Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Mialam o 18-tej usiasc do Illustratora; jest juz po 20-tej a ja nawet nie otworzylam pliku! Ech :o temat kosmetykow jak widze powrocil... coz, ja generalnie do wszystkich kosmetykow podchodze dosc nieufnie... nie wierze w to, ze tzw. kosmetyki z wyzszej polki, sa duzo lepsze od tych tanszych... po pierwsze jest chwyt marketingowy: ludzie zazwyczaj mysla, ze jak zaplaca za cos 10 razy lepiej, to od razu maja 10 lepszy produkt, po drugie wiele firm kosmetycznych nie prowadzi dlugofalowych badan wplywu wszystkich zwiazkow na skore... ponadto nie wierze we wszystkie bio cuda (nie tylko w kosmetyce)! Teraz jest moda na wszelkiego rodzaju bio produkty... wszyscy kupuja \'bio\', bo to jest zdrowe, dobre... \'bio\' sie sprzedaje! A tak naprawde nikt sie nie pyta co to oznacza... nikt sie nie pyta o sklad... ani o to skad pochodza komponenty... Ja z mojej strony uzywam kosmetykow, ktore mi sluza... nie pytam o marke... Probuje roznych rzeczy... i tych tanszych i tych drozszych... obecnie uzywam kremu Vichy Oligo25... i jestem z niego zadowolona. :) Bagatelka - a jak tam Ci idzie ukuchennianie? Znalazlam cos w internecie i chyba Ci to podesle! :) :) GNU - przesylam Ci zatem wiecej usmiechow :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - moje ukuchennianie ostatnio zostalo uwienczone dwoma pysznosciami :D Mialam zamiar tu zamiescic przpisy (lub \"tam\" na Dietach) ALe oczywiscie nie moglam sie zebrac w sobie, zeby to uczynic. Teraz tez nie moge, bo nine znam ich jeszcze na pamiec, a jestem w pracy... Jeden to piersi kurczece owiniete w szlwie i szynke (cos niebianskiego :D), a drugi to krewetki zasmazane z salata lodowa na sposob chinski ... obie potrawy bardzo proste, a mniamniusne, a az slinka cieknie na sama mysla :) A w ogole Margociu to trzymam mocno kciuki za te studia, ktore znalazlas - bylby to napprawde strzal w 10 ! 🌻 Gnu - jesli masz depresje wiosenna, to nic tylko podesle Ci roche mojego sniegu ;) Trzymaj sie i nie daj sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - sprostowanie - kurze niusty owiniete w szalwie :D Elfik - znalazlam cud blyszczyk z Prescritives - ich najnowszy blyszczyk z serii Meteorites (bodajze) ... a jeszcze co do tego s. lauerate (czy jak tam to sie pisze), to nie ma co sie tym martwic - to po prostu substancja pieniaca, ktora jest w kazdym mydle, plynie do prania i do naczyn szamponie itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie dzisiaj pogiello i to niezle ;) - zjadlam 450 g orzeszkow pistacjowych :D :) Bagatelka - posylam Ci wlasnie cos, co wygrzebalam wczoraj w internecie! :) A te przepisy, to musisz absulutnie w klepac \'tam\' na Diety, bo ja juz dostalam slinotoku :D A jesli chodzi o te studia, to S. mnie troche sprowadza na ziemie... fajnie by bylo, ale zanim sie na nie rzuce musze sie czegos wiecej o nich dowiedziec... Poza tym, w najlepszym wypadku (optymistycznie zakladajac, ze przyjma mnie od razu na 2 rok) czekaja mnie rok studiow... w gorszym 2 a w najgorszym to nawet 3... a mi latka tez leca... i tak juz sie troche czuje jak wieczna studentka hihi... Aha, uwinelam sie juz ze statystyka... szybko mi to poszlo! Jeszcze tylko musze napisac komentarz... na dzis mam dosyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka- a jakie sa Twoje ulubione firmy kosmetyczne jezeli chodzi o pielegnacje?Pamietam