Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Hejka Kochani!!!!!!!!!!!!! Wiosna wiosna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Az mi lepiej, chciaz na duzszy :) Bo choroba jak sie czepila to sie odczepic nie chce. Po tej grypie zostaly mi jakies alergiczne skurcze tchawicy co powoduja straszne ataki suchego kaszlu. A moja pani doktor rozlozyla rece bo nie moze mi dac zadnego lekarstwa. Musze byc \"czysta\" bo w przyszlym tygodniu bede miala testy alergiczne. Witam nowe osobki!!!! 🖐️ Naneczka jam we Wrocku caly czas!!!!!! Masz moja komore olska, jest aktualna, domowy tez, dzwon jak bedziesz miala chwile to sie zobaczymy!!!!!!!!!!!!! Byle nie w Lany Poniedzialek :P Margolcia biedactwo. Wiem o co chodzi z konsulatem. Podlegasz pod ten w Lyonie? Tam sa bardzo nie przyjemni ludzie, slyszalam juz o tym. Nie daj sie!!!!!! Az Ci zazdroszcze tego siedzenia w ogrodku i tych temeratur. Moj Misiek moiwl ze zrobilo sie takie pozne przedwiosnie jesli chodzi o pogode. Kokus zdjecie kolorowego dywanu zrob koniecznie :) A propos ladnych wiosenno-cieplych zdjec to mam dwa ladne. Podesle Wam wszystkim :) Powroce do kosmetykow. Ja mam problemy wielkie ze wzgledu na moja alergie. I wlasnie sie okazalo, ze uczula mnie nawet balsam, ktory byl doskonaly przez ostatnie 4 lata :( Probowalam juz roznych kosmetykow do skory atopowej. Nawet Avene nie jest dla mnie dobre, szczypie mnie. Ostatnio probuje A-dermy. Znacie? Elfik moze ty znasz jakies dobre kosmetyki dla skory atopowej? Tylko obawiam sie ze w Europie moze ich nie byc. Esja gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Musze na razie znikac. trzymcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomylam okna, podlalam kwiatki, starlam kurze! Widac od razu, ze wiosna wrocila - bo mam tyle energii, ze az mnie rozpiera :D :) JoAska - ale milo Cie wiedziec! :D Ja wlasnie podlegam pod konsulat w Lyonie! Powiem Ci szczerze, ze wczesniej bylam bardzo zadowolona! Konsul byl wyjatkowo mily, panie w sekretariacie juz niekoniecznie! Ale teraz to porazka totalna... 😡 Az mi sie nie chce wierzyc, ze tyle sie zmienilo od dwoch lat jesli chodzi o zalatwianie przez konsulat tych samych dokumentow... No, nic bede sie dalej dowiadywac! :) Trzymam kciuki, zeby Wasze spotkanie z Naneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba udaje ze sprzatam zrobilam sobie tylko wiekszy balagan, bo wszystko powywalalam na srodek i siedze w necie. Mam powazna dyskusje z kolega na messengerze, bo on sie upiera ze chce ze mna \"chodzic\" to znaczy, ze wiosna przyszla pieszo :-) Mam juz forsycjie w ogrodku i zonkile i krokusy, wszystko sliczne, kolorowe à propos kto mi przyslal takie ladne zdjecie kwiatkow na scianie? No kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba udaje ze sprzatam zrobilam sobie tylko wiekszy balagan, bo wszystko powywalalam na srodek i siedze w necie. Mam powazna dyskusje z kolega na messengerze, bo on sie upiera ze chce ze mna \"chodzic\" to znaczy, ze wiosna przyszla pieszo :-) Mam juz forsycjie w ogrodku i zonkile i krokusy, wszystko sliczne, kolorowe à propos kto mi przyslal takie ladne zdjecie kwiatkow na scianie? No kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich....w ten piatkowy poranek(przynajmniej u mnie porankek..:) Kukus...gdzie ty w koncu teraz jestes w Polsce???