Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Obrotowa!!! Nikt Cie nie lekcewazy.Tylko ostatno w zyciu moim i Berry mial miejsce pewien \"incydent\" i troche nas to zaabsorbowalo:)Ale trudno sie dziwic, stal sie cud... Czytalam, co napisalas i zastanawia mnie dlaczego, mimo sygnalow ktore wysyla do Ciebie organizm, ignorujesz go i zastanawiasz sie nad podjeciem decyzji!?! Przeciez to jasne, ZE POWINNAS ODSTAWIC PIGULKI!Organizm sam sie o to prosi a wrecz blaga!Musisz to zrobic i tyle.Innego wyjscia nie ma!Nie boj sie, ze po odstawieniu bedziesz czula sie gorzej.Przeciez my odstawilysmy dlatego, ze bylo zle juz w trakcie ich stosowania i zadna z nas nie chciala tego poglebiac.Mimo, iz nie jest jeszcze najlepiej, to wszystko zmierza ku dobremu.A biorac pigulki tylko sobie pogarszasz sytuacje. Z powodzeniem mozna stosowac prezerwatywy.Nie jest to takie zle.Kwestia przyzwyczajenia. Na bole miesiaczkowe Nospa Forte(2 dni przed) i Ketonal(w trakcie).Ja tak sie ratuje, a bole mam kosmiczne!Caly czas stosuje tampony, mimo iz miesiaczki mam obfite.Poprostu czesciej je zmieniam.Podpaski odpadaja, nie cierpie ich!!!Chyba, ze na noc ale musza byc suuuuper ciekie.Na plamienia wystarcza wkladki higieniczne albo tampon mini. Pamietaj, ze jestesmy kobietami i z natury potrafimy radzic sobie z takimi rzeczami.Ja na Twoim miejscu nie zastanawialabym sie ani sekundy tylko odstawila je w cholere!!! Berry! No to bajkowo bylo Kochana!!!Bardzo fajnie.Strasznie sie ciesze!Oby tak dalej i coraz czesciej...:):):)Ja ze swojego libido to juz sobie jajca robie:)Ostatnio kupowalismy kadzidelka i mowie do meza \"wez te o zapachu hot love, to moze mi libido podskoczy\".Byla kupa smiechu.Atmosfera sie od razu luzuje i wszystko jest jasne. .. Pozdrawiam i caluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrotowa!!! I pamietaj! Nim organizm zacznie pracowac po swojemu minie troche czasu...ale warto!!! 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
OBROTOWA. Jak masz takie skutki uboczne, to idz do lekarza i mu to powiedz. Jezusku. Jakbym ja przytyla 11 kg to juz dawno bralabym inne. Moja kumpela na tabsach w krotkim czasie "przytyla" 8 kg. Poszla do lekarza, dostala cos tam moczopednego i 8 kg z niej "splynelo". Tak samo z libido. Ja po harmonecie nie moglam sie patrzec na mojego misia. Czulam sie tak, chocby ktos mnie zaszyl tam na dole. Poszalm do gienia, dostalam microgynon i ochota powrocila. Na poczatku brania mi tez wydawalo sie ze "moj organizm blaga mnie o odstawienie" ale poszlam do ginekologa i zaradzilam tym stanom. Ale ja nie przekonuje. Poprostu balabym sie obserwowac moj organizm, bo zmoich obserwacji nie wynika nic. W gumce jeszcze nigdy tego nie robilam i nie wiem czy bym chciala (potem jak peknie to jakies postinory, stres), globulki mi nie odpowiadaja bo moj chlopak w pewnych sytuacjach moglby sie poczuc chocby jadl mydlo. A w ogole to nie chce miec znowu tlustej, opryszczonej cery, tlustych wlosow pare godzin po umyciu, wypadania wlosow, bolesnych miesiaczek (ktore uniwmozliwialy mi normalne funkcjonowanie), tego stresu (dlaczego sie spoznia??). Ja nie przekonuje. Poprostu ja probuje innych rzeczy. Jak mi te tabletki nie przypadną do gustu, pojde po inne. Chyba, ze rzeczywiscie masz jakies straszne przeciwskazania (przypadki zatorowosci w rodzinie, powazne zaburzenia krazenia). P.S.Mam od tabletek maly cellulit, ale uwazam, ze cos za cos. A w ogole ani mi, ani mojemu chlopakowi to nie przeszkadza. pozdrawiam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