ze uzywalas Clinique i ze sobie bardzo chwalilas. Ja uzywam na razie burts bees ale nie tylko dlatego ze naturalne ale takze dlatego ze widze efekty dzialania na skorze no i cena mi odpowiada.No i ten zapach mmmmmm no wlasnie sls jest we wszytkim ale czytalam ze jest szkodliwe,podaje linka http://www.health-report.co.uk/sodium_lauryl_sulfate.html takze wole kupowac bez sls Nie znam firmy tego blyszczyka zaraz ide poszperac o nim w internecie:) Joaska:) no wlasnie to inna firma ale podobna nazwa:) Bylam na Ring 2 usnelam prawie w polowie filmu,w porownaniu do 1 czesci film jest beznadziejny,nie polecam. Pozdrawiam wszystkich ide sobie zrobic kawe bo usypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICKI25
o boze jak jak tu duzo wpisow...ciezko jest wtedy znalesc kogos ze swojego kraju...:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicki> a gdybys cofnela sie o strone, zobaczylabys tabelke;-) ze spisem wszystkich, dla ulatwienia i nie musisz czytac 380 stron;-) mam nadzieje, ze jest tu ktos z \'Twojego\" kraju och, obrabiam zdjecia zamiast zakuwac logarytmy, niech mnie ktos pogoni;-) Przed chwila skonczyl sie film na HBO - Sometimes in April o masakrze w Rwandzie w 94 roku, kto ma mozliwosc obejrzenia, goraco polecam pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICKI25
Dzieki Jay :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale milo sie Was czyta......... Margot :-) polecam Celestine Prophecy - James Redfield, wlasnie czytam..totalne oswiecenie !! Bagatelka zgadzam sie co do kosmetykow. Przekonalam sie juz sama jak dzialaja na swojej bardzo wrazliwej skorze. Uwielbiam cellex -C moj ulubiony juz tylko na tym jade, krem i mist. CHodzi o to ze cena jest wyzsza jak uzywane sa jakies drogie lub trudne do zdobycia skladniki badz tez technologia otrzymywania skladnikow jest pracochlonna. Squirley :-) powodzenia w szybkim odroscie wlosow !!! ;-) Piwonia:-) dzieki za foty a ta brama jest super troche mi sie kojarzy z jaas diabelska brama..hehehe nie w zlym sensie tylko jest taka pociagajaca i tajemnicza ze nie wiadomo co moze otworzyc... Funkia :-) gdzie jestes? dzieki za maile i wysluchanie 🌻 Esja :-) hehehe ............buhahahahahah........... [news every hour] :-D Kokus :-) gdzie jestes? odkopales sie? u nas tez pada snieg....a bylo tak fajnie przez dlugie tygonie nawet +19 stopni mielismy Amberangelic :-) tyle schudlas przy chorobie? hmmmmmmm odwodnilas sie niezle, czy juz lepiej sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicki 25.........no i co znalazlas kogos ze swojego kraju? Naneczka dziekuje za fajne fotki. Tez mi sie nart zachcialo. WYjezdzamy w gory na Swieta Wielkanocne to moze sie skusze na pare gorek. Powodzenia w szukaniu lepszej pracy ;-) Joaska, dzieki Tobie za fotki........nieciekawie u Ciebie ze zdrowiem..hm.......Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, a te testy alergiczne to ja tez mialam i okazalo sie ze jestem uczulona na 1/3 tego co mnie testowali a nawet nie mialam pojecia ;-) Wszystkim milej Niedzieli...........