Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość Barb
Niestety, nie wypalilo nam z tym domem, ktos kupil - zaproponowal wyzsza cene. Jestem bardzo rozczarowana i nie mam juz sily nawet pisac. Tyle chodzenia, jezdzenia, zalatwiania, tylko zmarnowalam tyle czasu- juz nawet po sklepach chodzilismy, planowalismy jak urzadzimy domek, co do niego kupimy. Nie mam juz sily, naprawde, szukac wiecej. Pogoda ma byc piekna w Chicago w tym tygodniu, 80 stopni w weekend, ale jakos mnie to nie cieszy. Haneczko- dostalam zdjecia, ile lat ma twoj syn? Pozdrowienia dla wszystkich, sorki ze zabijam dobry humor, i psuje wam nastrije w taki piekny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ktora widziala wczoraj zacmienie Ksiezyca? u mnie niestety chmury dokladnie przykryly niebo i fige widzialem a nie Ksiezyc... W Polsce robi sie cieplo, to chyba pierwszy objaw wejscia do Unii... Moj 16-letni syn stwierdzil wczoraj, ze jak tylko skonczy liceum to wyjedzie na studia bardziej na zachod Europy i tam zostanie na stale. Zapewnil przy tym, ze bedzie nam pomagal finansowo w miare swoich mozliwosci. Tak mnie zatkalo, ze tylko bylem w stanie powiedziec, ze bedzie nam milo, ze nam pomoze, bo na przyzwoite emerytury nie mamy co liczyc.... Z wyrazem zdziwienia na twarzy, pozdrawiam serdecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry. Barb - przykro mi bardzo z powodu domku... :-( ale nie martw sie, widocznie tak mialo byc - dostaniecie jeszcze ladniejszy i lepszy ;-) Juz nie raz tak mialam, ze bylam czyms zrozpaczona a potem okazywalo sie, ze tak wlasnie mialo byc bo trafilo sie cos jeszcze lepszego, mimo chwilowego zwatpienia... Choc wiem jak sie teraz czujesz i ze jestes podlamana. Trzymam kciuki za przyszly, jeszcze fajniejszy domek! 🌻 A moj syn ma juz lat 17-cie, wlasnie miesiac temu skonczyl ;-) Dorosly gosc juz z niego. kokus - bardzo ladnie ze strony Twojego synka, widac, ze porzadny z niego czlowiek rosnie ;-) Tylko pogratulowac rodzicom za dobre wychowanie. Milego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, wygrałam niby coś takiego co nazywa się czekiem hotelowym, nie wiem dokładnie o co chodzi, nie bardzo mi on potrzebny,nigdzie nie wyjeżdżam ani nic takiego. Dam Wam adres strony poczytajcie jak ktoś chętny to piszcie ... http://www.eurorest.net/index.htm?lng=pl&id=00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Teraz tylko jestem tutaj na chwilke... Teraz musze niestety zajac sie czyms innym, ale mam informacje do Kokusia - mozesz zajrzec do skrzynki! :) Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo ! melduje sie poslusznie. jestem zajechana na amen... ale jeszcze tylko chwilka i zamkne sprawe pracy dodatkowej dla Czasopisma golfowego, zebralam wszyskie potrzebne informacje, zdiecia itp, dostalam nawet jedno zaproszenie do Gdanska ! samolotem z Monachium ! fiu fiu. U mnie nic nowego, niestety nie wiem za bardzo, co u Was, bo nie mam czasu zagladac... >MArzenusia ! jak tam po fruzjerze? No i widze ze rozsylasz fotki! przyslij i mnie! > barb, to ze zdieciami kieruje tez do Ciebie! Szkoda z tym domem, wiem jakie to glupie uczucie jak czlowiekowi cos \"gwizdna sprzed nosa\" a Wy juz taaakie plany mieliscie! No i jaka diete stosujesz skoro masz takie rewelacyjne wyniki??? >Piwonia ! i Ty mi zdiatka podeslij, bo Was jeszcze nie znam... obiecuje sie zrewanzowac! > hei Margocia! moja towarzyszko pijackiej biby! milo Cie widziec! No no wrocilas na zajecia, koniec leniuchowania! A Twoja plyta ciagle mnie zachwyca! zazdroszcze Ci weekendowych zjazdow rodzinnych!!! buuu moi sa za daleko!!! ale za to moge bywac czesciej w kraju!!! juhuuuu! Moj luby ma tez rodzine daleko het het jakies 600km od Monachium! > hallo