Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Kochane...dziś wspaniały dzionek...mój mały już sie wyhasał, teraz odsypia, ale jak tylko wstanie to zjemy coś i znów pojdziemy do parku...no aż chce sie żyć jak za oknem taka piękna pogoda... ogóreczek-ja tez tak miałam z tym spaniem, przychodził taki kryzys, że w pracy mogłam spać na stojąco, a jak wracałam do domu to juz po obiedzie sie kładłam spać, śmiali ze mnie, ale tak własnie jest na początku, a potem nie da rady spać, bo dzidzia kopie, brzuch coraz większy,nie mówiąc o późniejszym okresie (po porodzie) dlatego korzystaj z każdej chwili odpoczynku... nowaaa-sama zobaczysz, że jak zostaniesz matką to nie beda ci w głowie imprezy i znajomi...wszystko sie zmienia, ale nie będziesz odczuwać tego jako kary...zobaczysz, nawet nie bedziesz miała ochoty na balowanie, a jak by cię naszło to maluszek tez nie bedzie zawadzał...uwierz mi... Miłego dzionka ... i na spacerek jazda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
Cześc dziewczynki , zacznę od tego że byłam u lekarza ale niestety nic nie było widać dzidzia nie chciała się pokazać kim jest .Za miesiąc kolejna wizyta i usg więc mam nadzieję że będzie wiadomo,konczy się 17 tydzień przytyłam 3 kg mam mały brzuszek ale wybieram się na małe zakupki dla poprawienia humorku .Ogóreczku nie martw się wszystko będzie ok ja też jestem po dwóch poronieniach wiec wiem co czujesz że martwisz się na zapas ja też na początku tej ciaży bardzo się bałam ale jak na razie wszystko jest ok ,głowa do góry życzę powodzenia.Bajaderko a ty kiedy masz wizytę może będziesz wcześniej wiedziała niż ja nie mogę się doczekać,mam czasami ochote kupić jakieś ubranka ale nie czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Dzięki Kokurka ))) Potrzebne mi były takie słowa otuchy. dziękuję ))) Dzisiaj rozpoczął się 6tc wg moich obliczeń. W środę idziemy do ginekologa i mam nadzieję na pierwsze USG ))) Staram się odpoczywać jak najwięcej chociaż to trudne u mnie trochę, bo jestem jak struś pędziwiatr ha ha ha. Muszę sobie przypominać, że jestem w ciąży i czasem trzeba posiedzieć, czasem poleżeć, zwolnić tempo, nie biegać... Fajnie jest być w ciąży ))) Mąż jeździ po chleb extra do piekarni kilometr dalej bo mi się właśnie śnił ten chleb jak go jadłam z pomidorkiem ))) Ale on jest kochany! A co tam u Was dziewczynki?? Jak się czujecie? Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
czeee dziewczyny:) u mnie postęp-zamówiłam testy owulacyjne na allegro i zobaczymy co z tego wyniknie:)w tym miesiącu jeszcze chyba nie spróbujemy tylko na czerwiec zaczekamy , no ale jak bedzie to czas pokaże:) piękne słonko świeci:)aż chce się żyć!!:) zakupiłam sobie farbki plakatowe i zamierzam pisanki malować:)hehhea co) meldowac się co u was buuziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. U mnie jakos tak teraz w pracy nawał że mam mało czasu na pisanie,a w domku już nie zaglądam do komputera bo mam dosyć po całym dniu pracy, ale podczytywać się staram na bieżąco.............. Ogóreczek fajnie że Twój M tak o Ciebie dba. Ja na mojego też nie mogę narzekać, do światecznych porzadków prawie nie pozwolił mi się dotknąć. Sam pomył okna, powiesił firanki, poodkurzał w kazdym kącie. W zasadzie to cały dom aż lśni, nie wiem czy ja sama bym to lepij zrobiła.........................ogólnie mam teraz taryfę ulgową na wszystko, w sumie trzeba korzystać póki można. Kokurka szkoda że nie można było podejrzeć płci, wiem że ten czas do nastepnej wizyty będzie Ci się dłużył znam ten ból. No ale coż nic nie poradzisz dzidzia też ma widać swoje humorki. Z tymi ubrankami ja mam to samo niby już wiem prawie na 100% że to dziewczynka ale nie mogę sie przełamać żeby cos kupić. Poczekam jeszcze dwa tygodnie do wizyty u lekarza i wtedy to już chyba pomału zacznę kompletować wyprawkę. Nowaa testy zakupione no to brawo!!!!!!!!!!!!