🌻 🌻 🌻 Dzisiaj robilam krokiety z przepisu naszej Esji i spedzilam na nich 3 godziny , wyszly smakowite ale nie moglam ruszyc ani jednego.......wiecie co to za koszmar.......eh i ten zapach, no ale jak trzeba to trzeba i ciagle jeszcze waga doskonala daleko przedemna. Moze w nocy tak bezwiednie sie dorwe do lodowy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, witam wszystkich.. k-11... bardzo pracowity tydzien za mna... zmiana dekoracji dokonala sie juz kilka dni temu, snieg to tylko tam gdzie bylo go bardzo duzo, natomiast po drugiej stronie ulicy mam rozlewisko ciagnace sie kilometrami takjak przebiegaja rowy melioracyjne. Wysoki stan wody na Wisle powoduje, ze przepompownia w hucie szkla wstrzymuje przezuty wody przez obwalowania, a u nas zalewane sa laki, pastwiska i pola, zapewne tez niektore piwnice jak zwykle... NICKI25 - witaj na topiku, jest ktos z Twojego kraju? Jay - pamietam bardzo dobrze wydarzenia w Rwandzie, poniewaz zginal wtedy ktos z pracownikow mojej dawnej firmy TechnoServe, a ich biuro zostalo zdemolowane i musieli zrezygnowac z dzialalnosci. Napisz cos o tej wyprzedazy ksiazek.. Dark Elf :D 🌼 Amber - ta wiosna jakas taka niestabilna, dzis w nocy bylo u mnie -7 st. zreszta wczoraj podobnie. Jezdzilem w nocy do pracy przykryc bratki a dzis rano je odkryc i podlac, na razie nie widac, zeby mialy problemy.. Margot - jestem bardzo ciekaw na co sie zdecydujesz.. ale Ci fajnie z ta wiosna.. Ja tez chce na poludnie, buuuuu... Co to za plik ten Illustrator? czy jakis kartograficzny? GNU - doskonale Cie rozumiem... zeby jak najszybciej te zielone listki.. bagatelka - taka dluga zime zapowiadaja u Ciebie? wow... Verte_inga - to nie deprecha tylko raczej oslabienie... wiecej slonca i wszystko minie.. dziekuje za mejlik.. :D Squirley - remoncik zakonczony? na jaki kolorek sie zdecydowalas? opowiadaj... aniab - 🌼 robie sie przez [ kwiatek ] tylko bez spacji. a co do innych to dziewczyny rzuccie linka na emotki, bo ja tez nie mam od czasu wymiany dysku, zreszta wszystko co mialem wrzucone w \"ulubione\" to zginelo... :D : D Olajda_S - witaj na topiku, zajrzysz jeszcze? Esja - mnostwo 🌼 🌼 🌼 JoAska - :D 🌼 ok, na razie pappapapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌼 przeszlam sie dzis po swoim ogrodku i z wielka radoscia odkrylam, ze moje tulipanki i narcyzki juz wychodza:) Cudnie:) Tak wiec, pomimo, ze drzewa jeszcze lyse, humorek mi sie nieco poprawil:) 🌼 Margot, dzieki serdeczne za podnoszenie na duchu i usmieszki:) 🌼 Kokus --> Dzikeuje za zdjecia:) czekam na wiecej. Dobrze ci z oczu patrzy, musze powiedziec:) A tak poza tym, siedze i poprawiam rozdz 2, bo sie memu prof nie bardzo podobal.. tzn podobal mu sie, ale musze tam jeszcze dopisac jeden podrozdzial.. I musze wam powiedziec, ze kurcze coraz drozsza ta moja praca.. najpierw sciaganie i xerowanie ksiazek.. a teraz musialam zamowic z NYTimes artykuly z 1972.. ech... najgorsze jest to, ze te nasze prace, w ktore czlowiek tyle serca wlozy i czasu, laduja potem gdzies w archiwach i nikt juz do nich wiecej nie zajrzy poza promotorem i recenzentem.. ech... Usciski dla wszytskich!:) Trzymajcie sie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Zazdroszcze tym co maja wiosne bo u mnie zamiast wiosny przyszly nowe opady sniegu 😡.Zalamac sie mozna. A ja sie dzis wybieram do kolezanki na baby shower i chcialam sandalki zalozyc:-( Zrobilam ptasie mleczko z tej okazji, mam nadzieje ze bedzie smakowalo,bo sama nie mam jak sprobowac. A teraz slecze jeszcze na moim esejem. Wymyslilam sobie ze bede pisac o tym dlaczego 80% ludzi posadzaonych o czary w 17 wiecznej Anglii to byly kobiety. Moj tytul- \"Blame it on her-the gender of a witch in the early modern England and the