DArkElf, artystko nasza nowa! widze ze intensywnie poszerzasz kregi swoich znajomych! Miedzykulturowo, oby tak dalej! >JAy fajny mialas \"lykendzik\" nie robienie niczego to pojecie ostatnio zupelnie mi obce! Jak temperatura teraz u was? >WITAJ KOKUS!!!!! >MArgit, ! heja ale sobie cytat ze stronki wybralas! juhuuuu! >Piwonia Twoj cytat jest tez moim ulubionym! po prostu REWELKA!!!! >maya - oj doskonale rozumiem o czym piszesz! tez bym chciala moc uciec od problemow, byc niesforna nastolatka, ktora ktos wyrecza w podejmowaniu decyzji!!! A Ty do tego taaaka mloda jestes i jak piszesz taka obrzucona problemami. Oj niedobrze... Trzymam kciuki zeby zakrety samie ci sie prostowaly. Napisalabym Ci wiecej na ten temat, ale jak zwykle czas mnie goni... masz ode mnie wirtualnego glaska i przytulanko! (przyslesz mie fotki, bo cie jeszcze nie znam!) >barb tja to co piszesz o wzorcu malzenstwa, to cale szczescie powoli sie zmienia, niestety wiele matek (szczegolnie polskich matek) rozpieszcza synow, stad ci kolesie w fotelu z gazeta ... moj mezczyzna jest takim rozpieszczonym przez dziadkow.... Nie zdaze posprzatac, no coz, BEDZIE BRUDNO. Nie zdaze ugotowac, OK sa restauracje, na zakupy pojdzie ale w ostatecznosci i pewnie nawet nie wie ktora pralka w piwnicy jest nasza... a ja tez pracuje, ucze sie i mam inne dodatkowe zajecia... ale cale szczescie nie robi mi wyrzutow.... Piwonia! jeju Ty piszesz, ze to przytrafia sie sporadyczeni??? z ta gazeta i fotelem, czy telewizja! ojej ... to ja dorwalam \"skamieline\" ... samam sobie winna! >No no Diurone! byles w Monachium (tak jak zreszta planowales) no i widze ze uraczyles sie tym, co najlepsze! >Haneczka!!! witaj! Uppss musze konczyc! jestem umowiona na 20 i jeszcze musze dojechac!!! papapapapapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem zabiegana, do tego musialam zdarzyc z prezentami dla rodzinki w Polsce, bo podaje przez kogos kto leci 11-ego do kraju :D Barb wasnie sobie przypomnialam, ze my tez mielismy taki pech (albo raczje szczescie) ze nam ktos zdmuchna spod nosa domek, na ktory napalilismy sie bardzo, ale jak sie okazalo, kiedy juz go ogladalismy byl sprzedany a my nie bylismy o tym poinfomowani, i cale szczescie bo nie trafilibysmy na ten co mamy aktualnie, jest cudny, taki jaki chcielismy :) na pewno gdzies tam czeka ten jedyny, ten wasz !!! nic sie nie martw !!! Marzenka podesli zdiatka nowej fryzurki, nic sie nie chwalisz :) Sportowa, jasne, ze podesle zdiecia :) Tymczasem bye bye :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem ;) :D Chyba sama siebie bede musiala wymienic na lepszy model ;) Od kilku dni chodze polamana (cos mi strzyknelo w plecach i chodze wyprostowana jak nigdy w zyciu ;) )... do tego chyba bede musiala przebadac sie na tarczyce :o A w piatek ide na badania i beda upuszczac mi krew 😭 Barb, bardzo mi przykro z powodu domku :( Widocznie tak mialo byc... Na pewno znajdziecie wkrotce inny... a moze nawet i laddniejszy :) kokus, widzialam zacmienie... ale tylko w telewizji... ;) :D Tutaj od kilku dni niebo szczelnie pokryte jest chmurami... :o Margrit 🖐️ Naneczka, bardzo sie ciesze, ze plytka Cie nadal zachwyca (jesli kiedys bedziesz reflektowala na nastepna, wiesz gdzie sie zglosic ;) ) To naprawde super, ze mozesz czesto bywac w kraju :) Zazdroszcze Ci tego (chociaz wiem, ze to bardzo nieladnie zazdroscic ;) )... Ja najwczesniej do Polski pojade w lipcu... Najpierw musze zdac wszystkie egzaminy, \"pouzerac\" sie troszke z francuska biurokracja w sprawie podjecia przeze mnie w przyszlym roku nowych studiow... i dopiero wtedy bede mogla zjechac do kraju! To jeszcze tak dlugo 😭 To zaproszenie do Gdanska fiu, fiu... mmmm... ale super!! :D