-jak wynika z opisu w tabelce..? Margot...zazdroszcze studiow..piekny czas no i najwazniejsze, ze bedziesz studiowac to co cie interesuje...wiec nawet bym sie nie zastanawiala i szla do szkoly na prace jeszcze bedziesz miala czas... A jeste moze ktos z polnocno wschodniej Polski-nowe mazowieckie? Ja walsnie siedze w pracy i powoli sie budze przy porannej kawce...ahhh, niestety dzis musze w koncu troszke popracowac...A tak w ogole to mam starszne zakwasy bo wczoraj pierwszy raz od 6 miesiecy poszlam na silownie, a dokladsnie na bardzo zaawansowany step i teraz mam zakwasy...:( ale wpadlam na pomysl ze moze warto doprowadzic sie do jakies kondycji przed latem...A wy jak uprawiacie jakies sprorty??? Naneczka nie musi odpowiadac bo chyba wszyscy widzielismy ze smiga na nartach...:) POzdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem przed komputerem... dzis musze napisac jakies 3/4 pracy semestralnej z audytu. Jest do oddania w poniedzialek... CHyba sie wykoncze... Temat ciekawy, ale strasznie malo o tym artykulow w pismach naukowych... Margotka, pomoz mi posprzatac moja chate.... Jak ja nie cierpie tego robic... A wczoraj po potraktowaniu scian jadalni (tych nowogipsowanych) wszedzie lezy gruba warstwa bialego proszku... Szok! Widac od razu, ze jestem nowicjusze, bo powinnam byla przypiac folie miedzy pokojami... Jak juz pisalam moj dom ma bardzo otwarty floor plan, czyli miedzy pokojem frontowym a jadalnie nie ma sciany, tylko otwarte przejscie. Potem miedzy jadalnia a kuchnia tez nie ma drzwi, aha i miedzy frontowym a foyer tez otwarte, czyli ten bialy syf sie unosil wszedzie... Najgorzej mi zrobil odkurzacz garazowy mojego T. On ma taki shop vac do aut, wysysania wody itd. No i zaczelam nim wczoraj odkurzac to co wyscieralam papierem sciernym. Po jakiejs chwili zauwazylam, ze sie ksztusze, a w powietrzu unosi sie biala chmura. Spojrzalam na odkurzac, a ten cholernik co wessie do rury to wydmuchuje przez filtr z drugiej strony!! Ale sie wkurzylam... Zlapalam za zwykly odkurzacz i dokonczylam robote. Ale i tak juz bylo za pozno. Wszystko przysypane sproszkowanym gipsem... Ale nie powiem: jadalnia wyglada calkiem calkiem. Dzis zmusze mojego T do pomalowania scian primerem, czyli farba podkladowa, potem nocka na wyschniecie i w sobote top coat. Nadal nie wiem jaki kolor... Albo koronkowy bialy albo bez. Prosze o porady!! Zrobie tabelke kto za jakim kolorem. A za chwile jade do fryzjera. Potem po mopa i skladniki na tort urodzinowy dla T. Ma uridziny w poniedzialek, ale bedziemy swietowac w weekend. Wiecie co, snila mi sie dzis w nocy moja rodzinka: mama, tato i siostra. Wybieralismy sie wszyscy na slub mojej kuzynki Ani (ktory nota bene jest 3 kwietnia) A potem ku mojemu zdziwieniu moj tato do mnie zadzwonik kolo 7:00. Tym razem w rzeczywistosci, a nie we snie. Chcialabym ich juz wreszcie zobaczyc... Aha, verte_inga pytasz o sport. Ja zanim sie zakopalam w szkolnych sprawach regularnie (3-4 x /tyg) podnosilam ciezarki na silowni i biegalam. Chodzilam tez na joge. Teraz troche sflaczalam. Ale mam mocne postanowienie, zeby przynajmniej 3 razy w tyg biegac i jezdzic na rowerku (stacjonarnym, hehe) Chce poprawic kondycje przed latem. Ok. Wracam do mojego papera. Moze uda mi sie jeszcze sklecic ze stronke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wam wiosna pochwalilam, zaczelo brzydko padac :( Margolcia mnie Ciebie tez milo widziec :) verte Inga te kwiatki i rudy kocur to moja sprawka :) Sorki, nie podpisalam sie jak zwykle myslac, ze wszyscy znaja mojego maila :D Squirley nie martw sie, nastepnym razem bedziesz wiedziala o folii :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik:) Burt\'s bees to naturalne kosmetyki:)No w 98% www.burtsbees.com chociaz uwaga naturalne tez moze uczulac takze trzeba najpierw testowac na skorze Joaska:) Ja znam derma-e ,uzywam serum jest dobre,jesli masz alergie sprobuj Noxzema-maja mleczka do mycia twarzy(jedyna rzecz ktora mnie nie podraznia)Mnie tez aveene uczulilo,Dobre opinie ma kiss my face,chociaz tez trzeba sprawdzac sklady bo reklamuja sie jako ekologiczna firma a pakuja sls(sodium lauryl sulfate) do mydel do twarzy,bardzo dobre recenzje ma Alba Botanica,ja wszytko kupuje na tej stronce,poczytaj recenzje:) http://shopping.msn.com/eshopframe.aspx?merchId=2585&catId=7&u=http%3a%2f%2fwww.drugstore.com%2fdefault.asp%3faid%3d280302%26aparam%3dup8300 