Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

- piwonia- dziekuje za adres wykorzystam po sierpniu , teraz nie wysylaja ze wzgledy na temperature ;-( a wczoraj gapa prawie sie poplakala na wspomnienie krakowskiej kielbasy- zaskocze ja niedlugo ;-) zdjecia tez powysylam po naszym wspolnym weekendzie na lodce- juz wkrotce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Lomatko alescie wczoraj popisali :) To moj ostatni weekend, w dodatku dlugi bo poniedzialektu wolny :D, na Lazurowym przed wyjazdem. No i oczywiscie jest pelno rzeczy, ktore jeszcze bym chciala zrobic, zobaczyc i wogole. Takze cale dnie nas nie ma :) Wczoraj bylismy na kolacji z Marokanskimi specjalami u naszych znajomych. Najlepsze sa ciasteczka z herbata :P Triskell widzialam widzialam. Super widok :) Elfik 🖐️ Szkoda, ze nie wyszlo teraz ale i tak trzymam kciuki zeby sie udalo nastepnym razem. Gnu 😘 nie miej dola. Czemu nie chcesz wyjezdzac nagle do swojego Slonca? Witam tez nowe osobki 🖐️ Zmykam!! Nara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor!! chcialam zapyac czy jest tutaj na forum ktos z Was, kto mieszka w Kolumbii??? bardzo potrzebny mi ktos taki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze kupic nowy monitor... jakiś szerszy, bo mi sie topik nie miesci.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza wersja tabelki
Agais,1978, Islandia od 1999, Baran ANIA_2000, USA, Portland, Oregon, od 1990, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) HANECZKA, Austria, Wieden, 25.12.66, od 1989, koziorozec IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 2 lata, Baranek MARGOT, Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat TRISKELL; Olympia, WA, USA; 1967; od 10/2003; Bliźniakorak (21.06) VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze kupic nowy monitor... jakiś szerszy, bo mi sie topik nie miesci.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek, ależ ja Ciebie nie przegapiłam! :) Ja tu się (na stronie 486, zaraz za tabelką) Lubeką zachwycam, a Ty nic? Uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z BBQ u kolegi, dwa domki dalej. fajnie... nadal sie doluje. slonce moje sloncem moim, ale rozlaka rozlaka a usa usa.. Kokus - chcesz moj monitor? 17\' CRT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tita tita tu orbita !-co robita? ja sie dzis paletalam po zadupiach i ogladalam parujace bajora,zdjecia podesle pozniej.I o maly wlos sie nie natknelam na Clinta Eastwooda co kreci film na Islandii w okolicach Krysuviku i mnie ochrona zawrocila z jednej drogi,i musialm sie tluc wertepami naookolo 8km ,zeby dojechac tam gdzie chcialam. Zaraz biore moja niemiecka kolezanke i pokaze jej miasto noca,znaczy jak sie ludnosc miejscowa bawi ,bo Benio u mamusi na caly weekend. Buziakuje wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU - ta poprzednia strona byla rozjechana... :D Teraz jest dobrze.. Monitory tez mam dobre w obu kompach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus .. hmm, u mnie nie byla rozjechana.. moze to firefox.. zamiast explorera (darmowy a fajny, sciagnij sobie, www. mozilla.org albo www.firefox.pl) ja mam co prawda linuxowa, ale wiekszosc moich znajomych korzysta z firefoxa pod windowsa i chwala sobie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w 2001 roku poszlam na casting i zagralam w \"Just Visiting\" jako statystka ofcors :D no i mialam okazje na wlasne oczy zobaczyc drobniutka Tara Reid oraz Christian Clavier :D ale kosztowalo mnie to 16 godzin tanczenia w klubie dyskotekowym, jeszcze nigdy nei mialam tak dosyc tanczenia jak wtedy hahahaha niestety nie udalo mi sie byc w zadnej scenie z Jean Reno i Christina Applegate bo oni tez tam grali buuuuuu ale mimo wszystko fajnie powspominac :) wczesniej bylam dwa razy jako statystka w Chicago Hope to taki tutejszy serial :) tyle mojej kariery ekranowej hahahaha kiedys opowiem dzieciom i wnukom to sie posmiejemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia 🌻 wow, ale fajnie! jak sie na takie cus zalapac? przypuszczam jednak, ze w moim regionie raczej filmow krecic nie beda:( w 2003 roku, kiedy bylam w Irlandii, bylysmy z kolezankami na widowni programu RTE, irlandziej telewizji. Program nazywal sie The Lyrics Board. Na TVN leci tego odpowiednik, \"spiewajace fortepiany\". wiocha straszna, ale fajnie bylo;-) siedzialysmy w 2-gim rzedzie, wiec bylo nas widac potem w telewizorze:) przed programem byla wyzera (po miesiacu pobytu w irl i oszczedzaniu poprzez zywienie sie jedynie chlebkiem tostowym, serem zoltym i ogorkiem z Lidla, to byla wyzera:) No i oczywiscie aby pobudzic widownie do entuzjastycznego reagowania na poraz n-ty nagrywana te sama scene, dali nam sporo wina:) Jednym z glownych bohaterow spiewajacych tego wieczorku byl Brian Jakistam, jeden z kolesi z zespolu WestLife. 