Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

do Basia55 Ja zawsze kończyłam opakowanie w czwartek, ale @ pojawaiła się dopiero w środę (następnego tygodnia)-czyli prawie tydzień później. Gin. mówiła, że organizm sam się dostosuje. Także, wszystko jest w porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia555
Dzieki Karyn za odpowiedź:) Ja też słyszałam,ze tak jest, ale to moje pierwsze opakowanie i współżycie zaczęłam niedawno, stąd moja niepewność. Boje sie cały czas,że zrobie coś nie tak, itd... I może kolejne głupie pytanie, ale wole sie upewnić. Tabletki zaczełam brac w piątek i ginekolog mi mówiła,że najdłuższe opoźnienie w przyjmowaniu to może być godzina. A ja czwartego dnia przyjełam tabletke o 2 godziny za późno. Czy moze mieć to wpływ na skuteczność tabletek,czy wszystko jest Ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry!!!! W marcu minie rok, jak nie biore. To dlugo. Wszystko, doslownie wszystko przebiega u mnie ksiazkowo oprucz libido. Mozna sie zalamac. Ale wiesz, nauczylam sie rozmawiac o tym z moim mezem zupelnie na luzie. Na poczatku bylo mi strasznie glupio, teraz juz mowie o tym coraz swobodniej i prosze, zeby mi pomagal i czasem \"smyral\":)Takie rozmowy mi pomagaja i sprawiaja, ze powoli sie przelamuje. Po prostu oswajam sie z problemem, jest mi jakos lzej na duszy:) Co do tych tabletek, to wczoraj bylam sklonna leciec po cala zgrzewke do apteki:) ale teraz mysle, ze narazie jest za malo info na ten temat i troche sie boje...Maz pozostawil te decyzje mnie, choc zobaczylam usmiech na jego buzi, jak o nich czytal. Ale tez nie wieadomo, czy na mnie akurat zadzialaja. Ja tak zupelnie gora lodowa to nie jestem. Podniecam sie jak mnie dotyka, osiagam orgazm, jest mi dobrze...ale tylko jak on zacznie, choc bywa, ze go odtracam w trakcie a to juz kanal:( Po prostu nie podejmuje inicjatywy jezeli chodzi o sex i gdyby nie moj maz to pewnie juz rok bym tego nie robila:(:(:( Bo mnie sie nie chce i koniec!!!!!Ale zauwazylam, ze jak pare razy go odtracilam i przestalam inicjowac wspolzycie to on po prostu dal sobie spokoj i juz nic nie robi. Czeka, az ja zaczne. O Boze!!!!!!!! Powiedzial mi kiedys, ze jestem bierna w lozku i jak on nie zacznie to mnie samej wolami nie zaciagniesz. I dodal, ze go to boli, ze on chcialby zebym kiedys sama zaczela, tak jak robilam to wczesniej (czytaj:przed pigulkami). No to sie zalamalam. Powiedzial, ze wszystko w lozku jest ok i ze jest super ale on ma dosc przejmowania inicjatywy. Smutne, co? Ale powiedzial prawde. Berry a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane miaąłm pracowity weekend i jeszcze pracowitszy tydzień kóry się zaczął.. ale juz jestem A***A te tabletki trochę to dla mnie podejrzane z tym tlenkiem azotu..nie wiem czy to jest dowiedzione naukowo..moze to znowu jakaś podpucha w stylu tv-market?..naprawdę jakoś mnie to nie przekonało..co ma tlenek azotu do pobudzenie kobiety..podtlenek to ja rozumiem :) pośmiać się można..ale za cholerę nie wiem po co ten tlenek..to jest dla mnie podejrzane.. przecież pobudzenie zalezy do hormonów... dla mnie to jakieś pokręcone Karyn-mnie tez jeszcze pobolewają mimo ze nie biorę prawie 2 miesiące ale to zdarza się rzadziej..ale żeby nie było za wesoło strasznie bolą mnie plecy..w krzyżu mnie łupie jak starą babę!! Basia555 eh..nie wydaje mi sie żebyś zaskoczyła :)..bardzo dobrze ze sie zabezpieczaliście przez ten pierwszy cykl..a miesiaczka pojawiała się u mnie na 4ty dzień czasem 5ty..zależy..napewno sie pojawi-głowa do góry :) Z tego co wiem skuteczność pigułki obniża sie dopiero kiedy przekroczysz 12godzin i nie wieźmiesz tabletki//także diwe godziny to nie problem :) A**A nie martw się ciesz że chociaż dasz się zachęcac i mąż powinien byc dumny z twoich postępów.Ja tez jestem bierna chociaż czasami dla świętego spokoju gdzieś go tam dotknę raz czy dwa :) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagg
Hej babeczki, Basiu, LUZ, zabezpieczasz się extra, spokojnie!organizm się przyzwyczai i bedzie jak w zegarku! Dziewczyny ja rozumiem libido-problem.....ale kolejne tablety..?:( ja zamierzam wrócić do formy ;) i mam nadzieje ze trening wystraczy! dziś pierwszy dzień !(ciekwe czy moj organizm załapie ze mu przedłużam przerwe...hehe, niespodzianka) trzymajcie kciuki! ;) (ja za Was też, na każdym polu!) dobrej nocki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 55! \"dla swietego spokoju\"-dobre:/ No ale tak nie mozna Kochanie, no co Ty? Nie no spoko, rozumiem:):):) Wiesz, ze ja tez czuje sie czasami jak stara baba?!? Taka wiesz, hm...do dupy, co tu duzo gadac! Masakra. Jakas taka jestem do niczego, zero ikry, zero temperamentu...pranko, prasowanko, praca...lulu. No jak babinka. Mnie sie wydaje, ze praca nas przytlacza. Kurcze, takie mlode jestesmy! Gdzie ten wigor??? Szlag go trafil! Nawet na piwo ze znajomymi mi sie nie chce isc! Wole obejrzec \"Na dobre i na zle\". Czujecie? Zmeczona jestem, siedze cale dnie w pracy. Porzygac sie mozna, jak bum cyk-cyk!Moja mama ma 67 lat a ma wiecej energii niz ja. I jeszcze pracuje!!!!Bo jej sie nie chce siedziec w domu. Podziwiam ja!!!!!Bardzo. Ja w jej wieku to bede sie trawy ledwie trzymac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 55! \"dla swietego spokoju\"-dobre:/ No ale tak nie mozna Kochanie, no co Ty? Nie no spoko, rozumiem:):):) Wiesz, ze ja tez czuje sie czasami jak stara baba?!? Taka wiesz, hm...do dupy, co tu duzo gadac! Masakra. Jakas taka jestem do niczego, zero ikry, zero temperamentu...pranko, prasowanko, praca...lulu. No jak babinka. Mnie sie wydaje, ze praca nas przytlacza. Kurcze, takie mlode jestesmy! Gdzie ten wigor??? Szlag go trafil! Nawet na piwo ze znajomymi mi sie nie chce isc! Wole obejrzec \"Na dobre i na zle\". Czujecie? Zmeczona jestem, siedze cale dnie w pracy. Porzygac sie mozna, jak bum cyk-cyk!Moja mama ma 67 lat a ma wiecej energii niz ja. I jeszcze pracuje!!!!Bo jej sie nie chce siedziec w domu. Podziwiam ja!!!!!Bardzo. Ja w jej wieku to bede sie trawy ledwie trzymac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A, Madzik55, to ja jestem połączeniem Was obu;) Madzik-u mnie to samo, też wracam z pracy, coś ugotuję, zjem sprzątnę, z psem wyjdę, potem Mjak Miłość i na Wspólnej obejrzę, znowu z psem, wanna z książką i szybko do łóżeczka spać. Mąż się już ze mnie śmieje że jak stara baba z tymi serialami;( A***A-jakbym czytała siebie:( Mąj maz dokładnie to samo mi mówi. Że jak on nie zainicjuje, to ja nigdy bym nie zaczęła. I jest mu przykro i nawet w takich wypadkach mnie czasem pyta czy nadal go kocham. No bo faceci mają już tak że jak nie czują pociągu sexualnego ze strony swoich kobiet to im się wydaje że ona już ich pewnie nie kocha. A ja go kocham bardziej niż cokolwiek na świecie, w ogień bym za nim wskoczyła, no nie potrafię słowami opisać mojej miłości. jemu też to tłumaczę, ale to jest facet i tak jak pisałam, może jemu brak sexu z mojej strony kojarzyć się z wygasnięciem uczuć:( :( Tylko ze ja nie mam popędu do NIKOGO, żaden facet na mnie nie działa, więc to nie jest tak ze coś z moim jest nie tak tylko ze mną! I nienawidzę