play The Witch of Edmonton\". Nie wiem czy nie jest troche \'cheesy\'. Jejku mam dopiero 3 strony a jeszcze z 11 musze napisac.Nie wiem czy to przez wiosne czy przez to ze juz koniec semestru ale mam taki zastoj w glowie ze cos. Jeszcze na dodatek mnie gardlo boli:-( Ach pisalam wam kiedys o tej praktyce na uniwerku w Hawanie. Otoz wypalilo i jak ostatnio profesorka sie mnie pytala kiedy przyniose numer paszportu do zalatwiania wiz a ja niestety zdecydowalam ze nie pojade ze wzgledow finansowych:-( Chociaz uniwerek pokrywa przelot to trzeba sobie placic za mieszkanie i jedzenie, co drogo nie wychodzi ale ja w kwietniu chce szukac pracy wiec jak cos znajde to nie moge sobie tak wyjechac:-( Ale mi szkoda ze nie jade 😭 ide sobie zrobic na pocieche eggs benedict:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Zazdroszcze tym co maja wiosne bo u mnie zamiast wiosny przyszly nowe opady sniegu 😡.Zalamac sie mozna. A ja sie dzis wybieram do kolezanki na baby shower i chcialam sandalki zalozyc:-( Zrobilam ptasie mleczko z tej okazji, mam nadzieje ze bedzie smakowalo,bo sama nie mam jak sprobowac. A teraz slecze jeszcze na moim esejem. Wymyslilam sobie ze bede pisac o tym dlaczego 80% ludzi posadzaonych o czary w 17 wiecznej Anglii to byly kobiety. Moj tytul- \"Blame it on her-the gender of a witch in the early modern England and the play The Witch of Edmonton\". Nie wiem czy nie jest troche \'cheesy\'. Jejku mam dopiero 3 strony a jeszcze z 11 musze napisac.Nie wiem czy to przez wiosne czy przez to ze juz koniec semestru ale mam taki zastoj w glowie ze cos. Jeszcze na dodatek mnie gardlo boli:-( Ach pisalam wam kiedys o tej praktyce na uniwerku w Hawanie. Otoz wypalilo i jak ostatnio profesorka sie mnie pytala kiedy przyniose numer paszportu do zalatwiania wiz a ja niestety zdecydowalam ze nie pojade ze wzgledow finansowych:-( Chociaz uniwerek pokrywa przelot to trzeba sobie placic za mieszkanie i jedzenie, co drogo nie wychodzi ale ja w kwietniu chce szukac pracy wiec jak cos znajde to nie moge sobie tak wyjechac:-( Ale mi szkoda ze nie jade 😭 ide sobie zrobic na pocieche eggs benedict:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k-11, nie wiem czy to odwodnienie bo glownie pilam i owoce byly jedynym produktem, ktore zaczynalam jesc i konczylam, ale juz 2.5 wrocilo. Wczoraj bylismy na hockey game, szef mial bilety ale w ostatniej chwili wypadlo mu cos innego i oddal mi. Gralo Chicago Wolves przeciwko Griffins . Niestety Chicago przegralo, bylo 4:3 i wszyscy wyli. Fajnie bylo bo na hokeju sie zazwyczaj tluka i wtedy temperatura wzrasta. Nie jestem fanem, na hokeju bylam 2 raz w zyciu, ale raz na 100 lat mozna isc na jakas gre.Poza tym zjadlam hotdoga, ja za hotdogami nie przepadam ale uznalam, ze na grze sobie zjem, musielismy zjesc 3 na spolke, bo na przerwie jak wyszlismy to J stwierdzil, zebysmy poszli do pierwszego stoiska, tam bylam rozzalona bo byly hotdogi takie proste a ja uznalam, ze jak jem to raz w roku to powinnam miec jakiegos bajecznego, no ale zjedlismy; ja mowie choc sie przejdziemy dalej zobaczyc co maja, po koszulkach dla fanow i kibicow hokeja o straaasznych cenach zauwazylam porzadne hotdogi, przerozniaste z roznymi rzeczami w srodku i oczywiscie wybralismy hotdog chicagowski styl, to byl 3 i tego zjedlismy na spolke. Piwsko tez bylo ale, ono jest na South Beach Diet za-bro-nio-ne bo zaaawieraaa