5 razy nagrywali jego wejscie, bo za kazdym razem sie potykal na schodach w dol:) Anyway, pamiatki nie mam, oprocz biletu wstepu, gdyz kiedy pare tygodni po naszym wyjezdzie do PL, kiedy to emitowano ten program, nasz szef sie troche zrobil i zapomnial wcisnac REC w video, wiec nic sie nie nagralo... a podobno widac nas bylo za kazdym razem, kiedy pokazywali widownie albo Briana Jakiegostam, gdyz siedzialysmy tuz za nim... ech..:) ale wspomnienia sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU, nawazniejsze sa wspomnienia, one sa nie powtarzalne !!!! a jak sie zalapac ano w radio oglaszali, ze jest casting o czym nawet nie slyszalam tylko znajoma mnie na to namowila wiec poszlam :D zaraz gdzies poszukam odcinek z check\'u i Ci powiem jak sie to miejsce \"castingowe\" nazywa bo oni nadal dzialaja w naszym miescie i ciage kogos poszukuja tyle tylko, ze ja teraz mam duzo mniej czasu buuuuuuuuu ciagle cos u nas nakrecaja, wlasnie skonczyli krecic film z Keanu Reeves oraz inny z Jennifer Aniston gdzies na jakies plazy w okolicach miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja jak berety ,wrocilam z obchodu knajp i innych dyskotek...no wiec....Bola mnie nogi....od chodzenia,od tanczenia,od gibania sie i od szalenstw przeroznych .stwierdzam ,ze niemiecka kolezanka jest nudna jak flaki z olejem...wszedzie bylo,, za glosno ,pachnialo papierosami ,i piwem,,......sorry bardzo,niech mi ona pokaze dyskoteke gdzie tak nie jest.... Jæja sko,podrywalo mnie dwoch przystojnych wlochow i francuz :Luigi z kreconymi wlosami i Luigi z prostymi a francuz byl Jean...Niemiecka kolezanka marudzila strasznie ze chce do domu ,i niestety nie nagadalam sie z przystojniakami,ale zdazylam potanczyc:P heheheh... i znowu bylam najwyzsza na imprezie...smiesznie ,ale zawsze tak mam ...tylko moj bialy leb widac:P Dobranoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w niedziele:) Ach, marzy mi sie rosolek mamy......I schabowe z salata..... Mniam mniam.... No coz, a tu raczej sobie tak nie pojem;) Czekaja mnie jakies gotowe potrawy, ktore potem i tak najczesciej laduja w koszu... Dzisiaj chyba sobie Tortellini zrobie- zawsze to cos!:P Wczoraj wieczor siedze sobie grzecznie w domku i nagle telefon: Kobieta, nie przedstawila sie, pyta czy moge za 20 minut byc u mojego A. do pracy. Pytam czy cos sie stalo, a ona nic: niespodzianka.... Oki. Ale stanelam i najpierw pierwsze 5 min. mysle , o co chodzi i czy mam rzeczywiscie isc. A moze to jakas zla baba mnie napuszcza?:P Oczywiscie zaraz napisalam smsa do mojego Miska : Co to ma byc??? Ale sie szykuje. Potem jeszcze raz telefon. Upewniala sie czy przyjde. W tle uslyszalam krzyczacego A. : Kocham Cie! No to juz wiedzialam,z e wszystko ok!:) Okazalo sie,z e to znajomi wpadli do A. i Susanne chciala mnie zrobic w konia:D! A ja jej nie poznalam wcale. Bylismy na Altstadtfescie u nas. Milo bylo:) Ale przestraszyc sie przestraszylam tym telefonem... Triskell>>>> W ostatnim poscie mnie pominelas:P A Lubeka rzaczywiscie ladna, ja mieszkam w dzielnicy dalszej. Ale to miasto ma swoj urok!:) Esja>>>> Ta Twoja Niemka juz mi sie od poczatku nie podobala (Why) ;)! Z taka nudziara to tylko mozna zwariowac i nawet sie nie pobawisz!:) Szkoda, ze nie moglas dluzej zostac (ze wzgledu na tych przystojniakow;) ) A tak w ogole to ile Ty masz wzrostu???:) GNU>>> Alez Ty pozno spac chodzisz kobieto!:):):) Dostalam Twoja numer GG!:) Dzis wiatru nie ma nawet:) Chyba sobie pojde po poludniu popstrykac fotki:) A tak w ogole to ja dzis strasznie wczesnie na nogach jestem hehe:D:D:P! Nio, moj Misio dzis 11:30 zaczynal... To dla nas wczesnie;) Ale za to juz kolo 21 skonczy!!!:) I pojdziemy znowu \"auf die Meile\"! Tu sie ciagle cos dzieje ostatnio, impreza za impreza!Polazic i moze Caipirinhe wypic.... A jutro nasz wolny dzien!!!!:):):) Yupi!! Jedziemy do Parku Tygysow!!!!!! Ja kocham dzikie koty!:) A tam maja bardzo rzadkiego tygrysa zlotego...Ja takiego jeszcze nie widzialam! Ja oczywiscie mowie, ze bede je glaskac, bo one takie milusie sa hehe!:) A co tam, poswiece reke!;) Milej niedzielki!