Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Naneczka - ta pogoda od Ciebie wlasnie doszla do Jeleniej.. siedze w kafejce 15 minut pieszo od mieszkania i nie wiem co robic.. grzmoty, blyskawice, wichura i deszcz od kilkunastu minut... suchy do mieszkania nie dojde, nie ma mowy.... pozdroaiiewnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zasiedzialcy i nowe dziewczynki 🖐️ Nie mam ostatnio czasu pisac, bo zyje w zawierusze zalatwiania i pakowania ... Odnosnie ostatnich tematow zwiazanych z dziecmi to akurat mnie te tematy nie dotycza (nigdy sie nie zamierzalam na dzieci), ale jedno co wiem na pewno - to nie jest temat na kawaly, czy niespodzianki. Zycze wam z calego serca rozwiazania tych rozterek z waszymi partnerami, ale nie robcie im niespdzianek, bo to zwykly brak szacunku ;) kokus - Karpacz itd. to moje ulubione tereny turystyczne z Polski! Nawet chcialam o tym napsiac jak niedawno wspominales, ale jakos sie zgapilam i juz tam pojechales :D Bylam za dziecka na wczasach w Bierutowicach niedaleko Karpacza, tam wlasnie chyba jest Wang - istne cudo jak domek z bajki :) Byla tam tez budka z najlepszymi, ale to najlepszymi lodami w moim zyciu o smaku jagodowym, z prawdziwych jagod, nigdy juz nie zjem czegos takiego :( Jedyne co znalazlam w Stanikach to jogurt jagodowy Brown Cow ze smietanka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu czytac.... niedlugo nadrobie..... wrocilam z wakacji w Folly Beach i teraz jestem na szkoleniu w Orlando..... JUTRO SA MOJE URODZINKI!!!!!!!!!!!!!!!!! I M P R E Z A !!!!!!!!!!! 29 latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley raczku :) W takim razie juz na zapas skladam zyczenia- 200 lat niech zyje Nam :D Chcociaz patrzacz punktu zawodowego gdyby ludzie dozywali 100 nawet, o 200 nie spominajac to by im funduszy na emerytury nie wsytarczylo. :) Moje urodziny tez za pare dni- bede wowczas na weselu czyli tak jakby podwojne swietowanie :) Ech! A przeciez nie musieli... ;):):):) U mnie urwanie glowy- ledwo znalazlam czas by cos przegryzc i lece dalej ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley - to dzisiaj czy jutro? bo sie z tym czasem nie lapie... 26, czy 27? Na zapas skladam Ci juz teraz NAJ NAJ NAJlepsze zyczonka! Zdrowka, szczescia i radosci. Duzo sily i powodzenia w realizowaniu projektow zarowno tych zawodowych jak i prywatnach no i oczywiscie rewelacyjnej zabawy urodzinowej! 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a teraz cos do smiechu! European Commission has just announced an agreement whereby English will be the official language of the European Union rather than German, which was the other possibility. As part of the negotiations, the British Government conceded that English spelling had some room for improvement and has accepted a 5-year phase-in plan that would become known as \"Euro-English\". In the first year, \"s\" will replace the soft \"c\". Sertainly, this will make the sivil servants jump with joy. The hard \"c\" will be dropped in favour of \"k\". This should klear up konfusion, and keyboards kan have one less letter. There will be growing publik enthusiasm in the sekond year when the troublesome \"ph\" will be replaced with \"f\". This will make words like fotograf 20% shorter. In the 3rd year, publik akseptanse of the new spelling kan be expekted to reach the stage where more komplikated changes are possible. Governments will enkourag e the removal of double letters which have always ben a deterent to akurate speling. Also, al wil agre that the horibl mes of the silent \"e\" in the languag is disgrasful and it should go away. By the 4th yer people wil be reseptiv to steps such as replasing \"th\" with \"z\" and \"w\" with \"v\". During ze fifz yer, ze unesesary \"o\" kan be dropd from vords kontaining \"ou\" and after ziz fifz yer, ve vil hav a reil sensibl riten styl. Zer vil be no mor trubl or difikultis and evrivun vil find it ezi tu understand ech oza. Ze drem of a united urop vil finali kum tru. Und efter ze fifz yer, ve vil al be speking German like zey vunted in ze forst plas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka - oczywiscie 26 ... Dla mnie jak pisalam byl jeszcze 25 czerwca... Hehe... Pieronskie roznice czasowe. Dzieki za zyczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - [ winko] [niskokaloryczny tort] ;) Sszkoda, ze nie ma takich obrazkow, no i 🌻 🌻 🌻 Spelnienia wszystkich marzen i planow, nawet tych, o ktorych jeszcze nie wiesz, ale beda bardzo fajne :D Swiatowe zycie prowadzisz :classic_cool: Mam nadzieje, ze jesienna wycieczka do Mobile nadal w planach ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley....auguri!!!! 100 lat. naneczko...dobry ten tekst...a co by to bylo gdyby ta masa urzednikow, ktora tam siedzi i nie ma co robic, nagle doszla do wnosku, ze tak wlasnie musi byc.....i koniec...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka Ja nie czulabym sie dobrze stawiajac partnera w takiej sytuacji... kilka osob znajomych, stwierdzilo, ze to jest jedyny sposob - -bo on sie nigdy nie zdecyduje... ale nie umialabym z tym zyc, im dluzej o tym mysle, tym bardziej wydaje mi sie, ze rozwiazaniem jest zapomniec o tym czego sie pragnie... albo odejsc. Ani jedno ani drugie wyjscie jakos mi nie odpowiada... i tak zyje z ta rozterka... a najgozej lapie dola, kiedy mam okres... :-) Ostatnio mam taki nawal w pracy, lapie wszystko co sie da... to chyba jakis sposob na zapomnienie o wlasnych myslach. Znacie jakies inne sposoby na zapomnienie? Glosna muzyka? :-) POZDROWIONKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam :) Sto lat dla jubilatki oczywiscie..:) Mnie rowniez czeka 30-stka w przyszlym roku i wielka impreza :) Chcialam sie dzis jedynie pozalic ze u mnie nadal leje rzesisty deszcz i jest wstretnie. Za to zdecydowalismy sie jechac teraz juz do Zakopanego :) na poczatek 6 dni i bedziemy odwiedzac Slowacje. Okazuje sie ze na Slowacji sa marne kwatery w stosunku do ceny. Ciezko dostac hotel w miare przystepnej cenie z lazienka podczas gdy w Polsce jest to standard wlasciwie. Wynajelismy sobie wiec pokoj w Domu o nazwie Koci Zamek :) Juz sie ciesze na wyjazd... Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley- 100 lat i jeszcze 50!! ;-) wszytskiego najlepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley- meilleurs voeux!! zyczenia szczere choc spoznione, mam nadzieje ze glowa po imprezie ci nie peka :) Zalatana jak wrobel ostatnio jestem! pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisha - :( na zapominanie nic nie znam ... a jak myslisz, na czym Ci bardziej zalezy - na NIM, czy na DZIECKU ? Czy kochasz go na tyle, ze wolalabys zrezygnowac z pragnienia o dziecku, czy raczej nie przedkladasz milosci do niego nad chec posiadania dziecka? I czy rozmawialiscie o tym na poczatku zwiazku? Ja np. od poczatku wiedzialam, ze moj partner nie chce i nigdy nie chcial miec dzieci, wiec mialam czarno na bialym, ze albo on, albo ktos inny, co chce. Poniewaz najwazniejszym celem mojego zycia zawsze bylo i bedzie znalezienie milosci mojego zycia i zwiazek romantyczny z nim sam w sobie, a nie zalozenie rodziny, dla mnie sytuacja byla oczywista i wybralam bycie z nim :) To sa ciezkie tematy, ale trzeba po prostu byc samemu ze soba i z partnerem szczerym, no i wybrac to, co najbardziej sie liczy... Znam pare, gdzie babka wlasnie niechcacy-chcacy