Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Jestescie popularne w swiecie z powodu waszej naiwnosci....wszyscy zacieraja rece gdy kroi im sie sex z Polkami bo mozna z wami dopochwowo i analnie bez prezerwatyw ...ot dlaczego wszyscy wam tak cukruja buhahahaaaaaaaaaaaa od takich Szwedek to jeden z drugim po ryju by dostal i to wszystko a wam wystarczy farmazonow nawciskac przy swieczkach w taniej restauracji....mnostwo cudzoziemcow zachodzi w glowe jak to mozliwe ze mimo bariery jezykowej tak latwo was poderwac hahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie popularne w swiecie z powodu waszej naiwnosci....wszyscy zacieraja rece gdy kroi im sie sex z Polkami bo mozna z wami dopochwowo i analnie bez prezerwatyw ...ot dlaczego wszyscy wam tak cukruja buhahahaaaaaaaaaaaa od takich Szwedek to jeden z drugim po ryju by dostal i to wszystko a wam wystarczy farmazonow nawciskac przy swieczkach w taniej restauracji....mnostwo cudzoziemcow zachodzi w glowe jak to mozliwe ze mimo bariery jezykowej tak latwo was poderwac hahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...:-) :-) :-) jest godzina prawie 12 w nocy a ja dopiero wrocilam z pracy, mielismy inwentaryzacje w butiku... Jutro mam na popoludnie wiec wreszcie bede mogla odpisac na Wasze niesamowite wiadomosci! :-) :-) :-) Wszystkich Was goraco sciskam i pozdrawiam! :-) :-) -britta Snieg dalej pada i cos nie zanosi sie na wiosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieciaczki ;) Mayenka - dzieki za sliczna buzie (Twoja :) ) oraz te inne rzeczy ;) Esja - i za Twoje cudne tajemniczosci ;) GNU - i za Twoja sliczna buzie w kolorze sepii ... :) K-11 - myslimy o Tobie cieplo :) Florus - no, masz ci babo placek ;) I sie tam grzejesz, jak my marzniemy... kokus - jak poszlo skladanie rachunku ? ;) martaga - pozdrowienia i dla Ciebie :) malutka_de - to bedziemy mieli drugie topikowe dziecko :D Gratulacje 🌻 marjus - ciesz sie sniegiem, a jak sie skonczy, to chetnie Ci podesle kilka kontenerow mojego ;) JoAska - trzymam kciuki za Twoja prace i zebys sie nie musiala odlaczac od Misia :) szilva - witaj :) Fajnie ze tu zawitalas :) Pierwsza osobo z Wegier :) Margot - gratuluje pieknej sredniej 🌻 Czyli jednak nie taki byl diabel straszny ;) Mam nadzieje, ze ukuchennianie poszlo Ci pozytywnie ;) Britta - jak tam walka z McDonaldowymi pokusami? Ja os tamtej pamietnej soboty jakos sie trzymam, ale juz sobie obiecalam, ze jutro zalicze wielkie frytki :D W drodze do pracy (po poludniu), zeby miec sily :D NO i patrzcie, jeden blackjakc nas w koncu rozgryzl ... a ile biedac musial szarych komurek nawlaczac, zeby dojsc do tego jakze prostego wniosku :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael22j
Hallo ja jestem Michael 24lata z niemniec z Baden-Württemberg kolo francjine i szukan fajnom milom i ladnom dziewczy co hce poznac niemca jestem pul niemniec. Jestem 178cm wysoki,niebieskie oczy 69kg.prosze odpisac najlepiej z zdjenciem wyszle spowrotem i wienksze opisanie. Email: Michael22j@web.de Calusy Michael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na chwilę! i \"starych\" i nowych!!!!! Bagatelka,Naneczka, Gnu-dzięki za pozdrowienia i pamięć. To bardzo miłe!!!!!!!!!!!!! Odzwajemniam z nadwyżką!!!!!!!!!! Kokuś-i Ciebie też!!!!!! No i całą resztę oczywiście!!!!! Do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Michael22 cos tam dalej .. heheh chyba sie na naszym topiku zawiedziesz, bo tu wszystkie babki sa zajete ;)) Tak mi sie zdaje przynajmniej ;) Ja tez mieszkam w Baden wuertemberg , ale hehe... Napisz jak dlugo meiszkasz juz tutaj? I zycze oczywiscie powodzenia w podrywie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr ale mamy mroz! Ale jest pieknie! rano bylo -20, teraz jest jakies -14, lezy masa sniegu i swieci slonce! MArzenusia! 