Ide sprzatac,pozdrawiam wszytkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik:) Burt\'s bees to naturalne kosmetyki:)No w 98% www.burtsbees.com chociaz uwaga naturalne tez moze uczulac takze trzeba najpierw testowac na skorze Joaska:) Ja znam derma-e ,uzywam serum jest dobre,jesli masz alergie sprobuj Noxzema-maja mleczka do mycia twarzy(jedyna rzecz ktora mnie nie podraznia)Mnie tez aveene uczulilo,Dobre opinie ma kiss my face,chociaz tez trzeba sprawdzac sklady bo reklamuja sie jako ekologiczna firma a pakuja sls(sodium lauryl sulfate) do mydel do twarzy,bardzo dobre recenzje ma Alba Botanica,ja wszytko kupuje na tej stronce,poczytaj recenzje:) http://shopping.msn.com/eshopframe.aspx?merchId=2585&catId=7&u=http%3a%2f%2fwww.drugstore.com%2fdefault.asp%3faid%3d280302%26aparam%3dup8300 Ide sprzatac,pozdrawiam wszytkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska:) No wlasnie teraz zaczailam ze przeciez w Europie moze ich nie byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus meilik poszedl dostaniesz jeszcze swiezy ;-) Squirley musi byc bialy albo bezowy? A nie moze np zolty albo pomaranczowy? Ja bym wolala pomaranczowy taki rozbielony, od razu sie robi cieplutko. A ja uprawiam jazde rowerem po lesie, jutro jade do Marly le Roi to tam gdzie Ludwis XIV mial wiejska rezydencje z ktorej zostala fontanna ale jest sliczny las dookola. I ostatnio widzialam wiewiorke, taka malutka, cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mayenka-ja jestem z dębicy, ale aktualnie w rzeszowie bo tu pracuje i studiuje...wiec nie tak blisko Twojego rodzinnego miasta:( kokus-ja wiem ze z praca moze byc roznie ale ja jade przedewszystkim podszkolic jezyk i poznac nowy kraj a praca to tak przy okazji;)a na powaznie to co ma byc to bedzie i jak nie sprobuje to sie nie przekonam??prawda??pozdrawiam goraco:)!!!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniab: boshe!!! ja jestem z Rzeszowa!!! czemu nic wczesniej nie pisalas???? Moje miasteczko ukochane...Tak za nim tesknie... Ciekawe ile sie tam zmienilo od czasu mojego wyjazdu... aaachhhh..... pisanie pracy idzie mi jak krew z nosa... A na dodatek nie podoba mi sie jak mnie obciela moja fryzjerka... Buuuuu... Teraz bede sie musiala meczyc przez conajmniej 2 tygodnie az mi wlosy odrosna... Nie wiem juz jak to z ta babka jest... Ostatnio tak genialnie mnie obciela... A teraz mi zrobila jakas denna grzywke i boki jakies takie krotkie. Czuje sie fatalnie...A tyle kasy wywalilam... Mam zepsuty dzien, weekend i miesiac do konca.... Ide ryczec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ostatnio do pisania nie jestem... Squirley, a jak Cie obciela? Ja tyle razy chcialam i sie balam, ale ta ostatnia podjeta pod wplywem impulsu decyzja to byl strzal w 10, nadal mi sie podoba i nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hei! nocne pozdrowienia z Tromsø, z polnocnego miasta Norwegii, za kolem podbiegunowym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska a z jakiej czesci Francji jestes? Moze niedaleko Paris to moglybysmy sie kiedys umowic na café. Nie jade do lasu bo jest mgla. Bede czytac, malowac paznokcie, pic kawe, sluchac muzyki. Jutro jade do stolicy, polaze po muzeach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Elfik ta derma-e to co innego niz francuska a-derma o ktorej pisalam. Looknij na stronke http://www.sklep.vena-vita.wkrakowie.net/index.php?cPath=33_42&osCsid=5e4d48e84298e24350ed01c51fd9381e Alba Botanica to nie widzialam wogole tak samo jak kiss me face. Esja widze ze ty w najlepszym humorku :) Aniab 🖐️ Squirley Ty z Rzeszowa?? Nie pamietam czy kiedys o tym slyszalam. Moj Misiek jest z Rzeszowa. Jego rodzice i rodzenstwo tam mieszka. Bylam juz dwa razy u \"tesciow\" :D i calkiem mi sie Rzeszow podabal :) Nie rycz, odrosna wloski. Amber podeslalam znow zdjecie teraz chyba otworzysz. Olajda_S 🖐️ verte_inga jam z Lazurowego. Niestaty na cafe bedzie trudno sie umowic :( Ale Paryz uwielbiam, bylam we wrzesniu i sie zakochalam w tym miescie. Mamy tam znajomego. Moze kiedys znow go nawiedzimy to wtedy cafe bedzie realna :) Ale Ci zazdroszcze ze mozesz sobie polazic po Paryzu :D Caluski dla calej reszty!