Życzę owocnych staranek i facecika oczywiście. Kasiulak popieram Cię w 100% z tym balowaniem. Jak przyjdzie ochota to zawsze mozna tak sie zorganizować że maluszek nie zawadza. A że ochota mniejsza no coż tak to już jest że priorytety sie zmieniają z wiekiem chyba.......Niestety się starzejemy .........Ale odbijemy sobie jak dzieci odchowamy wtedy to podobno najlepszy czas na balety!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po wekendzie! Dziś znów piękna pogoda...teraz to ja i mój synek cześciej jesteśmy poza domem niz w domu...porządki świąteczne zrobione....może jeszcze nie do konca , ale te podstawowe typu umycie okien, szafek, powieszenie firanek...zrobione, wiadomo na bieżaco mycie podłóg itd...i tak przez tydz sie pobrudzi wiec jeszcze nie widac końca, nie mówiac o sprawach kulinarnych ;-) korzystamy z kazdego słonecznego dzionka, bo szkoda kisic siebie i dziecko w domu tym bardziej, ze ja mam taki charakter, że nie usiedzę dłużej w domu, lepiej sie czuje na świeżym powietrzu, wśród znajomych (i ich dzieci) patrzac jak mój synek sie bawi... kukurka-moze dzidzia sie wstydzi pokazywac obcym ;-) może sie odważy przy kolejnym usg , powodzenia i dbaj o siebie... ogóreczku-ty też o siebie dbaj, wiesz, ja w ciąży mało co leżałam, tez ciągle chodziłam...może to i lepiej, bo dużo nie utyłam, odpoczywać trzeba, ale ruch tez jest wskazany...chyba , że masz zalecenia od lekarza, żeby bardziej odpoczywac i mniej sie forsować... nowa-o to widze postepy...ja chyba tez bede musiała zakupic takie testy, bo jak mam tak nieregularne cykle to trudno cokolwiek zaplanowac...ale bardziej skłaniamy sie na letnie starania...to moze sie zgramy;-) mamusia synusia-to ty jestes kobita pracująca...który to juz m-c?gratuluję zaradnego męża...mało jest tak chętnych i dokładnych facetów jeżeli chodzi o prace domowe typu sprzatanie...ja tez na swojego nie mam co narzekać, ale nie wolno tez za bardzo chwalić, bo obrosną w piórka i dopiero sie narobi ;-) miłego dzionka kochane...za jakac godzine pewnie znów bede poza domem ;-)w piaskownicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
no ja na czerwiec sobie wyznaczyłam godzinę zero...ale czy w czerwcu się nie rozmyślę tego obiecac nie mogę...pietra mam przed zaciązeniem...i chyba już w taki mały obłęg wpadłam bo palnuję wszystko, testy, dzień, pozycja....a nie wiem czy nie lepiej po prostu dac się ponieść i zapomnieć o całym świecie oj jeszcze duuuuużo czasu przede mną ale jak bedzie to zobaczymy:) kasiulak pewnie że fajnie by było jakbyśmy się zgrały i chyba lepiej nie być osamotnioną ciężarówką;) a paniom zaciążonym to tylko pozazdroscić tych opiekuńczych mężów:0hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa-nie łąm sie...ja tez ciągle mam jakies obawy, ale to normalka....a im bliżej tym wiecej mysli i mętlik w głowie, wiem jedno, chce żeby mój synek miał rodzenstwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja tylko na momencik wpadłam się tylko pochwalić ze ZDAŁAM testy!!!!! mężulek też zdał także dziś swiętujemy. uciekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
