Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

czesc dziewczyny.. Kupilem dzisiaj bilet, tak ze do pewnego stopnia klamka zapadla.. z tym ze wylatuje w piatek, 24 marca.. W razie rezygnacji, a biore pod uwage taka mozliwosc, gdybym znalazl prace, to trace 530 PLN... na razie tyle, bo mamy goscia.. pozdrowka dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteńka
Kokuś, wyjeżdzasz w poszukiwaniu pracy?...Tak?..Mam nadzieję,że wszystko ułoży sie po twojej myśli :) życie jest pełne niespodzianek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 :) kokus - to chyba niedrogo udalo Ci sie zaplacic ... masz juz jakies konkretne plany podroznicze na Staniki? Czy planujesz objechac wszystkie swoje topikowe dziewczyny w Stanikach ;) :classic_cool: Cassandra - a co bylo w kinie? Ja juz kompletnie stracilam poczucie terazniejszosci jesli chodzi o obecna oferte w kinach ... mieszkajac na zapupiu pozostaje mi nadrabianie zaleglosci na DVD ;) Martenka - ja Ci tam dobrze zycze, ale nie wiem, jak Ty sie nauczysz tego wszystkiego na pamiec ... ;) A jak sie nauczysz, to bede pelna podziwu dla Ceibie i pogardy dla siebie, bo mieszkajac w USA od kilkunastu (juz nawet nie pamietam ilu dokladnie) lat i skonczeniu tubylczych studiow filologicznych nie mialabym pojecia jak nazwac te wszystkie uklady i ich czesci po angielsku .... bosz ...... naneczka - no wlasnie widze, ze nadal nie jestes sportowa ;) ale nie przejmuj sie, wazne, ze zdrowie i checi sa :) Ach, fajnie masz z tym autkiem ... Autka o takim mniej wiecej \"ksztaucie\" jak Twoje Punto, albo Margotki Peugeot naleza do moich ulubionych i wlasnie kniecznie w kolorze czarnym! Takie fajne kreciki :) Taka byla moja kofana Hondka, ktora mi ukradli :( Teraz mam tez ladne autko, ale to juz nie jest krecik, tylko taki raczej pingwinek :D Stara a glupiam, ale lubie wszystko upadabniac do zwiarzatek ... np. mojej mamy autko to jest slonik :D Masz racje, sporo naszych stalych bywalczyn sie wykruszylo, ale mamy za to niezla porcje nowoprzybylych milusinskich :) Wydaje mi sie, ze odkad nasz topik \"zginal\" wtedy, wszystko jakos lekko podumarlo ... zreszta na co ja narzekam, sama nie mam juz tyle czasu i weny, jak bywalo onegdaj ... Pingo - piszesz \"czysto, skandynawsko i milutko\" ... to faktycznie brzmi jak raj na ziemi :) Ostatnio tak sie zastanawialam nad tym naszym zagmatwanym swiatem i doszlam do wniosku, ze Skandynawia to chyba jedna z ostatnich naprawde bezpiecznych i swiatlych ostoi cywilizacji, gdzie mozna spac spokojnie i miec poczucie, ze podlegasz rzadowi, ktory naprawde dba o swuch obywateli ... A z akcentem no to sie zawsze bedzie ;) nie ma mocnych :D (chyba, ze ktos w bardzo mlodzienczym wieku sie uzagranicznil ... ) :) taniuszka - a, to juz wiem, gdzie pracujesz ;) W stanikach tez jest Panneys, ale pewnie to co innego ... :) Ale badz wytrwala, mna pewno przyjda lepsze czasy :) 102 - no to gratulacje z powodu powiekszenia rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop hop!!!! witam ponownie...pozdrawiam pozdrawiaczy ;-) zla jestem dzis ogolnie... na meza, prace i wszytko inne...a i podryw mi sie w pracy zdarzyl...chyba czesciej obraczki nie powinnam nosic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - :classic_cool: podryw powiadasz? ;) kto kogo podrywal?? ;) Odzdrawiam oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteńka
...Bagatelka, ja też pełna będę podziwu jesli sie tego wszystkiego naucze..ale mam nadzieje,ze lecytyna pomoże :D hihi a tak powaznie to na szczescie nie musze umiec wszystkiego od razu..uff!!!! ale i tak dla mnie jest ogroomm!!! ..102..podryw powiadasz..z własnego doświadczenia wiem,ze to czasami poprawia humor...i od razu (my kobitki) czujemy sięlepiej..piękniejsze :) ale ale ..właśnie..kto kogo podrywał?! ;) ..pozdrawiam wszystkich!!! Margot..gdzie jesteś? widze,ze w Irlandii nie masz juz czasu na "nas"...tyle nauki? ..Cedex..a Ty pewnie na rybkach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Martenka - jestem, ale na razie nie mam czasu pisac! postaram sie odezwac wieczorkiem! :) Usciski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka-w kinie dużo nowości, polecam komedię Tylko mnie kochaj. Ja na tym oczywiście byłam, hehe ;) Pozdrowienia dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekko sie wczoraj usportowilam, ale tylko troszeczke! Bylam na nartkach wczoraj po pracy! ale ciagle jednak jestem \"niesportowa\" pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiem i uwielbiam szalec na nartkach! a tzw. \"after work skiing\" to taka nasza cotygodniowa rozrywka na oswietlonym stoku. mamy godzinke z pracy na stok, spotykamy sie na miejscu o 19 i jezdzimy do 22. Czysta zabawa! Ale naturalnie wyjezdzic do woli sie nie da, wiec na weekend jedziemy na dwa dni do Austrii poszalec na stokach \"z prawdziwego zdarzenia\" ;-) A Ty jezdzisz? (pisze o sobie, zem niesportowa, bo wczesniej mialam nicka \"sportowa naneczka\" , ale jakos osttnio nie chodze rano biegac, wymawiam sie mrozami i slizgawica, odkad zmienil sie trener w moim fitness studio tez tam prawie nie bywam...ehhh, trzeba to zmienic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.. Bagatelka - ZLE MNIE ZROZUMIALAS... bilet kosztuje 2.370 PLN, ale gdybym zrezygnowal przed wyjazdem to potraca mi 530 PLN. Biore taka mozliwosc pod uwage w razie gdybym jeszcze znalazl prace w Polsce.. Ten bilet jest sporo drozszy bo lece AirFrance\'m.. LOT-em byloby taniej, ale chce zobaczyc lotnisko w Paryzu.. :D Co do planow podrozniczych to za wczesnie cos mowic.. Bardzo bym chcial gdzies pojezdzic. Ja bede w NJ, wiec to kawal drogi na Floryde, do Poludniowej Karoliny, do Szikagowa czy Duluth.. Najblizej bedzie do naszej GNU, wiec moze, moze... :D naneczka - dobrze chociaz troszke sie usportowic.. Ja mialem dzisiaj \"usportowienie\" nad Wisla, 6 godzin na swiezym powietrzu przy ciezkiej pracy.. :D Jutro znowu, chce wykorzystac dobra pogode.. Aha.. lubie czarne samochody.. sa takie eleganckie.. Cassandra - to juz leci ten film? myslalem, ze dopiero na Walentynki go puszcza.. A jak Ci sie podoba? Pierwsza czesc czyli \"Nigdy w zyciu\" bardzo mi sie podobalo.. Margot - dla Ciebie rowniez mnostwo usciskow.. :D Martenka - nauczysz sie, trzymam kciuki... A co do Stanikow to faktycznie.. od lipca ub. roku nie mam pracy, musze ruszyc tylek i wziasc sie do roboty.. :D 102 - hop, hop... na ten podryw to pewnie nie jestes zla... No to pozdrowka i gudlaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokuś-Topbie chodzi o kontynuację \'Nigdy w życiu\' :):) A to będzie faktycznie w lutym kiedyś tam, albo i już jest ,nie wiem ;) Ale mnie już wtedy nie bęzie w Polsce i sobie go nie zobaczę :| A film Tylko mnie kochaj fajny i przyjazny. Gwiazdroska obsada- Bosak, Zakościelny.. Mmm ;) Naneczka-Parę razy jezdziłam z moim eks na nartach, ale jakoś mi się odechciało, odkąd zerwaliśmy zaręczyny. Narty zbyt bardzo kojarzą mi się z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteńka
..ja widziałam "nigdy w zyciu" barzdooo mi sie podobało..ogladalam kilka razy..a 2ga cz. "ja wam pokaże" wchodzi do kin 10.02..juz nie moge sie doczekać!..poki co zakochałam sie w piosence do tego filmu "niech mówią,ze to nie jest miłosc" P.Rubika..przecudowna!ciagle jej słucham!!! Mozecie ja usłyszec na www.teledyski.onet.pl polecam.... ..Kokuś a dlaczego akurat stany??..masz już cos nagrane...troszku daleko,prawda?!... Pozdrawiam ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffff............... skonczylam pracowac :( cale szczescie ze w home office- to