zaszla w ciaze, podczas gdy jej maz absolutnie dzieci nie planowal i mial ich juz troje z poprzedniego malzenstwa. Z jednej strony mozna ja zrozumiec - byla od niego 14 lat mlodsza i sama nie miala wczesniej dzieci, a chciala najwyrazniej macierzynstwa doswiadczyc. Nie odbilo sie to zbyt korzystnie na tym zwiazku - facet sie nie wycofal, ale popadl w olbrzymia depresje, gdyz najukochansza kobieta zawiodla jego zaufanie. Jest to bardzo zacny gosc i na szczescie stac go na zapenienie wszystkiego co najlepsze i jej i synowi, ale ich zwiazek nigdy juz nie byl taki, jak kiedys - byli para, ktorym wszyscy zazdroscili tego \"czegos\" - wiecznie zakochani, prowadzacy bujne zycie kulturalne i towarzyskie, to wszystko sila faktu odeszlo w sina dal ... Czy bylo warto? Nie wiem, znam ich oboje tylko troche i ani on, ani ona nie wygladaja na najszczescliwszych. Ona ma dziecko - w tej chwili juz mlodzieniec na wyjsciu z domu, spedzala maja swietne relacje ze soba, ale to wszystko kosztem romantycznego zwiazku z mezczyzna jej zycia, ktory zostal podstepnie zastapiony dzieckiem. Oby wszystko dobrze sie potoczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, bagatelka historia przykra. ciekawa jestem jak ma sie ta kobieta? U mnie wielkie g... sorry za wyrazenia... popieprzylo mi sie wszystko w domu. nie bedzie dzieci chyba i w ogole nic, wlasnie siedze i upijam sie dlikatnie winem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie czytac Bagatelke
i Naneczke, szkoda, ze tak rzadko pisza :( Kokus tez ciekawie pisze, niestety, coraz rzadziej :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, skoro ktos czyta to powiem... przychodze na kafejke, zeby odpoczac od tych pijakow i narkomanow z ktorymi mieszkam... Tyle czasu zawracali mi glowe, zeby postawic \"wpisowe\" ze dzisiaj kupilem dwie wodki i jakies soczki, wypilem kielicha z nimi i urwałem sie spokojnie na kafejke.. To jest zycie... Poza tym robota jest ciekawa - zwlaszcza jak wychylam sie poza dach na 12-tym pietrze, zeby zamontowac rynne.. albo przechodze z dachu na winde, tez emocje.. nie trzeba roller coastera, zeby adrenalinka strzelila... Pozdrowienia dla wszystkich, buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Was fajnie tak zobaczyc na starch smieciach :) wiele sie wykruszylo ale wielu poznaje :) SUPER !!!!ciesze sie, jak dziecko hehehe wiec ja tylko na momencik dac o sobie znac, ze zyje, jestem, dziecko rosnie, ja maleje bo na diecie hehehe, 10kg juz mam na minusie hehehe co jakis czas staram sie Wam wyslac jakies zdiecia mojej Emilci, mam nadzieje, ze docieraja :)? Jay, kiedy odwiedzisz Marzenusie ponownie ?? chciclabym Cie oznac osobiscie tym razem, tymbardziej, ze teraz mieszkam tylko 20 minut od niej :) kokus jak u Ciebie, widze ze juz wrociles z USA ?? jak zona, syn ??? dzieki za zdiecia jakie podeslales :) a co tam u GNU ??? jak sie miewa ?? Joaski nie widze, gdzie ona ?? to tyle, postaram sie tu wpasc w najblizszym czasie :) Buzka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Bagatelka... ja juz coraz czesciej godze sie z mysla, ze juz nie doswiadcze maciezynstwa... Ciesze sie, ze mam to co mam, synek (ex maz...) super kochajacy partner, zycie jakiego wczesniej nie mialam... Moze to powinno mi wystarczyc... Przeciez tak naprawde jestem szczesliwa. Paaaoollka jak w domu? Troche lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaoollka, Oj mam nadzieje ze twoja mala depresyjka byla chwilowa,i juz wrocila stabilizacja Ja bylam na wycieczce, na polnoc. 16 godzin w samochodziei na campingach,zrobilam kilka fotek. http://img505.