najgorszy z cukrow maltoze!!! ha ha ha. J odwoze dzisiaj do Chicago, jedzie do Texasu, chyba na tydzien, ja sie umowilam na obiad z kolezanka i wspanialomyslnie stwierdzilam, ze mozemy isc gdziekolwiek - nawet na pizze bo ostatnio podczas przeziebienia za szybko i bardzo schudlam.Acha, nie wiem czy pisalam, ze braciszek pojechal z wycieczka ze szkoly do Afryki na dwa tygodnie, ojciec mowil, ze juz dzwonil, dotarli na miejsce i... zgubili mu walizke. Wspolczuje. Ta Bambi (nazwalam ja tak bo ma takie oczy jak jelonek z bajki dineya, na poczatku sie wzbraniala a teraz reaguje na przezwisko ;-) ) z, ktora pracuje tez namowilam by korzystala z urokow mlodosci - ha ha ha - i sie zapisala ze swoja klasa na wycieczk edo Brazylii. Wyleciala w piatek, mam nadzieje, ze pysznie sie bawi. Ona sie boi latac- ja wprost przeciwnie - ale dalam jej kilka rad - choc w sumie co ja moge powiedziec jak ja uwielbiam - i przysieglam, ze w momencie kiedy beda startowac ja bede o niej myslec i wysylac poklady dobrej energii a zadziala bo akurat wtedy przejzedzam na autostradzie blisko lotniska bo jade do pracy :-D Ja uwielbiam jak samolot sie wznosi (czuc smak przygody) i jak laduje tez - tych dwoch rzeczy nie lubia ci ktorzy sie boja, tylko ze jak laduje to mi bardzo w uszach i w glowie cisnienie daje sie we znaki dlatego staram sie nie pic nic z kofeina na dlugo przed bo inaczej bede zwijac sie z bolu.Co poza tym? Bardzo mnie denerwuje, ze temperatura sie wacha, raz cieplej raz zimniej (poza tym od kiedy schudlam inaczej odczuwam zimno) - spac chodze wczesniej, jestem oslabiona. W ogole musze sobie kupic inny kompleks witamin bo ostatnio codziennie jem cos slodkiego - waga sie nei zmienia, ale jak dla mnie to nienormalne: wczoraj tiramisu, przedwczoraj chalwa, przedprzedwczoraj piernik... Cos mi pewnie brakuje. J bierze aparat do Texasu wiec wypstryka klisze do konca (ja mam tam te swoje 9 zdjec) i bede mogla przeslac jakas kolejna porcje fotek. Miniedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiaco mi, zimno mi, jestem b. zmeczona buuuu... wczoraj bylismy na parapetowie u znajomych daleko az za Elgin (dziewczyny z okolic szikago wiedza gdzie to) niestety wypadlo na mnie i musialam cala nasza 4-eczke wiez spowrotem do domu wiec o drineczkach nie bylo mowy z mojej strony ;) wiecie, ze mam tesciow u siebie na 3 tygodnie wiec nasz rozklad zajec jest strasznie napiety, ale za to dni mijaja tak szybko, ze nawet nie wiem kiedy :D dzisiaj wykupilismy tesciom wycieczke z polskim przewodnikiem po miescie wiev mamy czas dla siebie :D siedzimy u kolegi w A.H. (Amber to kolo Ciebie), maz z tym wlasnie kolego popedzili po jakies filmy a ja siup na internet bo ostatnio malo mam na niego czasu ;) we wtorek jedziemy nad Niagare a potem do Nowego Jorku, nie chce mi sie na prawde ale obiecalismy wiec musimy dotrzymac slowa! Niagara mnie wogole nie interesi, jest tam taaaaaaaak nudo, ze tego sie nie da opisac ble ble ble ale fakt, ze potem jedziemy do NY potrzymuje mnie na duchu :) nigdy nie bylam w NY i jestem bardzo ciekawa jak tam jest :) zrobilam juz sobie mala rozpiske co warto zobaczyc tylko jeszcze pomysle ile klisz zapakowac i nic mi wiecej do szczescia nie potrzeba :D :D fajnie, ze sie foty podobaly jak cos zeskanuje jeszcze to podesle i bede wdzieczna za kazda opinie i na prawde nie wszystkie musza byc takie pozytywne, prosze szczerze