nie musze dojezdzac do domciu :) conieco mam do opowiedzenia, ale to jutro, dzisiaj padam z nog.. zycze wam dobrej nocy !! Papatki 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Milusi! Czytuje Was codziennie do poduchy i na dzien dobry tez zagladam :-)..Jak już pozbieram na dobre moje „połamane„ serducho czesciej lisciki pisac do Was bede :-). Naneczko, i ja rozkochalam sie w tym roku w narciorkach, ach przecudna sprawa, mam nadzieje jeszcze w tym sezonie wrócić na stock, choc raz jeden, ale wpierw musze krokodyle lzy wszystkie wylac po jegomościu co pasje do narciorek obudzil. A tu jeszcze Walentynki za pasem!!! Buziaczki wielkie i narciorkowe pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narciorki, taaaa, chyba po piachu tutaj, w poscigu za aligatorami;-)) Nie mam zadnej mozliwosci uprawiania sportow zimowych, chyba ze wskocze w auto i w kilka godzin dojade w gory.. Ja tu tylko jak po ogien, skanuje wzrokiem, co sie wydarzylo i zwiewam, zaraz przyjda uczniowie, testuje nowy ESL test. Oczywiscie placowka ma za to placone, ale za moje siwe wlosy nikt nie placi;-(( jeszcze nastepny tydzien i moze to cale wariactwo w koncu sie uspokoi i bede miala wiecej czasu na moje ostatnie odkrycie - jezyk japonski hehe Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;-) dzis juz w lepszym humorze;-) o podrywie co mi sie trafil- to ja bylam podrywana ;-) przz jednego z klientow, porozmawialam z nim troche i prawie mi sie oswiadczyl;-) (yttttgyyyyyyyyygg1- to dzielo KOty, ale mam madre zwierze, nie??)nie wiem dlaczego jej osrodkiem zainteresowania jest klawiatura ;-) no i tyle na dzis- ide pakowac prezenty dla rodzinki, Gapcia zabiera pare rzeczy, na szczescie moja mamusia i brat mieszkaja w warszawce wiec nie ma problemu ;-) pozdrawiam.. aha - ktos pytal o paczke. normalna lotnicza paczka idzie 4-10 roboczych dni , raz mi sie udalo wyslac w czwartek i we wtorek odebrali pake z poczty ;-) normalnie to wysylam pon- wtorek i dostaja w nastepna srode ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ufff ufff.... tyle tylko powiem.... czuje sie jak duch upior cien czlowieka... szok... Jay: ty moja droga nie narzekaj na tropiki!! ja tam nie zaluje, ze tu zimy nie ma. W tym roku ani razu nie bylo sniego. Raz byl tylko lod, ale sniegu nie. Dzieki Bogu bo nie znosze... :))) pozdrawiam wszystkich i wracam do pracy. musialam przyniesc papierzyska do hotelu...szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> alez ja nei narzekam, ja zwierze cieplolubne;-) w styczniu juz zdazylam sandaly kilka razy ponosic.. nie wyobrazam sobie ytutaj tej chicagowskiej zimy.. ale narciorki bym chciala hehe .. no nei zebym umiala na nich jezdzic;-) Zle sie czuje.. znowu mi sie cos do gardla przypaletalo, nie moge pzrelykac.. jakies porady? wiem, wiem do lekarza ide w paitek, jutro nei moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mississauga Ontario
I jest pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do MississaugaOntario
No nie wierze!!!! Naprawde jest tu ktos z Mississauga? No to pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweetys girl
Serdecznie witam wszystkie rodaczki (i rodakow) za granica. Pozdrowienia z Kanady, z Mississauga. Bede tu czesto zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhu :D cieplutkie pozdrowienia z zimnego Stuttgartu! ah, strawberry... no co ci mam powiedziec...troche poboli serduszko..no ale zycie leci dalej, jak masz dobrych przyjaciol to jest latwiej....a poza tym musisz zawsze myslec: dobrze sie czuje, lubie siebie, a z facetami niewiernymi do buszu! ;) bagatelka - zycze by lecytyna pomogla, na mnie za bardzo nie dziala, co nie lubie sie uczyc i nie \"kumam\" to i tak sie nie naucze :( margotka - jak leci?? kokus- a jak dlugo zamierzasz zostac