Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Ja tez sie witam i zmykam,ide gotowac zupe:) Ale mnie dzisja wysypalo(krosty) chyba sobie odpuszcze szkole w tym tygodniu(tzn sprawdzenie nowej klasy).Bunkruje sie w domu i nigdzie nie wychodze. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :). Padam na nos, lece spac. Jesli komus na wizazowego maila nie odpowiedzialam to sie dobijac prosze, bo juz nie wiem komu odpowiedzialam, a komu nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, cala nasza grupa niepozbierana! Ja wpadam tylko na sekundke bo maz mi na antypody wyjechal. Wiec nie tylko ze mnie smutna Penelopa ale caly dom na mojej glowie. No i musze sama dzieciaczki kapac. Moj mily jest taki super ze zawsze to on kapie i mnie rozpiescil! Buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam............DZIEKUJE WSZYSTKI ZA ZDJECIA!!!!!!!! BAGATELKA......byc moze jutro,czyli w srode bede w Duluth! postaram sie do ciebie zadzonic.......chyba mam gdzies numer twojej komorki,a jak nie......to przepraszam za zamieszanie. ogolnie mam jutro wolne,Nick pracuje.....ale czy wybiore sie do Duluth zalezy tylko od tego o ktorej wstane! ;) Rano sprawdze maila....i moze tez masz wolne,a jak nie...to oczywiscie kiedys sie spotkamy!!!!! pozdrawiam.....izza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiam was na kilka godzin i prosze, nadgonic nie moge;-) nie przeczytalam wszysktich wypowiedzi.. moze pozniej, bo jeszcze pzrede mna matma;-( wczoraj padlam na nos.. polozylam sie raptem na 10 minu, obudzilam sie dzisiaj rano;-( czekam z utesknieniem na piatek, bede mogla 2 dni powygrzewac sie w lozku, boo chorobsko mnei dopadlo straszniste, nic nie mowie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-11, filmowe rekomendacje zawsze mile widziane. Kokus, ja tez czekam - niecierpliwie. Joaska, no zajefane po prostu! Pewnie, ze chce fotki. Ja tam na pewno nie zawitam, ale polece kolezance, ktora czesto tam jezdzi i lubi dobre knajpki. Mi tez wlosy rosna w szybkim tempie. Dopiero co robilam w sierpniu a juz odrosciska, chce jednak troche poczekac - gdzies do konca listopada - aby na swieta miec ladne wlosy. I podetne tym razem troche wiecej. Dark Elf, ja tez rzucialm okiem na linki, pozwolilam sobie je takze zamiscic na moim temacie-odchudzaczu aby trafily do wszystkich potrzebujacych. Joaska, juz ogladam Czeski Film. Kokus, dziewczyny ze Stanikow? ja zostane raczej tutaj skoro juz sie zadomowilam. Im wiecej tematow tym mniej by bylo moich wpisow. Ja znam jeszcze dwa forum Polski za granica i Ze Stanow ale tam sie nie odnalazlam. :-D Samma, nie wiem. Irlandie znam tylko z ksiazek w, ktorych akcja sie tam dzieje. Marzenusia, odpisywalam na posty po kolei i doszlam do tego pozniej. Juz ogladnelam. Gadzina, a ja myslalam, ze strzelilam gafe tym, ze nie czytalam tematu wczesniej i tym, ze moze w poscie przegapilam i to juz jest PO, a ja pytam, a ty nie odpowiadasz i pomyslalm, ze moze sie zdenerwowalas wiec sie...zamknelam. Ha ha ha. To czemu cie nie ma tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=680132 Bardzo fajna atmosfera, mam tam dwie kolezanki wiec zagladam (nie zdradze, ktore bo tak sie umowilysmy) co chwile ktos dochodzi wiec mozesz i ty :-D Margot, pa pa pa! Dark Elf, jeju, az musisz sie bunkrowac? Kiedy ty masz ta wizyte. Mi wyskoczyly jakies dwa ale smaruje maseczka i znikaja. A inaczej urozly by do niebotycznych i bolacych rozmiarow. To byly zaczatki tego wrednego typu. Funkia 🌻 Izza 🌻 Jay, ja teraz ze wszystich sil nadganiam wlasnie! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, znalesc to wsrod tylu wpisow to dopiero wyzwanie i jeszcze nie mam pewnosci czy to najaktualniejsza wersja. NICK...............MIEJSCE...................ROCZNIK......ILE ZAGRANICA ************************************************************************************* GODA................Litwa..........................1960.........od urodzenia KOKUS...............Tarnobrzeg, PL...............1963........czas wakacji K-11.................* Kanada *......................1969...............14 lat FUNKIA..............okolice Chicago, IL...........1970..................15 BAGATELKA..........Duluth, Minnesota, USA......1972...............15\'3\'\' MASHA..........Austria.............................1972...............3 lata IZZA........Lutsen i Grand Marais/MN......... 1978......18+7=25 m-ce AMBERANGELIC......okolice Chicago, IL..........1974.................7.7 *ZACZARUJ MNIE*....Westfield, NJ.................1974................2.5 JAY...................Charleston, SC..................1975.................2 NANECZKA .......Niemcy, Monachium, Bawaria...1975................5lat PIWONIA.............Okolice Chicago, IL...........1977.................11 CAFEE...............Szwecja, Sztokholm............1977..........10 m-ce DARK ELF............Springfield,IL..................1977....2 lata z hakiem JOASKA.................Francja.......................1979..........pol roku AKARA.................Amsterdam....................1980........1rok10m-cy MARGOT...............Francja......................1980.....2 lata z hakiem MAYENKA.............Toronto, Can................1981....................1,3 MARZENUSIA.........Okolice Chicago, IL........1984.................1,6 WARIATKAZWARIOWANA....Luxemburg.........1984...........od 09.2003 BASTA........Bradenton, FL............................?.................3 m-c ************************************************************************************* 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIka_AU
NICK...............MIEJSCE...................ROCZNIK......ILE ZAGRANICA Nika_AU Sydney 1973 Prawie 16-cie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............MIEJSCE...................ROCZNIK......ILE ZAGRANICA ************************************************************************************* GODA................Litwa..........................1960.........od urodzenia KOKUS...............Tarnobrzeg, PL...............1963........czas wakacji K-11.................* Kanada *......................1969...............14 lat FUNKIA..............okolice Chicago, IL...........1970..................15 BAGATELKA..........Duluth, Minnesota, USA......1972...............15\'3\'\' MASHA..........Austria.............................1972...............3 lata NIKA_AU.............Sydney........................1973..............16 lat AMBERANGELIC......okolice Chicago, IL..........1974.................7.7 *ZACZARUJ MNIE*....Westfield, NJ.................1974................2.5 JAY...................Charleston, SC..................1975.................2 NANECZKA .......Niemcy, Monachium, Bawaria...1975................5lat PIWONIA.............Okolice Chicago, IL...........1977.................11 CAFEE...............Szwecja, Sztokholm............1977..........10 m-ce DARK ELF............Springfield,IL..................1977....2 lata z hakiem IZZA........Lutsen i Grand Marais/MN......... 1978......18+7=25 m-ce