Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Xania nadal pracuje. Dzisiaj dalam rezygnacje, ale nie chcieli przyjac. Powiedzieli, ze trzeba sytuacje wyjasnic, bo nie chca, zebym odchodzila z powodu jednej osoby. Poplakalam sie dzisiaj znowu. Traktuja nas jak hmmm \"szmaty\". Mysle, ze to dobre okreslenie. Jeszcze mi jedza (supervisor-to wlasnie ona jest taka jaka jest) powie, ze za to nam placa. Powiedzialam, ze jak nie znajdzie sie inna pozycja dla mnie odchodze tak czy inaczej. Ta praca jest dla mnie za bardzo stresujaca. Manager stwierdzila, ze postara sie cos poszukac, cos zrobic. Ze mam schowac papier i nie oddawac. No zobaczymy... Jay, ja mysle, ze powinnas sprobowac hiszpanska \"creme\". :) Pyszna jest. Ja wole wlasnie ta, bo wszytskie amerykanskie smakuja mi dziwnie. ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Marzeniusia, biedactwo! ❤️ Mam nadzieje, ze dostaniesz nowe stanowisko a jesli nie, ze trzymam kciuki za nowa i mniej stresujaca prace dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Margotko. Ja tez mam taka nadzieje. Nie zycze nikomu takich doswiadczen. Chyba beda mnie przesladowaly do konca zycia... Niektorzy moze mysla, ze ja przesadzam, ale skoro ja przesadzam, to przesadza i reszta pracownikow na tym stanowisku. Nie jestem dosc silna psychicznie na ta prace. Nie da sie tego inaczej ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Margot, przypomnialas mi cos z tymi obcasami: u nas bylo tak, ze Ronald najpierw poprowadzil swoja mame do oltarza, a mnie mial zaczac prowadzic moj chrzestny, jak oni juz do tego oltarza dojda. No i mamy ruszac, a mnie obcas (wcale nie taki duzy) utknal w takiej kratce zelaznej przed drzwiami kosciola, hihihihi, czyzby znak? Na szczescie szybko sobie poradzilismy z wyjeciem go :D. No, ja wiem, ze te rozmiary to sie roznia w roznych krajach, 34 polskie a holenderskie to czesto dwie rozne bajki J. Ahhhhh, Toronto... *WZDECH*... marzy mi sie.... pomarze sobie jeszcze... Marzenusia, a co to za praca ? Albo o ile stron mam sie cofnac zeby doczytac? ;) Trzymaj sie i nie daj zjesc glupim, maluczkim ludzikom ktorym sie w glowach poprzewracalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAA poczekajcie!!!!!!!!!!!! nie pedzcie tak bo nigdy nie nadrobie!!!!!! przeczytalam bardzo pobieznie. Witam wszystkich serdecznie! Kokus genialne zdjecia! czy juz ci mowilam,ze wygladasz jak amant filmowy? supcio! Xana: koniecznie przyslij zdjecia z Seattle. Obiecuje, ze cie tam kiedys odwiedze, bo moj T ma fiola na punkcie tego miejsca. Koniecznie tez kup ksiazke o SBD zanim sie zlapiesz w sidla amerykanskiego zarcia Amerykanskie rozmiary: co firma to inna miara. Funkia: nieparzyste sa dla Juniors, zauwaz w sklepie jak TJMaxx... 3,5,7, itd dla mlodziakow. Parzyste dla pan (Misses) 2,4,6, itd. Jay: ale boska pogoda, nie? latam sobie w kiecach i klapach KEWL!!! Kochani, nie dam rady wiecej pisac lece na zajecia. od tygodnia chodze spac po 2:30 nad ranem i czuje sie jak zombie... wielki calus dla wszystkich 😘 papapapa nie zapominajcie o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciukowicze> spisaliscie sie na medal;-)) nawet pierwsza skonczylam ten test ze statystyki hehe Marzenusia> wybacz, ze nie poczekalam, ale naprawde musialam biec Squirley> a co Ty robisz do 2.30 rano? podkuwasz kozy?:-P ucieekam, bo troche trzeba dom chociaz z wierzchu do porzadku doprowadzic no i zaczac kuc na test z biologii na piatek buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley 🌻 Dzieki za info o chlebku... Poszukam tego sklepu, o którym mówilas kilka dni temu (wlasnie sie dokopalam do tojego postu ;-)) Mam nadzieje, ze jest tez taki w Seattle. Jak narazie mój Lothar znalazl sklep-restauracyjke wegiersko-niemiecki. Raz tam bylismy, brzuchy