🌻 Trzymam kciuki za Ciebie! szilva 🌻 ho ho ! 17 lat na wegrzech, to faktycznie kawal czasu! a gdzie jestes dokladnie? GNU! glowa do gory! Wiem ze to ciezko zyc w rozlace, ale jak sama piszesz, masz tyle spraw na glowie, ze moze nawet lepiej tak, bo mozezsz sie przynajmniej na tych zadaniach skoncentrowac. No i dzieki za sliczna fotke! MArgocia! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 no no! Po raz kolejny sie przekonujemy jaka zdolniacha z Ciebie! No i tez potrzymam kciuki dzisiaj o 16-tej. Britta! 🌻 No i co ? Napisalas juz podanie? Ta praca wydaje mi sie byc jak dla Ciebie stworzona! Esja! 🌻 a gdzie Ty znikasz??? Bagatelka! 🌻 czesc skarbie! nie \"widuje\" cie ostatnio zbyt czesto!?! a moze sie po prostu rozmijamy... Powiew-wiatruONA 🌻 masz ciut skomplikowany nick... ale fajnie ze chcesz do nas dolaczyc! tu czeka na Ciebie spora gupa z chicago i okolic! Simonka 🌻 Witaj! Pozdrawiam! magarta 🌻 hi hi jak tam ze sniegiem u Ciebie? malutka-de! 🌻 Usmialam sie ostatnio jak jadac w strone jeziora bodenskiego, wjechalismy na teren Badem Würtenberg! Michael zrobil powazna mine i mruknal - \"wjezdzamy na teren wroga\" i jak wjechalismy spowrotem do Bawarii to zaczal sie dopiero usmiechac i stwierdzil, ze dopiero teraz moze sie znowu odprezyc Hi hi hi! te ich awersje! No i lepsza zgaga niz mdlosci! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakuje sie ,bo wyjezdzam na kilka dni z cala wesola gromadka(MCD+Dora+Benny+Betta) na ,,wczasy pod skala,, znaczy do domku pod lodowcem ,narobie zdjec ,to se poogladacie.W chalupce jest wsjo co trzeba i nawet jacuzzi:PAle najwazniejsze ze jest mnostwo sciezek turystycznych i moge sie nalazic po wszystkie czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam majac chwile - tesc w lazience. Kokus, a ja myslalam, ze poslalam, ale juz naprawiam! Malenka_de, gratulacje!!! Blackjack, tu akurat prawie wszystkie mezatki. To samo do Michaela. K-11, glowa do gory! Bedzie dobrze!!! Az sie zdziwilam jak przeczytalam bo jawilas mi sie jako bezproblemowa i silna. Dzien dobry wszystkim Nowym Osobom! Szczegolnie mnie te Wegry zaciekawily :-D Naneczka, wlasnie bylam ciekawa jak sobie radzisz. Tez zauwazylam, ze na tych zdjeciach wygladam szczuplo czym bylam zdziwiona, bo jakos dotrzec do mnie nie moze ze ja jestem z tych bardziej lekkich w wadze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emig
Witam wszystkich, dzisiaj natrafiłam na was!! ja od 15 lat w usa , mieszkałam już w kilku stanach ,obecnie w tn koło Nashville. nie czytałam wszystkich postów więc może ktoś z okolic? pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graga
Servus dziewczyny, szukam kogos, kto mieszka w okolicy Rosenheim (Niemcy). Alle inne znajomosci interesuja mnie tez. Czekam na odzew. Czolem Graga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jakiś czas mnie z Wami nie było, ale miałam kilka problemów zdrowotnych. zaczęło się od powiekszonych węzłów chłonnych, szukałam dobrego lekarza i okazało się że Arad ma kilka ślicznych i zrobionych typowo na styl zachodni klinik. Zrobiłam sobie badania - wydruk komputerowy - wszystko czytelnie i okazało się że prawdopodobnie to TOKSOPLAZMOZA, bardzo częsta choroba, której nosicielami są koty - a ja mam i kota i psa, wiecie co-troszeczkę się załamałam, nie wyobrażam sobie