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img505/1875/1183230773byv.smil TROSZKE ZLEJ JAKOSCI BO STARYM APARATEM NO I POGODA NIE DOPISYWALA. A MALE DLATEGO ZE DUZE BARDZO WOLNO SIE ZALACZALY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> 100 lat, wybacz, ze spoznione, szkoda, ze nie dalas znac, ze Ty na Folly.. ja bylam swiecei przekonana, ze Ty przyjedziesz tu w lipcu, sama nie wiem dlaczego Piwonia> zdjecia Emilki zawsze do mnie dochodza, ale za kazdym razem jak pisze dziekczynnego maila za pamiec, moj email do mnie wraca;-( Od ubiglego poneidzialku pracuje z dziecmi, \"moja mala\" nei mowi, ma problemy z chodzeniem, koncentracja moze na 3 sekundy, potem chce cos innego... w piatek bylam z nia na terapi z koniami.. no coz koni to ja sie panicznie boje, ale wlazlamtam gdzie chodzily koniki, tylko jak on tak zaprychal, to mi za kazdym razem stawalo serce w gardle hihihi w srode bylam na obozie dla dzieci z syndromem Downa, juz dawno tak sie swietnie nie bawilam.. zrobilam multum zdjec, profesorstwo kazalo sie podzielic zdjeciami i powiedzialo, ze na pewno umieszcza kilka na ichniejszej stronie.. a ze mnei taki fotograf jak nie powiem co;-)) ide zakuwac, milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki jeszcze raz... ja nadal swietuje :)) jakos w tym roku dlugie mam urodzinki :)) i dobrze, bo bardzo tego potrzebuje... Mam na moim TV ustawiona kolekcje kartek od przyjaciol itd... Moja przyjaciolka / wspollokatorka Sarah dala mi gift card to spa i mamy zamiar si ewybrac na pedicure :)) czad. Jay: ja nie mialabym nawet jak sie z Folly wyrwac na spotkanie, ale Sarah i ja juz planujemy kolejne przyjazdy tego lata i jesienia. Ona zna Charleston bardzo dobrze a ja chce sie wybrac na jakies fajowe imprezki wiec napewno sie pojawimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - spoznione , ale syskiego Naj :) Mam test na obywatelstwo za 3 tygodnie.. w morde.. nie wiedzialam ze tyle jest do nauki? czy Wy tez ( dziewczyny w US) musieliscie zakuwac tyleeeeeeeeee historii?? i geografii? mam stresa... nic, ide swietowac Canada Day... mam nadzieje ze fajerwerki bede fajne w tym roku :-) pozdrawiam Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade> wciaz nei mam obywatelstwa, wlasnie z tego powodu, ze nie mam czasu na nauke historii i geografii;-) jak nie bede musiala zakuwac zadnych diosrders, to pewnie sie zastanowie nad obywatelstwem, a na razie jest dobrze tak jak jest;-) powodzenia na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dzieki, juz jest lepiej. Kryzys minal, oby bezpowrotnie. Co do dzieci to juz nic nie wiem i nawet sie nie chce wypowiadac. asha_ie chcialabym Ci czasem napisac cos kojacego ale sama do konca swoich problemow rozwiazac nie umiem i nie umiem napisac nic madrego bedac sama zawirowana. Mam nadzieje ze wszystko Wam sie pouklada i rozumiem Cie w 100%, tzn Twoje pragnienie, ktore jest ciezkie do odrzucenia bo to chyba siedzi w naturze u kobiet a mozg musi to odrzucic z rozsadku lub innych powodow. latwe to nie jest... Blingblig fajne zdjecia, jaka mialas tam pogode? My wybieramy sie jednak do Zakopca i tam bedziemy podejmowac decyzje na goraco. jezeli pogoda bedzie do niczego to ucieczka nad Balaton albo inne cieple miejsce. Oby sie udalo... jeszcze tylko 13 dni i wyjazd:) Kupilismy sobie zabaweczke-nawigacje do samochodu wiec jestesmy gotowi na dluga jazde:) praktyczna i fajna rzecz :) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda oczywiscie byla do bani. Rano padal deszc jak wyjezdzalismy z Oslo. Po poludniu troszke sie rozpogodzilo a potem znowu deszcz. Dlatego zdjecia takie szare. Ja juz watpie zeby tego roku bylo tu jeszcze lato. Ja jeszcze 5 tygodni musze tu siedziec i 4 lece do Warsawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×