siebie za to. Mąj mąż tak jak Twój A***A też czasem wspomina jak to kiedyś sama za nim łaziłam aby się kochać, sama zaczynałam i czerpałam z sexu ogromną radość. Nie to co teraz - jak już coś jest to leżę i za przeproszeniem czekam kiedy juz będzie koniec. Wiem, to brzmi tragicznie, ale niestety to cała prawda:( Czuję się faktycznie jakbym miała z 50 lat - dobrze to Madzik ujęłaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Qurcze, wygląda na to, że pomęczę się jeszcze z tymi nogami... Ja też zostałam mniszką - zero seksu (więc po co nam tabletki?) i są dni,że czuję się jak rówieśnica mamy :) Zauważyłam, że bardzo zwiększył mi się apetyt, ogólnie czuję sie taka \"napompowana\". Nim wyczyszczę organizm z pigół będę wielka jak słoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie odnośnie
pigułek antykoncepcyjnych a mainowicie czy wszystki pigułki zawsze powoduja tycie?mam zamiar zaczac brać pigułki ale nie chciałabym przytyć:-oJuz sma nie wiem co robić,w koncu to najskuteczniejsza metoda antykoncepcji...czy zawsz po pigułkach się tyje?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mam pytanie - nie koniecznie musisz utyć, ja nie tyłam, tylko teraz jakoś tak jestem \"napompowana\". Lepiej zastanów się czy warto, ja brałam ok. 10-11 miesięcy, czyli niedługo, ale spustoszenie jakie wywołały tabletki w moim organizmie jest przerażające. Stałam sie inną osobą...gorszą. Wiem,że sie trułam. A teraz czuję się jakbym siedziała w jakiejś studni i była 80-cio latką ( zero wigoru). dużo by wyliczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn, nie jesteś sama, też tak mam:( I tez czuję że się trułam, a skutki tych głupich tabletek będę odczuwac nie wiem przez ile czasu:( Jeszcze A****A mnie dobiła, że ona rzuciła to świństwo prawie rok temu a libido nie wróciło... rany, tylko się pochlastać:o Szkoda że nie można wyczyścić organizmu z tabletek tak jak się robi np. płukanie żołądka czy lewatywę:o Mogłabym się oczyszczać i oczyszczać... Pozdrawiam Was, Stara baba berry:0 Odnośnie tycia po tabletkach to ja nie utyłam ani grama i teraz po odstawieniu też nic - ani w górę ani w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przytyłam jakieś 6 może 7 kilo...po odstawieniu jakoś same spadły...ale myślę,że to była kwestia samopoczucia,było mi fajnie , kochałam sie z moim chłopcem bez ograniczeń, słowem było pięknie,dlatego jadłam! bo było mi dobrze. potem dopiero humor siadł ,libido też, apetyt również!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry, powiadasz rok?? buuu, mam nadzieję, że my szybciej zaczniemy \"funkcjonować normalnie\"... Żebym wiedziała przed braniem, że tak to się skończy, wcale bym niezaczynała. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym tyciem to nie utyłam ale za to wyschłam na wiór..spadło mi jakies 5kg..ale przy wzroscie 172 i wadze 54 wyglądałam jak szkielecik..mama nademną ręce załamywała hihi..a jak odstawiłłam jest ok przytyłam troszkę do 60 kg ispoczko :)... wróciłam z pracy i mam tylko ochotę na ciepłą kąpiel i lulu..a chyba mąż ma nadzieję na coś więcej..łojojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano rok, caly rok czekam i czekam...Wlasnie dostalam plamienia, jutro okres!Az plakac mi sie chce na sama mysl, ze znowu bede przechodzila przez maki. Zaraz nazre sie Nospy, jutro tona Ketonalu(wiem, ze to nie zdrowo ale innego wyjscia dla mnie nie ma:( ).I jakos przezyje ale boje sie jak cholera. Te bole sa takie straszne!!!Mam je od jakiegos 4 miesiaca po odstawieniu, kiedy wrocilo jajeczkowanie.Buuuuu. Gines gada, ze niby ok ale na 16.03 zarejestrowalam sie do innego (kolejnego:) )i napewno tam pooooooosiedze i wszystko mu powiem. O libido, o bolach...Sie wyzale na maxa. Dam Wam znac.Napewno. a teraz wybaczcie, spadam. Ide sie kapac i lulu. Jutro czeka mnie ciezki dzien z okresikiem:( Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane współtowarzyszki nieszczęścia;) ;) Jak tam A****A okres? Zyjesz? ;) Ja na szczęscie nigdy nie mialam zbyt bolesnych miesiączek, teraz te dwie co miałam po odstawieniu były praktycznie bezbolesne, a więc przynajmniej z tym mam dobrze. Bo o libido i cerze nie mogę tego niestety powiedzieć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga7
Przepraszam,że ja troche nie na temat, ale chciałam sie Waso coś zapytać... Mianowicie nie jestem zbyt doświadczona w tych sprawach i tabletki antykoncepcyjne biore dopiero od miesiąca. I nurtuje mnie pytanie jak mam przyjmowac tabletki po zmiane czasu na letni... Teraz przyjmuje je o godzinie 22:10, a po zmianie czasu jak powinnam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, godzina w jedną lub w drugą stronę naprawdę nie ma znaczenia. Ja np. jak brałam tabletki to w dzień tygodnia jak szłam do pracy to łykałam ok. 7.00 rano, a w weekendy ok.9.00, 10.00 rano. A na przestawianie czasu nigdy nie zwracałam uwagi. A brałam tabletki przez 8 lat, więc mam pewne doświadczenie;) (niestety) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga7
Dziękuje za odpowiedź:) Teraz nie bede miała rozterek, odnośnie tego, jak mam je zażyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończył mi się 2 niepigułkowy okres. Dostałam go po 27 dniach. Trwał 6 dni i był obfity :( Z cerą raczej bez zmian, czyli czasem coś wyskoczy, ale raczej nie narzekam. Problemem jedynie jest dla mnie owłosienie :( Robi się go coraz więcej np. na udach po wewn. stronie :( Już o tym rozmawiałam z lekarką i powiedziała, że jeśli nie chcę brać więcej pigułek to zapisze mi coś z sitesterolami (czy jakoś tak). Eh... a przed pigułkami było tak fajnie niewłochato!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maydayka, sitosterole sa zawarte m.in w leku Poldanen, jest co prawda na nim napisane ze służy do leczenia prostaty;) ale to dlatego ze nasi lekarze nie interesuja sie szerszym zastosowaniem sitosteroli (jak to polscy lekarze..) ja sama żrę ten Poldanen bo po odstawieniu pigułek cera mi sie popsuła:( W kazdym razie dowiedziałam się o nim ze stronki Rózańskiego. Poniżej podaję linka: http://www.pwsz.krosno.pl/~henroz/pylek.htm Bardzo ciekawa lektura;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) mnie tez zaczęły meczyc moje tabletki... coraz większe doły, miałam wrażenie ze mi coś mózg ściska, że nie mogę normalnie myśleć, kołatanie serca, bolące łydki... Diane 35 to ten cudowny specyfik, po którym mój organizm czuł sie tak dobrze... Odstawiłam....ostatnią tabletkę wzięłam 6 lutego, okres dostałam 10 lutego i teraz czekam na ten kolejny juz bez sterowania tabletkami... Jakie wrażenia po odstawieniu... to coś z mózgu ustępuje powoli...pojawiają sie jakies krostki, pryszcze, których nie miałam od lat... początkowo miałam wrażenie ze puchne... mało jadłam a robiłam sie coraz grubsza :0... to na razie chyba tyle :) pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini29-witaj w klubie :)..kłopoty z cerą trochę mijają ..ale np mnie ciągle wysyfia przed okresem..i mam wrażenie że więcej jem. A własnie-mam pyatnie czy taki kłucie w dole brzucha to moze to być ból owulacyjny?..w sumie by się zgadzało 14nasty dzień cyklu.. Macie coś takiego?i