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to juz wiem, dlaczego przestalo wiac.... Luga teraz i tak ma lugac do wieczora:O:( A ciemno jak w jesienne deszczowe popoludnie! A co tu taka cisza moi mili???:) Pewnie macie duzo lepsza pogode!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. niedzielne, leniwe poludnie.. raczej popoludnie.. Ogldalem kawalek programu z p. Maklowiczem, przygotowywal faszerowane kalarepki, pysznie to wygladalo i latwe w przygotowaniu.. Tylko ze akurat w tym roku nie mamy kalarepy na ogrodzie, trzeba bedzie kupic w srode na targu. Esja - kiedys pisalas ze 186? czy mi sie cos pomylilo? jestem strasznie ciekaw tych parujacych bagienek.. Spatzek - faktycznie pogoda lepsza, ale juz uprzedzaja. ze znad Morza Polnocnego idzie niz, ktory na 2-3 dni popsuje pogode.. To chyba gdzies z Twojej strony.. ale wtedy u Ciebie bedzie ladniej.. a propos tygrysow, to w Las Vegas widzialem biale tygrysy, w hotelu Mirage. Piekne koty.. ale reki bym nie oddal.. Widzialem tez lwy w hotelu MGM.. Bylem zaskoczony, ze korzystaly z kapieli w wodzie... Piszecie o przygodach z TV.. Pamietam w czasie studiow w Lublinie szedlem taka stara uliczka w strone zamku, najpierw slyszalem dziwne odglosy, a zza zakretu wyjezdza motocykl z wozkiem bocznym, dwoch zolnierzy niemieckich, karabin maszynowy na wozku.. a za nimi cala kompania (ok. 100 ludzi) niemieckich zolnierzy w szyku marszowym, w chelmach, z karabinami i blachami na piersiach (zandarmeria)... Dalej nie mozna bylo isc, bo akurat krecili film o akcji wysiedlania Polakow na Zamojszczyznie w czasie II wojny.. Przyznam sie, ze takie ciarki mi przeszly po plecach jak zobaczylem tych zolnierzy, ze nigdy w zyciu czegos podobnego nie przezylem.. GNU - co do monitora.. tak sobie uswiadomilem, ze przeciez nie zabierzesz wszystkiego do Ameryki.. A z drugiej strony wyjezdzasz na stale.. Jak rozwiazujesz ten problem? Ja mam taka sklonnosc do obrastania przedmiotami, z ktorymi nie moge sie rozstac, ze mialbym ogromny problem co zabrac a co zostawic.. Triskell - dziekuje za fantastyczne zdjecia.. Wlosy masz rewelacyjne i piekny usmiech.. :D JoAska - fajne to cos co przyslalas.. 102 - pamietaj o mnie przy wysylaniu zdjec.. ok, na razie tyle, dla wszystkich 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus-jakbym na bosaka miala 186cm to bym sie zalamala,poki co jest 182...ale ja mam slabosc do butow na wysokim obcasie ...niestety.Mowia ze nie powinnam ,bo to juz przesada,ale ja mam kilka par naprawde porzadnych obcasow:P Bajoro podesle jak tylko zaladujemy foty do kompa. Szefowa bierze Niemke do Blau Loonið-znaczy na Blekitna Lagune.Ja sobie w tym czasie kolejny raz posprzatam i zakupy jakies zrobie ,bo lodowka zieje pustka. Triskell-ja tez chce zobaczyc jak wygladasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja>>>> Wooooow, to Ty wielka jestes!:) Fajnie Ci, mozesz na wszystkich maluczkich z gory patrzec:P Ja mam tylko 163...:( Kokus>>>> Tam bialy tygrys tez jest:) Oj piekny piekny.... Normalnie je kocham, wszytskie! Moim marzeniem jest moc kiedys takiego malego na rekach trzymac i tulic na smierc!:) Triskell>>>> Jak masz jeszcze jakies inne fotki niz na Twojej stronie, to ja tez plossssiiieeeee!!!:):) A czy ja Tobie moje wysylalam??? Skleroza........ No i luga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spatzek-nie narzekaj ,ja bym chciala miec 170cm i rozmiar ciuchow 36-38 i stopke z 37........a tak to zawsze problem.bycie wysokim pomaga ,ale i czasem przeszkadza....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja tez bym wiele chciala...:D Ale coz, jest jak jest;) A tak w ogole to sie doczytalam, ze jestes ode mnie roczek mlodsza:)! Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podeslalam Wam kilka zdjec:) a ze mam 2 maile to mam balagan w adresach wiec ,musialam je przeniesc maila ,,forward,, sorry za to.musze zrobic porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleo-Nora
Witam z Niemiec a dokladnie okolice Stuttgartu. Mieszkam tutaj juz od 8 lat i chyba nie zostane dluzej niz kolejne 5 lat.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×