w stanach? a gdzie cie pedzi? w cieple zakatki - no to bedziesz zamiast ptaszkow zmije i kaktusy observowal ;) 102 - nooo to fajnie :) jak sympatyczny a nie chamski podryw to jest mile :) . A czy cos tez kupil, bo mowilas ze klient, bo tak to by bylo przyjemne z pozytecznym ;) a kotki sa super! sama mam czarna kotke, najlepszy stwor pod sloncem, a gdy sie ma smutki to dziala jak valium :) naneczka- ach to monachium... no kto wie, moze jeszcze tam zawitam.. a w jakim kierunku szukasz pracy? ja chcialabym w sumie raus z IT, juz mi bokami wychodzi :( moze sprobuje vertrieb w innej branzy, bo czas sobie sama organizujesz (najczesciej) i to ty jestes odpowiedzialna za swoje efekty, juz mam dosyc teamwork, gdzie malo kto sie stara, nie czuje sie odpowiedzialny za to i owo, slabe zorganizowanie, itd. no chyba wiesz o co mi chodzi, ja jestem raczej taka zosia-samosia :) . A co do obywatelstwa to u mnie odpada, a i tak mi sie nie pali do niemieckiego: po co? Twoj M.? to znaczy ze przejscia z ex to juz przeszlosc i masz przed soba rozowa przyszlosc ? :) suppi :D . Tez sobie tego zycze ;) squirley - wczoraj tez mialam potworny dzien, ale dzisiaj jest dzisiaj i nie mam juz - aaaaaaaaa :P a ty jutro nie bedziesz miala :D jay - cieple mleko z miodem, plukanie sola emska, czyli jak u mamusi :) pozdrawiam kanadyjki!!! i oczywiscie wszystkich naszych forumowiczow 🌼 ale sie rozgadalam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry odliczam dni do wyjazdy do domku :D, martwie sie tylko polskimi mrozami, w Irlandii jak byly +2 stopnie to jest okropnie zimno a ja zamarzalam. naneczka zazdroszcze Ci sniegu, niestety w Irlandii go nie ma. tej zimy spadlo troche sniegu i bylo wielkie wydarzenie ( wypadki, szkoly i sklepy zamkniete :D....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Ja tylko krociutko z pozdrowieniami! Niestety nie znalazlam wczoraj czasu, zeby tu wpasc, ale postaram sie dzisiaj to zrobic! Oczywiscie nieco pozniej, bo teraz musze leciec na uniwersytet wydrukowac moja prace, ktora musze zlozyc potem w sekretariacie. Nawet jeden dzien sobie czlowiek nie moze odpoczac od tego glupiego uniwerku :o Ech... sciskam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie, pamiętacie mnie jeszcze? :) Jestem już na miejscu i od paru dni się powoli urządzam, niedawno podłączyli mi też internet. Na razie jest znośnie, choć cierpię na syndrom emigranta :( , czy też raczej na smutek tropików, choć z tropikami ma to niewiele wspólnego :D Margot daj znać, czy masz jeszcze ochotę i czas na spotkanie? Jeśli tak, odezwę się do Ciebie na mejla. pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kartonie po pralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, naneczka i mi sie zachcialo taaak nanarty, tak dawno temu sobie szalalam :) co prawda nie jestem w tym najlepsza, daje sobie rade, tylko troche bezpiecznie sobie zjezdzam i powolutku, tak, ze zanim ja zjade jeden raz moja córa smignie ze 3 razy :) Widze, ze nie tylko ja jestem auto- skrzywiona i wymyslam nazwy na moje samochodziki. Mialam jednego razu takie soczysto zielone Reno Megano, nazywalam go moja zabka, potem czarnY(heehe) Nissan Almera, wlasnie tez nazywalam go krecik. Teraz jezdze krowa, czyli duzym szarym VW passatem. Ale teskni mi sie do mojego malego czarnego krecika :) Pozdrawiam wszystkich 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maremarie> dzieki za porady, to cieple mleko mi przez gardlo nei pzrejdzie, ale sol sprobuje. A do mamy boje sie zadzwonic, bo by mi kazala jakies cebulowe syropy zaraz;-) ciekawe co by zrobili w pracy jak bym tak weszla do klasy i jak smok poczela zionac cebula ;-)) Margolcia> chodz na glaska.. bedzie dobrze Pozdrowienia dla wszystkich, zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×