czy to napewno to moze być--w życiu niczego takiego nie miałam-zdarzyło mi sie to poraz pierwszy..no albo znowu się czegoś nażarłam :).. upojną noc z męzem mam za sobą i jakies dwa dni spokoju :) wyjeżdzam na weekend..takze odezwę się koło niedzieli wiczorem całuski dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini29-witaj w klubie :)..kłopoty z cerą trochę mijają ..ale np mnie ciągle wysyfia przed okresem..i mam wrażenie że więcej jem. A własnie-mam pyatnie czy taki kłucie w dole brzucha to moze to być ból owulacyjny?..w sumie by się zgadzało 14nasty dzień cyklu.. Macie coś takiego?i czy to napewno to moze być--w życiu niczego takiego nie miałam-zdarzyło mi sie to poraz pierwszy..no albo znowu się czegoś nażarłam :).. upojną noc z męzem mam za sobą i jakies dwa dni spokoju :) wyjeżdzam na weekend..takze odezwę się koło niedzieli wiczorem całuski dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczatka. Jeszcze zyje:) dzis drugi dzien okresu:( Wczoraj obudzilam sie bardzo wczesnie bo mnie cmilo wiec w te pedy lyknelam ketonal i nospe. Zasnelam. Jak potem wstawalam do pracy to juz wszystko bylo ok.Wzielam nastepna dawke ok 14 i juz mialam spokoj ale za to zoladek mnie bolal wieczorem wiec wzielam ranigast i przeszlo.Same widzicie jak nie urok to sraczka, ale ja bez ketonalu to bym po prostu umarla!Nie wyobrazam sobie inaczej. Dzis juz jest dobrze. Najwazniejsze, w moim przypadku to nie dopuszczac do bolu. Jak juz dopuszcze to \"umarl w butach\":( Madzik55! To klucie to najprawdopodobniej jajeczkowanie. Ja tez tak mam. Bardzo boli i kluje - jak napisalas. Pewnie Ci po woli wraca:) To dobrze:) Zazdroszcze Ci sexu. Ja ostatnio bardzo chcialam sie kochac ale dostalam okres i dupa blada. Kurna, zawsze cos!!!:( Wsciekam sie jak nic!!! Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A**A nie musisz mi zazdrościć-przecież napisałaś ze BARDZO CHCIAŁAS a to juz przecież bardzo dużo :) także łepek do góry :) No fakt..mi też miesiączka zepsuła kilka uroczych wieczorów..ale czasami mąż ma ją w nosie i sie zupełnie nie przejmuje..a ja tak w sumie to nie bardzo lubię na indianina :D jajeczko żyje jakies 3dni -prawda?W sumie to nie stosuję metod naturalnych bo kochamy się z gumce ale tak pytam jakby co. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajeczko żyje tylko 24h. Plemnik żyje 3 dni (a czasami nawet dłużej). Ale zawsze lepiej od owulacji odczekać te 3 dni, tak w razie czego :) berry: no ja właśnie dostałam m.in. Poldanen. Ale nie wiem czy go brać czy nie... Jak ty się po nim czujesz? W jakich dawkach bierzesz i jak długo masz go brać (ja mam brać ponad 3 miesiące)? I widać już jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagg
Cześć dziewczyny, jak leci? miłego weekendu i zdrowia wszystkim (A***A- żyjesz? nawet mnie nie strasz bo ja 6 dzien na dowyku a takie 'cudne' okresy jak Ty miałam przed tabletami i się teraz booooję ze wroca:( ..zobaczymy jak będzie, ale...życze Ci jak najznosniejszych, wiem co to;) )! jakie macie pomysly na antykoncepjce beztabletkowa? tylko gumka?jak nie to co? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maagg! Zyje, zyje.:) Dzis odpoczywam. Mam wolny weekend:) Posprzatalam sobie, wykapalam sie.Teraz pije piwko i sie obijam:) Maz jest w pracy wiec siedze sama. Ja stosuje (o ile wogole stosuje!) gumeczki durexa i nic poza tym. Wystarcza mi w zupelnosci. Mam w domu globulki pantentex oval ale sie boje uzyc ich bez gumki a z gumka wychodzi kicha.Wiec co?Durexy i juz.:) CALUSKI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×