pisac nawet jak sie nie beda podobac :) naneczka - fajne zdiecia z nart, nawet mojemu mezowi nie bede pokazywac bo sie chlopina zalamia, on tak kocha nart ale niestety w tym roku nie dalo rady pojechac ani razu buuuuuuuuuu odbijemy to sobie w nastepnym sezonie :) joaska - dzieki za wiosne !! u nas dzisiaj slonce ale zimno jest mimo wszystko :( skonczyloby sie to w koncu !!! nic ide wszamkac cos skodkiego, moze maja tu co w lodowce hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani! JoAska: niezle nie? taki ten swiat maly... Znam chyba ten blog o ktorym pisalas.A ulica to moze Podwislocze? Albo Popieluszki? Tak mieszkala masa moich znajomych z klasy z liceum. Mayenka: biedactwo ty... Ja wlasnie dlatego bym nie mogla mieszkac w Kanadzie... Wiem,ze to piekny kraj, ale zimy by mnie wykonczyly... wogole to od mieszkania na poludniu zrobilam nie mieczakiem. Lato ma byc od marca do listopada i juz! Od dwoch dni u nas jest ladnie i wreszcie wyciagnelam moje klapki. Tak, tak, chodze sobie w sandalach. Jay: a ty jak? U was tez powinno byc dzis ladnie. Amberek: ale bym chciala tak jak ty z tymi slodkosciami. Jutro uordziny mojego T. Upieklam mu torta z masa budyniowa i kokosem, ale sama nie sprobuje, bo juz wyczerpala limit na wegle...hehe.. aha, konczylismy remont. NARESZCIE!! Jestem maly tchorz wiec pomalowalam sciany na koronkowa biel, czyli taka pozolknieta biel sloneczna... Wyglada fajnie... Tak jak pisalam wczesniej moj pokoj frontowy jest otwarty do jadalni, wiec sie oba tak fajnie zlewaja i spajaja i robia sie oba jeszcze wieksze. Jeszcze cos: dla tych ktorzy lubia stare meble vel antyki. Kupilismy ten zestaw do jadalni za 25 dolcow. Jest stary i wyobijany, siedzenia krzesel sa skorzane i pewnie widzialy lepsze czasy. Wczoraj T je troche reperowal i skrecal srubki. Odwrocil je do gory nogami a tam na spodzie na kazdym jest staaaarusienka nalepka z pieczecia i certyfikatem, ze krzesla zostaly wyprodukowane w zgodzie z przepisami meblarskimi, oraz data 1923 rok. Boshe!!! Ja mam zestaw jadalniowy ktory ma 82 lata!!!! To prawdziwy antyk!!! Niesamowite!!! Gosc ktory nam to sprzedal nie mial pewnie pojecia jakie to stare i wartosciowe. Moj T podejrzewa, ze te mebelki sa warte spore pieniadze. Niesamowite!!! Ok. Wracam do pisania pracy, bo oczywiscie nadal nie skonczona... Ale ze mnie odwlekacz... Ale mam usprawiedliwienie, bo mialam ten remont i chcialam skonczyc przed Niedziela Palmowa. Ciumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska: oczywiscie mialo byc blok nie blog...hehe... Margotka: super kucharzu, mam prosbe: czy moglabys mi podac jakis latwy przepis na makowiec? chcialabym zrobic cos na Wielkanoc. Mam kilka torebek z zurkami Winiarow, wiec bedzie polski zur z jajkiem i szynka. Moze nawet kupie chrzan... Ale przydal by sie jeszcze makowiec i babka. Za mazurki sie nawet nie beed brala... Aha, moze jakis bez drozdzowego ciasta, bo nie wiem gdzie tu znalezc... Wogole z makiem tez pewnie bedzie krucho. Jedyny jaki widzialam to w malutkich sloiczkach jako przyprawa... Smieszne... Bagatelka: ta prosba jest tez do ciebie. I jak wiesz gdzie tu znalezc mak na wage to plizzz daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> no na mak tu posucha, ja uzywam masy makowej, w puszkach za bodajze $1.30, gdyby mi przyszlo kupowac te \"makowe przyprawy\", to makowiec pewnie by wyniosl ze 30 dolcow hihihi nie