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley a z jakiej ty czesci Rzeszowa? Moze z osiedla, na ktorym jest Tesco? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wciagnelam sie w \'Corke czarownic\' Terkowskiej i od rana siedze w ogrodzie z lektura w reku lapiac przy okazji promienie! :D Lubie takie leniwe soboty! :D :) Squirley - dzisiaj nie sprzatam, tylko sie lenie :P;):D A jesli chodzi o kolor... coz, ja zdecycowanie lubie cieple kolory... sama nie zdecydowalabym sie ani na bialy ani na szary, ale gdybym miala juz wybrac, to chyba wybralabym szary (jesli nie jest ciemny), bo biale sciany jednak duzo szybciej sie brudza. A wloski odrosna! :) Wiem, ze to troche potrwa (sama niedawno - jak pamietasz - musialam sie meczyc z kompletna fuszerka :o ), ale teraz w koncu mam taka fryzurke jaka zawsze chcialam miec :) I powodzenia w pisaniu pracy! Ja dzisiaj wieczorem znow musze zasiasc do Illustratora i juz mnie ciarki przechodza na sama mysl :o :) Esja - widac, ze energia Cie rozpiera! Tak trzymaj :D :) Olajda_S - witaj :D :) JoAska - ja pod koniec kwietnia bede miala tyfdzien stazu na Lauzrowym, ale niestety w Var :( Ale mysle, ze spotkanie majowe powinno dosc do skutku :) Moje jedzonko jest gotowe, wiec zmykam! Milego dnia 🖐️ Czy nikt mi nie poleci jakis ciekawych ksiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko Margolcia, ja pochlaniam teraz ksiazki tej kobietki, czytalam samotnosc Bogow, teraz W krainie Kota, ksiazke, ktora czytasz zostawilam sobie na sam koniec;-) oszalec mozna, wczoraj bylo zimno jak mops, dzisiaj jeszcze nie wiem jaka temp jest na zewnatrz, ale ogrod zdobia plamy slonca, ktore bawia sie kwiatami azalii.. Zapowiadali wczoraj ponad 80F tutaj, a w czwartek ten co bedzie tylko 40F! i jak tu nie chorowac? Wczoraj wczesniej wrocilam z pracy i padlam na nos, zasnelam ok 5, wciaz bylo jasno, obudzialm sie o 9 wieczorem, za oknami ciemnica klnac jak szewc, zaczynam sie ubierac.. J. wielkie oczy i pyta, a Ty gdzie. Na co ja, ze na 9.30 mam byc tu i tu, bo dyryguje wyprzedaza ksiazek. J. wciaz spokojnie, 9.30 w nocy?, na co ja prawie z rykiem, bo w 30 min bede musiala jechac jak wariat, aby sie nie spoznic, nie rano. A on w smiech. Gdybym miala cos pod reka, dostalby po glowie;-) Po wyjasnieniu calej sytuacji, grzecznie pomogl mi polozyc sie do lozka znowu hihihi a dzis wstalam o 7 rano , wypoczeta jak mops;-)i n apewno nie bede jechala jak wariat na te wypzredaz ksiazkowa hihihi pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska---witam (kurcze powiedzcie mi jak sie robi kwiatuszki, caluski itp-chyba jakas zacofana jestem bo nie umiem:()chcialabym ci pomachac i nie umiem:( Squirley-----a z jakiej czesci jestes?JoAsia mowi o Nowum miescie ale ja tam tylko czasem w Tesco jestem:)ja mieszkam kolo \"Zelmeru\" w tych szarych i burych wierzowcach.....co do tego co sie zmienilo to pewnie duzo od twojego wyjazdu ale teraz to jest tu powodz,wylala wislok i z tego co slyszalam to stadion stali jest zalany wiec nie ciekawie..... pozdrawiam wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec tak