napelnilismy... :-) Maja maly wybór, ale zawsze lepszy rydz jak nic... Zauwazylam Ptasie mleczko, chyba sobie je kupie za nastepnym razem... k-11 🌻 Dzieki za stronke sklepu wysylkowego! Na razie dodalam stronke do ulubionych, ale jesli nie znajde sklepu z polskim mniam mniam, pewnie dam sobie co nieco przyslac... Malutka_de 🌻 Kiedy masz termin do porodu? Jak fajnie, ze to juz niedlugo, prawda? Penie bardzo sie cieszysz... ;-) Marzenusia 🌻 Ale gapa ze mnie! :-( Spóznione STO LAT!!! Mam nadzieje, ze dobrze sie bawilas? Pozdrawiam wszystkich nowych! ;-) Zagoscie sie i nie uciekajcie... Moni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupelniam tabelke - jestem waga! ;-) NICK-SKAD?-ILE CZASU?- ZNAK ZODIAKU? ____________________________________________________________ AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Fort Walton Beach 1975, od szesciu miesiecy, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 ......... panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :) U mnie nic ciekawego sprzatam basement wreszcie sie ruszylam i powywalalam polowe rzeczy mojego meza,stwierdzilam ze mu nie sa do niczego potrzebne :) Akara :) Fajnie ze szukasz pracy i jestes odwazna :)ja mam ciagle jeszcze opory ... Marzeniusia :) Wspolczucia,wiem co to znaczy praca w supermarkecie i wiem co to znaczy miec jedze babe jako managera(wole facetow) a czy Ty stoisz na kasie ? Margot :) Jay :) Wczoraj znowu opuscilam sobie szkole,jakos niemam motywacjii do chodzenia na kurs na ktorym sa tylko 2 osoby no ale na szczescie za 2 tygodnie koniec kursu i wtedy moze pojde na jakis ktory mnie interesuje :) Pozdrawiam wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa co do rozmiarow to w Polsce mialam 34-36 a tutaj nosze od 0 do 3 ,najczescie jednak 1,trudno sie tu polapac z tymi rozmiarami,czasami widze rozmiar s ktory wyglada jak duze m......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a propo\'s, wielkie dzieki tej, ktora zakreklamowala Panerabread !!!! To chyba Tobie Squirley ... ? Znalazlam jeden u siebie i zdazylam juz pochlanac pyszny chlebek slonecznikowy, mniam mniam. Jay 🌻 - fajnie, ze kciuki pomogly - gratulacje :) Funkia 🌻 - czesc czesc :) Ja tez myslalam, ze wybiora tego z Poludnia.... Nie moge powiedziec, ze jestem rozczarowana, nie podoba mi sie tylko, co o nowym napisali, jesli to prawda :( Margot 🌻 , lacze sie w biurokratycznym bolu :) Gnu 🌻 trzymam kciuki !!!! Dla mnie rozmowa przy wizie narzeczenskiej trwala jakies 3 minuty, mialam cala tone papierow, maili, zdjec i Bog wie czego jeszcze, nic nie chcieli :) Zapytali tylko gdzie poznalam mojego meza i dlaczego w tym a nie innym kraju, czy mowie po angielsku i to w zasadzie tyle :) Bylam w totalnym szoku.... Powodzenia :) Kokus 🌻, nie jestem w temacie, co Ci sie stalo, ze az mysla o operacji.... ? Zycze Ci, zeby sie zagoilo bez tego .... !!! Ja sobie zlamalam maly palec u nogi w zeszlym tygodniu, ale \"chodzi luzem\", bez niczego, uch, jak pech to pech :( Bagatelka 🌻, pozdrow Polske !!! Ja tez niedlugo jade, jak tylko wywalcze w Imigracji zgode na wyjazd :) A raczej chyba na powrot tutaj.... brrrr, dosc o biurwokratach... ! Margot, Gnu, Mayenka - troche Wam zadroszcze ( nie przygotowan, ale samego slubu ), ja jestem swiezaczek, ale chetnie bym jeszcze raz, bo fajnie bylo :) Margot, masz zdjecie sukienki ? Nie podeslalabys ? Babska ciekawosc :) Akara 🌻, jestem pelna podzwiu !!! wooow, chyba musze wziasc z Ciebie kiedys przyklad i kopnac wlasny odwlok na odwage :) Setka gosci, imponujace.... Ja mialam wszystkiego moze ze 20 :) Marzenusia 🌻, glowa do gory i nie daj sie..... Dla wszystkich absolutnie pozdrowienia !!!!! A do rozmiaru sie za nic na swiecie nie przyznam, o nie nie :) Uch, wstyd :( Dobrej