Tabletki zmobilizowaly mnie do rzucenia palenia. Do berry Zdaje sobie sprawe co mnie spotka po odstawieniu, ale ja to mialam przed braniem. W tej chwili odstawilam (najwiekzy blad) bez zadnych uzasadnionych przeslanek (choroba, albo co innego) i sie wkurzam bo ma syfy (tak jak przed braniem), wlosy mi wypadaja (tak jak przed braniem), nie wiem kiedy dostane okres(tak jak przed braniem), bola mnie piersi (tak jak przed braniem). Poprostu po odstawieniu mam powtorke z rozrywki :( ciesz sie z wami ze wam wrocilo libido, bo jak sobie przypomne te dwa miechy z harmonetem to mi sie plakac chce.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffik
Mam pytanie brałam Harmonet przez 4 miesiace, ale poniewaz zerwałamz facetem stwierdziłam ze po co na razie brac jak nikogo mam .Juz tydzien nie biore. Zastanawiam sie czy mozna tak brac, przestawac i znów zacząc. Bo nie ukrywam ze jak kogos poznam to chciałabym zacząc brac. Podczas brania Harmonet nie zauwazyła żadnych skutków ubocznych, moja siostra tez bierze i nic .Teraz juz tydzien niebiore i tez na razie nic nie widze, zadnych zmian. W czasie brania miałam normalną ochote na seks zawsze i wszedzie , nawet facet mi powiedział, ze mi tylko seks w głowie. Teraz jak nie biore mam równie wielka ochote na seks jak w trakcie brania, jedyny plus to to że jak tyko pomysle już jestem wilgotna , a ajak brałam tabletki to troche musiał potrwac , zebym była wilgotna. ;-) Troche mnie martwi to co piszecie , ale tez zastanawiam sie czy z całej grupy biorących wy nie jestescie te dziewczyny z problemami , jak sie to poczyta to włosy staja na głowie, ale jak policzyc te osoby tu na forum to nie ma was za wiele ;-)) Ale wracając do pytania czy mozna tak raz brac , raz nie , czy moj organizm nie ze świruje prze zto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessie22
16 dzień bez pigułek. Plamienia raz są raz nie ma. Ginekolog mnie przebadał - wszystko w porządku. Plamienia mogą być, bo organizm się przystosowuje spowrotem do własnych hormonów. Jak będę miała więcej czasu to się odezwę. Jessie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrotowa
dzis dostalam okres a od dwoch dni tak boli mnie glow aze nie moge normalnie funkcjonowac, nie pomagaja pyralginy, nie pomaga nic, moze to zmiana pogody ale nigdy nie mialam takich boli, podobne mialam na poczatku brania tabletek ale po lekach przechodzily a teraz nie hyba to jest znak zeby je odstawic, w poniedzialek podejme decyzje, wciaz sie waham do jessi22 te plamienia to sa powazne ze musisz noscic caly czas wkladki? Nahgorsze jest to ze teraz przez 3 lata NIE MOGE miec dziecka, wiec ewentualna wpadka nie bedzie szczesliwa wpadka i moze oznaczac koniec pracy kurde juz nie wiem :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrotowa, ja bym jednak na Twoim miejscu odstawiła. takie silne bóle głowy nie są normalne, tym bardziej, że mówisz że sa podobne do tych na początku łykania pigułek. A z tą ciąża to wbrew pozorom nie jest takie hop siup! trzeba tylkoo uważąć. a mam na mysli obserwację swojego organizmu , pomiar temperatury, obserwację śluzu - choc musze przyznać ze po odstawieniu tabletek nie jest to wyznacznikiem i wszystko jest rozregulowane. Np. u mni eprzez ostatnie