaże:D dziewczyny, zycze wam zeby sie wam udalo zaplanowac plec, a przede wszystkim zycze wam zdrowych dzieci!! bo to jest najważniejsze!! trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
baba piaskowa :* gratulacje córci:)oby się dobrze i zdrowo chowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
tak:)obowiązkowa lektura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Gratuluję Baba Piaskowa córeczki!!!!!!!!!Laura piękne imię. Tobie dziękuje za gratulacje ja bardzo się cieszę tylko zostaje we mnie taka mała wątpliwość czy to możliwe że mnie tyle szczęścia spotkało///Pocieszam sie tym że mój lekarz ma usd 4d więc mniejsze ryzyko pomyłki. Życzę Tobie i Twojej Córeczce dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Czesc dziewczyny, Gratuluje malej Laury babo piaskowa. No i mamusia synusia super ze jest jednak ta znacza przewaga na dzieczwynke :)) i trzymam kcicuki ze niebawem to do 100% bedzie pewnosci. Ja jestem zdegustowana testami owulacyjnymi, juz 5 dzien sprawdzan i wychodzi negatywny, choc wedlug moich odczuc wczoraj milam ouwlke, no i cos po sluzie widac. Chyba poprostu zaczne chodzic do gina raz na dwa miesiace, i bede tak probowac, do czegos dojsc. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
witam dziewczynki gratulacje dla Baby Piaskowej :) dużo zdrówka dla Laury :)))) clarisa ja też jestem zdegustowana tymi testami :) i wogóle cały swoim cyklem obecnym . jest 18 dzień cyklu a temp 36,0 :(((( testy też pokazują że owulacji nie będzie, nie wiem co się dzieje .najpóźniej owulację miałam 18 dnia odkąd się obserwuję. a wiecie może jak wyglada przebieg temp w tych cyklach bezowulacyjnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gratulacje dla Baby Piaskowej!!!! Jak ja uwielbiam takie wiadomosci! :) Oby ich bylo wiecej🌼 Mamusiu synusia nic sie nie martw jak lekarz mowi, ze na 95% dziewuszka to tak jest . Super (mam nadzieje, ze ja tez to uslysze) Bebolek, nie martw sie w nerwach mowi sie okropne rzeczy, ktore nie koniecznie musza byc prawda, z reszta tak jak dziewczyny pisaly w kazdym malzenstwie sa lepsze i gorsze momenty. Porozmawiajcie spokojnie powiedz mu co cie najbardziej zabolalao niech rozwieje twoje watpliwosci i powie ci, ze wcale tak nie mysli. W kwietniu pierwszy miesiac moich staran o wymarzona corunie.... troche sie boje... , ale warto sprobowac zrealizowac swoje marzenie. Jesli nie sprobuje NA PEWNO nie bede miec coruni, a tak mam zawsze 50% szans to jednak duzo jakby nie patrzec nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa dodam tylko, ze biore te witaminki, oktorych byla mowa wczesniej to znaczy wapn i magnes , a co tam:) oczywiscie moj maz nie zna prawdziwej przyczyny (powiedzialby, ze kompletnie mi odbilo) wiec mysli, ze to tak dla zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamą chce byc
Do mam które maja synków bardzo prosze napiszcie czy stowałyście diety ,i w jaki dzień sie staraliscie o synka też w owulacje. Prosze napiszcie co wiecie bardzo mi zalezy na tej informacji , a i czy przy cyklach 25-27 któraś sie starała o tego synka. prosze napiszcie Pozdrawiam Gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheery
A ja mam takie troszkę śmieszne pytanie a właściwie prośbę o potwierdzenie: czy pierwszy dzień miesiączki = pierwszy dzień cyklu? A co jeśli @ przychodzi późnym wieczorem albo w nocy, to który dzień liczyć? I proszę nie śmiejcie się z tych pytań ale do tej pory nigdy się nad tym nie zastanawiałam a teraz będzie mi to potrzebne... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
elouu dziewuszki mamą chce być - sód i potas tego więcej jedz (m.in.pomidory, ziemniaki, makaron) poza tym musisz dokłądnie wiedziec kiedy owulację masz i wstrzeliś się w nią:)ja mam wiedze teoretyczną bo póki co się przygotowuje do strzału:):) sherry- ja jak mi przychodzi wieczorem to to już jest jako 1 dzień!przynajmniej ja tak licze marcelkowa 3mam kciuki by się udało:)ja rozpoczynam w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ja wczoraj relaxik na całego.. spędziłam całydzień u mojej psiapsiółki i swiadkowej w jednym... odpoczełam i naplotkowałam sie jak nigdy!!! Babo pisakowa!!! Gratuluję z całego serca!!! własnie takie wpisy dodaja mi nadzieji!!! A patrzyłaś przy tym równiez na chiński kalendarz zamieszczony w książce wójcika??? stosowałaś te wszytkie rady zawarte w książce??? Mamusia synusia.. ja również gratuluję!!!! oby sie sparwdziło a nie tak jak było u mnie:( co do imeina my dla córci mieliśmy wybrane - Liliana (lilia)a na drugie Róża lub Rozalka (po mojej babci) ogóreczek.. niechce zapeszac ale u mnie było identycznie jak zaszłam w ciąże.... doatkowo pojawił sie biały śluz. trzymam mocniutko kciuki zeby @ nieprzyszła!!!! marcelkowa mama mam nadzieje ze nam się uda zaplanowac córeczki!!! Wierzę w to!!! Witam nowe staraczki!!!!!! My z mężulkiem juz pogodzeni... dzięuje za wsparcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja jak dostaje wieczorem to oczywiscie juz zapisuje jako 1 dzien cyklu. Jesli w nocy ( po 12) to rano zapisuje jako 1 dzien cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bebolek! No no widze ze humorek dopisuje :) ciesze sie, ze sie pogodziliscie. Moze to "godzenie" zaowocuje jakas urocza dziewuszka... hahahaha . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIA2805
u mnie sie sprawdzilo wychdzi m i mam 4 letniego synusia teraz staramy sie i druga dzidzie i mamy prawie kwiecien z tabeli wynika ze jak sie uda powinna byc dziewuszka jak sie uda i jaka bedzie plec jak sie dowiem na pewno napisze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×