Nowym Mieście mialo byc i wylal wislok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jay - Terakowska gora jak widze! :D Ja mam jeszcze \'Poczwarke\'... ale sie jeszcze za nia nie zabralam! Mysle, ze przy najblizszej okazji zamowie sobie wiecej jej ksiazek! :) GNU - przesylam Ci moc pozytywnej energii! I jedzn usmiech :) Ide dalej poczytac w ogrodku (co za cudowna pogoda!!), bo o 18-tej wyruszam na podboj Illustratora :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... Wislok regularni wylewa od czasu tej wielkiej powodzi w 1997... Ja sie wychowalam (od urodzenia do 4 kl. podst) na ulicy Malczewskiego.To jest tam gdzie ostatni przystanek autobusu 17. Chodzilam do szkoly 16tki. Potem przeprowadzilismy sie do domu na Nowym Miescie na Paderewskiego, czyli po domkowej stronie Rejtana. Ode mnie jest blizej do leClerka, ale Tesco tez bliziutko. Na zakupy chodzilam do hurtowni w Geokarcie i respanie a potem do FullMarketu...Aaachhh... jak tam moj Fulus.... Aha, liceum skonczylam 1 na 3-maja i czesto gesto bywalam w Czrnym Kocie (ale to jak przyjezdzalam do domu na studiach, bo wczesniej bylam \"grzeczna\" hehehe...) Ok. jade po farbe, bo mi wczoraj zabraklo. Chce skonczyc ten remont dzisiaj i miec spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU deprecha na wiosne? Cos takiego c\'est pas vrai! jak mowia nad Sekwana. Ale moze mozliwe. Ja wlasnie zakwitam na wiosne, jest mi blogo. W lesie bylam i oczywiscie wpadlam w najwieksze blocko. Dlaczego moja wyprawa do lasu przeksztalca sie w szkole przetrwania? JoAska w poniedzialek napisze jak bylo w Paris i co ciekawego widzialam. A wiecie, ze teraz sie nosi wszystko rozowe? Moj nieodzalowanej pamieci byly narzeczony nazwywal mnie: rozowy cukierek. Po francusku to troche lepiej brzmi, zreszta w jego ustach wszystko brzmialo tak pieknie..... chyba wpadlam w melancholie. Moze GNU ma racje z depresja wiosenna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ludziki ❤️ WItam nowe Buzki :) :) :) Wy tu wszyscy o wiosnie, a u mnie nadal gory sniegu po 2 pietro i temperatury z reguly ciut ponizej 0*C. Na Wielkonoc bedzie padla snieg - biedne tubylcze zajaczki - co one poczna??? Dzieki ogromne za zdjecia wszystkie - tak fajnie widziec twarze i dopasowwac je sobie do wirtualnych glosow :) U mnie ostanio nie dzieje sie nic zadziwiajacego, wiec i pisze malo kiedy ... ale zyje mie sie milo i bezstresowo :) Tylko jeszcze coby sie ta wredna zima skonczyla, ale z tego co widze w prgnozacho pogody, to raczej do kwietnia nic z tego :( :( :( Ze byla wzmianka o kosmetykach, to dorzuce swoje 2 grosze, bo temat ten jest mi zawsze mily i wdzieczny ;): - nie uwazam, zeby kupowanie drozszych kosmetykow bylo wywalaniem kasy, ale najpierw trzeba naprawde wiedziec co sie faktycznie kupuje, co nasza cera potrzebuje i co reprezentuje soba daa firma. Regula jednak pozostaje mniej wiecej taka, ze drozsze kremy sa robione z lepszej jakosci skladnikow - czy to naturalnych, czy produkowanych w laboratoriach, ale lepszej jakosci (te chemiczne, to nie znaczy od razu, ze zle, bo kazda roslina to tez zwiazek chemiczny) - z doswiadczenia swego i innych wiem, ze kremy z supermarketow itp. nie pomagaja, ale czesto tez nie szkodza - jak ktos ma z natury rzeczy fajna cere, to zwykly krem nivea mu wystarczy - przynajmniej do czasu ... - uzywam najrozmaitszych rzeczy - z reguly \"jade\" na probkach markowych kosmetykow, ktore jakos tam zawsze zdobywam, ale planuje przerzucic sie na DDF - bo widze, ze to solidna firma i wiedza o czym gadaja ... jak kiedys wygram forse, to przrzyce sie na takie naprawde super firmy naturalne i z renoma bez zartow, jak Sisley, Orlane, itd. ... ale to sa kremy po 100 - 300 $ :D :D :D To tyle na razie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znow ja-Depresja... Margot --> dzikei za wsparcie, lepiej mi sie zrobilo:) Verte_Inga --> no jakos tak.. dopada mnie to prawie kazdego roku wczesna wiosna i przejawia sie generalnym zmeczeniem, nicniechceniem i tumiwisizmem.. Moze to przesilenie? Bo jak tylko swiat rozkwita i puszcza zielone listki, nagle tryskam enegrgia.. No nic.. ide do roboty.. ale mi sie nie chce.. Usciski 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×