witajcie widze ze ruch na forum jest mimo pogody u nas nie jest tak pieknie jak w polsce no ale to wyspa to zawsze bedzie wiaterej ja oczywiscie dostałam okresu wiec znowu zaczynamy od poczatku w tym cyklu bede miała monitoring to zdam wam relacje a ogolnie to jutro wyjezdzamy do polski super sie ciesze zawsze to zmiana otoczenia chocby na 12 dni ale to zawsze nowa26 nie obraz sie ale ja bym chciała miec tylko taki problem jak ty zdecydowac sie czy nie ja urodziłam corke majac 23 lata i nie załuje nie ograniczyła mej wolnosci wrecz przeciwnie nadała zyciu sens zmieniła mojego chłopaka w mezczyzne takze głowa do gory i do dzieła a widzisz teraz ponad rok staramy sie o ,,braciszka''dla niej i ciagle@ przyłazi ale wiecie co pomału luzuje bo łez mi juz nie wystarcza:-) buziaki dla wszystkich i oczywiscie zyczenia swiateczne smacznego jajka i mokrego dyngusa zaciazone pogłaskajcie brzusie od wirtualnej cioci i fluidki jakies na forum coooo bebolek gratulacje ale musicie je teraz oblac mocnymi procentami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Bebolku, gratulacje! Marl, obyś miała racje że noszę w brzuszku córcię chociaż to jest dokładnie tak jak piszesz że jak bedzie synuś to też pokocham go nad życie, inaczej być nie może :) A jak u Ciebie cytologia, odezwij się ! Ja zaczęłam 16 tydzień ciąży i nagle pojawił się brzuch, od paru dni jak cokolwiek zjem to wysadza mnie jakbym była w 6 m-cu :) ale przynajmniej już widać że to ciąża . Pojawiły się też częste kłucia i pobolewania brzucha oczywiście lekkie ale są. Kokurka, nie wiem czy wiesz ale najczęściej to dziewczynki nie chcą pokazywać się na usg :) więc trzymam kciuki za córcię :) Ja na usg ide dopiero coś na początku maja ale dokładnie to jeszcze nie wiem kiedy ale dowiem się na kontrolnej wizycie za tydzień. Ogóreczku a jak Ty się czujesz? jak samopoczucie? Nowa, nie potrzebnie się zamartwiasz tym jak to będzie jak pojawi się dziecko, powiem Ci że życie zmieni się radykalnie ale uwierz mi że jak będziesz już miała dzidziusia to nasuwać będzie Ci się pytanie gdzie było to moje dzieciątko jak go nie było:) bo człowiek ma dla kogo żyć jak są dzieci. :) Bierzcie się do roboty nie ma na co czekać, trzymam za Was kciuki :) Starająca myślę że taka zmiana otoczenia spowoduje chociażby to że troszkę zapomnisz o wszystkim i wyluzujesz. Wiem że jak tak z m-ąca na m-ąc przychodzi @ to człowiek przestaje już wierzyć że się uda i jest już mu wszystko obojętne i właśnie wtedy najczęściej pojawiają się te dwie kreseczki na teście ciążowym i człowiek jest tak zaskoczony że mała głowa......:) będzie dobrze kochana :) Nie wiem czy bedę miała czas jeszcze w tym tygodniu coś naskrobać do Was dlatego również życzę mile spędzonych świąt Wielkiej Nocy i wszystkiego co najlepsze dla starających się o dzieciątko i zaciążonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
cze dziewczyny:) bebolek20 gratulacje z prawka!wiem jaka to radość zdać:)hehhehe także jeszcze raz gratulacjie i witam wśród zmotoryzowanych:):) starająca30 no oc tyy nie obrażam sięza to że ktoś ma inne zdanie czy mnie krytykuje, wolny świat i każdy może mówić co chce a po to tu rozmawiamy by własnie przedyskutowac różne sprawy także im więcej punktów widzenia tym lepiej!:) baderajka:)dzięki za słowa otuchy:)wiem, że będzie fajnie jak już zaciażę..ostatnio nawet kumpela do mnie przyszła ze swoim synkiem (6miesięczny chłopczyk) fakt, że bałam się go na ręce wziąść ale fajny niuniek i tak sobie myślałam co by było gdybym i ja takiego miała:):) eeh ciąg dalszy wiosny:)coodnie co?;-) halooo reszta ogóreczek, clarissa meldować się co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Hej dziewczyny! Ja powiem Wam że jak na ciąże to czuję się świetnie. Musiałam tylko kawę odstawić, bo brzuch mnie po niej pobolewał i było mi niedobrze. A teraz to nawet mdłości nie mam. Dzisiaj idę do lekarza na pierwsze USG ))) Nie wiem czy dam radę zdać Wam relację do świąt, bo planuję dwa dni urlopu, ale jakbym się w pracy musiała pokazać, to zaraz Wam napiszę co i jak ))) Gdybyśmy się jednak nie "czytały" do Świąt, to serdecznie Wam wszytskim życzę zdrowych, wesołych i pogodnych świąt, mokrego dyngusa, ale przede wszystkim spełnienia marzeń o dziecku,o córeczce, o syneczku. Ściskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