kilka dni tep. jest zawsze identyczna: 37,15st.C. A okres powinnam dostać właściwie na początku przyszłego tygodnia, albo nawet pod koniec tego, ale żadne symptomy na to nie wskazują... Musisz zaopatrzyć się w prezerwatywy i jeszcze dla pewności niech Twój partner nie kończy w Tobie. ja tak teraz robię (hmmm, tzn. zrobiłam dopiero jeden raz, bo AŻ tyle razy się kochałam od odstawienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrotowa, ja bym jednak na Twoim miejscu odstawiła. takie silne bóle głowy nie są normalne, tym bardziej, że mówisz że sa podobne do tych na początku łykania pigułek. A z tą ciąża to wbrew pozorom nie jest takie hop siup! trzeba tylkoo uważąć. a mam na mysli obserwację swojego organizmu , pomiar temperatury, obserwację śluzu - choc musze przyznać ze po odstawieniu tabletek nie jest to wyznacznikiem i wszystko jest rozregulowane. Np. u mni eprzez ostatnie kilka dni tep. jest zawsze identyczna: 37,15st.C. A okres powinnam dostać właściwie na początku przyszłego tygodnia, albo nawet pod koniec tego, ale żadne symptomy na to nie wskazują... Musisz zaopatrzyć się w prezerwatywy i jeszcze dla pewności niech Twój partner nie kończy w Tobie. ja tak teraz robię (hmmm, tzn. zrobiłam dopiero jeden raz, bo AŻ tyle razy się kochałam od odstawienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrotowa, ja bym jednak na Twoim miejscu odstawiła. takie silne bóle głowy nie są normalne, tym bardziej, że mówisz że sa podobne do tych na początku łykania pigułek. A z tą ciąża to wbrew pozorom nie jest takie hop siup! trzeba tylkoo uważąć. a mam na mysli obserwację swojego organizmu , pomiar temperatury, obserwację śluzu - choc musze przyznać ze po odstawieniu tabletek nie jest to wyznacznikiem i wszystko jest rozregulowane. Np. u mni eprzez ostatnie kilka dni tep. jest zawsze identyczna: 37,15st.C. A okres powinnam dostać właściwie na początku przyszłego tygodnia, albo nawet pod koniec tego, ale żadne symptomy na to nie wskazują... Musisz zaopatrzyć się w prezerwatywy i jeszcze dla pewności niech Twój partner nie kończy w Tobie. ja tak teraz robię (hmmm, tzn. zrobiłam dopiero jeden raz, bo AŻ tyle razy się kochałam od odstawienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
POMÓŻCIE MI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W niedziele mam dostac pierwsza od poltorej roku @ (a nie krawienie z odstawienia), a od dzisiejszego ranka potwornie bola mnie sutki. Was tez bolaly?? Zaraz kogos zaszczele. Jejku. i sa takie nabrzmiale.Mialyscie tez tak?? Czy moze mam zaczac szykowac wyprawke?? BOLAŁY KOGOŚ SUTKI PRZED PIERWSZYM OKRESEM BEZ TABLETEK??????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie moje Kochane kochliwe ;) A***A i Berry -gratulacje :) U mnie wraca do normy to libido chociaż bardzo powoli,W walentynki żadnych lotów bo..zasneliśmy -i wczoraj też.Może koło weekendu coś się ruszy :) W sobotę idziiemy do kina na \"kubusia i hefalumpy\" z naszą 2-latką :), Pakuje się do tego kina juz od wczoraj a do pleaca wkłada skarpetki,bluzki,spodnie i wszystkie ukochane zabawki :D A tak szczerze nie mogę sie doczekać weekendu bo juz jeste,m strasznie ZMĘCZONA i na nic nie mam ochoty tymbardziej na figle Głupia babo-mnie zupełnie nic nie bolało,zupełnie,może trochę brzuch mi sie powiększył ale po za tym nic ..A co do stanowiska odnśnie tabletek -nadal trwam przy swoim-to świństwo.Ok cały komfort sex o każdej porze bez dodatkowego zabezpieczenia..ale niestety pewnego razu ja sama sobie zaczęłam przeszkadzać i musiałam zadecydować albo one albo ja..i myślę że dobrze wybrałam.. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko daje znać o sobie. śledzę forum razem z wami. :):) A***A i berry --gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia babo, nie martw się, mnie z kolei gdzieś tak juz tydzień przed tym \"normalnym\" okresem też bolały sutki! teraz tylko powinnam dostać drugi \"normalny\" okres- jakoś na początku przyszłego tygodnia a nic mnie nie boli:( trochę się martwię, że nie dostanę. Mam też problem od kiedy liczyć ten drugi okres. Bo dwa tygodnie temu miałam takie plamienie przez 2 dni i nie wiem czy coś się przez to nie przesunie... kasienkaa, Madzik55! Dawno Was nie było! Wpadajcie częściej! Madzik, widzisz wszystko wraca do normy! Strasznie się cieszę!! A ja wczoraj miałam drugi sexik!!!!!!!!!!!!!! Było przyjemnie, choć oczywiście do przeżywania rozkoszy to mi jeszcze daleko:0 Ale jak dla mnie to wielki postęp!! Przynajmniej nie mam już tak okropnych lęków i mój wstręt do tych spraw też się troszkę zmniejszył. tylko że w gumkach jest głupio...ale cóż, wolę tysiąc gumek od jednej tabletki;) A****A a jak u Ciebie? Był juz drugi razik?? Całuję Was wszystki gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
Do berry. Dzieki za odpwiedz. Czuje, ze @ zbliza sie wielimi krokami. Tamto krawienie to bylo pewnie krawienie srodcykliczne. Jesli nie mialas przed nim parodniowego wzrostu temepratury to "to" nie byla miesiaczka, a najpawdopodobniej owulacja. Tak wyczytalam na stronach z NPR. Wpisz sobie "śródcykliczne" na googlach. Tam to bedzie.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki głupia babo (kurcze, może zmień sobie nicka bo tak gupio mi do Ciebie pisać - ej, głupia babo;) ;) Poczytałam o tym krwawieniu śródcyklicznym. Moze faktycznie to było to. Nie wiem jak to było z moimi temeraturami, musze w domu sprawdzić, ale nie jestem pewna czy akurat wtedy nie miałam jakiejs przerwy w mierzeniu ze wzgledu na przeziebienie. Sprawdze.Niestety dopiero w poniedziałek bede mogla tu znowu zajrzec , no i dzis jeszcze przez jakies 2 godzinki. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba-bonnie blue
Dobra. wedle twojego zyczenia od dzisiaj jestem BONNIE BLUE. :D U mnie ta tempka lata sobie jak chce w tym misiacu. Chociaz chba mi podrosla w plowie cylku do 36,7 (zawsze mam 36,4) i wczoraj znowu spadla do 36,4. Czyli na pewno @ sie zbliza. Moim zdaniem to bylo krawienie srodcykliczne.papapa. P.S. Milego bzykanka zycze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, Bonnie Blue, juz lepiej ;) No, u Ciebie ta temeraturka faktycznie niska. U mnie z reguły jest tak ok. 36,8, a ostatnie dni to ciągle 37,15... Zgłupieć można:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie blue