JOASKA.................Francja.......................1979..........pol roku AKARA.................Amsterdam....................1980........1rok10m-cy MARGOT...............Francja......................1980.....2 lata z hakiem MAYENKA.............Toronto, Can................1981....................1,3 MARZENUSIA.........Okolice Chicago, IL........1984.................1,6 WARIATKAZWARIOWANA....Luxemburg.........1984...........od 09.2003 BASTA........Bradenton, FL............................?.................3 m-c ************************************************************************************* Witaj, dobrze, ze weszlas! Jak na razie jestes jedyna z tego rocznika tutaj :-D (rocznik mego meza) Jeju, co mi sie dzisiaj stalo, ze spac sie nei chce i jak na zlosc tylko mnie :-o Co chwile mowie sobie, ze juz pora wylaczyc komputer ale przeraza mnie krecenie sie w lozku. Ladnie bede jutro wygladac jak wstane :-( Nika_au, niedawno znalazlas ta kafeterie? Ale cie zlapalam! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIka_AU
Przed pol godzina przez przypadek weszlam :) Bardzo sie ciesze, ze kafeterie znalazlam, bardzo podobaja mi sie wasze dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika_AU 🖐️ Witam bardzo serdecznie :) Nikogo to nie ma z Australii. Mialam rodzine pod Sydney ale nie pamietam gdzie dokladnia. Niestety stryjek i jego zona zmarli a z ich dziecmi kontakt juz sie nie utrzymal. Zagladaj tu do nas czesciej!!!! :D Przesylaj nam koniecznie zdjecia. :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIka_AU
Oczywiscie, mimo roznicy czasu bede zagladala, jestem ciekawa jak sobie zyjecie poza Polska itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber rozumie Cie doskonale. Mysmy wczoraj mieli wieczor niczym z Heellowin:D Byla burza, padal grad i lal deszcz. Ciemno jak nie powiem gdzie a moj Misio wybral sie do Castoramy i w tym momencie zadzwonila kolezanka, ze jej sie kolo zepsulo. Pojechalismy w tych ciemnosciach zmieniac to kolo w deszczu. Pozniej cali mokrzy poszlismy do niej na herbatke z ciastkami i drinka na deser :) wrocilismy po 12 a jak sie kladlam po 1 tomi sie spac nie chcialo :) A Ty ktora masz teraz godzine? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie Nika_AU. Roznica czasu sie nie przejmuj. Nas jest tu tyle, ze o ktorej godzinie nie wejdzie to nawet jesli nikogo akurat nie ma zawsze znajdziesz nowinki do poczytania. Czasami nie nadazysz zeby poczytac :D A u Ciebie ktora obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIka_AU
U mnie jest dopiero 18:52 w srode, planuje jutro zasymulowac chorobe i zrobic sobie wolne hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika_AU no faktycznie, zapomnialam, ze u Ciebie czas jest do przodu :) Tez bym chciala juz ta godzine :) Mnie dopiero czeka cala \"zabawa\" w ciagu dnia :O Musze Wam powiedziec, ze na Lazurowe zawitala prawie zima albo pozna jesien!!!! Wczoraj wyciagnelam cieplejsze buty do kostki i wracajac i tak zmarzlam! Wczoraj wieczorem wychodzac zabralam rekawiczki a pozniej zalowalam ze czegos na glowe nie wzielam. No no... czas juz sie cieplej ubierac. A w sklepach juz swieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam. U mnie 1:58. Normalna jestem? Jutro bede klnac...tzn..mchm.. dzisiaj. Joaska 😘 Nika_au, tez 😘 - zaogladaj koniecznie tutaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIka_AU
Sweet Dreams Amber pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo
czesc wszystkim!tak sobie przegladam wasze wypowiedzi i widze,ze niektore z was juz kawal czasu nad ta KAWKA siedza...A wlasciwie przypadkiem tu sie znalazlam.Moja uwage przykula AKARA, bo ja tez od niedawna w Holandii. Ciekawa jestem czy juz smigasz po holendersku, a jesli tak to czy bylabys na tyle mila, zeby cos poradzic poczatkujacej uczennicy na ziemiach depresyjnych?Pozdrawiam z deszczowego miasta- dodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo witam wszystkich nowych forumowiczow! Zostancie z nami! Wllasnie siedze w pracy i wcinam salate z kukurydza i pomidorkami w oliwie. MNIAM! wczoraj chcialam sie wpisac, ale jakos nie zdazylam, klienci wydzwaniali bez opamietania i nie moglam sie skupic. Mam nadzieje ze dzisiaj mi sie uda. Wczoraj sie wkurzalam na niemiecka, a dokladniej monachijska komunikacje. Moge sie tu polaczyc w bolu z Margocia i JoAska. NA lini kolejki jezdzacej do mojej pracy sa jakies roboty i zamiast jezdzic co 20min., jezdza co 40. Wczoraj rano wygrzebalam sie wiec pol godziny wczesniej z wyra i pojechalam rowerem, potem metrem na stacje. I co sie okazalo? spoznienie. czekalam wiec jak przykuta do peronu i marzlam nieziemsko (u nas pada juz snieg) Kolejka jak sie okazalo nie spoznila sie tylko w ogole \"wypadla\" z obiegu i kolejna pojawila sie dopiero po 40 min! WRRRR!!! Wieczorem po pracy pobieglam znowu na koljkie, w zwiazku z tym i robotami przesuneli tez stacje o dobre 2 kilometry, co wplynelo na to, ze sie spoznilam i znowu musialam marznac 40 min.! STRASZNE!!! Pocieszam sie jedynie tym, ze moze za kilka miesiecy (z poczytkiem lutego) przeprowadze sie do innego mieszkanka, w moje dawne okolice i bede miala duzo duzo duzo blizej do pracy! Juz ogladalam pewne mieszkanko, ma 40 metrow, duze okna (do ziemi!) jeden, wielki pokoj, sliczna kuchnie, mala wneke - a la jadalnie, ladna lazienke i co najwazniejsze byloby bez posrednictwa maklera! Wiadomo, ze szkoda ze sypialnia nie jest jakos optycznie wydzielona (nisza albo jakos w tym guscie), ale czego moge wiecej chciec jako single. Jak juz bede miala mieszkanko, to bede marzyla o aucie, krok po kroku.Moze kiedys uda mi sie w koncu dostac podwyzke??? Rozmawialam wczoraj z szefem i przyznal mil, ze moje szanse nie sa najgorsze i moze ewentualnie cosik dostane.... fajnie by bylo. A pan Prawnik znowu dzwonil... przedwczoraj a wczoraj pisal, niesttety nie ma go w Monachium, bo wyjechal zawodowo gdzies na tydzien, wiec nie umowimy sie na kawusie ani nic w tym guscie. Ot co nie spodziewalam sie ze po niewinnym flircie piatkowym pozostaniemy w kontakcie. Milo mnie zaskoczyl. Trzymajcie kciuki! (ale mam tez innego \"ulubionego\" kolege... ale o tym kiedy indziej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic no zabunkrowana jestem:)teraz smaruje zelem na wypryski firmy Kiss my face(podobno naturalne kosmetyki) wysusza fajnie i nie podraznia ale najgorsze jest ze zawsze rano mam jakies nowe krosty.Na wizyte u lekarza musze czekac 2 miesiace . Witam nowe osoby:) Naneczka:) Joaska:) Jay:) No nic ide pobuszowac po wizazu(jestem od niego ostatnio uzalezniona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nareszcie w domu i nareszcie mam wole (chociaz nie zupelnie, bo nauki mam sporo na ten weekend). Zaraz zabieram sie za czytanie a poki co pozdrawiam Was wszystkich serdecznie z smaganej mistralem Prowansji (buuuu... ale zrobilo sie zimno!