nocki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GnuGenerations, ale nie tylko Amerykanie nie maja pojecia o indexie glikemicznym... Kokus, dziekuje za zdjecia! Xana, to zycze Ci powodzenia, mozesz zajrzec do mnie na \"brzuchowy\" temat - tam duzo o tym rozmawiamy przez ostanie kilka stron, a juz ze Squirley to jestesmy maniaczkami ;-) Jakby co to sluze pomoca, na moim temacie co strone wymieniamy tez ciekawe linki. I nie pochwalilam sie, ze mama dostala wize, przyjezdza na brata graduacje. Margot, pewnie, ze nareszcie, mnie w ogole trzesie jak widze to przestarzala i wprowadzajaca w blad piramide na produktach :-P. Co do stania wagi to czytalam ze jak zaczyna sie monotonnie jesc to tak sie dzieje. Znowu znam kilka osob, ktorym waga stanela na dobrych kilka tygodni i uznali ze trudno beda utrzymywac, po czasie cos kliknelo i zaczela isc znowu w dol. Mi wlasciwie tez tak sie stalo, pisalam ze jak sie przeziebilam to schudlam bo nei mialam apetytu a potem zaczelam jesc i waga juz nei wrocila do poprzedniego stanu, w czasie choroby spadlam 7 funtow a wrocilo tylko 2 i tak juz zostalo. Ale juz nei chce wiecej bo nie wierze ze bym to utrzymala, poza tym przerabiam te wszystkie swoje ladne spodnie z materialu i ne chcialabym tego robic jeszcze raz - tak mi dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie Elfik. Chcialabym stac. Ale niestety, nie mam czasu na chwile zatrzymania i odpoczecia. :o Rozladowuje samochod z towarem. Czasem jest to ponad 2000 pudel a czasem mniej. Zalezy... Akara juz wiesz, co mam za prace. ;) Xania dzieki. Nic sie nie stalo. ;) Jay nie ma sprawy. Mam andzieje, ze po egzaminach zgadamy sie na dluzej. ;) Uciekam spac. Musze wstac za 4 godzinki. :| Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amberangelic 🌻, co masz na mysli \"brzuchowy temat\' ? pardon, ze pytam, ale jestem suuuper bezposrednio zainteresowana :) Niz mnie tak nie dobija, jak te ich informacje o kaloriach na opakowaniach.... jedna wielka bzdura !!! Ostatnio znalazlam zupke : calories for 3/4 package (??? ), servings per cointainer : about 1 :))) ych ciekawe, ze u nas dietetyczna cola ma 0.5 kalorii, a tu zero :) Albo podaja ilosc kalorii w stosunku do ilosci np. chipsow, tyle i tyle na 17 chipsow, ale nie mowia tych mniejszych, czy tych wiekszych :) W ogole mam wrazenie, ze te wszystki info, ktore maja o zywieniu, produktach i kaloriach ta sa calkiem z kosmosu, tragedia.... Jakos im nie wierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Xana rozwiazanie jest podobno na 23 pazdziernika, ale przy kazdej kontroli lekarz mowi, ze dzidzius juz jest taaaki duzy jak na tern termin i pewnie date porodu jeszcze zmieni :) Ja przeszlam wszystkie badania i jest ok poki co, nawet zaczalam ciut wiecej jesc, bo mam na wszystko smaka :P trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! O kurna chata ale wy pedzicie przez te pare dni :) Ledwo nadrobilam :) Ja wlasnie juz w zasadzie skonczylam pakowanie. Dzis o 18:30 wracam do Francyji do mojego Misia :) Ale wyjezdzam stad :( Chyba bede plakac...Za dlugo tu bylam i sie przyzwyczailam. Wczoraj bylam sie pozegnac z siostra cioteczna. Moj chrzesniak usnal nim wyszlam, no i dobrze bo bym sie chyba rozplakala. A moj pies znow sie obrazi jak bede wychodzic :( Ech Widze ze temat slubny sie rozwinal! Zazdroszcze wam dziewczyny. Kokus dzieki za zdjecia. Palec dobrze zakamuflowany :D Mayenka jak zapiekanka z tunczykiem? No nic, zmykam na razie. Gdybym sie juz nie pojawila to do zobaczenia juz z Francji!