elou dziewczyny, u mnie 10 dc ale jajniki od rana mnie tak bolą że szok....prawie ruszyc się nie mogę, wczoraj dotarły do mnie testy owulacyjne także od tego cyklu zacznę obserwacje tepm z testami jak to wychodzi:) ogóreczek daj znać jak tam usg ci wyszło:) ja życzeń jeszcze nie składam bo jeszcze jutro idę do pracy:)więc się jeszcze"przeczytamy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
witam dziewczynki :) moje temperatury podskoczyły jednak tylko wyraźnego, skoku nie było. od 23 do 26 dnia rosły o 0.1stopnia co dzień. teraz utrzymują się nawyższym poziomie więc okres się zbliża. owulacja widac była tylko z duuuużym opóźnieniem :(. nowaa to widzę że już na dobre się zdecydowałaś skoro testy kupione :). nie czekaj dłużej , będzie dobrze. dziecko wiele zmienia ale są to zmiany na lepsze :) ogóreczku pochwal się koniecznie USG :). to dobrze że nie masz mdłości - oby tak dalej, bo to strasznie uciążliwe. bebolek gratulacje :))) marl zdrówka Ci życzę bo czytałam że miałaś problemy chciałam Wam Wszystkim Dziewczynki Zaciążonym i Planującym złożyc życzenia zdrowych i spokojnych Swiąt i Mokrego Dyngusa :))) oczywiście a teraz rzucam się w wir świątecznych przygotowań :)))) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
elou passiflora:0 z moim zdecydowaniem to jak z pogodą..nie zgadniesz czasem...bo mimo że slonko świeci to burza może przyjsc w każdej chwili:) ale wiem jedno!w tym roku chcę zaciażyć i póki co tzrymam się czerwca ale co w praktyce wyjdzie to się okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki !!! Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego \"Alleluja\". Najlepsze Życzenia Dla was i waszych Rodzin. Już pewnie nie bedę zaglądać przed Świetami bo wir swiątecznych przygotowań w toku ale pozdrawioam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!! dziś pierwszy raz dostałam rónusienko okres tak jak powinnam róne 28 dni!!! chyba w koncu sie "wyregulowalam" hurra uciem bo roboty wiele i przygotowania... ahhh Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
elou dziewczynki:) zdrówka przede wszystkim dla was i waszych maleństw, wesołej atmosfery i rodzinnych świąt no i przede wszystkim mooookrego dyngusa:):) buuzu8iaki dla was wszystkich razem i każdego z osobna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marl
Witam Was Dziewczynki Z okazji Świa Wielkanocnych, życzę wszystkiego najlepszego, duzo zdrówka, szęścia, spełnienia marzeń i dużo miłości. Aby te święta spędzone były w gronie najbliższych i kochających Was ludzi. Wszystkiego Naj...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Zdrowych i Wesołych Swiat oraz mokrego jajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka 1111
witam wszystkie kobietki nie otwiera mi sie ten link na pierwszej stronie,mam 2 chłopakow i marzy mi sie córeczka,możecie mi podpowiedziec gdzie mam szukac "porad "jak zrobic dziewczynke? pozdrawiam i życze WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych, radosnych, rodzinnych Świąt, smacznego jajeczka i mokrego Dyngusa dla wszystkich! I oby spełniły się marzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos334