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, chyba nie wypowiedzialam sie zbyt jasno jak bardzo podziwiam Kokusiowa decyzje! REWELACJA! przylaczam sie do dziewczyn mowiacych, ze jednak wola facetow bez wasow, a poza tym w zyciu potrzebne sa od czasu do czasu zmiana, a Twoja zona jeszcze bedzie sobie chwalic \"bezwasowe\" calusy! Obiecuje! oprocz tego mialam akarze i elfikowi opisac moj typ... z natury, pod wieloma warstwami farby mam ciemno brazowe wlosy, ktore lekko jasnieja na sloncu i nabierraja kasztanowego odcienia. Cere mam jasna i opalam sie stosunkowo powoli, nie na czerwono, ale powoli. Piegi tez mam. Oczy mam tez ciemno brazowe, z zielonkawymi kreskami. Brwi tez ciemne ciemne ciemne. prawie czarne. No wiec jaki typ? Jak sadzicie? Jesien? Znacie oprocz tego moje zdiecia? JoAska zapisalam skrzetnie wszystkiedane. W \"czeskim Filmie\" jeszcze nie bylam, ale chyba kiedys czytalam o tej knajpce w Twoim Stylu. Ostatnio jak bylam we Wroclawiu otworzyli dwie knajpki, nie wiem czy znasz juz: \"Maniane\" na Mikolaja i \"Jazde\" na rogu rynku i Odrzanskiej. Obydwie rewelka. Maniane otworzyl Jacek L. wlasciciel starych JATEK, a Jazde wlasciciel PRL´u. Jak ja sie tam ostatnio wybawilam!!! Acha i ten prawnik, to nie ten na ktorego ostatnio w pracy czekalam i tez nie ten \"ulubiony\" kolega. W pracy czekalam na Stefana, znajomego z pola golfowego (hihi jak to brzmi!!! sama musze sie podsmiewac!), z ktorym ot tak umowilam sie na kolacje, bo teraz postanowilam sobie urozmaicac jesienne dni i spedzac wieczory w niezobowiazujacym milym towarzystwie. Ha! A moj byly mezczyzna, z ktorym jestem naturalnie w kontakcie (w miare normalnym) jest przekonany ze ja sie nudze i jestem strasznie samotna! (taka opinia podzielil sie mimochodem z naszymi znajomymi) Gdyby on wiedzial! Ho Ho! ((((-; Funkia! jesli chodzi o adoptowanie zwierzatek, to na razie nic nie wchodzi w rachube... moich kotow nic mi nie zastapi! A na takie \"bydleta\" nie bede mogla sobie za szybko pozwolic, potrzebuja duzo miejsca, sa drogie w utrzymaniu i niestety kocieta tez sa drogie, ale za to zdrowe! Boje sie brac ze schroniska, albo nieznanego zrodla, bo juz tyle lez wylalam jak zwierzatko okazywalo sie byc chore i umieralo przedwczesnie, albo zbyt wczesnie oderwane od mamusi, co pozostawialo trwale slady psychiczne... buuu moje kocieta! buuuu! przesylalam juz wam ich zdiecia??? buuuu akara! tak fitnessuje sie i staram sie robic to regiúlarnie, mam rewelacyjnego trenera! Tylko z dojazdami jest kicha, ale dla urody trzeba cierpiec. A wiesz, ze natchnelas mnie tym maselkiem z body shop, pojde poszukac. *zaczaruj mnie* ja tez sie dziwie jak wszyscy to obecni forumowicze tak sobie z czas organizuja,ze pojawiaja sie tu regularnie, sledza dyskusje i biora w niej zywy udzial... A z powrotem do Polski to fajna, ale i odwazna decyzja. Moja przyjaciolka wrocila latem tego roku i ...jest szczesliwa! ale jestem przekonnana, ze to nie jest regula. Amberangelic jak znajde czas to sobie poczytam jak dokonalas tego \"WOW!\" chyle czola! Glinki tolpy to jakies jego borowinowe specyfiki, peeling i dziwna papka, ktora sie smaruje, owija folia i siedzi w ciepelku 40 min. musze konczyc bo mi znowu ucieknie kolejka albo autobus a musze zdazyc na sporcik... papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka- wyslij jeszcze raz zdjecie bo ja niestety wszystko kasuje bo bym miala skrzynke zapchana:) A piegi w jakim masz odcieniu? a wlosy naturalne popielaty braz czy cieply kasztanowy braz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie mam dzisiaj natchnienia na pisanie :o Padnietaj jestem :o Zaraz ide spac! 😴 Dobranoc Wam, gumisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×