dokladnie. zglupiec mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! jaki ja mam ogromny brzuch!! po prostu ogromny!! moze to przed miesiączką mi się tak powiększa?A wam?też się robi większy bo u mnie to juz za kilka dni powinno coś ruszyć..ale czuję się obżydliwie. Berry no własnie-w gumkach..jakoś nie mogę sie przyzwyczaić ,chociaż po trochu zaczynam..ale trudno mi.. nam sex jakoś nie wychodzi-zasypiamy od razu oboje przed :) ale to pewnie efekt zmęczenia..moze w ten weekend..chce mi się nawet :) A***A gdzie jesteś?A Dominika?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem, że gumki przestały mi przeszkadzać...po prostu pogodziłam się z tym,że innej opcji nie ma i już!! a tak poza tym to cicho powiem, że jak wiem, że nie mam \"podejrzanych dni\" to po prostu jedziemy bez :):) oczywiście bez końca w środku..poza tym mój mis ma swoistego rodzaju fobię przed kończeniem we mnie(oczywiście o lęk przed ciążą chodzi), nawet jak brałam pigułki to tego nie robił :):) a jak ma ochote się zapomnieć to zawsze w gumce i w pewne dni :):) łączę się w bólu (hmm..) razem z wami...ja też przeżywam swoje ponowne \"pierwsze razy\" :) ponad miesięczna przerwa spowodowana leczeniem (kolejnym) przyczyniła się do lęku przed seksem (ból fizyczny)...ale póki co (pukam) jest pięknie!!! ... musiałam się wygadać!!! fajnie znowu cieszyć się seksem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem:) U mnie bez zmian. 2 seksiku nie bylo. Dlaczego mnie to nie dziwi...hm...:) Jak tak dalej pojdzie to ide do seksuologa. Opisze Wam, jak wyglada moj tydzien przed okresem...a wiec: 1.Brzuch wielkosci 4 miesiaca-WIELKI!!!!!!!!!Woda sie zbiera na wszelki wypadek gdyby nastapila ciaza ( ciekawe jak...?) 2.Puchna mi nogi i bola uda.Szczegolnie jak dotykam je podczas prysznica. 3.Mam zmienne nastroje-raz placze, raz sie smieje... 4.Czuje sie jak balon. 5.Slodycze??? Bardzo prosze!!!! W kazdej ilosci i o kazdej porze!!! 6.Generalnie czuje sie brzydka, zaniedbana i do dupy ( siada na glowe-fakt!) 7.Nic mi sie nie podoba, wszystko jest beznadziejne. Jestem zlosliwa, klotliwa i chce zeby wszyscy zeszli mi z drogi:( I tak co miesiac! Fajnie, prawda? Ostatnio jajeczkowalam. 11 dzien cyklu. Ale bolalo!!!!Pecherzyk Graffa sie uwalnial i bolalo mnie bardzo w prawym jajniku. Teraz juz ok za chwile jajeczko zacznie sie zluszczac i znow powtorka z rozrywki:( Ech...zycie! Wszystko u mnie prebiega ksiazkowo.Libido to jedyna rzecz, ktora szwankuje!!!Cholera jasna. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno!!!!Zapomnialam!!!! Przed okresem bardzo BOLA mnie piersi. Doslownie nie moge sie dotknac!!! I sa wieksze o jakies 2 rozmiary ( to akurat mi sie podoba :):):):) ) To tyle narazie. Pa. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam te wasze wypowiedzi i przyznam że nie wszystkie ale stwierdziłam że muszę napisać. brałam nowy Femoden przez 4 miesiące. Na początku było spoko, dobrze się czułam i myślałam że tak będzie dalej. nagle zaczęły się rewolucje: koszmarne bóle głowy, zaburzenia wzroku i mowy, nie mogłam wypowiedzieć sensownie ani jednego zdania- nie zawsze ale bardzo często, poszłam do lekarza ogólnego i ten nie wierzył że takie obiawy można mieć po tab. anty wysłał mnie na wszystkie badania włącznie z wizytą u neurologa i tomografem głowy bo podejrzewała guzy mózgu, nikogo już nie pytałam ale przestałam brać w połowie opakowania i przeszło mi wszystko w ciągu dwóch tygodni i nigdy się nie powtórzyły. tym wszystkim co się zastanawiają czy spróbować. takie branie może się skończyć śmiercią również (to ten skrajny najgorszy przypadek) nie jestem w stanie mierzyć sobie temperaturki codziennie rano o stałej porze więc mam spiralkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie kochana. Czuj sie jak u siebie!!!! Jeszcze jedno:):) Skleroza nie boli, wybaczcie:) Nie mierze sobie temperatury bo osobiscie nie uznaje metod naturalnych jako srodka antykoncepcyjnego.I nie zawracam sobie tym glowy. Wiem, kiedy jajeczkuje (doskonale-bo boli:( ) i to mi wystarcza. Temperatura jest zdradliwa, niestety... A poza tym zdaje sie na zywiol. Jak zajde w ciaze ( mimo iz narazie nie planuje) to zajde i kropka. Nie mysle o tym. Zabezpieczam sie jak moge ale jak pojawi sie dzidzius to przyjme to jako kolejny etap w zyciu i tyle.Mam meza, mam warunki. Co ma byc to bedzie:) Wam zycze tego samego!!!Jest lzej tak podchodzic do zycia.