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... wlasnie wrocilismy z Lyonu! :) Gora przyszla wiec do Mahometa ;) Szczesliwie udalo nam sie wszystko zalatwic! Nawet sprawnie to poszlo, ale... no wlasnie... na dobra sprawe pojechalam niepotrzebnie, bo osoby pracujace na infolinii parokrotnie wprowadzily mnie w blad :o Okazalo sie bowiem, ze dokument, ktory wedlug nich byl absolutnie niezbedny do wydania kolejnego dokumentu (po to wlasnie jechalam) wcale nie jest niezbedny 😡... ale czemu zreszta sie dziwic skoro nie wszyscy pracownicy konsulatu mowia po francusku, albo wladaja tym jezykiem w stopniu takim, ze kon by sie usmial... :P Oboje stalismy oniemieli z S. widzac jak student z Afryki meczy sie z pania w recepcji, ktora ani be ani me ani kukuryku nie mowila po francusku... a potem przyszla druga i nie umiala sie wyslowic... porazka :o Zastanawiam sie naprawde na jakiej podstawie ludzie Ci znajduja prace w placowkach dyplomatycznych :o :) Akara - co za przygoda z tym obcasem :D Ja specjalnie wybralam takie buty, zebym nie miala problemow z chodzeniem... Nasze miasteczko to jeden wielki zabytek historyczny z okresu sredniowiecza... pelen brukowanych uliczek! Gdybym miala wysokie obcasy to przy moich zdolnosciach, smierc na miejscu ;) A sprowadzenie mojego ciala do Polski... bagatela 2800 euro (dzisiaj w konsulacie znalazlam takie ogloszenie - przewoz trumien i cial - niedrogo od 2800 € ;):D ) :) Marzeniusa - trzymaj sie dzielnie, kochana istoto! Nie daj soba pomiatac... nie ta praca, bedzie inna! Szkoda nerwow i zdrowia na to! ❤️ :) Squirley - nie martw sie, nie zapomnimy! 👄 :) Jay - ja niedlugo bede miala exam ze staty... \'mutlivarie\' - moze pojdziesz za mnie, co? ;):D :) Elfik - postaraj sie przelamac jesli chodzi o szukanie pracy... im dluzej bedziesz czekac, tym bedzie coraz trudniej Ci wyjsc z domu! Czasami trzeba sie rzucic sie na gleboka wode! Glowa do gory ❤️ :) Amber - lepiej pozno niz wcale! We Francji jest stosunkowo niski procent ludzi otylych lub z nadwaga, ale tutaj juz od jakiegos czasu bije sie na alarm... szczegolnie jesli chodzi o zywienie dzieci! Teraz w wielu szkolach zamiast ciastek, dostaje sie owoce! Nawet u nas w uniwersyteckiej kantynie zrobiono kampanie - jablko zamiast deseru! :) malutka_de - moja przyszla szwagierke tez ma rozwiazanie w bardzo podobnym terminie i moja znajoma tez :) Cos moda zrobila sie na pazdziernikowe bociany ;) :) JoAska - szeokiej drogi! Mysl raczej o tym, ze wkrotce zobaczysz swojego H. a za kilka tygodni moze i mnie ;):D Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-ja na chwilke-dzis jestem jakas zdolowana:-( Joaska-zapiekanka wyszla bardzo dobra:-) Marzenusia-wspoczuje atmosfery w pracy, wiem mniej wiecej co to znaczy bo w zeszlym roku mialam okropnego pracodawce i po miesiacu podziekowalam. Na szczescie teraz moimi supervisor sa mlodzi ludzie troszke tylko starszni ode mnie lub niektorzy mlodsi i sa ok. Lepiej moze poszukaj sobie cos innego zamiast sobie szarpac nerwy, na pewno cos znajdziesz, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc:) dzieki wszytskim za kopy wczorajsze, pomogly:) Marzenusia 🌻 nie daj sie tym ludziskom! Glowa do gory! Jay 🌻 gratuluje swietnie napisanego tesciku:) Gapa 🌻 no, Jayka mi juz tez mowila, ze miala ze soba cala torbe \'dowodow\' na istnienie relationship, a oni nawet do tego nie zajrzeli:) Ja tego mam mnostwo i wszytsko biore ze soba. jestem dobrej mysli. szkoda tylko, ze musze jechac na ta rozmowe az do warszawy. 