oddać mojego pupila. Jak będę miała w sobie przeciwciała to wszystko ok, organizm poradzi sobie, czekam do czwartku, trzymajcie kciuki Wielkie buziaki - Funka, Simonka Cynamonka, Amberangelic, Magarta, Kokuś, Trine, Naneczka,. Mayenka, Esja, GNU generations, Jay, Marjus, Mayenka, Britta, Cytrusowa, Kamkasik, Margot, Joaśka, malutka_de - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!, Xana, Dark Elf, K-11, Sqiuerley, Marzenusia, Ewulek. Witam nowe osoby i również pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Graga! Ja jestem z Monachium, czyli nie tak strasznie daleko od Rosenheim! Mam przyjaciol kolo Traunstein i czasami bywam w tych okolicach...Jak dlugo juz mieszkasz w niemczech? Jak Ci sie podoba okolica Rosenheim? Zostan z nami! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 wielkie buzki dla wszystkich... sorki, mialam b. zajety weekend, opisze go wam przy okazji... teraz musze tez uciekac, zdazylam tylko poczytac troszeczke, ale na odpisanie nie mam teraz niestety czasu... ale sciskam, b.b. mocno, trzymam kciuki tym, którzy sobie zyczyli (Britta jak tam podanie o prace? jesli potrzbujesz jescze wirtualnego kopa to juz..........! ;) mam nadzieje, ze ci sie uda!!!), caluje, duzo zdrówka zycze, bo widze ze towarzystwo nam sie zdziebko pochorowalo... U nas znów zima, brrr... Ale i tak sie smieje i cala jestem w skowrokach! ;) A jakze! ;) W niedziele bylismy z moim L w Mont Tremblant... Pobiegalismy sobie troszke po osniezonym lesie... Popodgladalismy stadka sarn... A potem poszlismy moczyc sie w spa. Podaje link dla zainteresowanych, szczególnie tych z Kanady, bo naprawde warto tam pojechac... www.skandinave.com Matko... Tyle luksusu to jeszcze w zyciu nie mialam... Powiem, ze pierwszy raz w zyciu bylam w takim spa, co ja mówie, w ogóle w spa! Cudenka! Wszystko profesjonalnie, czysciutko, milutko, fajniutko... Powiedziano nam, ze przechowdzi sie przez 3 fazy: najpierw rogrzewa sie cialko (sauna finlandzka, bain tourbillon, albo sauna norweska), zeby zaraz po tym je schlodzic metoda szoku termicznego (hihihi), czyli w lodowatej wodzie (np. w przerebli w pobliskiej rzece ;) ), a pózniej trzeba sie zrelaksowac na lezaczku, w ciepelku, tak przez okolo kwadrans... My troszke pózno przyjechalismy, a wiec zrobilismy tylko 2 \"obejscia\". Potem musialm zostawic moje kochanie na póltorej godziny same, bo poszlam na jeszcze wieksze luksusy: Mój L zafundowal mi masaz kamieniami z lawy wulkanicznej! On sam w tym czasie korzystal na maxa ze spa, ale jak to prawdziwy facet, w dodatku Meksykanczyk (czyli troche jak my, Polacy ;)), pomyslal sobie, ze to taki pic na wode z tym relaksem, bo zrelaksowac to on sie moze w domciu, a woli raczej skorzystac z tych wszystkich rozgrzewajacych saun, w szczególnosci z goracego jacuzzi... A wiec mykal sobie z goracego do zimnego i na odwrót, i tak przez póltorej godziny, az ja wrócilam z masazu i musielismy jechac do domciu... Efekt jego \"nadgorliwosci\" byl taki, ze wczoraj nie byl w stanie pójsc na uniwerek i pracowac, bo cialo odmawialo posluszenstwa, wiec przyszla kolej na... relaks! A wiec relaksowal sie przez caly dzionek w mojej obecnosci... ;) I przez to ja tez mialam relaks na calego! :) Skorzystalam, hihihi... L przez caly czas powtarzal \"peace and love\" i usmiech mu z buzi nie znikal... ;) Niezle... Ok, caluje was wszystkie i Kokusia baaaardzo zrelaksowana... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani, ja tak krociutko zeby Was przeprosic... obiecalam odpowiedziec przed poludniem na Wasze wiesci i nie dotrzymalam slowa- przepraszammmm... Wszystko dlatego ze ostatnie dni byly troszke stresujace i niedospane i jak wreszcie mialam na popoludnie to spalam do 11:00 (tym samym pobilam chyba rekord na topiku? ;-) ) Ale jutro mam wolne i... :-) Sciskam wsyzstkich co sil. Pa. Caluski tez! -britta Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vida