Haneczka, a jak tam Twoje poszukiwania nowego lokum? Milego wieczoru :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Kokus co do fryzury to tylko - w ostatecznosci - scielam koncowki i nic wiecej, wiec sie nie zmienilam wcale :) Sportowa naneczka, nie mam Twojego adresu e-mail. Pozdrawiam wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, zegnam sie z Wami do jutra wieczora! Pa, pa... A teraz czas na lulu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno już, więc lecę spać a Wam Drodzy Forumowicze (Europa) życze miłego, ciepłego i słonecznego dnia. :) Pozdrawiam Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya
Dzien dobry wszystkim!!! (Choc u mnie juz 2 w nocy, he he). Zaraz wysle zalegle zdjecia do Margot i Sportowej Naneczki! Barb, czy dostalas moje zdjecia? Czekam zebyscie mi przysylaly swoje, kazdy kto chce. Please!!!Barb przyslij mi tez swojego synka koniecznie, tzn jego zdjecie. Pewnie teraz nie masz do tego glowy.Nie martw sie tym domem, przeciez w USA pelno domow to napewno znajdziecie jeszcze nie jeden. Ale ci zazdroszcze tej wizyty kuzynki!!! Margot-gulasz wyszedl pyszniutki:-) Sportowa Naneczka-dzieki za usciski! Moze troche przesadzilam z tymi problemami.Nie jest tak najgorzej, choc sa takie dni kiedy swiat wali mi sie na glowe. Ale nie powinnam narzekac, bo moge studiowac, znalazlam prace(choc nie wiem na jak dlugo) i przede wszystkim mam meza ktory mnie kocha,ale tez nie sprzata. len jeden:-(Ostatni raz jak go opieprzylam to wyczyscil wanne i plytki na polysk i umyl podlogi.Ale co tam, sprzatanie nie najwazniejsze wiec sie nie przejmuje. Kokus, czy Twoj syn chodzi moze do I LO w Sandomierzu(Collegium Gostomianum?) Pytam z ciekawosci. A poza tym to sie przeziebilam ale musze chodzic do restauracji na trainnin niestety:-( To koncze juz i sciskam wszystkich mocno.Tych wyzej wymienionych, oraz Haneczke,Jay, Piwonie, Margit, Marzenke, Bagatelke i wszystkich innych jesli pominelam to przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
dzien dobry wszystkim... w Chicago 80 stopni, nareszcie- nie moge sie doczekac kiedy wyjde z pracy... Maya- podaj mi twoj email to ci wysle zdjecia (chyba juz mi dawalas ale gdzies mi sie zawieruszyl- sorki). Ja twoje dostalam. Napisz cos o sobie- co robisz w kanadzie, skad pochodzisz z Polski, jak dlugo tu jestes... Piwonia- masz racje, byc moze cos lepszego jeszcze znajdziemy, na razie musze sobie dac spokoj z szukaniem przez jakies 2 tygodnie, bo mam koncowe egzaminy. Naneczko- wysle ci zdjecia- ty tez cos wyslij. jesli chodzi o diete, to jestem na Weight Watchers (liczy sie punkty). Chudnie sie powoli, ok. 2 funty na tudzien czyli 1 kg, ale skutecznie i nie ma efektu jojo. schudlam juz 12 funtow (6kg) w 6 tyg. A zdjecia ktore wysylam sa jeszcze przed dieta. Jak schudne jeszcze 8 funtow to zrobie nowe i wysle. Kokus- ciesze sie ze twoj syn jest taki rozsadny i dojrzaly w tak mlodym wieku, znam ludzi ktorzy maja 20 lat i nadal maja pstro w glowie. Gratulacje- dobrze go wychowales. Ciekawe jak ja swojego wychowam... Marzenko, Jay, Dark Elf, Haneczko, Gruszenka, co u was...??? Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya
hej! Bedzie krociutko i do Barb. Moj adres: marzenka7@go2.pl Jestem w Kanadzie 10 miesiecy, w Toronto. Studiuje na York University English jako Major i Linguistics jako Minor. Robie tez TESOL certificat jednoczesnie.Od wrzesnia bede na 4 roku, wiec do skonczenia studiow zostalo mi ok 1,5 roku. Przenioslam sie z Polski do Kanady bo tu mieszka moj maz (ktory ma 21 lat i jest informatykiem). Studiowalam wczesniej przez 3 lata w Opolu Anglistyke i York University mi przeliczyl 2 lata z 3. Pochodze z Sandomierza:-) Teskni mi sie za rodzinka:-(( Jeszcze nie jestem pewna na 100% co bym chciala w zyciu robic.Mysle zeby po studiach zrobic drugi BA w Urban Planning lub isc do law school. Marze tez o podrozowaniu po swiecie dlatego robie TESOL. To chyba tyle o mnie. A teraz zmykam do restauracji. Pozdrowka dla Ciebie Barb i wszystkich forumowiczow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada sie upalny dzien dzisiaj, wskoczylam juz w t-shirt ma byc baaaaaaaaardzo cieplo :D Barb koniecznie pokaz zdiecia po odchudzaniu ! Ja moge sie pochwalic zrzuceniem 70 funtow, pobijesz mnie Barb ??? zartuje, Tobie nie potrzeba az tyle zrzucic, ja w wieku 20 lat miala ogromna nadwage, ale udalo sie, teraz w zimie podskoczyla mi waga o kilka kilo, ale zrzucam to powoli :D Poszlabym spac, ale nie chce zeby przelecial mi tak na niczym dzien, bo mam duzo pracy i potem bede jeszczcze bardziej zawalona :( a jestem zmeczona bo wczoraj wieczorem bylam na meczu Chicago Cubs vs Arizona Diamondbacks :) Bylo fantastycznie mimo, ze nasi przegrali, mielismy bardzo dobry czas, taki mecz to bardzo fajna zabawa !!! :D http://chicago.cubs.mlb.com/NASApp/mlb/index.jsp?c_id=chc Do postukania pozniej !! Pozdrawiam wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia> za poszerzenie stronby przewiduje sie kary cielesne hihihi kto to o mnie pytal? dziekuje bardzo;-) pracuje od rana do nocy, na kafejke wpadam tlyko poczytac co tez sie stalo z Wami wszystkimi, jestem na biezaco;-) Barb> jeszcze znajdziesz tkai dom, z emucha nie siada, zobaczysz.. pozdrowienia dla wszystkich, ja uciekam na lunch z mezem pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Piwonia- nie moge uwierzyc ze mialas nadwage- na tych zdjeciach ktore mi przyslalas taka szczuplutka jestes!!!!! A jak sie odchudzalas, na jakiej diecie? Cwiczylas? Gratuluje i podziwiam. 70 funtow to naprawde duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wiecie, ja juz widze rezultaty mojego odchudzania. Przez trzy tyg codziennie cwicze, na poczatku padalam po 10 minutach a teraz robie na moim elliptical'u 1 godzine. Spadly mi juz piersi (naprawde czuje sie lepiej:D ), i spadla mi dupka i troche w brzuszku. Nie wiem ile zgubilam, bo moja waga jest do d..y. Mam nadzieje, ze do lata zgubie jeszcze troche. Zaczelam brac dodatkowo L-carnitine i pic herbate pu-erh. Zobaczymy,jak cos bedzie zauwazalne to pokaze Wam zdjecia. Ok, na razie pozdrawiam i lece gotowac zupe minestrone. Aha, chcecie dobry przepis na jablecznik? Na razie dziewczyny z innego forum sa zachwycone. Jakby co dajcie cynka...:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Marzenko- mozesz podac przepis na jablecznik, najwyzej upieke dla meza bo dla mnie nie moge. Szkoda ze ja nie mam miejsca na elliptical w moim 2-sypialniowym mieszkaniu, tez bym sobie kupila. A herbata pu-erh jest naprawde skuteczna- moja mama schudla duuuzo na tej herbacie. Ja tez zaczelam pic, szkada ze nie wczesniej- do lata juz pewnie nie zdaze schudnac 20 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Sorki, ale troche sie pogubilam- czy Marzenusia to ta sama osoba co Marzenka z Wood Dale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu, fiu... to sobie poczytam :D Ale najpierw wskakuje do wanny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ja z Wood Dale!!! :D A czy wiesz ile razy dziennie pije Twoja mama ta herbatkę? Ja bym chciala schudnac tak 8kg to znaczy ok 16 funtow (chyba). Mam nadzieje, ze mi sie uda. BARB, pisalam do Ciebie kilka razy na gg ale nikt nie odpowiedzial. :( Przepis na wspanialy jablecznik: 4 szklanki mąki 4 żółtka 1 łyżka kwaśnej śmietany (lub dodatkowe żółtko) 1 łyżeczka proszku do pieczenia 3/4 szklanki cukru 25 dag margaryny Wszystko razem zagnieść (czystymi