800km tam i z powrotem..a na miejscu mam byc miedzy 8-10 rano.. mialam spac u kolegi w akademiku niedz/pon, ale sie cos kolega ostatnio miga i chyba bede musiala jechac sama nocnym pociagiem...niefajnie.. w ogole, bardzo jestem ciekawa, co mi pani doktor powipisywala w tych rubryczkach po badaniach.. koperta jest zalepiona, wiec nie wiem:) na badaniach bylam w Poznaniu - bo tam bylo najtaniej, a poza tym, mialam gdzie przekimac. Przypuszczam, ze musialam wygladac smiesznie, kiedy sie pojawilam u pani doktor, bo dzien wczesniej bylam w knajpie z kolezanka (u ktorej spalam) z okazji jej urodzin. tzn ja sobie caly wieczor cole i soczki saczylam i patrzylam, jak sie kolezanka statystycznei upija:) Ale do domciu wrocilysmy dopiero o 4 rano, a o 7 msuialam wstac i pojechac na drugi koniec miasta na badania:) Jak okaz zdrowia chyba wtedy nie wygladalam:) hihi :-D znikam. kolejne tlumaczenia czekaja. usciski dla wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki babeczki za mile slowa. Ciesze sie, ze myslicie podobnie jak ja, ze nie zostaje z tym sama. Dzisiaj bylo ok. Nic mi nie powiedziala. Wydala sie wlasciwie milsza. Manager powiedziala, ze zanim mnie przeniosa, to chwile potrwa. Nie wie dokladnie ile i jak to bedzie. Mam pomyslec co chce robic: zostac czy odejsc. Moj mezulek mowi, ze juz powinnam to rzucic kilka tygodni temu. Ale ja nie chce siedziec bez pieniedzy znowu. Do PL tez chce jechac. Wsyzstko kosztuje. :( Tyle poswiecen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot :) Masz racje potrzebuje kopa w .... czasami to mysle ze chyba maz mnie za bardzo rozpieszcza ,inny to by juz powiedzial rusz kobieto .... do pracy czy cos w tym stylu :) ale ja nie chce pracowac tylko dla pracy i pieniedzy,chcialabym zeby chociaz troche mnie interesowalo to co robie,zebym miala zapal wstawac rano,pieniadze na drugim miejscu....... Marzeniusia :) jak maz mowi ze powinnas zmienic prace to moze go posluchaj?Napewno udaloby Ci sie znalesc cos innego,cos lzejszego,kurcze z tym rozpakowywaniem to rzeczywiscie przerypane,wiem bo pracowalam w Polsce w supermarkecie i powiedzialam sobie nigdy wiecej takiej pracy.Mam nadzieje ze sie wszystko ulozy :)trzymaj sie :) Pozdrawiam wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot :) Masz racje potrzebuje kopa w .... czasami to mysle ze chyba maz mnie za bardzo rozpieszcza ,inny to by juz powiedzial rusz kobieto .... do pracy czy cos w tym stylu :) ale ja nie chce pracowac tylko dla pracy i pieniedzy,chcialabym zeby chociaz troche mnie interesowalo to co robie,zebym miala zapal wstawac rano,pieniadze na drugim miejscu....... Marzeniusia :) jak maz mowi ze powinnas zmienic prace to moze go posluchaj?Napewno udaloby Ci sie znalesc cos innego,cos lzejszego,kurcze z tym rozpakowywaniem to rzeczywiscie przerypane,wiem bo pracowalam w Polsce w supermarkecie i powiedzialam sobie nigdy wiecej takiej pracy.Mam nadzieje ze sie wszystko ulozy :)trzymaj sie :) Pozdrawiam wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Marzeniusia - rozumiem Cie doskonale, ale przeciez to nie jest jedyna praca na swiecie... nie ta, bedzie inna! Teraz masz juz doswiadczenie, latwiej Ci bedzie cos znalezc! Naprawde szkoda twojego zdrowia na to! :) Dark Elf - warto zaczac chyba od czegokolwiek... chociazby od samego rozgladania za praca, przegladania ogloszen... pisania listow motywacyjnych! ode mnie kopa w kazdym bardz razie masz :D :) Marzenka - moc pozytywnej energii niech bedzie z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Elfiku. Mysle ze powinnam, ale ze mnie uparciuch i musze dotrwac swego. Bede narzekac, cierpiec, ale dam rade. ;) Chyba... ;) :p Pozyjemy zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Marzenusia 👄 :) Akra - ide robic mini tiramisu wg Twojego przepisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiramisu w lodowce! :D Ciasto truskawkowe w piekarniku :D Oczywiscie ja jsc nie bede... ale nawet mnie nie ciagne tak szczerze powiem... no moze jedynie do truskawek ;):P Co sie tutaj tak cicho zrobilo... czyzby wszyscy zakowali ;) Ja dzisiaj nie ruszlam nic a nic... i juz nie rusze! :( Jeden dzien (zeby tylko jeden :P ) musze sobie odpuscic... ;) Mama naslala mi gazetek... zaraz zmykam do wanny z lektura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×