Witam wszystkich serdecznie. To i owo poczytalam. I widze, ze niektorzy dobrze sie juz znaja. Mnie przyszlo zamieszkac w Niemczech, a konkretnie niedaleko Heilbronn w okolicach porosnietych winogronami. To juz 7 lat minelo od kiedy wyemigrowalam. I ciagle jeszcze szlifuje jezyk niemiecki, a moje dzieci jezyk polski. Malutka_de-poniewaz sama to niedawno przechodzilam, moge ci doradzic jedzenie migdalow i zycze powodzenia. Zajrze tu jeszcze i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Hiszpanii (nie czytalem tego forum) a dokladnie w San Fernando De Henares moze tez jest jakas mila osobka(dziewczyna) ktora mieszka obok mnie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie nowe Mordki z wczoraj i dzisiaj oraz stali Bywalce :) U mnie nic nowego, dzieki za pozdrowienia i przesylki mailowe :) Amber - a Tobie jeszcze dzieki{kwiat] (bardzo zadawnione)za polecenie DDF - wreszcie kupilam ta maseczke i jest naprawde super - tak fajnie odswieza twarz i w ogole nie podraznia :) Kupilabym sobie jszcze jakies ichnie kosmetyki, ale nie bardzo mam pojecie co ... naneczka - no rozmijamy sie chyba ;) ... zawsze Cie widze w biegu i z usmiechem czytam o Twych wesolych poczynaniach ;) Buziaki Wam sle 👄 P.S. byc moze niedlugo pojade do Polski .... oj, jak bym chciala :D Jeszcze nic zaklepanego, jeszcze nie wiem, co bedzie z urlopem, ale juz dzis zaczelam kupowac prezenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Coraz nas wiecej!! Fajnie mi sie czyta, a topic sie rozrasta niesamowicie! Chcialam Wam powiedziec Czesc, czytam jestem na bierzaco ,malutka-de gratuluje dzidziusia w brzuszku!!!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie, dziekuje za zdjecia, licze ze Amber tez mi podesle siebie w nowych wlosach!! 😘😴😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje znac, ze zyje :-D Bagatelka, super, ze kupilas i ci odpowiada. Tu masz link gdzie pisze, ktorych ja uzywam: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=828252&start=180 Wpis z dnia 20 wrzesnia, od kilku miesiecy tez oprocz tego na dzien i kremu z filtrami uzywam tez Ultra-Lite Oil-Free Moisturizing Dew, po prostu cera przestala byc taka przetuszczajaca sie a w nocu nieraz czulam, ze jest za sucha wiec polecono mi aby na to lekarstwo nakladac wlasnie to bo nawilza, a na to klade wlasnie to z filtrami. Ten Moisturizing Dew mozna tez kupic od razu z filtrami czego nei zrobilam bo mam osobne. Ale jak mi sie skonczy to kupie to dwa w jednym. Kaha, juz wysylam. Dobra zmykam bo tesc wlasnie chce sie polozyc. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Nie nadarzam za Wami! Dopiero jutro jak wroce z Aix, zaczne nadrabiac zaleglosci, bo zaraz niestety musze usiasc do statystyki! :( Mysle, ze dzisiaj kontrolka nas nie ominie a ja niestety przez ten tydzien nie zrobilam prawie nic (z wyjatkiem pracy w excelu)... mialam tyle pracy z innymi przedmiotami, ze na statystyke zwyczajnie nie starczylo mi czasu :o Ale dzis zajecia mam dopiero o 17-tej wiec zdaze jeszcze raz przejzec notatki! Ufff... kokus - prosze Ci jeszcze raz bardzo o trzymanie kciukow od 17-20! Z gory dziekuje 🌻 Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i starych i nowych i niestety juz