( mysle tu o szczesliwych mezatkach!!!!!) Pozdrawiam.To juz koniec na dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie blue
Czesc wam. Ja mierze tempke, zeby sprawdzic jak to dziala i "dziala", ze tak pwowiem -jak chce. Najlepsze w tych calych NPR jest palpacyjne mierzenie szyjki macicy. Jezu. Kto to robi?? Przeciez mozna tam czegos dostac, zadrapac sie. Tez uwazam, ze Ayla6 powinna przestac brac. Bo od niej skutki uboczne nie sa kwestia bolacych piersi, tylko na serio to moze byc cos powaznego.papapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrotowa
kurcze napisalam i mi ucieklo :( pisze jeszcze raz dzis mam czwarty dzien koszmarnych boli glowy, nic na nie nie pomaga, mama obawia sie ze to guz i chce mnie wyslac do lekarza jak powiedzialam jej ze to moze od tabletek to powiedziala zebym sie nie zastanawiala i je odstawila. Za dwa dni powinnam zaczac nowe opakowanie ale juz jestem zdecydowana ze nie zaczne, juz wiem to napewno, jak strasznie zaluje ze wogoe zaczelam je brac!! Nie moge ruszac glowa, nie moge chodzic, siadac bo kazdy ruch powoduje olbrzymia fale uderzeniowa, mam wrazenie ze leb mi doslownie zaraz wybuchnie!! W poniedzialek na wszelki wypadek udaje sie do ginekologa, nie, nie po inne tabletki, tylko po porade co zrobic jak te bole mi nie przejda? przeciez nie dam rady tak zyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagg
Cześć dziewczynki, witam, jestem tu nowa,ale mam nadzieję ze mnie nie wygonicie? :( od poniedziałku mam zamiar zrobić przerwe w tabletkach, ale ...tym razem dłużą niz tygodniowa!Mam pare obaw i potrzebuję Waszych rad. Wpisałam się już na innym topiku na ten sam temat, ale cicho, może tu ktoś odpisze...zwłaszcza że widzę, ze niektóre z Was zaglądają tu i tu!:) , oto moja historia (ale to brzmi..:D), Brałam prawie3,5roku tableteki, Logest, potem Cilest, niby ok jest, zwłaszcza z okresem, który wcześniej był horrorem (strraszne bóle, nudności (+efekty), biegunki, osłabnienie....czasem, nie zawsze ale jednak), więc głownie boje sie tego i ciąży (>z przyczyn oczywistych i zdrowotnych- musiałabym przerwac inne leczenie, które jeszcze trochę potrwa..); czy u kogoś z podobna "naturą", tfu, wróciły strraszne okresy, jak z przeszłości. ja nie chcę!!!:( i boję się że będą niereguralne- dawniej nie były, ale czy teraz mogą byc?? boję się zwłaszcza ze względu na wspomniane leczenie; jest to dal mnie ważne więc prosze o odpowiedź osoby kóre mają to za sobą! Z góry dzięki za odpowiedzi! Pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie blue
OBROTOWA nie bierz nowego opakowania. Wydaje mi sie, ze masz migrene, a migreny wystepujace po raz pierwszy w czasie brania tabletek sa bezwzglednym przeciwskazaniem do dalszego stosowania. Tzn. tak mi sie wydaje. Wiem, ze nalezy przewac branie przy takim czyms i skontaktowac sie z lekarzem.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×