chodze w klapkach, bo leze w lozku, chyab sie czyms zatrulam;-(( a tu tyle nauki, w glowie mi sie kreci, nie moge nic jesc, bo momentalnie laduje w lazience;-( a jutro 2 testy.. na dworku ladna pogoda, ale jutro ma sie oziemnic, przynajmneij pan w telewizorni tak mowi zwiewam do czytania o systemie miesniowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay: no nie no, cholera by trafila! znowu sie ma ochodzic??? Co do choroby z tym swiatem??? Rok temu w kwietniu byla juz pelnia lata, a teraz?...buuu... A powiedz mi jeszcze gdzie znalezc ta mase z puszki? jakiej to firmy? Nie mialam pojecia, ze cos takiego maja! Te przyprawowe maki to za 6 dekagramowy sloiczek trzeba bulic 3 dolce... Aha, na zatrucie zoladkowe dobry jest french bread. I oczywiscie delikatny czysty jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-SKAD?-ILE CZASU?- ZNAK ZODIAKU? AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 Strzelec AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak XANA Seattle, WA 1974 (15 lat Niemcy) SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki i Kokus:) ja sie melduje , ze zyje....:)) mam nadzieje , ze jeszcze mnie nie zapomnieliscie:)).......ja mam szalony jeszcze bardziej czas w moim zyciu.....i bardzoooooo wiele zmian...ale jak juz sie wszystko wyklaruje to bede sie chwalic:))..........zdradze jedynie ze moj 4 letni zwiazek z J sie skonczyl....i jestem w trakcie zalatwiania nowego lokum...i jak wszystko dobrze pojdzie to 15 kwietnia bede sie przeprowadzac...to narazie na tyle...... czytam Wasze wpisy regularnie:) Pozdrawiam bardzo serdecznie:)) buziaki i do milego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verteinga
mialam napisac co w Paris. Pogoda byla sliczna, tlumy ludzi w kafejkach, przy stolikach na chodnikach. Ja przeszlam sie do parku Monseau, gdzie tlumy ludzi biegaly po alejkach. Pozniej poszlam do muzeum Moise de Camondo, kolekcjonera i mecenasa sztuki, ktorego rodzina: syn, corka i dzieci corki zostali zagazowani w Oswiecimiu w 43 przez Nazistow. A nastepnie trafilam na koncert w kosciele de la Madeleine, wysluchalam koncertu orkiestry detej. Mlodzi muzycy przyjechali ze Stanow. Jedna z dziewczat przedstawiala program po francusku, ale sie biedna meczyla. a nosi sie w tym sezonie nie roze jak wspomnialam, a blekity i turkusy, tyz piknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verteinga
Kokus moze masz racje, moze to tylko zmeczenie, ale niby czym mialabym sie zmeczyc? Ewulek comment ca va? Amberangelik a jak mam sie dopisac na liste? Reszte pozdrawiam wiosennie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna, wiosna wiosna lalala-la-la-la, lalala...;-) Verte_inga --> tabelka? to proste. podswietl sobie tekst tabelki (tzn zaznacz go), potem nacisnij razem Ctrl oraz C. a pozniej w oknie odpowiedzi na temat wklejasz ten text przez nacisniecie CTRL oraz V (to taki szybki skrot z klawiatury na copy/paste:) Dopisujesz sie i gotowe:) Ide na spacerek.. za duzo ostatnio przy kompie siedze.. Usciski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verteinga
NICK-SKAD?-ILE CZASU?- ZNAK ZODIAKU? AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 Strzelec AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15'3'' BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak XANA Seattle, WA 1974 (15 lat Niemcy) SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×