zmykam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starym zwyczajem zaczynam od pogody: otoz mamy kolejny mrozny ale jakze piekny sloneczny dzien!!! U mnie nic nowego, oprocz tego, ze wczoraj \"uciekalam\" przed telefonami mojego \"jeszcze\" malzonka. Brak mi nerwow! Wczoraj wpadla do mnie moja psiapsola Andrea i oproznilysmy razem butle czerwonego pysznego Shiraz!!!! mniam! To tak nawiasem mowiac tyle jesli chodzi o moje SBD... ja nie dam rady! Ale przynajmniej wykreslilam z diety zle tluszcze i znacznie ograniczylam zle wegowodany. Zobaczymy co bedzie. Misiek moj chce dzisiaj znowu leciec na \"nocne narty\" a ja sie zastanawiam... w koncu to swietna zabawa, jada przefajni ludzie, drogie to tez nie jest, ale... moje podania jeszcze nie wszystkie sa gotowe... Cale szczescie w ostatnim tygodniu ponadrabialam zaleglosci: zlozylam reszte mebli, przesortowalam wszystkie zalegle papierzyska, zrobilam zalegle pranie, poustawialam wszystko w piwnicy... ale... w lodowce czeka na mnie swierzo usmarzona rybka, przydaloby sie isc znowu na sport, sklecic w koncu te podania! i w spokoju poczytac ksiazke! ale jak znam zycie pewnie dam sie namowic i pojade, a podania bede sklecac na przerwie w pracy...eehhh tez sobie chlopa znalazlam, ktory w miejscu nie usiedzi i sprawdza sie doskonale jako organizator wszelakich \"EVENTs\"... Amber! 🌻 smieje sie pod nosem jak czytam, jak Ty sie niemalze ukradkiem do kompa dobierasz! (; Esja🌻 ciekawie brzmi ta wyprawa pod lodowiec...tylko nie zmarznij nam zbytnio! Graga 🌻 odezwiesz sie? JedynaTaka (toksoplazmoza mowisz...dobrze , ze nie w czasie ciazy! ale nie jestem taka pewna, ze musisz sie pozbywac milusinskich! Jak bedziesz miala antyciala po chorobie, to nic Ci juz nie moze zaszkodzic! Xana 🌻 wow! SPA!!!! jeju jak fajnie! Usmialam sie jak przeczytalam, ze Twoj mezczyzna musial sie relaksowac po \"relaksie\" (; britta! 🌻 oj jak ja bym chciala tak sobie pospac! Margotka! 🌻 no to bedziemy wszyscy trzymac dzisiaj kciuki az nam kostki zbieleja! nic to wracam do roboty i zagladne jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekundke, bo jak zwykle mam ukrop w szkole i w pracy. Do przyszlego weekendu nie bede miec czasu na dluzsze pogaduszki (12 marca zaczyna mi sie Spring Break, wiec sie wiecej odezwe) Mam szybka wiadomosc dla wszystkich z okolic Szikago: dowiedzialam sie, ze moje szkolenie z PwC ma byc w St. Charles, czyli zdaje sie, ze tuz pod Chicago. Czy ktos z was tam kiedys byl? Patrzylam na Mapquest i pokazalo mi sie, ze to jest jakas godzina od Ch. Czy to na serio tak daleko? Marzy mi sie wypad do Ch i spotkanie z wami. Moze jakas wizyta w polskich sklepach... Aha, szkolenie zaczyna sie 6 czerwca. Nie jestem pewna ile potrwa. Postaram sie to wyciagnac od rekrytera... Ciumki dla wszystkich. Czytam was w porywach, ale nie mam czasu pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley ode mnie do St.Charles jest okolo 40 minut. 23 mile. Autostrada nie tak zle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graga
Servus dziewczyny, bardzo sie ucieszylam, ze ktos sie mna zainteresowal. Naneczka, gdzie ty jezdzisz na nartach? W mojej okolicy? Ile masz lat? To moze nie jest wazne, ale ja jestem ciekawska. Wnioskuje z twoich wapowiedzi, ze robisz jakas diete? Ja teraz tez dopiero przyszlam. Balam 2 godziny z sasiadka nordic-wolking. Bylam taka glodna, ze musialam znowu cos zjesc. Chyba zamkne lodowke na klodke, bo inczej nie idzie. Poczekam jeszcze troszeczke, moze naneczka jest w poblizu? czolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×