Dziewczyny proszę o Waszą radę . W tym miesiącu rozpoczynamy starania o córeczkę proszę napiszcie czy jako pierwszy dzień cyklu liczycie dzień rozpoczęcia krwawienia czy już plamienie , które u mnie występuje dzień przed miesiączką życzę wszystkim Wesołych świąt!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
elouu dziewuchy:):) oj wam też tak ciężko po świętach?definitywnie powienien być 1 dzien jeszcze odpoczynku po świętach... oj chyba przybrało się na wadze- przynajmniej mi po tych świętach;/ trzeba bedzie dłuższe spacerki zorganizować:)a nie autkiem tyłek wiecznie wozić):) u mnie śliczna pogoda i az chcę się żyć ! poz atym mam 15dn tem 36,2 i ani drgnie..wczoraj zrobiła test owulacyjny - po raz pierwszy:)i nic..tzn kreska kontrolna była, a owulacji brak..a mnie głowa od 2 dni boli(nie od %tów) i piersi powiększone więc to pewnie juz tuż tuż:):)choć starania pewnie jeszcze poczekająze 2 miesiące... ktos 334 u mnie czasem też tak jest-wieczorem palmienie a okres rano- to już to plamienie wlicza się jako 1 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! I ja wracam radośniejsza po świętach!!! dziś wraz z mężem mym hehe byliśy oglądać sliczny domek do wynajęcia od zaraz!!! Parterowy dom z niewielkim ogrodem na cichym osiedlu z przestronną kuchnią i dużym salonem a do tego 4 sypialnie... kazda z ogromnym łóżkiem dla 2 osób- u nas sie na to mówi DOUBLE tylko lazieneczka mi się niewidziałabo mała i tylko prysznic... no ale nie można miec wszytkiego.... cena była niby 1000Euro ale jak rozmawwialiśy z włascicielką to powiedzieliśy ze max900 bedziemy mogli płacic a ona ze jutro pogadamy i chyba nam wynajmie ten domeczek!!! już niewspone o tej werandzie oszklonej z przodu!!! normalnie zakochałam sie:P jak oglądaliśmy mężlulek powiedziła -Super ze parter bo z drugą dzidizą nie będe się musiała meczyc po schodach:) i bedzie na tyle miejsca:) ohhh spadam bo czas sie zabrac za porzadki poswiąteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Hej dziewczyny! Długo się nie odzywałam bo zrobiłam sobie przerwę w pracy, no i nawet nie było kiedy w tym przedświątecznym zamieszaniu zajrzeć do netu... Widziałam moje Maleństwo na USG w zeszłą środę. Było jeszcze takie malutkie, że nie można było zmierzyć ani długości ani obliczyć jakie jest duże, tzn ile ma dni. Właściwie to zobaczyłam tylko małą czarną kuleczkę )))) Następna wyzyta po weekendzie majowym, no i wtedy to już będzie można coś konkretniej powiedzieć. Lekarz kazał mi się nie przemęczać, dużo odpoczywać, no i nie jeść za dużo hi hi hi))) A co tam u Was? Jak się czują mamuśki? A ze starających która zachdzi następna??? Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie po świętach pozytywnie :-) Starałam się nie jesc za dużo i chyba mi się to udało - waga ta sama!!! Planowałam sobie, że zacznę starania w maju ale w tej rodzinnej atmosferze tak mi się zackliło za moim własnym smykiem, że zaczęłam namawiac męża, żebyśmy zaczęli wcześniej. Akurat przed świętami dostałam @ i dziś mam 5dc więc dobry czas, żeby znów nie odkładac tej decyzji na następny miesiąc. Mam nadzieję że się uda (najpierw przekonac męża hihi). Trzymajcie za mnie kciuki! Bebolek20 - z tego co pamiętam to mieszkasz w Dublinie tak? Napisz w jakiej dzielnicy, bo ja niedawno wróciłam właśnie z Dublina ;-) może akurat znam tą dzielnice... ogóreczek nawet nie wiesz jak się cieszę z Twojego usg :) jestem ogromnie ciekawa jakie to uczucie... Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×