rączkami :) ). Podzielić ciasto na dwie części (jedna mniejsza jedna większa) i włożyć do zamrażarki na pół godziny. JABŁKA: Zetrzeć na tarce z grubymi oczkami 8 dość dużych jabłek (może być więcej), ubić 2 białka na pianę i wsypać ok. 2 łyżki cukru. Już ubitą pianę dodać do jabłek i dodać małą łyżeczkę cynamonu. Zetrzeć większą część ciasta na średniej wielkości blachę na tarce z grubymi oczkami. Na to położyć wymieszane jabłka z cynamonem i pianą. Ubić 2 pozostałe białka(można dołożyć jedno białko) i dodać 2 łyżki cukru. Rozłożyć na jabłkach. Na koniec zetrzeć drugą część ciasta. Piec w około 200 * C Wymieszać cukier puder z cukrem waniliowym i po upieczeniu ciasta zaraz posypać je. SMACZNEGO!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kociaczki ❤️ Skoro juz mowa o odchudzaniu, to trzebaby wymyslic jakas dietke dla tej strony :D Piwonia i Barb - jeszcze raz dzieki za sliczne fotki 👄 Barb - to okropne, ze nie udalo Ci sie zaliczyc nic ztudiow z Polski ... Moze to zalezy tez od stanu, w jakim mieszkasz, bo Jay z tego, co pamietam udalo sie to zrobic. Ach, wyobrazam sobie, jakie to musi byc frustrujace ... :( 🌻 Przykro mi rowniez z powodu domu :( Coz, moze tak mialo byc, moze znajdziecie nastepny jeszcze ladniejszy :) Marzenusia - nie wiem, czy dostalas moja odpowiedz na Twoje fotki, ktore niestety nie doszly :(, zupelnie nie rozumiem, jak to sie moglo stac, ale dostalam tylko wiadomosc sama w sobie, bez zalaczonych zdjec :( Ale ciesze sie, ze Twoje zdrowko okazalo sie cale i zdrowe :) Margot - wybacz, ze niechcacy ukradlam Ci stopke :( Lecz teraz przynajmniej sa dwie z tej milej ksiazeczki i baranek nie bedzie sie juz czul calkiem osamotniony ❤️ 👄 P.S> a co to jest Anatol? haneczka - mysle, ze dla tych, ktorzy przegapili 100-stronowa impreze trzeba bedzie urzadzic poprawiny, bo co tam czekac jeszcze 100 stron ;) 👄 Ach, Ty sie juz morzesz opalac, a u nas w Minnesocie nawet jeszcze listki na drzewach sie nie zaczely zielenic :( Byle do lata :D Gruszenka - gratulacje i nie martw sie, jesli nie uda Ci sie zaliczyc tego letniego kursu, w koncu cale zycie przed Toba :) W USA ludzie czesto studiuja w zwolnionym tepie ze wzgledu na prace, co czasem zabiera dluuuuuuugie lata (wiem z autopsji ;) Zycze Ci jak najwiecej powodzenia na Nowej Drodze Zycia 🌻 DaRk Elf - no i jak wyszlo krzeselko? Tzn. czy to bylo prawdziwe krzeslo, a Ty je przemalowalas na inny kolor, czy obraz, na ktorym widnialo krzeselko? :) Margrit - :) Jak tam minal dlugi weekend? Czy w calej Europie to byl dlugi weekend, czy tylko w Polsce? Jay - jak slusznie stwierdzilas, robimy nowa impreze dla tych, to \"przegapili\" 100-tna ;) maya - :) hmm, nie mialam pojecia, ze z CN Tower widac az Nowy York ! Bywalam w Toronto swego czasu dosc czesto, uwielbiam to miasto, ale zawwsze byly kolejki na wieze i nigdy na jej czubek nie dotarlam :) Ach, mi tez sie czesto teskni za dziecinstwem ... W sumie chyba najbardziej dlatego, ze zostalo ono w pewnym sensie \"uciete\" w momencie, jak przyjechalam do Stanow... Caly czas troche czuje sie tak, jakbym jeszcze byla tamta dziewczyna sprzed 15 lat, ciagle snia mi sie rzeczy ze szkoly w Polsce itp. I co, zrobilas gulasz a la Margot? Jesli nie, to szczerze polecam, ja go robilam i byl to najpyszniejszy gulasz, jaki w zyciu jadlam :) A czy ja tez sie moge pisac na Twoje zdjatka :) ? Diruone - daj nam znac, jak przejdzie Ci jadlowstret, to bedzie mozna znowu zamieszczac tu przepisy ;) sportowa naneczka - :) A Ty bidulko, to juz widze ledwo zyjesz 🌻 Mam nadzieje, ze rozwoj spraw zawodowych poszedl w parze z tymi bardziej osobistymi :) kokus - to masz milutkiego synka :) Pozdrowionka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×